Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Gość malutka872
ja zaczełam wczoraj 11 tydz .... dzisiaj mialam pierwsze zjazdy w szkoleee buuu nudaaa.... musialam zaczac szkole policealna zaocznie bo mam rente po tacie..... wiec do 26 r życia moge sie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
a jutro musze wstac o 7.. na 8 do szkoly masakra cale szczescie ze to tylko 2 razy w msc co 2 tyg. jutro wypad z mężem do mojej chrześniaczki na 3 urodzinki u mnie z nudnosciami nowosc zauwazylam ze jak nie zjem czegos na czas to jest zle i nie dobrze..... ale jak juz zjem to jest spokoj. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
wiec zjem same pyszności juz nie moge sie doczekac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dopadło choróbsko... Nie dość,że mam mdłości całymi dniami i bóle głowy, to jeszcze mam katar, boli mnie gardło i mam lekką temperaturę. Po prostu fantastycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Mysza - trzymaj się cieplutko, ja w zeszłym tyg też miałam straszny katar i brałam taki lek "Coryzalia Boiron'a" (jest bezpieczny dla dzidziusia:-)) i przeszło mi po dwóch dniach:-). Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelka26 - musze sobie zapisać nazwę, w razie czego się przyda. teraz biorę rutinoscorbin, apap i krople do nosa, bo nie moge oddychać. szuwik - ja jeszcze żadnych badań nie miałam robionych, w tym tygodniu mam zrobic, morfologię, WR i przeciwciała ciążowe, nie wiem tylko jak choroba wpłynie na morfologię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do badań to ja mialam morfologię , cukier, Wr i HBS (chyba tak to sie nazywa) ale oba ujemne, no i dodatkowo TSH3 i FT4 bo mama ma problemy z tarczycą. Toskoplazmoze sobie trobilam sama jeszce przed zajsciem w ciąze i niestety, o dziwo po 8 latach posiadania kota nie mam żadnych przeciwcial, nawet tych starych i dlatego z przezorności moja kotka pojechała na dluuugie wczasy do moich rodziców, a my z męzem bardzo za nią tęsknimy w domu :( co do objawów to ja zaczelam 10 tydizen i w koncu mi sie powoli cera poprawia, bo napoczątku wysypało mnei jak nastolatke. No a mdlosci to raczej wieczorem, albo jesli jestem baaardzo glodna. A najwiekszy objaw to zmęczenie i ciągłe spaaaanie. Ale juz niedługo i wszystkie zamiast narzekać zaczniemy wychwalac w nieboglosy nasz blogi stan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! Wczoraj miłam wizyte...Ostatnią u mojego wspaniałego doktorka... Dzieciaczki rosną - 19 mm i 17,3 mm :D Widac, że zaczęły rosnąc rączki :) dzis zaczynam 9 tydzień. Czy to na naszym forum była mowa o szczepieniach przeciw grypie? jeśli tak to mój gin mówił, że nawet wskanzane jest szczepienie ale dopiero po 12 - tym tygodniu. a dziś już w pracy.... a tak fajnie było na urlopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Moluś - super te Twoje dzieciaczki rosną. Ja jutro zaczynam już 11 tydzień i za 2 tyg mam kolejną wizytę:-). A co do szczepień na grypę, to ja już sama nie wiem, bo widzisz mój gin powiedział, że w zadnym wypadku, bo to może zaszkodzić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co wam ginekolodzy mówią na współzycie? Bo moj nie widzi przeciwwskazań, a koleżanka jest juz w 6 mcu a chodzi do innego i mimo ze wszystko bylo w najlepszym porządku to zabronił im seksu przez pierwsze 3 mce, potem niby mogli a ok 5 mca znow zabronil, a ciąża prawidłowa, kolezanka czuje się swietnie a gin swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna jak ciąza przebiega prawidłowo to można się bzykac całe 9 miesięcy.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówa, rozszyfrowałam Cię po Karolu i pseudo:) Co się tak wyprzedajesz,może się jeszcze przydadzą ciuszki, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , napiszcie mi proszę jakie badania miałyście wykonać, ja mam zlecone tylko morfologię, mocz, keratyninę, glukozę, HSR,HBS i grupę. Z tego co czytałam na necie to trochę mało.... aha i czy którać z Was robiła badania prywatnie?? ile to ok. kosztuje?? bo ja chodze do prywatnego ginekologa i muszę płacić , buuuu proszę o odp pozdrawiam wszystkie dziewczynki z brzuszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) under_pressure Ja właśnie dziś robiłam badania :) Za toksoplazmoze, WR, cukier i odczyn Coombsa zapłaciłam 81 zł... Z tego co pamiętam tokso 50zł, WR 8zł, Cukier 3zł, O. Coombsa 20zł. A jak robiłam normalne ogólne badania krwi i moczu to poszłam do lekarza rodzinnego i poprosiłam o skierowanie na te badania i bez problemu dostałam :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Hej. Ja robiłam takie badania jak: grupa krwi, morfologia, glukoza, mocz (badanie ogólne i mikroskopowe), toksoplazmoza (razem z testem na awidność), WR, różyczka i cytomegalia. Wszystko robiłam prywatnie w laboratorium i za całość zapłaciłam niecałe 300 zł, to dużo, ale cóż mówi się trudno, najważniejsze zeby dzidzia była zdrowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny Byłam dzisiaj u ginekologa (z kompletem badań) i widziałam moją małą dzidzię jak rusza nogami i rączkami :). Słyszałam też bicie serca :) U mnie w tej chwili trwa 11 tydzień i mieliśmy mierzoną przezierność karkową i kość nosową. Lekarz mówił, że jest ok :). Dodatkowo zapisałam się też na badania prenatalne (chociaż nie mam wskazań). Chcę być spokojna, że moja tarczyca nie ma negatywnego wpływu na maleństwo w brzuszku. Chciałam się pochwalić , że maleństwo ma 3, 70 cm i żeby dokładniej je zbadać musi mieć minimum 4 cm. Jeśli chodzi o badania to zapłaciłam około 150 zł ale 36,00 zł to badania tarczycowe (tzw. TSH i FT4) , reszta to : morfologia pełna, glukoza, mocz, WR, toksoplazmoza i badania wykluczjące żółtaczkę. Wszystkie ostatnie na szczęście ujemne :) Co do seksu, to mi lekarz powiedział, że nie ma przeciwskazań, więc korzystamy ;p. Tylko czasu i siły trochę brakuje jak się ma już jednego maluszka w domu :). Ale w pierwszej ciąży to nawet co 2 dni ;p Chciałam się pochwalić że mój synek Kubuś ma jutro 1 urodziny ❤️, ale szybko zleciało....dopiero co byłam w ciąży :)) Aha, i jeszcze chciałam wam powiedzieć , że dziś pierwszy raz wymiotowałam ...okropność.. Miłego wieczoru i dobrej nocy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska298
HEJ DZIEWCZYNY :)JESTEM TU NOWA ,JEST MI BARDZO MIŁO ŻĘ BEDĘ MOGŁA DO WAS DOŁĄCZYC,JESTEM MAMA 2,5 LETNIEGO SYNKA MATEUSZA I OBECNIE 9 TYDZIEŃ,TERMIN 20 KWIECIEŃ,POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wpadłam się przywitac 👄 nic mi sie nie chce z wyjątkiem spania..... a tu tyle pracy i do 13 tej dlaeko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) jak tam mija dzionek?? Moluś ale Ci dobrze,że pracujesz do 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja czuje się dobrze i wciąż z niecierpliwością czekam na usg żeby tak jak wy zobaczyc mojego maluszka i usłyszeć że wszystko jest ok.Cały czas o tym myśle i nawet za często tutaj nie pisze bo czekam wciąż na potwierdzenie że wszystko układa się tak jak powinno,same rozumiecie o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
ja w piatek zaczynam 12tydz nie chce zapeszac ale chyba mdlosci mam juz za soba..... dziewczyny a moze wy wiecie....kiedy mozna sprawdzic plec kiedy cos jest juz widoczne na necie pisze ze juz czasami w 16 tyg... kiedy mozna odczuc pierwsze ruchy dzidzi.... czekam na to z utesknieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agao no dobrze.... :) dłużej nie dała bym rady wysiedziec.... tak strasznie chce mi się spac...i głowa znowu boli... a w ogole to nadal mam niski progesteron - fuck ! i teraz biore 6 lutein dopochwowo i 6 pod jezyk. Te pod jezyk sa tragiczne ! nie mogli wymyslec jakis smakowych ;) Laski robicie badania prenatalne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kartina rozumiemy rozumiemy:)napewno bedzie wszystko dobrze a jeszcze tylko nieco ponad 2 tyg.:) Ja dzis miałam miec wizyte i niestety musze czekac do poniedzialku bo moja gin nie wrocila z urlopu(mowila mi ze tak moze byc ale mialam nadzieje ze jednak wroci) z drugiej strony w poniedzialek to bedzie juz 13 tydzien wiec dzidzia bedzie juz bardzo ładnie widoczna:) Malutka mi sie tez wydawalo ze mdlosci słabna ale niestety znowu wrociły mocno,wiec sie do konca nie nastawiaj bo jeszcze mogą wrócić:):) Co do ruchów i płci to chyba indywidualna sprawa u każdej kobiety. A własnie Moluś odnosnie tych badan prenatalnych,czy one zaleza od wieku kobiety ze lekarze zlecaja? czy tez od jakiś innych czynników?mi nic moja gin nie mowila na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak ja bym chciala pracowac do 13... ja pracuje 8-16 i jeszcze dojezdzam prawie godzine wiec wychodze po 7 a wracam o 17, jem obiad a potem spaaac. Ale intensywnie szukam zastępstwa, zeby nie zostawić szefa na lodzie jak pojde odpoczywac. Bo niestety nie moze mnei zastąpic pierwszy lepszy i póki co nie ma takiej osoby u nas w firmie. Moze i powinnam to olac isc na zwolnienie a ja glupia mam dylematy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Moluś - ja też przez 4 tyg brałam luteine podjęzykowo i to po dwie tabletki naraz, normalnie paskudztwo (aż mi się niedobrze robiło):-(. Po czym udało mi się wynegocjować u gin zeby brać ją dopochwowo :-), ale to moze wynika tylko z tego, że po prostu już nie potrzebuje tylu dawek i "aplikuję" tylko 3X dziennie po jednej tabletce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja dostałam Lutein z racji bólu brzucha - biorę 2 razy dziennie dopochwowo od tygodnia i bóle przeszły. Przechodzi mi też przeziębienie - już mogę oddychać i gorączki już prawie nie ma. Brałam tylko wapno wit. c i paracetamol. U gin byłam tydzień temu - kiciuś ma już 3,3 cm! Na 25.09 mam badania prenatalne - na razie te nieinwazyjne. Wskazania do takich badań są wymienione na moim skierowaniu: wiek powyżej 35 lat (ta ja), wystąpienie w poprzedniej ciąży aberracji chromosomowych płodu, dziecka, lub strukturalnych aberracji chromosomowych ciężarnej lub ojca dziecka, stwierdzenie znacznie większego ryzyka urodzenia dziecka dotkniętego chorobą uwarunkowaną monogenetycznie lub wieloczynnikową oraz stwierdzenie w czasie ciąży nieprawidlowego wyniku badania usg i/ lub badań biochemicznych wskazujących na zwiększone ryzyko aberracji chromosomowej lub wady płodu (to taż mi gin zaznaczył)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×