Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Olka, dwa razy sie nie włazi do tej samej rzeki!!! to racja :o stracona miłość boli a niemoc jeszcze bardziej ,znam to.... ale nie poniżaj sie i nie pros go o powrót. przecież gdyby facetowi zależało to sam przyszedłby do CIebie zwlaszcza jak ma namiary.Widocznie nie chce,moze pocieszyl sie juz u jakiejs innej i zapomniał. Tacy sa faceci że czasami ciężko znoszą kosza ;) Bądź dumna Olka!!, jak bedzie chciał to wykopie Cie spod ziemi.... widocznie tak miało być :o Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafomanka77
Ola podeslij mi mamiary na Twoja adwokatke,pisalam wczoraj wieczorem ale moze nie zauwazylas grafomanka77@ gazeta.pl prosze to dla mnie bardzo wazne bo ja nie umiem sama sklecic pozwu a juz dłuzej nie wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubasiński
znajdziesz tego kogoś zobaczysz tylko nie szukaj go na siłe. ja bardzo długo czekałem na Kogoś ,tego konkretnego Kogos a na koniec zwiazalem sie z pewną kobietą, zupelnie inną, która byla tak bardzo blisko mnie a ja jej przez to nie widziałęm,że ciągle wypatrywałem tej innej..... i to było to-uczucie z prawdziwego zdarzenia.doczekałem sie i nie żałuję,że to nie tamta za którą tęskniłem Tobie także tego życze nigdy nie pros sie o czyjes uczucia,jakby On Cie kochal to nie pozwolilby Tobie odejsc zbyt daleko!!!! Pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Witam wszystkim, a co tu sie powyrabiało? zwariowaliscie juz do reszty? co to za obrazanie sie? ;) Olka, masz rację- pozamiotałam na całego ;) zaczęłam poniekąd nowe życie, usunęłam się z nk i facebooka, zrobiłam sporo postanowień, może w końcu znajdę trochę stabilizacji i spokoju, a po wszystkich idiotycznych historiach jakie przeszłam w ostatnim czasie to wolę zostać już tylko jako anyone na tym forum. Jak potrzebujesz pomocy albo coś to pisz tu :) no i wielkie sorry,że tak rzadko zagladam :( Milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Może będzi lepszy niż wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby był lepszy :D Olka-żadnych dolin więcej -pierś do przodu albo i dwie :P !!! Any-a miotłe to miałaś z Obi czy z Castoramy????? ;) aha, pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****Sandrunia
14:16 [zgłoś do usunięcia] olka_zdrada No to co mam zrobić??? Złożyć pozew? jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś to chyba najlepsze wyjście w tej sytuacji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Trochę lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
do grafomanka77 adwokat Katarzyna Moskwa Młyńska 2 lok.8 852 37 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art76
Serwis matrymonialny iDuo to nie typowe biuro matrymonialne, ani jeden z wielu portali randkowych. Serwis matrymonialny iDuo to nowoczesne rozwiązania w zakresie świadczenia usług matrymonialnych. Serwis matrymonialny iDuo to poważne oferty matrymonialne oraz profesjonalny dobór partnerski. http://iduo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafomanka77
dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbity jogurt
czesc :o nie jestem w stanie przeczytac całości wątku Olka za zdradę odpowiedzialny jest tylko i wylacznie partner,skrzywdził CIe i jesli go nie kochasz to nigdy nie wybaczaj, bo juz nigdy nic nie zbudujecie ,przypuszczam,ze opisałaś blizej swoją sytuację dlatego nie wdaje sięw szczegóły ;) Pozzdrawaim tylko bardzo serdecznie i życzę powodzenia Trzymaj sie dzielnie Olka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Również życzę miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Pewnie że lepiej, cisza, spokój żyć nie umierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiedy on wraca? kartony juz mu przyszykowalas czy sam ma se poszukac ;) sadzisz,ze naprawde sie wyniesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle,ze pownnas "profilaktycvznie" przyniesc pare kartonow i postawic w przedpokoju. Jak spyta po co to powiedz mu "albo dla ciebie albo dla mnie"... :P Ola wywal go zanim będzie za poxno. Bo jak ci zostanie w chacie po rozwodzie to sie go nie pozbedziesz,zwlaszcza jak na orzeczeniu bedziesz miala ze nie okreslili korzystania z mieszkania.Czytalas chyba bo wysylalam Ci linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka1981
czesc dziewczyny a ja wczoraj znowu musialam na niego wpasc.Jezu,czemu mieszkamy tak blisko.udawal,ze mnie nie widzi,potem podszedl i znowu zaczal spiewke,ze kocha i teskni,żenujace czemu on tak ze mna postepuje? chce mnie wykonczyc psychicznie przed rozwodem? przeciez wiem ze mnie tak naprawde nie kocha tp po co to robi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczko
jesli dobrze pamietam pozew złozyłaś 7 wrzesnia, a twój m pismo dostał juz 15? ja czekam od 18 wrzesnia i jeszcze nic nie przyszło z sadu :(, a na kiedy masz termin pierwszej rozprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka1981
moze to zalezy od miasta i ile jest spraw w danej chwili? termin mam w drug.tyg listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olu a Ty
a jak to u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *hija de la luna
nie wyobrazam sobie jak mozna komus takiemu przebaczyc Ja bym sie teraz brzydziła nawet patrzeć na tego faceta gdyby mnie zdradził. Nigdy bym nie wybaczyła! Nigdy! przenigdy!! Nawet jak bym miała dziecko! Bardzo współczuję Ci Olka. i gratuluję dobrej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczko
a Twój m odpisal na pismo /pozew? czy nie ustosunkował sie wcale? wiesz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×