Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość panieneczka poznanianeczka
dobrze,ze sama zdajesz sobie sprawe z tego,ze nie poruszylas z mezem tematu kochanki i ze to jest Twoim bledem! Moim zdaniem DUŻYM!!! bo maz nie poniosl kary :o i pewnie ma wieniec laurowy na głowie że wygrał z Tobą masz racje że teraz moze troche pozno na poruszanie tematu chociaz ja na Twoim miejscu pewnie bym zaryzykowala. Przynajmnieuj jedno wtrącone zdanie,zeby wiedzial, ze wiesz ;) ma rację meski,że jeśli im nie poszło jak chcieli to laska może się mścić, takie wątki są również i na tym forum możesz sobie poszukać i poczytac.... Jeśli zemści się na nim to małe piwko i nic Ci do tego,gorzej jesli trafiłaś na małpę (sorry-on trafił ;) ) i ona swoje żale będzie wylewać na Tobie....... Zawsze możesz powiedzieć zaciskając pięści w kieszeniach, że "wiesz mężu, tą zdradę pewnie potrafiłabym Ci jeszcze wybaczyć, ale nie umiem wybaczyć Ci Twojego zachowania i tego jak mnie traktujesz w naszym małżeństwie" i ugryź się w język ;) kiedys sie wyspowiadasz z kłamstwa ale teraz możesz zagrać. w sumie i tak masz go gdzieś, więc co Ci to zależy ;) chociaż ja zastrzeliłabym go z wiedzą o jego romansie i kochance.... chyba by go strasznie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panieneczka poznanianeczka
racje ma również Fajoletta, że rozwlekasz temat w czasie,dajesz tym facetowi czas do namysłu, NIEPOTRZEBNIE !!! i racja z adwokatem-nie z urzędu tylko z polecenia, może oskubiesz go nie tylko z mieszkania, ale i z samochodu czy oszczędności albo i z tego i z tego, chociaż bez kochanki chyba nie dasz rady. i działaj działaj !!!! bo czekanie z wyprowadzka przez dwa tygodnie... Olka, potem miesiąc będzie szukał dokąd, potem przynosił kartony, potem firma przeprowadzkowa nie będzie miała terminu.... Przez tdzien jak go nie będzie powinnaś go spakowac, napisac na kartonach co jest w środku i postawić koło drzwi. Jak przyjedzie nie będzie musiał nawet zdejmować butów.... tylko musi sobie cos poczukac sama siebie krzywdzisz tym że to wleczesz, serio pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poznanianeczki-bajaderka
Poznanianeczka,Olka to pewnie zrozumie za parę miesiecy albo tygodni tak jak zrozumiała,że mąż gra na zwłokę.... i masz racje z tym,ze sama siebie krzywdzi. Ale człowiek uczy sie na bledach pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie pogadalysmy Olka :( bylas i zniknelas ;) napisz w poniedzialek od rana jak rozmowa minelai w ogole wszystko dokladnie :) ja jestem od po 6 w robocie ale tak ze trzy gosdz bo potem mam szkolenie spokojnego wieczoru i udanych negocjacji!!!!!!!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_1977
a Ty pewnie teraz w pełnym stresie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *A*B*C*
witaj Ola, podziwiam CIe,ze potrafisz tak...ja tkwie przy facecie do ktorego juz nic nie czuje,nie umiem odejsc.Nie mam sily. Nie umiem.A chce.Chcialabym tak jak Ty.Po prostu powiedziec mu koniec.Ja nie potrafie.Nie mamy dzieci.Ja wiem,ze on ma przyjaciolke,chociaz sam mi tego nie powiedzial.Powiedzieli mi znajomi,bo przyjechal z nia nad morze na pare dni i sie spotkali. Ola.chcialabym potrafic jak Ty.Nie mamy dzieci.ale ja nie potrafię odejsc.Chcialabym,zeby mnie ktos pokochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Cześć wszystkim,mam dosłownie parę minutek,bo jestem u rodziców po dzieci wiec korzystam z netu :P poczytałam parę stron wstecz,wiecej nie dam rady ;) Męski, ktoś już Cię o to pytał,ale ponowię pytanie-skąd w Tobie tyle mądrości i życiowej wiedzy? :D rozumiem -doświadczenie... ale czasem masz takie przemyślenia,że mnie kolana bolą od opadającej "kopary" ;) Macie rację i Ty i Ola... Olka twierdząc, że jestem silną babką, a Ty, że tak naprawdę jest mi trudno, że było... Silna jestem to fakt,na zewnątrz "kwitnę" (Olka strasznie spodobało mi się to Twoje słowo ;) ),tryskam uśmiechem a w środku często mnie rozrywa. Od zawsze miałam problemy ze snem a przed sprawą musiałam wspomóc się przeróżnymi specyfikami żeby móc w nocy w ogóle zamknąć oczy! Tutaj ja podziwiam Ciebie Ola,że masz w sobie tyle spokoju i takie lajtowe podejście i że do tego wszystkiego ciągle jeszcze masz faceta na metr od siebie!!!! Ja nie dałabym tak rady ,wywaliłabym go za drzwi z miesiac temu albo dawniej albo sama sie wyniosła na amen :( Do końca strasznie się bałam ,że mój EX :D wywinie jakiś numer, bo jakiś taki za spokojny był ;) ale mimo,że po drodze działy się różne dziwne rzeczy to skończyło się w miarę ok,nie do końca po mojej myśli, ale teraz to już nie jest ważne. Miałam fajną adwo i niech jej bozia wynagrodzi,bo naprawdę mi dużo pomogła. Olka,kobiecznie weż babke adwokatke,z facetem trudniej Ci będzie się dogadac ;) No i prosze Was-nie mówcie,że grałam przed Wami bohaterkę,bo to nie tak :( czasem nia wcale nie byłam,ale starałam się cały czas wyszukiwać pozytywy tej całej sytuacji,żeby się zupełnie nie zdołować. Dobra spadam dodom,bo jeszcze muszę wykąpać dzieci :) Niestety najbliższe tyg.będą pewnie podobe do ostatniego,mam zawalenie pracy,ale obiecuję od czasu do czasu zaglądać ;) Trzymaj się Olka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D mam nadzieje,ze wszystko ok i przeyzlas? jak dotrzesz do pracy to dad znac milego dnia wszystkim!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
ha ha ha w wiadomościach czy gazecie, dział nekrologi ??? Spokojnie - nie dam się!!! Rozmowa była, spokojnie wszystko spisaliśmy, ale dzisiaj idę do poleconej adwokatki - podobno straszna zołza dla facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka a jaka ty
jesteś zołza, lepiej nie mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego piszesz
że jest zołza??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anyone_anyone
"że mój EX :D " hehehe Ty jesteś dobra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Że ja jestem zołza, niby dlaczego?? Spisaliśmy wszystko - no może nie wszystko po mojej myśli, ale może być. Ma tydzień na wyprowadzenie się, tydzień po delegacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
No nie wszystko po mojej mysli ..., ale to szczegóły, chcę mieć to za sobą, więc przy niektórych rzeczach się nie upierałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka wcale nie jest zołza
ona jest tylko młoda głupiutka dziewczynka.... szkoda,ze nie skorzysta z czyjegos doświadczenia i nei posłucha,że facet gra na zwłokę! ona tego po prostu nie widzi. Olka,życie czasem boleśnie uczy,ze takich jak Twój mąż pozbywa sie z dnia na dzień .... wtedy Ty masz satysfakcje a jego zaboli. Jeszcze sie zdziwisz jak sie gosc nie wyprowadi a TY z nim zostaniesz na zawsze. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
koniec października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz Ola
a macie nałożone obrączki czy zdjeliśie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego kogoś wyzej
chyba za trudne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pewnieze ma was w nosie
Nie widzicie ze to prowokacja jakiejs niedojrzalej emocjonalnie żonki? Otwórzcie oczy ślepcy,dziewczyna tak kręci,że sama się juz pogubiła w tym co pisała pare tygodni wczesniej! Nabija was w butle jak ogórki a wy udajecie,że jej wierzycie,hahaha! Jaka normalna kobieta trzymałaby kurczowo takiego moczykija,który poniża ją jak tylko może nawet tym,ze milczy,ze pewnie po kryjomu nadal prowadzi podwojne zycie a ona się na to godzi! Nie mam za grosz szacunku do Ciebie,sorry . . . i jeszcze pozwalasz mu na wyprowadzke za tydzień,za dwa . . . Hahaha,pewnie wcale mu nie kazałaś co? Żadna z Ciebie kobieta! Trzeba mieć swoją godność! Albo ona ma cos z głową albo on albo wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pewnieze ma was w nosie
Olka,nie czujesz sie jak upokorzona idiotka mieszkając z takim nadętym narcyzem? A po drugie nie jest Ci źle,ze robisz tu z siebie przed wszystkimi głupią dziewczynę i piszesz bzdury tylko dla podtrzymania tematu? Może lepiej daj sobie już na spokój ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
To koniec!!! Dziękuję wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×