Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Kurczę,czas kąpieli a mój synek właśnie zasnął,trudno,zaraz będzie trzeba go budzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek17
Tez zauwazylam ze Piotrus puszcza banki. I swoje raczki je. :) A przed chwila sie przekrecil z brzuszka na plecyki pierwszy raz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak przypuszczałam moj Skarb padł, ze nawet dobrze nie dopił cyca wiec pewno brzuszek nei wytrzyma dzis za długo dziewczyny z tym slinieniem to wcale nie musi oznaczac, że ząbki idą. Mój tez się ślini i wkłada rączki do buzi i czytałam, ze to taki etap rozwoju, że ślinianki zaczynają dobrze pracować, wiec to nie muszą być zeby. Choć nie zaprzeczam, rzeczywiście zdarza się, że wyjda już w 3 mcu. Ale mam nadzieje, że moje dziecko nie bedzie tym przypadkiem bo karmie piersią a taki maluchto nieświadomie by mnie gryzl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
dzien doberek a raczej dobry wieczor padammmmmmm od 2 dni aleksander budzi sie o 5 rano i sie smieje spac niei chce pogaworzy i idzie po godzinie spac ale nie na dlugo gora godzinka,chyba za jasno mu est uwielbia sie kapac ida mu ząbki slini sie ale zauwazylam dwa biale pod dziasełkami niedlugo beda sie pewnie wyzynac czasami jestem wykonczona tym rannym wstawaniem a 8 skonczy 4 msc wazy 5,900 podaje mu juz kaszke nic mu po tym nie dolega 2 łzeczki dziennie narazie dziwny to smak dla niego mam pytanie do dziewczyn które mają synkow odsuwacie ta skorke od siusiaka. zdania sa podzielone na ten temat ... niektorzy mowia zeby to robic niektorzy ze dopiero po 6msc sama nie wiem poradze sie pediatry ale to dopiero 19 lipca na szczepiniu wkazdym badz razie nic mu tam nie ruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, mi pediatra mówiła, żeby nicna razie nie ruszać.. co do kąpieli to mój uwielbia, i ubieranie po kąpieli też:) i wszystko na przewijaku tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ma racje, teraz nadchodzi czas ślinienia i niekoniecznie to jest związane z ząbkami. Moja juz śpi, zazwyczaj przed 20 juz pada, zaraz po kąpieli. A kąpiel uwielbia, nigdy nawet nie pisnęla , zawsze zadowolona że hej. Co do huggisów to chyba jeszcze raz przetestuje skoro tak je chwalicie, bo ja w sumie raz kupiłam tylko i dla Kuby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak byłam na wizycie u pediatry z synkiem to kazała mi naciągać i przemywać jałowym gazikiem i rumiankiem to co się tam zbiera. Przemywam mu przegotowaną wodą ale nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas nie było upałów. Ale moja Mała marudna i cały dzień popłakuje, i na rękach chce być noszona. W końcu jak się uspokoiła, położyłam ją na huśtawce i poszłam przygotować kąpiel - wracam po dziecko a ono śpi!!! Nic ale kąpiel musi być dam jej troszku pospać, i jeśli do 8 się nie obudzi to wybudzę ją delikatnie ... Jutro idziemy na szczepienie na rota...ciekawa jestem ile już malutka waży. A mój plan z zapisywanie pór wstawania i spania i jedzenia padł w gruzach bo jak pisałam Mała ma zły dzień :( W ogole to ja mam wrażenie, że ona od dwóch dni dużo rzadziej jada, żeby nie powiedzieć że bardzo rzadko ... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dodało mi poprzednią notkę dopiero teraz heh... Mała się obudziła po 10 minutach...wiec ja wykąpałam, ale biedulka znowu nakrzyczała się przez cały dzień dzisiaj...nie wiem co jej się działo ... padam ze zmęczenia ...tylko na rękach się uspokajała i to tylko przez chwilkę...w końcu biedulka zasnęła... Moja kąpać się nie lubi ... i czekam z niekrzepliwością na moment kiedy w końcu polubi ;) albo chociaż nie będzie płakała w wanience ... Idę odpoczywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Lenka też ciągle pcha łapki do buzi i się ślini :) dziś była marudna przez ten upał.... i bardzo mało jadła ... ale za to piła herbatkę i wodę a cycusia nie chciała ..:( pewnie to ta pogoda . co do kąpieli to ona to uwielbia :) a spanie to idzie spac o 20 wstaje ok 1.30 pozniej ok 4 i w sumie później śpi bardzo niespokojnie wierci się , kręci , napina , śmieje ... w dzień śpi dość często ale bardzo krótko po 30 , 40 min. chyba ze jest na spacerze to do godziny ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LikterkoweLiterki
Mój maluszek też bardzo lubi się kąpać i co raz bardziej zaczyna chlapać :D malutka mnie pediatra znów kazała naciągać po każdej kąpieli, więc tak robię. Widzę, że co lekarz to inne zdanie... Dziś to czułam się jak bym dziecka nie miała :D Jak zasnął po 14 tak obudził się dopiero o 18, poszlismy na spacer, zjadł, wykąpaliśmy się i po 20 już spał :) Ja nie wiem czy te huggisy mam jakieś inne czy co... :D Muszę się im jeszcze raz uważnie przyjrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LikterkoweLiterki
Buuu Literówka mi się zrobiła a do tego napisałam post i jakiś błąd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przepraszam za podwójną literówkę :) Mam nadzieję, że teraz już będzie dobrze :) U mnie nie było dziś dużo słońca ale strasznie duszno było. Maluszki nie chcą jeść pewnie przez ten gorąc, Nam przecież też w upały nie chce się jeść :) Mały właśnie się przebudził, dostał butlę i dalej smacznie śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry mamusie! Śliczna pogoda i wybieramy sie z maluszkiem na spacer.Mój Kacperek ma dzis 2 mc ale ten czas leci :) Waży juz ponad 6 kg ale zakładam mu jeszcze 2 z pampersów bo zakupiłam za duzo i chce wykorzystac ale na szczęscie zostało nam juz ok 20 sztuk a siuski ani kupka nie wylatuja .Kupiłam paczke pampersów sleep&play w promocji rozmiar 3 i pampersów premium care i muszę powiedziec ,ze sie nie umywają do premium care ,strasznie sztywne są :/ dostałam wczoraj paczkę huggisów od znajomego i załozyłam dzis małemu to wydają mi sie strasznie duże jak na 3 .No zobaczymy jak będzie z jakościa .Happy uzywałam w szpitalu bo kupiłam te z wycięciem na pepek nie zdały egzaminu ,wyciecie na pepek za wysoko ,pieluchy za szerokie za sztywne ogólnie na nie !!!Chyba zostane przy pampersach premium care. a tak pozatym to ok ,mały wczoraj marudził przez ten upał bardzo szybko zasnał jak na niego bo ok 19 i spał do 2 w nocy a potem od 2 do 7 rano Lecimy na spacerek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój szkrab jak zasnął po wieczornej kąpieli o 21 to zbudził się o 1.30 i 6.45 na karmienie i cały czas śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agita_Opole
Hej dziewczyny. Mój Aleks też się od jakiegoś czasu strasznie ślini i wpycha do buziola piąstki i wszystko co ma pod ręką:-). My na kolejne szczepienie idziemy w przyszłym tyg i zastanawiam się czy nie zakupić preparatu Emla - czy któraś z Was go stosowała u Swojego Maluszka? Co do napletka to nam też mówili (kilku lekarzy) żeby nie ruszać - dopiero ok 2 roku życia. A mój Maluszke na początku też się nie lubił kąpać - wrzezszczaał jakby go obdzierali za skóry, ale od kiedy lejemy prawie pełną wanienkę wody to jest istna radocha:-) i już zaczyna też robić ciapu cipu, co później dokłądnie widać na podłodze w pokoju:-) A mam jeszcze do Was dziewczyny pytanie - czy zauważyłyście żeby Wasze Skarby miały upodobaną jedną z rączek? Bo Mój Aleks zdecydowanie woli wpychać do buziaka i wyciągać po grzechotkę lewą rączkę. Prawą też się bawi, zle zdecydowanie preferuje lewą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie też dziś bardzo ładna pogoda, więc jak Kacperek wstanie to zbieramy się i jedziemy do bratowej :) )Tam przynajmniej na ogródku będziemy a nie w blokach siedzieć :) A na spacerze pewnie też bym długo nie wytrzymała. A moja bratowa już jest w końcówce ciąży :) Mały będzie miał kuzyna w tym samym wieku :) Kacperek ładnie dziś spał i jak na razie jest grzeczny :) Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek preferuje prawą rączkę, tą wkłada do buzi bo zabawek jeszcze nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agita_Opole
Czyli pewnie mój Mały będzie leworęczny:-). Zazdroszczę Wam, że możecie same wychodzić na spacery, mój P jest cały dzień w pracy, a ja po cesarce sama nie mam jak znieść wózka po schodach w bloku :-(. Więc na spacerek pójdziemy dopiero ok 18tej, a teraz wietrzymy się przy otwartych oknach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, natusia widze ze obie jestesmy fankami pampesow premium care. One mają zawyżona numeracje w stosunku do normalnych wiec moj tez jeszcze w dwójkach śmiga i nic nie uciska. U nas upał straszny, na spacer chyba juz za goraco, dopiero późnym popoludniem pojdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też jest cały dzień w pracy,przeważnie wózek stoi na dole w bramie a jak nie to sobie go znoszę.Też jestem po cesarce ale myśl że miałabym siedzieć cały dzień w domu doprowadziłaby mnie do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnei garażem na wózek jest moje auto, nieuzywane ostatnio do innych celow. Gondole mam na siedzeniu pasażera a stelaz w bagażniku, tak że daje rade isc sama na spacer, tylko potem z zakupami to na dwie raty, bo najpierw malego do domu i drugi kurs po torby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dziś stawiam mini torta bo kończymy 3 miesiące!! za chwilę wybieramy się do szzpitala na kontrolna wizytę w sprawie refluksu...zobaczymy co powiedzą... ale WAM zazdroszczę pięknej pogody,tutaj zaraz lunie jak z cebra :-( moja córa tez miała etap ślinienia kilkanaście dni temu,podobno kształtują się slinianki w tym czasie i dziecko musi sobie poradzić z nadmiarem sliny i nauczyć przełykać, my miałysmy nawet kilka razy problem typu zakrztuszenia i to powazne :-( ile wasze dzieci spią?bo moja dziś rekord pobiła chyba-od 21 do 8 rano,potem zjadła cale 260ml mleka i spi dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, malowanalala, kurcze moj 260ml to by mial na 3 razy hhii ja cały czas piersią karmie, ale jak czasami dostaje z butelki moje odciągnięte mleko to 120ml nie daje rady na raz, a ze spaniem w dzien to róznie, najczęsciej nie dłuzej niż godzine na raz, a w nocy ladnie 8h ale to juz pisalam a pogody to nie ma co zazdroscić chyba bo prawie 30st. w cieniu o który ciężko w mieście.. a byłyscie już ze swoimi dziećmi gdzięs nad woda??? bo ja bym chętnie pojechala, ale sama z małym się nie odważe a mąż to dopiero w weekend da rade z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agita_Opole
My niestey musimy mieć wózek w domku, bo Aleks w dzień nie będzie nigdzie indziej spał tylko w wózku właśnie:-), chyba sobie wymyslił, że w łóżeczku śpi się tylko nocą:-), ale mamy duży balkon, więc sobie siedzimy na balkoniku i leniuchujemy:-). W nocy natomiast przesypia tak jednym ciągiem ok 7 godzin, a później to już krótsze drzemki:-) A co do jedzenia to Mój synek jada tak ok 130 ml 6 do 7 razy dziennie + minimum 2 razy dziennie po 30 ml herbatki i niby wydaje mi się to mało, ale Aleks przybiera dobrze na wadze i nie jest głodny więc pediatra powiedziała że nie ma się czym martwić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agita_Opole
A mam jeszcze pytanko, czy któraś z Wa wybiera się w te wakacje gdzieś na wczasy z Maluszkiem?, bo My planujemy wyjazd nad polskie morze tak w sierpniu i będę wdzięczna za jakieś namiary, gdzie z takim Maluszkiem najlepiej się wybrać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agita, my jedziemy ze znajomymi, tez z malym dzieckiem nad polskie morze w polowie sierpnia jedziemy do gąsek, to ok 7km na zachod od mielna, do tego pensjonatu: http://www.nafali.afr.pl/oferta.htm co prawda jeszce tam nie bylam, ale okolice polecili mi znajomi a moi rodzice przy okazji swojego urlopu w okolicy sprawdzili pensjonat czy jest czysto i nadaje się na pobyt z dziećmi i byli zachwyceni. Nasz Mały bedzie miał wtedy niecale 4mce a znajomych córa 8mcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×