Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Witam dziewczynki:) Mi to się chyba udzielił strach od niektórych z was i zaczynam myśleć czy u mnie wszystko jest w porządku:(Śniło mi sie że wcale nie byłam w ciąży,masakra.A ja mam usg dopiero za miesiąc,jak ja to wytrzymam?Martwie się bo mam wrażenie że brzuszek mi nie rośnie a jak jest u was?Może sobie wymyślam bo przecież to jeszcze wczesna ciąża ale tak to już jest.Już nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży,chyba rósł mi brzuszek szybko ale też więcej przytyłam w pierwszym trymestrze,sama nie wiem.A jak wy się dzisiaj czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina - spoko, nie ulegaj panice! To że jeszcze brzuch nie rośnie to nie są powody do obaw. Napewno twoja ciąża przebiega prawidłowo. Przecież nie masz żadnych plamień, ani nie boli Cię w jakiś silny sposób podbrzusze. Napewno wszytsko jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny nie wariujcie z tym zamartwianiem się!!! teraz dla dzidziusia jest ważne wasze samopoczucie. Trwa organogeneza, myślcie pozytywnie. Brzuch dopiero widać w 4-5 miesiącu i wtedy też jest nieduży! Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny nie wariujcie z tym zamartwianiem się!!! teraz dla dzidziusia jest ważne wasze samopoczucie. Trwa organogeneza, myślcie pozytywnie. Brzuch dopiero widać w 4-5 miesiącu i wtedy też jest nieduży! Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, każda ciąża jest inna i niekoniecznie brzuch widać dopiero w 4-5 mcu. u mnie juz widac brzuszek i to całkiem wyraźnie. To jest moja kolejna ciąża. w pierwszej ciąży to się zgodze, że brzyszek widać ok. 4 mca, ale w kolejnej nie ma żadnej reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że brzuch widać dopiero w 4 miesiącu bo przecież byłam już w ciąży,właśnie nie wiem skąd mi się to wzięło,czasami zwariować idzie hehe.Dlatego wy jesteście żeby wylać wiadro zimnej wody hehe.Dzięki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza13 będe obserwować!!!Zresztą ja mam sadełka troszkę jeszcze pozostałości z pierwszej ciąży:(Teraz się pilnuje(nie do przesady)żeby nie przytyć za dużo,może dlatego nie widać jako tako u mnie brzuszka,podbrzusze mam lekko zaokrąglone ale malutko.Na razie nie bede się stresować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina - nie stresuj się bo nie masz czym!!! chociaż rozumiem, Twoje oczekiwanie na wizytę...i na słowa, że "wszystko w porządku "wygłoszone przez lekarza ginekologa ;) Do mojej wizyty tylko 6 dni ;) Też się nie mogę doczekać!!!!! Niby nie mam powodów do obaw....ale baaaaaaaaaaardzo chcę by lekarz to potwierdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojej wizyty juz tylko 9w sumie to az ) 5 dni zostało i tez się bardzo denerwuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chodzi o to żeby lekarz powiedział,że wszystko jest w porządku!!Zazdroszcze że macie teraz wizyty,ja musze sobie jeszcze miesiąc poczekać ale umówiłam się tak żeby od razu sprawdzić tą przezierność karkową(to się chyba tak nazywa) a to się sprawdza między 12-14 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjj 👋 z tym brzuchem to różnie bywa...moja znajoma będąc w piątym miesiącu była płaska jak deska ;) u mnie widac już bo mam wzdęcia hihi ;) wiecie co Wam powiem/// ciesze się z tych moich bliźniaków jak cholera ale też się boje....wiecie czy dam rade , jak damy rade fiansowo itd...no ale co ! będzie dobrze i tyle :) na szczęście Mame mam blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chyba mieć takie badanie, a będę w 11 tyg. Co parwda doktor mówił, że lepiej byłoby za tydzień, ale terminu wolengo nie mógł znaleźć i tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - dasz radę, nie Ty pierwsza i nie ostatnia! na początku napewno będzie ciężko....ale jak chłopaki (czy dziewczynki, czy parka) podrosną to będą mieli od razu towarzystwo do zabawy i rodzicom będzie lżej ;) Moaj babcia miała bliźnięta ....teraz mają nieźle po 50-tce hehehe a i ja jestem chrzestną jednego z bliźniaów....ale rzadko widuję chrześniaka....tak to jest jak się chrzestną wybiera koleżankę, i to wcale nie najbliżsżą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś super będziesz miała dwójkę za jednym zamachem chociaż nie dziwie się że masz jakieś obawy to normalne,ale dobrze że masz mame obok to ci pomoże:) Biało-czarna czytałam właśnie że to się robi między 11 a 14 tyg także zmieścisz się,ja dla pewności umówiłam się jak będe w 13 tygodniu.W poprzedniej ciąży byłam po raz pierwszy w 15 tyg i już było za pózno na takie badanie,teraz chce to sprawdzić dla swojego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dackel
www-umieramy-pl/?NDk1OQ== Rozwiąż test,składający się z 30 pytań i poznaj największą tajemnicę Twojego życia! Zobacz jakie stronki są w opisie na moim gadu-gadu!!! Tylko uważaj,bo możesz być w szoku...!!! (żeby to sprawdzić dodaj mnie na chwilkę do swoich znajomych,a później-jeśli chcesz-wykasuj:).Mój numer GG: 16033578 Sprawdź to,żebyś później nie żałował/a!!! Po prostu nie będziesz wiedział/a,co robić z zarobionymi w tak łatwy i lekki sposób pieniędzmi! Tylko nie rzucaj odrazu swej dotychczasowej pracy:),choć wiem,że będzie Cie kusić ku temu! A na dodatek poznasz swą największą tajemnicę!!! Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skolei mam nadzieję, ze maluszek będzie odpowiednio duży ...lekarz mowił, żeby przynajmniej miał z 4,5 cm Hm...ostatnio miał 1,88 cm ...ale podobno dzieci w tym wieku szybko rosną :) No i jest taka sprawa, żę zaraz po badaniu za dzien czy dwa planuję wylot w podróż poślubną ....no i mam ogromną nadzieję, że nie będzie żadnych przeciwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna myślę że spokojnie będziesz mogła lecieć jeśli będzie wszystko ok oczywiście a przecież będzie:)Ja latałam w 15-16 tyg w pierwszej ciąży i było ok:)A gdzie się wybieracie jeśli można spytać?Uwielbiam podróże i nowe miejsca dlatego jestem ciekawa gdzie wyruszacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam lecieć za tydizen, bede wtedy w 9 tyg i lekarz nie widzial przeciwwskazan! co do wielkosci brzucha to ja sie juz nie mieszcze w prawie zadne spodnie bo mialam same dopasowane. No ale taka moja uroda ze jak tyje to pierwze w brzuch wiec nie dziwota. a macie widozne zyly na brzuchu?? bo ja mam , dodatkowo na udahc i na piersich ogromne, ale to byl moj pierwszy objaw jeszce przed spodziewanym terminem miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako kierunek naszego lotu wybraliśmy greckie wypsy. Pani z biura przesyła nam rózne oferty...i taka nam pasująca to Turcja Egejska, 24 km od miasta Bedrum. Dzis idziemy do biura i jak nic lepszego nam nie zparoponuje to przy tym zostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzuch wygląda normalnie. Trudno mi powiedzieć czy jest choć ciut większy, bo brzuch to był zawsze mój kompleks i zawsze uważałam że jest duży....a niekiedy przy wzdęciach to miałam większy nić mam, więc uważam, że brzuch mi jeszcze nie wyskoczył. Jeśli chodzi o żyły, to bardziej widoczne są na piersciach Spore się zrobiły i takie fajne :) W. zadowolony ...a ja mu na to ciesz się bo wiecznie takie nie pozostaną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super!!!Mi się właśnie marzą greckie wyspy:)Za rok to nie ale może za 2 lata polecimy:) Ja też mam tylko na piersiach żyły i są powiększone i trochę bolą a tak to nic więcej nie zauważyłam.Ja też mam brzucholek bo mi niestety został z poprzedniej ciąży dlatego nie widzę żeby się powiększył,jeszcze za wczesnie chyba na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez chcemy do Grecji a dokladnie na Kretę. A co myslicie o podrózowaniu w kurorty, nie boicie sie świńskiej grypy w ciązy? My zrezygnowalismy ze zwiedzania miast Europy ze nuby wielkei skupiska ludzi a a taki wyjazd na plaże do malego miasteczka to chyba bezpieczny jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała przecież Ty szczupła laska więc gdzie TY brzuch wilki u siebie widizłaś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się boję świńskiej grypy,w grudniu lecę do Polski na miesiąc i też się boję tej choroby,o moją córeczkę się też martwie ale co zrobić...tak naprawde to wszędzie można zachorować,tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś niby szczupła, ale brzuch zawsze mi się odznaczał. Tak figura :O o świńskiej nie myślę. tak prawdę mówiąc jak mam zachorować to może mnie ktoś i na osiedlu w sklepie zarazić. Nie dajmy się zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus1979
Witam Was wszystkie. Mam ten zaszczyt dołączyc do Was. Mam 30 lat i obecnie jestem w w 8tc. Jest to moja druga ciąża, pierwszy synek ma 4 latka. Bardzo chcieliśmy mieć drugie dzieciątko i udało się. Byłam u Gin w 6tc, wszystko było OK. Brzuszek już mam widoczny, jednak w pracy nic jeszcze nie mówiłam. Trochę obawiam się reakcji szefa, gdyż ponad połowę pierwszej ciąży musiałam spędzić na zwolnieniu ( nadciśnienie ). Ale mam nadzieję że będzie dobrze. Czy któraś z Was ma zaparcia? Jeśli tak jak radzicie sobie z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biał-czarna
na zaparcia to nic innego jak zmienić dietę. pić dużo, najlepiej wody. nie jeść białego pieczywa, unikać mącznych potraw, jeść che\leb wielozisrnisty lub żytni posiłki niewielkie a częste owoce warzywa....i ogólnie produkty bogate w błonnik jogurty, mleko, aktwia czytałam na forach, że pomaga codzienne picie na czczo szklanki wody z łyżeczką miodu jak wszystko zawodzi, to dozwolone sa czopki glicerynowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus1979
Hm, oprócz picia wody z miodem wszystki inne stosuję od kiedy dowiedziałam się że będę mamusią. Na razie bez większych rezultatów. Męczarnia. Ale nie poddaję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Dziewczyny poradzcie mi bo ja już dosłownie wysiadam. Co bym nie zjadła jest mi niedobrze. A jak znowu nie zjem to cały czas kiszki mi marsza grają;-(. I mam do Was pytanie, czy jak raz na miesiąc np. zjem zestaw z McDonalds, to czy to jest duże przestępstwo??. Wiem ze takie rzeczy to ochydztwo i że nie są najzdrowsze, ale ja czasami po prostu nie potrafię sobie odmówić;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×