Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwone jabłko

Zelixa cz.II - sukcesy i porażki w odchudzaniu

Polecane posty

Gość AGA1977
Witam Wszystkie kuracjuszki,ja na zelixe jestem 33 dzien,efekty są super w moim przypadku z 79kg na 72kg i stosuje te tabletki dalej ,moja waga przy 168 cm wzrostu powinna wynosic okolo 63 kg,chce zaznaczyc ze caly ten czas jestem pod kontrola lekarza,pani doktor wytlumaczyla mi po coo sluza te tabletki,po pierwsze nie mozecie sie glodzic tylko wypracowac odpowiednie nawyki zywieniowe,zelixa ma nam pomagac przy diecie!!!!!a nie odchudzac,tabletki za nas nie zrobia wszystkiego,musicie nauczyc sie zdrowo i racjonalnie odzywiac,pozbyc sie zlych przyzwyczajen np.jedzenia wieczorem,dzielenia sobie posilkow na 5 czesci w ciagu dnia,jesli nie macie ochoty cwiczyc to przejdzcie sie na spacerek w swoje ulubione miejsca,na pewno sprawi Wam to przyjemnosc a organizm sie dotleni i spali pare kalorji!!!!nakladajcie sobie posilki na male talerzyki(jets to taki chwyt psychologiczny,porcja wydaje nam sie duza),wyobrazcie sobie ze rozgotowane warzywa maja cztery razy wiecej kalorji niz surowe,nie rozgotowujcie posilkow,makaronow,odrzuccie ziemniaki itp.jedzcie regularnie i w malych porcjach i zycze WAM i sobie aby te dobre nawyki zostaly nam po odstawieniu tabletek ,bo jesli nie szybko nadrobimy stracone kilogramy i po to jest zelixa...aby pomoc nam nauczyc organizm dobrych nawykow i aby tak nam zostalo i to jest klucz do zdrowego tracenia waleczkow,nie igrajcie ze zdrowiem,zachowajcie zdrowy rozsadek,bo ja powiem szczeze dla mnie to glupota zazywac wiekrze dawki niz wolno,zdrowie jest najwazniejsze....zycze Wam wytrwalosci i szybkiego pozbywania sie waleczkow,pozdrawam wszystkie forumowiczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka73
hej!!! dziś 34 dzień i kolejne 2kg poszły precz:)razem uzbierało się ich 7 :)śpiewać mi się rano chciało ,w spodniach luzik jak nigdy:)myślałam muszę zrzucić z 15 kg żeby było coś widać, ale mój mąż twierdzi - widać że schudłaś :) przez pewien czas waga nawet nie drgnęła a teraz poszło :)może tak to wygląda przy zeli i nie ma się co załamywać(wiem że łatwo powiedzieć)mam nadzieję że będą się przyłączać do nas nowe zeliksiarki:)bo niekóre szczęściary(czytaj:ciężko pracujące na swoją wagę)ważą tyle że ja nawet nieśmię marzyć o5 z przodu:)ale pochwalcie się czasami jak wam idzie trzymanie wagi:)ja wiem że umiem schudnąć nawet 6kg w ciągu 2tygodni ale nie potrafię trzymać wagi dlatego zdecydowałam się na branie zeli :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia49
Brawo kobietki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZELKA1111
HEj witam wszystkich! tak jak pisałam kilka dni temu zelixe biorę od ok 39 dni już właściwie nie liczę . Nadal nie mam potrzeby wchodzić na wagę!!!! bo to nie dlatego używam tych tabletek !!! chcę schudnąć i chudnę i wystarcza spojżeć w lustro żeby zobaczyć efekty. zniknął wałek na brzuchu ubrania nie wyglądają na za małe tylko zaczynają spadać z tyłka !!! I myślę że większości dziewczyn o to chodzi.!!! Ostatnio byłam z mężem na rodzinnej imprezie i nikt nie musiał mowić że wyglądam nieźle wystarczyło zobaczyć zamurowanie w oczach pseudo przyjaciół żę ta głupia tłusta krowa tak świetnie wygląda . Nikt nie był w stanie popsuć mi imprezy !!!!!!!! I właśnie takich przyjemnych chwil życzę wam wszystkim !!!!!!! dziś wiem że warto było spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZELKA1111
I zapomniałam o najważniejszym dzięki tym tabletkom po raz pierwszy na imprezie nie żuciłam sie na jedzenie . mimo że było wiele różnych soków ,napojów to najbardziej smakowała mi woda z cytryną i jestem pewna że wcześniej nigdy nie sięgnęłabym po wodę. wprawdzie zjadłam sporo owoców ale podobno owoce i warzywa nie tuczą ?????!!!! (naukowcy nad tym pracują) podobno gospodarze inprezki przygotowali ponad 20 rodzai ciast a ja wiem tylko jak smakował tort i sernik. zelixa jest naprawdę swietna mimo że od kilku dni diorę tabletki co drugi dzień!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
Gratki kobietki u mnie dziś 96,5:) tzn -4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia_k
hej wszystkim:) dzisiaj wzielam 6 tabletke zeli 15. kupilam zele 15 60 szt za 39,99:) skutkow ubocznych jak dotad brak tylko ta okropna suchosc w ustach. cwicze codziennie po na orbitreku po ok. 20-25 min na razie wiecej mi sie nie chce:P i jem zdecydowanie mniej ostatni posilek jest najpozniej o 17,30. mam 2,5 letnia coreczke i normalne ze przytylam. wazylam 71 przy wzroscie 160 ale wygladalam jak potwor wiec wzielam sie za siebie i schudlam do 59 i waga stanela przez rok nic w dol:( a powinnam wazyc ok 50-55. robilam wszystko i nic nie dzialalo:( jestem w trakcie rzucania palenia i co??? przytylam 6 kg jak psytknieciem palca w ok. 3 tyg koszmar jadlam i jadlam.przed braniem tabletek wazylam ok 65 kg wiec zaczelam brac tabletki. nie pale i nie chce mi sie jesc nareszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia_k
nie mam wagi (musze sie zaopatrzyc) wiec niestety nie wiem ile waze ale moze to i dobrze. najgorszym problemem jest moj brzuch ostatnio poszlam do ginekologa po tabletki wchodze do pokoju a pani do mnie, czy ciaza i ktory miesiac:( smieszne a zarazem tragiczne. 2 razy dziennie sie smaruje kremem wyszczuplajacym i antycelulitowym 4 pory roku chyba najtanszy z mozliwych bo w rosmanie kosztuje ok 5 zl. dietetyczka polecila go mojej koloezance i powiedziala ze jest najlepszy wiec go stosuje i sa super efekty:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudna1
a ja przez trzy dni nie brałam zeli, i jakoś nie miałam dużego łaknienia. Jestem teraz na diecie ( 5 posiłków dziennie ) porcje małe, a nawet bardzo małe, własnie zjadłam sucharka bez cukru i soli, jakoś może będę się trzymać...może. Zele odstawiam narazie, zobacze ile wytrzymam na diecie. Jak Wam wczesniej pisałam wspieram moja mamę, ponieważ ona ma z 20 klio nagwagi. Po odbytej wizycie u lekarza dietetyka przeszła na dietę i ja chcąc by było jej raźniej (zostawiłam zelke(narazie):)chyba,a może na zawsze...oby)przeszłam z nią na dietę. Napiszę Wam za jakiś czas jak mi idzie bez Zeli. Mój cel jeszcze 8 kg więc...muszę się trochę jeszcze powalczyć z wagą :) dziewczyny proszę nie łykajcie po 2 tabletki lub więcej...jedna musi Wam starczyć, trzymajcie się i trenujcie"słabą wolę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKORPION53
witajcie :) DZISIEJSZA WAGA 83.3 tak wiec po 40 tabletce 3.4 mniej.Nie jest to rewelacja ale w koncu waga ruszyla:)Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzisiaj nawet nie wchodziłam na wagę po tak obfitym weekendzie:O Niby nie wiele jadłam ale były to pory wieczorne więc na pewno nie było to obojętne dla mojej wagi. Dzisiaj jakoś też się zagalopowałam i co chwilę podgryzam coś słodkiego więc pewnej chwili powiedziałam STOP i zrobiłam sobie czerwoną herbatę. Jak już zacznę coś więcej jesc to potem już tak idzie...:O SKORPION> dziękuję za życzenia i gratuluję straconych kilogramów. Widzę, że buźki nauczyłaś się wstawiać;) Cudna> trzymam kciuki by się udało utracić zbędne kilogramy bez Zeli. Wiem , ze dasz rade:) kochana , kruszynka > Gratulacje Zelka> dla takich chwil warto się odchudzać . Nie ma nic piękniejszego niż zachwyt w oczach innych . To wynagradza nasz trud , wyrzeczenia i mobilizuje do dalszej walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKORPION53
Iskierka nadzieji >>> Po dokladnym przeczytaniu Twoich wypowiedzi doszlam do wniosku ze jednak pozostane przy jednej tabletce.Mysle ze te 10 kg w 3 tygodnie nie spowodowaly 2 tabletki zeli dziennie ale to ze prawie nic nie jadlas..:( Kochana 1971>>>> gratuluje i trzymam kciuki za nastepne kilogramy:) Madziunia k>>>>>smialam sie jak czytalam Twoja wypowiedz ze majac160 cm wzrostu wazylas 71 kg i wygladalas jak potwor.To jak ja musialam wygladac i jak wygladam dzisiaj gdy przy tym samym wzroscie wazylam 86.7 a w dniu dzisiejszym 83.3 :( Czerwone jablko>>>> trzymaj sie dzielnie i z daleka od slodyczy:) Dziekuje za buzki🌼 Gratulacje dla wszystkich ktorym sie udalo zrzucic chociaz troszeczke "balastu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia_k
do skorpion53: przepraszam jesli cie urazilam powiedzialm tylko ze ja tak wygladalam, a nie ze kazda wazac tyle przy tym wzroscie tak wyglada. wazac kiedys 46 no juz gora 50 podobalam sie sobie, a tu nagle 71:( czulam sie okropnie tak wiec tak napisalam. poza tym myslalam ze po 9 miesiacach karmienia piersia bede chudla a tu nic. do porodu szlam wazac 75 kg praiwe rok a tu tylko 4 kg mniej, mozna sie zalamac:( tym bardziej ze moja kolezanka urodzila dziecko i juz po 2 miesiacach wazyla o te 10 kg mniej ktore przytyla i starcila jeszcze dodatkowo 10 kg wiec razem 20kg. tylko pozazdroscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKORPION53
madziunia_k >>>> ale ja sie nie gniewam i nie masz za co mnie przepraszac :) Ja naprawde sie smialam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki !! jestem z was normalnie dumna!!!! super ze chudniecie sobie pieknie no;) ja też;) chociaż w niedziele zjadłam 3 ciastka i troszke wiecej niz zawszze jedzonka ale przez to było mi niedobrze:/ ale teraz daje spoko rade a wieczorami nadal nie jem i jestem z siebie dumna!!:) 15 dzien na zeli;) powodzenia;) nie zapominajcie o mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
dziękuję :) i życzę wszystkim sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobitki :) :) Od wczoraj biorę Zelixe i ......nic, dalej czuję głód :(:( Zobaczymy co bedzie dalej....ogólnie czuję się dobrze i póki co nie odczuwam skutkow ubocznych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKORPION53
Witajcie !!! Cos dzisiaj ze mna nie tak.Mam zawroty glowy, od czasu do czasu "zalewa" mnie pot.Czyzby dopiero po 41 tabletce dopadly mnie skutki uboczne.Czy ktoras z Was tez miala z takim opoznieniem uboczne dzialanie zeli ? :( A co nowego u Was ? Witaj Kati77 -cierpliwosci, zela napewno zacznie dzialac.Uczucie glodu napewno ustapi ale postaraj sie jadac 4-5 malych posilkow dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajsztren
Odchudzanie zaczęłam 18maj.2009. wzrost 171 waga 99kg. przez sierpień nie brałam tabletek jakieś3tyg. dzisiaj moja waga to 80kg.19kg ubyło,ale to nie wszystko.z rozmiaru 48,dziś noszę 40-42.biodra,pas-wszędzie po 15cm mniej(niestety biust też).jeżeli chcecie mnie zobaczyć -wystarczy napisać na nk-kajsztren.aktualne zdjęcia to album-ze zlotu i wakacje,a jak wyglądałam w maju-poszukajcie w albumie-Ania,albo Maciuś-zdjęcia zchrztu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
Kati77 ja tez czuje głód i czułam od początku biorę chyba 35 tabletkę a jednak 4 w dół skutków ubocznych brak bądz cierpliwa będzie dobrze kajsztren jak ty to zrobiłas?gratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka73
hej!!!! dziś mija 5 tygodni od kiedy wydałam wojnę swoim kg :D jak na razie 7kg mniej:D to i tak więcej niż myślałam ale daleka droga przedemną :) kajsztren>laska z ciebie:D ćwiczyłaś coś poza bieganiem za dziećmi? czerwone jabłko>jak dziś u ciebie wróciłaś do dietki? pozdrawiam;) ja dziś pierwszy dzień w pracy zobaczymy jak teraz będzie mi szło odchudzanie;)smaruje się kosmetykami polecanymi przez kamcie ale za wcześnie żeby coś powiedzieć. gratulacje dla tych którym waga leci :)pozdrawiam wszystkie zeliksiarki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsztren
Odstawiłam pieczywo i ziemniaki.po 18ej zero jedzenia.2butelki wody dziennie,pomidory i jabłka jak dopadał mnie głód.podczas oglądania telewizji jazda rowerem treningowym i dużo silnej woli.przedemną jeszcze 6kg i mi starczy.Ale w weekendy nie raz było grilowanie i piwo,potem za karę ćwiczyłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnaa
hej!! u mnie narazie stoi ale powiem Wam ze sie tym nie przejmuje bo ubranka zaczynają mniejsze pasować :) no i powoli już nie mam jakiś skutków ubocznych, ale ja raczej nie miałam ich nigdy, tylko jak okres miałam to jakaś maskara była, ale podjrzewam ze raczej to mogła nie być Zelixa tylko inne tab. ;( ale okres to tylko 5 dni:) więc przebolałam je w wyrku marudząc:) KATI ORAZ KOCHANA>>jak odczuwasz głód to popijaj przy zażywaniu tabletki większą ilością wody, a jak odczujesz głód to pij wodę oszukujesz organizm troszkę ale na pewno będziesz więcej siusiała a nie będziesz odczuwała prawdopodobnie głodu a potem organizm sie przyzwyczai do mniejszych porcji:) no mi jeszcze pomaga rzucie gumy miętowej też nie odczuwam wtedy głodu, ale z nią uważaj bo możliwe może przeczyszczać, a jak nie bedzie pomagało to w sklepie zielarskim( bynajmniej u mnie ) są różne preparaty(ziołowe) które właśnie pomagają zmniejszyć łaknienie :) AGA1977>>niestety dla mnie tabletki są po to aby odchudzić!! ja zawsze jadam, jadałam zdrowo( no nawet jak dietetyk usłyszał moją diete to nie chciał uwierzyć że ja tyje nie ma nic do zarzucenia nawet ćwiczenia jak należy) ale niestety ja nie mogę schudnąć, bo jak sie okazało ja tyłam z powodu choroby a nie z powodu złej diety czy braku ruchu! każda osoba która dostała tabletki OD LEKARZA( a nie z nielegalnego źródła) i podejrzewam ze możliwe ze każda mogła je dostać z innego powodu została poinformowana jak ma je stosować, odpowiedni do jej zaburzenia! NP. ja zażywam rano o godz. 8.00 chciałam zmienić pore na późniejszą godzinę ale lekarz sie nie zgodził bo o 15.30 dostaje inne leki i mogły by kolidować , moja koleżanka która ma problem bo nie odczuwa głodu przez cały dzionek zaczęła sie budzić w nocy i pochłaniać straszne ilość jedzonka, ma zażywać o godzi 18/19 1 zelixe 10, a od rana jeść. a piszesz ziemniaczkach to niestety nie zawsze tak jest np same ziemniaczki sa mało kaloryczne ale jak je polejemy sosikiem tłuszczykiem lub zjemy z mięskiem to stają sie mega tuczące! a Warzywka masz racje raczej mniej dogotowane więcej witaminek:) a co do makaronów ryżów kasz itp. moja babcia zawsze powtarzała ze należy je podawać lekko twarde ( al dente- teraz sie mów) bo bedą pęcznieć w brzuszku i będzie sie bardziej najedzonym jedząc mniej ;), no i wiadomo przeczyszczenie przeważnie w gratisie ale i to czasem i dobre :) a jak u Ciebie postępy wagowe? pozdrawiam CZERWONE>> nie martwt sie bedzie dobrze :) waga sie nie zmieniła, zresztą raz na jakiś czas można zaszaleć :) SKORPION>> dobrze zrobiłaś, że nie bierzesz 2 tab, mi też jest smutno ze u mnie tak wolno idzie ale u każdego to inczej jest. a zdrowie jest najważniejsze a przepraszam wiem że już pisałaś ale nie moge sie doszukać ile masz lat? ZELKA>> ja już sie nie moge doczekać tej chwili :), a mam pare w rodzinie takich co sie ze mnie naśmiewają i to przy stole jak jem gdzie siedzi cała rodizna ;( więc czekam tylko aby sie pokazać jako ta nowa ja!! MADZIUNIA>> ja maże aby ważyć chociaż 71 kg, obecnie waże 85 kr przy wzroście 167, ale wiem ze będzie dobrze :) i nie mów nawet nie myśl że wyglądasz jak potwór, bo to nie prawda, naprawde pewnie jesteś pięką kobietką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnaa
sorka ze sie tak rozpisałam:P KAJSZTREN>>gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsztren
pięknie to wszystko napisałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie walczące z kilogramami kobietki :) Przeczytałam uwaznie wszystkie posty i jestem pod wielkim wrazeniem Waszej wytrwałości i działania tego leku. Jeszcze w styczniu tego roku wazyłam 116 kg, waga mocno ciężka przy moich 175 cm wzrostu :) Popatrzyłam w lustro i stwierdziłam że dalej tak nie moze byc. Przez tą wagę "dorobiłam" się tez nadciśnienia tętniczego. Zaczęłam stosowac typową dietę MZ /czyli 5-6 małych posiłkow zamiast wielkiego objadania się wieczorem/. Kosztem unikania lodówki - a wiecie jakie to trudne:) udało mi się do dzisiaj zgubic 18 kilogramów. Musiałam wymienic cała garderobę, ale radośc była wielka :) I tak pięknie było do końca lipca. Od tamtej pory jak waga stanęła na 98 kg tak nie chce ruszyc w dół.. Zdecydowałam się kupic zeli i boję się zaczac je łykac. Przestraszyłam się tych skutków ubocznych. Mam nadciśnienie spowodowane przez wagę, sama z siebie mimo kontynuowania dietki MZ nie chudnę już. I co gorsze, coraz bardziej mi się chce jeśc, tak jakby te małe porcje już mi nie wystarczały. Nie śmiejcie się ze mnie, wiem że to głupie ale do lekarza wstydzę się isc i pytac czy mogę zacząc brac zeli. Poradźcie mi dziewczyny co zrobic? Może chociaż pół tabletki odważyc się zażywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudna1
Kajsztren > no rewelacja, ogladałam zdjęcia nk, super, gratuluje:) Dziewczyny ja 2 kg mniej , moja waga nie jest dokładna, muszę sobie zakupić nową eletroniczną. Spodnie jakby luźniejsze :) nadal bez zeli. W u biegłym roku pierwsze kroki w odchudzaniu z zelą i efekt super . Teraz walczę na ścisłej diecie i powiem Wam, że widzę rezultaty :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnaa
Hej ANAYELA>>ja uważam ze wizyta u lekarza jest niezbędna jak pisałam wyżej zostaniesz poinformowana jak zażywać lek i jaka dawka ( 10 czy 15) jest odpowiednia dla Ciebie(napewno nie 1/2tab!!), a może sie okazać ze nie chudniesz z innego powodu. A przy problemach z ciśnieniem musisz uważać na Zelixa. i pamiętaj że to jednak lek a każdy lek używany nie właściwie może doprowadzić do problemów zdrowotnych i/lub nawet do śmierci. to nie jest ziołowy lek!! tylko silny preparat który ma pomagać w zrzuceniu kg. a co do tego że sie wstydzisz, naprawdę uczucie wstydu ma być ważniejsze niż zdrowie? a jak ci sie cos stanie bo zażywałaś lek niewłaściwie i karetka zabierze Cie, nie będzie Ci wstyd? potraktuj wizyte u lekarza jako pierwszy bolesny krok w zażywaniu ZELIXY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsztren
Aneyela-ja zaczełam tak jak ty-po porodzie w grudniu-114kg.udało mi się zejść do 99kg i potem zaczęłam swoją przygodę z elka.Zacznij od 10mg,a jeśli nie będziesz się dobrze czuć to odstawisz i tyle.Trzeba jednak pamiętać że mimo wszystko zela to nie super cud-łykniesz i kilogramy znikają.Na początku mogą rzeczywiście lecieć na łeb,na szyję,ale niestety jeśli nie dołożymy do tego troszeczkę-wystarczy 0,5h-ruchu(przysiady,brzuszki,skakanka itp)i nie zmienimy odrobinę sposobu odżywiania się to kg.które utracimy powrócą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×