Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość olka_zdrada
A Ty Anyone dzisiaj jeszcze na urlopie czy już w pracy?? No napisz jak ta minął tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdada
W skrócie hmmm nadal zmowa milczenia, weeken minął na awanturach - podjęłam ostateczną decyzję - wyprowadzam się! Teraz jestem na etepie szukania, bo mój mąż stwierdził, że nigdy się nie wyniesie z naszego mieszkania ;( ostatnio sprawdzał mój biling bo twierdzi, że kogoś mam, że sama bym nie podjęła takij decyzji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
w pracy,chwilowo nie ma szefa bo pojechal na obiad ... tydzien rewelka :) szkoda, ze tak krotko :o a Ty pisz pisz co tam mnie ominelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
jezuńku mam tyle zaległosci,ze nie mam czasu na toalete ;) a tu mnie jeszcze kafe korci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
szczerze to myslalam o Tobie ktoregos razu,ze pewnie juz go wykopałas w tyłek za drzwi :O albo że sie sama zmyłas od niego ja chyba bym juz nie wytrzymała takiego napiecia dajesz jakos rade? a on nic sie nie poprawil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Ja moja droga jak to inni określają wyglądam kwitnąco i nikt by się nie skapnał, że u mnie w życiu takie rzeczy się dzieją. Nie daję po sobie poznać, ale nie chce mi się na niego nawet patrzeć, a po ostnich kłótniach to już w ogóle - dlatego szukam czegoś. On - nic mnie nie obchodzi - ale wygląda na to, że ma to wszystko gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
A Ty nic nie napisałaś jak wyglądał ten dzień - obaliłaś Martini??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
no ale co on Ci zarzuca w tych kłótniach bo ja nie rozumiem....??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
wiesz-byłam tylko z siostrą ;) balowałyśmy co wieczór :P czułam sie jak na wieczorze panienskim ;) super to zorganizowała, w tajemnicy przede mna, i dziadkow i nawet mojego szefa!!!!!! a ten mi nic nie powiedział :P martini????? niejedno :) czuje, ze żyję!! jak znikne to szef...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Kłótnie jak kłótnie - dotyczą różnych rzeczy. ja mu więcej wyrzucam, że nic nie robi, że dzieci ma gdzieś, bo w ogóle się nimi nie zajmuje itp. a on mi, że jedyne na czym mi zależy to rzeczy związane z wyglądem, że napewno kogoś mam, że jestem pod czyimś wpływem i tak w kółko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Olka walnij Ty tego dziada w cholere bo się normalnie wykończysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Tak właśnie zamierzam zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
a poprawił się chociaż troche? powiedział CI chociaż jedno głupie miłe słówko czy komplement??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
zakładając, że ja brałam różne prochy żeby chociaż dobrze spać to Ty łykasz chyba całą apteczkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
NIC!!!! Co weeknd gdzieś wychodzę, on nawet nie spyta gdzie ..., tylko robi mi na złość i też gdzieś wybywa. Mi na nim nie zależy, więc mam to w głębokim poważaniu ... Ale jeśli jemu niby zależy to powinien się inaczej zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Ja śpię świetnie sypiam bez prochów ;) Staram się skupić tylko na pracy i dzieciach. Nic więcej! Dzieiciaki tak dają w kość (sama wiesz), że wieczorem o niczym innym nie marzę żeby się wtulić w podusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
no to przynajmniej masz czyste sumienie bo jakby jeszcze Ci umizgiwał to moze miałabys chwile wahania ;) a tak adieu!!!! znalazłas juz jakies mieszkanko? mowilas mu, że szukasz czy to na razie tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Wczoraj byłam ,ale nic z tego i w sobotę idę oglądać dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
a ja w weekend w koncu spędzę troszke czasu z dzieciaczkami bo juz się za nimi stęskniłam :( mam teraz mnóstwo rzeczy na głowie i strasznie mało czasu, net tylko w pracy więc nie bardzo mam czas cos pozałatwiać. Najważniejsze,że urzędy obskoczone ;) wróciłam do panieńskiego nazwiska :P śmieszne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockor - facet nie baba
Koleżanko zdradzona - sic!. Po przejrzeniu tego topicu uważam, że poprostu znalazłaś sobie zajebi**ą wymówkę, żeby kolesia-męża puścić "kantem". Bo jak widać przez cały wątek nadal - NIE MASZ ZIELONEGO POJĘCIA CZY MIAŁ ROMANS - jakieś sms'y. haha. Poprostu miałaś tak naprawdę go dość i tyle - nie było od początku albo bardzo dawno jakiegoś uczucia i tyle. Po co tu tyle deliberowac nad tym tematem. Może on najsuperowszy nie jest - ale to że go nieźle tutaj na forum obgadałaś to poprostu "ŻENADA". I tak, ma rację mąż, że ktoś Tobie miesza teraz. Tak, to niektórzy ludzie z tego forum (nie powiedzą tego, ale często zakompleksieni i wyrzucające swoje żale w sieci). Sorry bardzo, ale nakręcili Ciebie niektórzy nieziemsko. Przykre ale jeśli masz tyle lat co masz, to powinnaś sama przemyśleć dokładanie wszystko - a nie czekać na opinię "wielkich forumowych znawców życia". Naprawdę zastanów się - aczkolwiek jesli naprawdę, mówisz, że "nie możesz na człowieka patrzeć" - to szkoda bardzo ale (jeśli nie miał związku fizycznego z inną osobną) to raczej z Tobą jest coś nie tak, że ot tak uznałaś że kilka lat życia jest do bani. Szukaj sczcześcia dalej, i wierz że je znajdziesz z kimś innym. Obyś tylko się nie zdziwiła - bo trafić o wiele gorzej to jest łatwiej niż szybciej coś fajowego znaleźć. Powodzonka PS. Moim zdaniem powinnaś pokazać to forum swojemu mężowi - niech on się dowie co jego żona o nim wypisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Wracasz do panieńskiego?? Po co, skoro dzieci noszą jego nazwisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
ale ja nie chcę..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
A on na rozprawie jak?? jak Ty się trzymałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
nie chce juz tego rozgrzebywać.. rozryczałam się minutę "po" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
ok spoko rozumiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
teraz juz ok :) ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Olka, a Ty mu powiedzialas o tym pozwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×