Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Witam. Jestem styczniówką.Już keidyś do was pisałam. Moja córcia ma 7 tygdni i powyrastała z małych ubranek dla maluszków. Może któaś z was chciałaby odkupić odmnie jakieś ubranka dla swoich maluszków? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wiecie co? ja też chyba wcześniej urodzę.... coraz częściej boli mnie brzuch jak na okres....zaraz przechodzi, ale coraz częściej myślę, że to może być zwiastun zbliżającego się rozwiązania. mam KTG 15.03, zupełnie jak Ty Kwiatuszek ;) Moje dziecko wciąż leży poprzecznie, więc pewnie będę cięta. Hmmm i tu się zastanawiam jak to będzie. Szkoda, że mój gin nie pracuje w szpitalu...byśmy się umówili nanjakis termin i byłabym choć trochę psychicznie przygotowana....a teraz to nie wiem, jak to będzie.... czy skierownaie od niego dostanę?? czy mam czekać na bóle normalnie??....jak będę na KTG postaram się wyjaśnić swoje wątpliwości. O ile dochodzę jeszcze tydzień ;) dziś skończył mi się 37 tc ciekawe jak tam zabucha..... może jest już po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przepraszam ze się nie odzywałam ale nie miałam chwilowo dostępu do internetu no to Was zawiodę bo u mnie cisza....lekarz każe czekać bo jego zdaniem to lada chwila bo wszytko jest (rozwarcie dość duże bo przy ostatnim badaniu na 3 palce i odszedł czop śluzowy ) tylko regularnych skurczy brak...;/ ja do środy nie urodzę to lekarz powie co robic dalej ... pozdrawiam Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA KOBIET !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuchatki!!! z tego co czytam to wy już wszystkie blisko rozwiązania, tylko ja mam wrażenie że po terminie się rozpakuję.... jeszcze się okaże że ja sama tu zostanę i najdłużej się będę kulała, a tego bym nie chciała:/ Ciężaróweczki życzę wam wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja też mam jeszcze tyle czekania co Ty. Jak biore tabletki, to nie urodzę wczesniej. A potem zobaczymy, bo może byc tak,że tabletki zahamowały skurcze i też mogę przenosić za nasz termin na 25-go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy w rodzinie wróżą mi na 1maja, bo to taka fajna data. Z reszta moja kumpela jest z 1 maja, mojego męża chrześnica i kuzynki córa też. Z tego co zauważyłam to pierwszomajowe są energiczne radosne i szalone ludziska. Ale nie ważne kiedy i jak, najważniejsze zeby było zdrowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu dziecku ani się śni wychodzić he he dopiero teraz daje czadu tak kopie i się wierci a mnie już to męczy tak bardzo że lepiej mi schodzić z drogi bo staranuję he he nie wiem jak ja dotrwam do końca miesiąca a może jeszcze 2 tygodnie dłużej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna nie przejmuj się:) ja mam termin jeszcze po Tobie :o bedziemy w razie czego kulac sie razem :) chyba mam najpóźniej ze wszsytkich kwietniówek :o Mojego przeziebienia ciąg dalszy ,katar doprowadza mnie do szału :o ide dziś do gina ,ciekawe co mi powie odezwe sie poźniej jak bede wiedziała co i jak :) Wszystkiego najlepszego Kobitki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja jestem pierwszomajowa :) potwierdzam bardzo fajny termin :):):) a moja dzidzia chyba zachce też szybciej wychodzić, brzuch mi się powoli opuszcza,mimo ze to jeszcze przynajmniej 4 tyg do terminu, ale raczej do tego nie pociągniemy. Jakoś sie nie martwie z tego powodu, byleby tylko zakończyć ten 37 i potem niech się dzieje, co chce. ( umówiona na cc już jestem jesli nic się nie zdarzy wczesniej zaraz po swietach, a jesli coś się zacznie, to w kazdym dniu, wiec troszkę spokojniejsza jestem :) uffff)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABUCHA ja myslałam ze ty już po:)No ale tak czy tak to już wkrótce cos cie ruszy. Ja czuje sie dzis nie bardzo , cały czas mnie choróbsko pobiera. Dziewczyny kombinuja wypad do pizzeri ale nie wiem czy sie skusze bo nawet nastroju dobrego nie mam. Ale może chociaż w ten sposób uczciłabym Dzień Kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... u mnie nadal remonty....już nie mam siły i nerwy mnie biorą... w sobote małe tak dawało czadu, że myślałam, że urodze !!! masakra !!aż ,mnie wszystko bolało !! coś chciałam jeszcze napisać i zapomniałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po wizycie u lekarza ,odstawił mi fenoterol i isoptin mam za to brac amoksiklav na przeziebienie . Synek ma się dobrze waży 2345g :) słodki ciężar . Ułózony jest główkowo i lekarz mysli ze nie doczekamy do planowanego dnia porodu . Dostałam już skierowania na ostatnie badania i mam nie panikować jego zdaniem tak szybko sie nie rodzi ;)więc zdarze dojechac do szpitala . Ja nie przytyłam nic ale dzidzia od ostatniej wizyty przytyła kg no i tyle tez pokazywała waga ,całe szczęscie ja juz nie tyje . Dzis nie mam zamiaru nic robic ani sprzatac ani gotować liczę ,ze maż zorganizuje cos z okazji dnia kobiet ;) a w dodatku leci mi z nosa jak z kranu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekedzie widze ze nadal stan ciężarówek sie nie zmienił i dobrze musimy wytrzymać jak najdłużej.. *natusia88 ten antybiotyk co dostalas na przeziebienie jest dobry bo mnie postawil na nogi w 3 dni ( tylko że go trzeba brac az 7 wiec jeszcze go biore) niestety mam tez zła wiadomość jest okropny w smaku jak mam go wypić bo go sie rozpuszcza w wodzie to robi mi sie na samą myśl niedobrze i niestety nadal mam straszny kaszel az boje sie myslec co tam moj maly w brzusiu musi przezywac ale z katarem i ogolnym złym samopoczuciem sobie poradzil.... wszystkiego najlepszego w dniu kobiet:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczek ale ja mam ten antybiotyk w tabletkach takich ogromnych w dodatku no ale trudno jakos przełykam ,smaku przynajmniej nie czuje .Wiem ,ze tez wystepuje w postaci zawiesiny ,pewnie Ty własnie ten bierzesz ,możesz nastepnym razem poprosic lekarza zeby wypisał Ci go w tabletkach ...swoja droga dobrze wiedziec ze zawiesina jest ochydna ,będe teraz zwarcała uwage jak mi go będą wypisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo i jak mówisz ze na katar pomógł to super ,bo ja juz wczoraj dostawałam szału i brałam xylometazolin (krople do nosa) dzis sie natomiast dowiedziałam od gina ,ze nie sa wskazane i mam ich nie brac ;o wiem ,ze zadnych leków nie bierze sie bez konsultacji z lekarzem ale nie sądziłam ,ze krople moga wywoływac skurcze porodowe !!!!:o dzis mi to własnie gin powiedział .Przez jedną dawke nic mi nie bedzie ale sam fakt ,ze nie pomyslałam ,tym bardziej ,ze dziewczyny na forum babyonline brały te krople w ciazy :/ i badź tu mądry człowieku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia88 jezeli masz w tabletkach to naprawde masz szczescie... co do kataru to mi kazali brać tetrisal to jest roztwór soli właśnie na oczyszczenie śluzówki nosa ale nie byłam z tego zadowolona a ten antybiotyk naprawde na katar bol głowy gorączke jest ok tylko nie wiem czemu mam tak uciążliwy kaszel już zaczynam sie tym stresować bo nie chce tak na koniec ciąży małego obciążac lekarstwami a tu chyba bedzie mnie czekac kolejna wizyta u lekarza rodzinnego ale chyba sie wstrzymam do czwartku bo wtedy mam wizyte u gin...na kaszel dostałam jeszcze syrop stodal... a czemu jezeli moge spytac lekarz uwaza ze nie dotrwacie do terminu poodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziwczyny u mie xzakretasy i w ogóle w piętek odebraliśmy tate zew szopitala moja mama sie pogruchotała bop spadł śnieg i ligawa sie zrobiła wiec dzien pełen wrazen pogotowie,szpital apteki i w ogóle wiec jak przyjechałąm do domu to nie wiedziałąm gdzie jestem :-(i powiem wam ze miałam skurcze i bóle ale wziełam apap i magnez i poszłam spac i jakos takos przeszło ja juz piore 4 pralke bo teraz to juz się wystraszyłam z tym wszystkim,zostało mi jeszcze moze z 3 praleczki wiec nie jest źle. dla dziecka czekam za kocykiem i pościelami bo to siora ma kupic :-) a mi zostało kilka rezczy do szpitala do kupienie :-) no ale jakos dam rade mam nadzieje matrioszka a czemu ty masz cc? ja sie dowiedziałąm ze na cc idac i tak wywołuje skurcze oni zeby macica się skurczała bo inaczej to ktrwotok-tego nie wiedziałąm myslałąm ze jak cc to od razu pod nóż i ok a tu prosze i tak trzeba troche przejsc wlece potem całuski i 🌻 na dzien kobiet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam od lekarza. Dla ciekawostki opowiem wam jak wygląda tu standardowa wizyta: - zmierzenie ciśnienia - zbadanie moczu papierkiem lakmusowym - "pomacanie" brzucha - posłuchanie serduszka I koniec wizyty :) Więc jak czytam jak się zamartwiacie która jaką ma szyjkę, czy miękką, czy skróconą to dla mnie to jest abstrakcja, bo nikt tego tutaj nie sprawdza. I może tak sobie chodzę nieświadoma, że coś się tam dzieje. Na szczęście dobrze się czuję, ale jak mnie coś kłuje czy coś to tysiąc myśli wtedy mam, że może ja już rozwarcie mam albo co :) No nic - już prawie koniec 35 tygodnia to myślę, że jakoś pociągnę jeszcze trochę ich systemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysek - mimo, że ja w kraju, to mój gin nigdy nie informował (i raczej nie badał) czy mam szyjkę mięką czy twardą jak długą, w ogóle nie badał mnie inaczej niż przez USG do czasu, aż się psokarżyłam na straszne upławy, wtedy zajrzał tam i pobrał wymaz byłam dziś na zajęciach w szkole rodzenia, na gimnastyce - dobrze troszkę się poruszać ;) i wyjść z domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczek mówił tak bo mały juz w 29 tyg pchał sie na świat i brałam leki na podtrzymanie ,jest bardzo nisko osadzony głowka w dól ,ja jestem drobnej budowy a dziecko jest spore jak na 33 tc .Mam nadzieję ,ze jednak sie myli :P Z jednej strony mam już dosyc chodzenia w ciązy i chciałabym miec syneczka juz przy sobie a z drugiej strony ....boję się ,ale nie porodu tylko połogu ,ze nie będe umiała sie zająć własnym dzieckiem :( :( a najbardziej boje sie braku cierpliwości :omam nadzieję ,ze obawy są bezpodstawne . Duzo zdrówka Loczek :) ,ja brałam ten Stodal ,przepisał mi go lekarz rodzinny i bardzo mi pomagał jest to lek homeopatyczny . Miałam kaszel własnie w 29 tc w tym samym czasie wylądowałam w szpitalu ,połozna mi powiedziała ,ze kaszel w ciazy taki długotrwający jest szczególnie groźny bo prowadzi do skracania szyjki macicy .Jak kaszlałam to cały brzuch mi sie trzasł :( biedne to moje dziecko trzesięnie ziemi miało pewnie straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja mam obawy ze u mnie tez zacznie sie skracanie szyjki albo juz to sie stało bo to co sie dzieje z brzuchem podczas kaszlu to jest szok i ewidentnie malemu sie to nie podoba... no coz jedyne co nam pozostaje to trzymanie kciuków za kazda z osobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czwartku niedaleko masz ,wstrzymaj sie do tej wizyty i poradz sie swojego gina ,ja też trzymam kciuki za każde z naszych dzieciaczków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ja mam małą ułozoną poprzecznie, wiem, ze moze sie jeszcze odwrócić , ale i tak i siak wtedy cc z racji moje paralizującego strachu przed porodem. Pisałam już o tym kiedyś i nie chce powtarzać, zeby dziewczyn tutaj nie zamęczać swoją paniką, po prostu bardzo się boje i nawet mója lekarka stwirdziła ze jeszze nie miała takiej pacjentki, wiec moze lepiej dla mnie zeby ta cc była, bo współpraca ze mną podczas porodu byłaby żadna. wiem, ze większość ludzi potępia cc na życzenie, słucham tez tego cały czas np od mojej tesciowej, ale cóż..co zrobić - boje się i już.:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matroszka - może nie o potępienie tu chodzi....po prostu każdy ma swoje przekonania ja np bardziej się cesarki boję, tego, że dłużej dochodzi się do siebie i w ogóle niż naturalnego porodu :O ....no ale każdy ma inaczej moje dziecię też leży poprzecznie....i jakoś się nie zanosi na prawidłowe ułożenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ na początek tabelka :) ........................................DATA PORODU Biało-czarna......32.. ...29.03...DZ.... scherza...........26......02.04......... alena2010.........27......03.04 ..CHŁ.. zabucha...........21......4.04... DZ.... malutka872........22......05.04.. CHŁ... Katrina0408.......31......06.04...CHŁ... agus1979..........30......08.04...CHŁ... e74wiosenka.......35......11.04. .CHŁ... szuwik............23......11.04 ..DZ.... aga klee..........32. ....12.04......... paulcia233........23......13.04 ......... Anabelka26........26......13.04 ...CHŁ... Sabatini..........23......13.04 .. DZ.... żabka83...........26......14.04. ........ martuska21........22......14.04. ..CHŁ... Matrioszka26......26......16.04... DZ.... justyna_80........29......18.04. ..CHŁ.... asica234..........24......18.04. ......... luiza602..........30......18.04.....CHŁ... loczek87..........23......18.04.....CHŁ... katarzynaa........26......20.04. ......... mamuska298........29......20.04.....CHŁ... betatka...........25....ok20.04.....CHŁ... Izka77............25......22.04..... CHŁ.. maya25............27......22.04........... agao78 ...........31......24.04 .....DZ... Mysza13...........30......25.04......DZ... Jenifer 37........37......25.04........... Joanna25..........25......25.04. ....DZ... goba..............27......26.04......DZ... mama-i-ja.........29......26.04.....CHŁ... Moluś.............33......27.04........... LadiDadi..........26......27.04........... eliszk@...........25......28.04........... under_pressure....26......29.04. ......... bieluszek........29..... 29.04........... Natusia88.........21......29.04 ..... CHŁ. a teraz poczytam co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia88 ale mnie nastraszyłaś z tymi kroplami !! ja cały czas je biore nałogowo. Nie tak czesto jak przed ciążą ale raz dziennie musi być bo inaczej nie oddycham i czuje się fatalnie !! mój gin na każdej wizycie bada mnie wew i sprawdza co tam no i usg obowiązkowo bardzoooo dokładnie. jak już urodzicie to w tab. mozna napoisac wzrost i wage dziecka :) jak po dniu kobiet? do mnie wpadł teść. Stał w przedpokoju i wejść nie chciał - pewnie teściowa nie kazała ;) M. gdy poszedł do niej z kwiatami to się biedak nasłuchał... :-o co za babsko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Brzusie, ja dostałam od męża piękny bukiet tulipanów moich ulubionych!!!! Moluś pięknie tabelka uporządkowana, ale mnie zgubiłaś :P ........................................DATA PORODU Biało-czarna......32.. ...29.03...DZ.... scherza...........26......02.04......... alena2010.........27......03.04 ..CHŁ.. zabucha...........21......4.04... DZ.... malutka872........22......05.04.. CHŁ... Katrina0408.......31......06.04...CHŁ... agus1979..........30......08.04...CHŁ... e74wiosenka.......35......11.04. .CHŁ... szuwik............23......11.04 ..DZ.... aga klee..........32. ....12.04......... paulcia233........23......13.04 ......... Anabelka26........26......13.04 ...CHŁ... Sabatini..........23......13.04 .. DZ.... żabka83...........26......14.04. ........ martuska21........22......14.04. ..CHŁ... Matrioszka26......26......16.04... DZ.... justyna_80........29......18.04. ..CHŁ.... asica234..........24......18.04. ......... luiza602..........30......18.04.....CHŁ... loczek87..........23......18.04.....CHŁ... frogus_80........29.......19.04.....DZ... katarzynaa........26......20.04. ......... mamuska298........29......20.04.....CHŁ... betatka...........25....ok20.04.....CHŁ... Izka77............25......22.04..... CHŁ.. maya25............27......22.04........... agao78 ...........31......24.04 .....DZ... Mysza13...........30......25.04......DZ... Jenifer 37........37......25.04........... Joanna25..........25......25.04. ....DZ... goba..............27......26.04......DZ... mama-i-ja.........29......26.04.....CHŁ... Moluś.............33......27.04........... LadiDadi..........26......27.04........... eliszk@...........25......28.04........... under_pressure....26......29.04. ......... bieluszek........29..... 29.04........... Natusia88.........21......29.04 ..... CHŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zmieniam mój wiek, bo już jestem starsza... ........................................DATA PORODU Biało-czarna......32.. ...29.03...DZ.... scherza...........26......02.04......... alena2010.........27......03.04 ..CHŁ.. zabucha...........21......4.04... DZ.... malutka872........22......05.04.. CHŁ... Katrina0408.......31......06.04...CHŁ... agus1979..........30......08.04...CHŁ... e74wiosenka.......35......11.04. .CHŁ... szuwik............23......11.04 ..DZ.... aga klee..........32. ....12.04......... paulcia233........23......13.04 ......... Anabelka26........26......13.04 ...CHŁ... Sabatini..........23......13.04 .. DZ.... żabka83...........26......14.04. ........ martuska21........22......14.04. ..CHŁ... Matrioszka26......26......16.04... DZ.... justyna_80........29......18.04. ..CHŁ.... asica234..........24......18.04. ......... luiza602..........30......18.04.....CHŁ... loczek87..........23......18.04.....CHŁ... frogus_80........29.......19.04.....DZ... katarzynaa........26......20.04. ......... mamuska298........29......20.04.....CHŁ... betatka...........25....ok20.04.....CHŁ... Izka77............25......22.04..... CHŁ.. maya25............27......22.04........... agao78 ...........31......24.04 .....DZ... Mysza13...........31......25.04......DZ... Jenifer 37........37......25.04........... Joanna25..........25......25.04. ....DZ... goba..............27......26.04......DZ... mama-i-ja.........29......26.04.....CHŁ... Moluś.............33......27.04........... LadiDadi..........26......27.04........... eliszk@...........25......28.04........... under_pressure....26......29.04. ......... bieluszek........29..... 29.04........... Natusia88.........21......29.04 ..... CHŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogus_80 wybacz :) 🌻 pięknie dziś na dworzu.....zrobiłam spacer z psem a teraz jem loda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×