Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwone jabłko

Zelixa cz.II - sukcesy i porażki w odchudzaniu

Polecane posty

Gość Selena774
Innnaa CYTAT: "KALASAMIA>>ja chętnie oddam Ci za darmo zelixe całą jaką posiadam a mam jej troszkę, z tego co wykupiłam zostało mi tylko pare szt tab ale mam recepty na kolejne z wielką chcęcią oddam Ci je wraz z moimi kłopotami zdrowotnymi oraz 20 kg zbędenj wagi chcesz się zamienić? DZIEWCZYNKO ZASTANÓW SIE CO TY ROBISZ !! te tabletki nie są dla dzieci! " Witam Wszystkich. Trafiłam na to forum, bo usłyszałam o tym leku od koleżanki, która go używała. Niestety już go nie ma. Ogólnie byłam tu troche wcześniej, bo czegoś szukałam :P I teraz powróciłam. Również mam spora nadwagę, nie tak jak KALASAMIA która nie może sie pokazać w stroju kąpielowym bo ma np. 'boczki'. Ja, nie dość że miałam sporą nadwagę, to jeszcze przez ostatnie pół roku przytyłam 5kg. Próbowałam ćwiczyć, stosować różnych diet i nic mi nie pomaga. Chciałabym zacząć używać Zelixe, jednak boję się spytać mojego lekarza o te tabletki (mam baardzo nie miłego lekarza :(). Tym bardziej że chyba je wycofano ? I nie potrzebnie bym sie stresowała idąc do niego. Może któraś z Was dziewczyny miałaby do oddania lub odsprzedania paczuszkę, na spróbowanie? Oczywiście licze się z tym,że to ok 70zł kosztuje. Licze sie też z tym,że moga być jakieś skutki uboczne( bóle głowy itd),tak samo jest z tabletkami antykoncepcyjnymi,które używałam.Czytałam Wasze wypowiedzi i coraz bardziej się przekonuje do tego leku. Przeczytałam za i przeciw, ale jednak chciałabym spróbować. Może jest tu jakaś dobra duszyczka, która mi pomoże ? :( Pozdrawiam serdecznie i czekam na jakikolwiek kontakt :) Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek244@poczta.onet.pl
mam zelixe 15mg 2 opak po 60 tab czyli razem 12 listkow (120tab) moge odsprzedac również na listki 1 za (70 juz z przesyłką po wpłacie na konto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×