Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justaaaaa

Zmiana obuwia a długość sukni

Polecane posty

suknie mam dopasowana do butow na wysokim obcasie takim ok 7-8 cm, na zmiane mam buty tak o jeden dwa centymetry nizsze , a takze buty calkiem plaskie jakby mnie bardzo nogi bolały; zastanawiam sie czy za bardzo suknie nie bedzie sie ciagała po ziemi no i czy przez to nie wywroce sie na srodku sali jak mnie ktos przydepnie:P czy ktoras z was zmienila obuwie na calkiem plaskie no i jak wam sie tanczylo itp.? nie bylo zadnych przykrych niespodzianek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tez dwie pary butów przygotowane (nigdy nic nie wiadomo). wzięłam na przymiarkę obie pary i panie w salonie dopasowały mi długośc do tych niższych. gdyby dopasowały odwrotnie to przy tych nizszych nie dałoby się tańczyc - suknia sięgałaby do ziemi i deptałabym po kole. jak bede miec wyzsze to po prostu będzie czubki pantofli widac, co mi się podoba bo są nietypowe i szkoda by było efektu gdyby ich nei było widac wcale :P całkiempłaskich butów nie polecam, wbrew pozorom przy tańcach beda Cie bardziej boleć stopy niz w tych na obcasie, bo bedzie inaczej rozłożony ciężar ciała - obciążą się inne partie stopy niz przy obcasach i w efekcie bedzie CIe bolec już cała stopa równo. ja na wszelki wypadek mam przygotowany żel przeciwbólowy i chłodzący, i sie bede nacierac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam buty na zmiane, ale w moim przypadku (suknia na kole) wystarczy rozszerzyc kolo i suknia uniesie sie do gory w rezultatcie stanie sie krotsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×