Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość do Oli
chociaz z drugiej strony strach ma wielkie oczy moja przyjaciolka zlozyla pozew i wyprowadzila sie od niego wtedy kiedy byl w pracy, no chciala uniknac konfrontacj tak strasznie sie bala....on niestety wrocil wtedy wczesniej z pracy.... i co zrobil jak zobaczyl ze ona pakuje siebie i dziecko...? NIC NIC NIC, poszedl do pokoju i udawal ze spi...i nie widzi.... nie krzyczal nie probowal zatrzymac o nic nie pytal ( w koncu widział co ona robi) no mowie wam niesamowite, kilka lat po slubie i taki koniec malzenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten Oli mąż też moze rozważyć opcje rozciągnięcia się na kanapie przed tv...... ale moze też zachować się inaczej dlatego wydaje mi się, ze mimo wszystko Olka powinna rozważyć wyprowadzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja hahaha
najlepiej niech mieszka do rozwodu i po rozwodzie też powinna kazac mu sie wyniesc albo sama sie spakowac miej choc troche godnosci Olka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka skad jestes
bo ja jestem z poznania, wniosek skladalam pod koniec sierpnia i na koneic wrzesnia mam termin. Maz dostal zawiadomienie po trzech dniach. wiec badz dobrej mysli.podobno te bez orzekania ida w pierwszej kolejnosci Ile zaplacilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olki
Niestety nie można samodzielnie sprawdzić w internecie do kogo należy dany numer telefonu. Może to zrobić jedynie osoba majaca dostęp do bazy abonentów danej sieci. Zdarzają się przypadki, że pracownicy salonów łamią przepis o ochronie danych i przekazują osobom postronnym jakieś poufne informacje, ale są wtedy świadome, że ryzykują w ten sposób swoje stanowisko pracy, gdyż możesz okazać się być osobą kontrolującą dany punkt obsługi klienta. Dlatego raczej nie oczekuj, że cos załatwisz "na piękne oczy" ;) Nie ma możliwości sprawdzenia właściciela telefonu z tzw.kartą pre-paid, gdyż właściciele tych kart nie są stricte abonentami danej sieci. Jeśli numer jest zastrzeżony lub zarejestrowany na firmę to dostęp do danych o danym numerze jest również utrudniony. Kolejną przeszkodą w określeniu właściciela numeru może być fakt, że obecnie bardzo łatwo można przenieść numer pomiędzy dwoma różnymi operatorami i tak: numer zaczynający się na "charakterystyczne" dla Orange 501 może okazać się być Erą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salu
telefonu nie rozpracuje ale maila jakbys chciala to nameirze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysiek z kremem
Ola, jeśli naprawdę złożyłaś pozew to wierz mi - wygrałaś swoje lepsze życie. I bądź tego pewna :) nawet sie nie obejrzysz a zaraz znajdziesz tego kogoś, kto Ci ofiaruje siebie. Czytając Ciebie przez moment miałem wrazenie, że się boiszi że będziesz bałą sięgo zostawić. Ola - ten facet nie jest wart nawet uśmiechu takiej kobiety jak Ty a co dopiero Ciebie!!! On pewnie tylko na to czeka tak jak ja czekałem a z nim czeka ona tak jak ze mną czekałą moja kochanka.....Dobrze,że to Ty postawiłaś na swoim jak moja była żona, on nigdy nie odważyłby się na taki krok. Mial dom, obiad, kanape i żonę, która codzień czekała. I kochankę, która dawała mu wszystko czego nie miał od zmęczonej pracą i opieką nad dziećmi żony.......... Gratuluję Ci z całego serca!!! Trzeba być kimś wielkim, żeby postawić na swoim tak jak Ty! pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
cześć meski, ja dzisiaj przed czasem w pracy,dlatego mogę tu zajrzeć na chwilkę. Dzisiejsza nocka minęła juz trochę lepiej :) Poza tym wczoraj zaliczyłam niemiłą rozmowę z moją jeszcze na nieszczęście teściową... odliczam już godziny.... ;) Ola co u Ciebie? jak atmosfera w domu? ;) do salu: naprawdę potrafiłbyś namierzyć nadawcę maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Witam wszystkich!! Ja wczoraj padłam o 21:00, spałam jak aniołek. Popołudnie spędziłam na spacerach polesie z dziećmi, fajnie było ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Co Ci teściówka nawyrzucała??? Jakie miałyście stosunki?? Jaz moją wieczna kosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
A Ty anyone kogo chcesz namierzyć ;)??? Wczoraj rozmawiałam z kumpelą, ma kogoś w sieci, która mnie interesuje, może się uda ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Lubiłam moją teściówkę, ale od czasu kiedy klamka zapadła to stanęła po jego stronie. Nie widziała w ogóle winy synka!!! Wczoraj mu nawyrzucała, że przeze mnie zmarnował sobie życie, że ona mi jeszcze pokaże. Załowałam, bo sama do niej podeszłam na parkingu. Powiedziała że mam się jej spodziewać na rozprawie, mam tylko nadzieję, że w charakterze obserwatora a nie świadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
uuu no to mężulek szykuje niespodzianki?? Może lala się też pojawi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
no to super, bo te moje stare hasła już nie działają. Kiedyś miałam umowe w plusie i on też, a teraz mam koncówke umowy i przechodze na karte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Wczoraj mu nawyrzucała wczoraj MI nawyrzucała ;) nie MU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Boję się że mój dostanie szału jak dostanie zawiadomienie, później też mogę się spodziewać jakiś dziwnych rzeczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
mam nadzieję, że się nikt nie pojawi. Obiecaliśmy zakończyć wszystko na jednej rozprawie i nie marnować kasy na pranie brudów bo to i tak nic nie da. Teraz zgodnie z nową ustawą to jak dobrze pójdzie zapłacimy za rozwód po 300 zł i sie rozejdziemy w zgodzie. Za resztę można pojechać na wakacje ;) dopóki nie ma szefa to moge popisac, potem muszę się rozłączyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
dlatego mam nadzieję, że nie bedzie żadnych świadków i rozprawa skończy się w 20 minut ;) i wiesz co wtedy zrobie?????? skseruję sobie wypis i wytapetuję sobie salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Też bym tak chciała, na jakieś dłuższe "rozwodzenie się" trzeba mieć kasę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Olka, a ten Twój się nadal nic nie domyśla? Czytałaś na górze że jakiś tam dostał zawiadomienie po trzech dniach..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
"Też bym tak chciała" a poruszyłaś ten temat z nim jeszcze kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Wczoraj jak powiediałam, że wychodzę na paznokcie to powiedział, że go to nie interesuje, więc ... chyba ma to głęboko gdzieś. On na to czeka - jestem pewna. Wydaje mi się, że najdalej w poniedziałek dostanie pisemko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Niby z kim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
no z nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
ja ide w poniedziałem na paznokcie :P żeby mi sie nie daj boże nie połamały ;) i namaluję sobie trupie czaszki albo jego imię :P propaganda hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
ja Ciebie też pozdrawiam szefie nietyranie :) póki jeszcze mogę bo o 9tej przychodzi mój tyran ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do salu
odezwij się tu Salu jeśli zajrzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×