Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

otyła

Studentki! wracamy szczuplejsze w pazdzierniku.

Polecane posty

Ati Ati - ja się czasami czuję taka gorsza ... :( zwłaszcza przy wysokich i szczupłych dziewczynach 😭 i jak tu być pewną siebie ? gratuluje udanych zakupów ;) już po 19 wskoczyłam na rowerek i pedałowałam 1h - niby -500kcal w co nie wierze :P potem 15 brzuszków :classic_cool: i kilka podskoków no ale lepsze coś niż nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram, ja Twojego wzrostu jestem :D . Faktycznie wysokie dziewczyny wyglądają jak milion dolców. Ale ne ma to jak małe optyczne oszustwa - krótka spódniczka+ciemne rajstopy+wysokie obcasy. Albo czarne spodnie. Albo ołówkowa spódniczka. I nieodzowny... promienny uśmiech. Fajnie być taką malutką - wzbudza się instynkty opiekuńcze. Choć nie wygląda się jaki milion dolców :D... chociaż ... Eva Longoria ma chyba 156 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ati Ati uwierz ze bedac wysoka nieraz marzy sie by wlasnie byc taka drobinka takze wzrostowo!! a szczegolny naplyw takich odczuc jak sie pozna nizszego faceta:P kurcze nie moge spac. i to chyba z głodu. czyli źle układam swoją diete to minus, a plus taki ze daje rade :classic_cool: czy chodzi lub chodziła któraś z Was na solarium? az mi glupio pytac bo troche sie tego wstydze i nie jestm przekonana ze dobrze zrobilam ze troche zaczelam . poszlam dwa razy na 8 minut i nie wiem jak dalej kontynuowac( i czy!) to swoje marne opalanie i czy czyms sie smarowac.. wlasciwie to juz prawie satysfakcjonuje mnie efekt ale nie wiem co robic z tym fantem :P prosze dziewczyny o rady! (bo moze w ogole nie warto?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki przy kawie🌻 Ati gratuluję udanych zakupów:) Otyla ja byłam 3razy na solarium, żeby utrwalić kolor, bo jak tylko jest słońce na dworzu to korzystam z niego:) Tylko żałuję że tak późno zaczęłam się opalac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :)! Ach, jak błogo wyspać się w swoim łóżku. W ogóle radosny poranek. Otyla, moja dermatolog bardzo ostro krytykuje solarium. Ja w ogóle póki stosuje maści od niej, o solarium muszę zapomnieć -jest wysokie ryzyko przebarwień. Ale opalenizna nęci. Więc ja używam balsamu brązującego z Nivea. Oj Pebi, chyba się minki pomyliły. Zamiast :) przy 9 dniach było :(. Nie boj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio było w telewizji że solarium jest bardzo rakotworcze:( Ati tez mam balsam nivea, ale narazie korzystam ze słońca ile mogę:P A solarium to tylko, żeby podkreślić kolor, może pójdę jeszcze z raz:P A na piątek wysmaruje się jeszcze balsamem żeby podkreslic kolor:P a co do minki to miała być smutna, bo strasznie się boję, a z drugiej strony to już bym go chciała bardzo przytulić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dzisiaj na wadze rano 53,5kg co do solarium to nigdy nie byłam ;) i nie planuję . Mam ciemne włosy ciemne oczy i dosyć jasną skóre :P i nie mam zamiaru tego zmieniać :classic_cool: , wcześniej już pisałam , że mam sporo pieprzyków i nie chcę ryzykować zdrowia . Już piszę co na razie zjadłam śniadanie 8 30 : *jajecznica z warzywami 240kcal dokładnie wyliczone :P *2 chrupkie - 40kcal *kawa z mlekiem 20kcal suma = 300kcal obiad 12 : * 400 ml zupy warzywnej na kostce 80kcal * 1drobiowa parówka 125kcal * 1chrupki z twarożkiem i 3 plasterki korniszona - 65kcal suma = 270kcal łącznie do tej pory 570kcal Uuuufff ale mam dzisiaj roboty w domu od samego rana także mogę to potraktować jako gimnastykę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi87 - :) co ma być to będzie , najważniejsze żebyś była sobą na spotkaniu i dobrze się bawiła , w każdym razie bede trzymała za Ciebie kciuki :D bo tylko tak mogę Cie weprzeć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to widze tez slabo z solarium u Was jak ze mną. no nic.. pojde moze w przyszlym tyhgodniu jeszcze aby nie przesadzic :) dzis zjadlam 2 sniadania : 2 omlety, i teraz znow gloduje, no ale wczesnie wstalam , juz od 3 nie moglam spac:P anytram, teraz to juz pojdziesz jak burza z tą dieta!!! :)juz idziesz z reszta, nie mow ze tylko po mamie widac, po Tobie napewno juztroche tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Trochę zaniedbałam forum. Mam teraz praktyki i chodzę niewyspana i zestresowana. W ogóle nie wiem czy mnie nie dopada depresja jesienna, szczególnie wieczorem. Wczoraj już chciałam kupować chipsy z koleżankami, na szczęście mi odmówiły.Dzięki temu uniknęłam ogromnych wyrzutów sumienia, które mam zawsze po takich akcjach. Otyła- osobiście odradzam solarę, wiem, że to fajnie wygląda, ale szkoda zdrowia(bo jest bardzo szkodliwe dla skóry), poza tym pieniędzy. Ja chodziłam sporo, ale teraz jakoś się boję, od czasu gdy zaczęło się robić tak głośno o szkodliwości takiego opalania. Poza tym uzależnia i znam takie osoby, które chodzą co 2 tyg. I oczywiście opalenizna ta jest krótkotrwała, bo wraz z kąpielą się zmywa.( nie chciałam zniechęcić tylko przedstawić swój pkt widzenia). Myślę, że raz w tyg to góra. Chyba lepszy samoopalacz, tylko równo trzeba rozcierać, jeśli nie chcesz chodzić a łatki :) Pozdrawiam wam dziewczyny, gratuluję wszystkich sukcesów i osiągnięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być, że chodzą 2 razy w tyg. a nawet co dwa dni (przepraszam za pomyłkę, jestem jakaś nieprzytomna ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolyanna
Cześć dziewczyny! Przygarnijcie mimo,że ja się opamiętałam dopiero 3 dni temu i jestem na dość restrykcyjnej diecie.. W dwa tygodnie cudów nie zdziałam,ale potraktuję to jako wstęp do nowego trybu życia w październiku!! Jem ok 1000 kcal i biegam wieczorami( ale naprawdę mało-15 minut biegu i 20 minut szybkiego marszu).. Pozdrawiam Was wszystkie i gratuluję efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolyanna
zapomniałam napisać : obecnie ważę 59,5 kg a wzrostu mam 162..:| niefajnie! Liczę na 4 kg w dół do pierwszego października,bo na początku szybko się chudnie..mam nadzieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariolyanna- jasne . mam nadzieje ze zawitasz na dluzej u nas :) z biegiem sie nie martw, zawsze tak jest na poczatku, a potem jak cieszy ze mozna przebiec wiecej i wicej . no niesamowicie:) evcik , dzieki za opis swoich poczynan w solarium . nie wiedizalam ze to sie zmywa woda- bo nie zauwazylam :P a po balsamie tak od razu. to moze pochodze kilka razy i przestane jak tak radzicie . dzieki!:) zjadłam 2 omlety (800 kcal) , teraz zjem warzywa na parze(200) pozniej nektarynke 50 :) i bedzie 1050. ide na tenisa, i tez codziennie biegam :) super miec wreszcie wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evcik - a ogólnie jesteś zadowolona z tych praktyk? otyła - teraz możesz w 100% skupić się na diecie ;) bo i tak biorąc pod uwage fakt , że musiałaś się uczyć to dość dobrze sobie poradziłaś :) ja rok temu po wakacjach ważyłam z 6kg więcej niż obecnie :P bo stresowałam się poprawką , a niby byłam na diecie :classic_cool: heh u mnie już tradycyjnie słodki podwieczorek o 15 :D * 125ml lodów 95kcal * 5 herbatników 96kcal * kawa z mlekiem 20kcal suma = 215kcal do tej pory zjadłam 785kcal , o 18 kolacja ;-) ok 280kcal i wieczorem 1h na rowerku stacj. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze, oto przepis na zupke: potrzebujemy: 100 g czerwonej soczewicy 2 srednie pomidory kostka rosolowa, 1 lub 1,5 malutki przecier pomidorowy w puszeczce (7 g ) 1 cebula 1 zabek czosnku pieprz czerwona ostra papryka troszke oleju lub oliwy w oliwek Do rozgrzanego w garnku oleju wrzucamy pokrojona w kostke cebule i zgnieciony zabek czosnku ( chodzi o taka praske do miazdzenia czosnku) W 2-3 szklankach wrzatku rozpuszczamy kostki rosolowe. Kiedy cebulka sie zeszkli, wlewamy bulion do garnka. Nastepnie dorzucamy pokrojone pomidorki, przecier i surowa, sucha soczewice. Doprawiamy pieprzem i ok. 1/3 plaskiej lyzeczki ostrej papryki. Gotowac na srednim ogniu, bez przykrycia, dopoki soczewica nie bedzie miekka, czyli na oko, mniej wiecej 15 minut. Zupa ma miec gesta konsystencje, ale w kazdej chwili mozna dolac wody, gdyby zrobila sie za gesta. Ma byc pikantna, ale trzeba uwazac, zeby nie przedobrzyc z ta papryka :D czesto nie czuc od razu ze wsypalo sie zbyt duzo, ale zawsze mozna zupe uratowac dolewajac wlasnie wody :) Zupa jest pyszna i bardzo syta. Z tej ilosci skladnikow, ktore podalam wsytarczyla mi na 3 dni :) Mysle tez, ze jest malo kaloryczna :D:D Zycze smacznego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka bez ogonka faktycznie niskokaloryczna :) ok 500kcal całość na 3 dni to porcja ok 160kcal :D to przypomina w smaku coś a'la fasolową :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy, ogólnie to trochę nudno, ale nie mogę powiedzieć, że jest źle. Zawsze tam jakieś zajęcie jest, jutro dopiero 1y raz bede z dziećmi miała do czynienia. Zobaczymy jak tam się zachowują małe potworki :P Męczy mnie bardziej wstawanie na 8 :P Co do diety, to muszę się zważyć.Boję się trochę, ale obiecuję, że zrobię to w tym tyg jeszcze(jak obiecam to chociaż mnie to zmotywuje, wiec na mnie krzyczcie jakby co). Muszę zainwestować w swoja, wiecie ile kosztuje jakaś tania?) Już prawie miesiąc za mną, a ja nic nie widzę:P Idę dziś biegać. Trzeba mi trochę ruchu, żeby nie siedzieć wieczorem w domu i się nie dołować. Co do solary to zmywa się po pewnym czasie, dlatego tak uzależnia bo ciągle chce się być brązowym ;) Witam mariolyanna- powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nigdy nie byłam na solarium, zreszta strasznie jestem blada i opalam się zawsze na czerwono;] Evcik - jak szkoła? Przypomnij mi Ty chyba masz praktykę z maluchami, co? ja jutro przedostatni dzień, będzie ciacho. Moja opiekunka wita się po macierzyńskim, a ptrzy okajzi żegna moją osobą - miły gest, nie będzie wypadałosię nie poczęstować. Dzisiaj kupiłam sobie dzianinową kieckę, jest świetna, tylko ja w niej taka sobie;p Muszę zgubić trochęz bioderek i będzie dobrze. dzisiaj znowu bez kolacji,bo na obiad wciągnełam dwa talerze rosołu:/ I chyba zmuszęsię wieczorkiem żeby poćwiczyć 15 minut. jakieś 200 brzuszków, zwłaszcza na dolne partie brzucha, następnie przysiady i wymachy na nogi. Inaczej się nie da chyba;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
witajcie ide dzisiaj biegać w końcu ruszę te cztery litery nareszcie koniec @ Bronka bez ogonka dzięki za przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evcik - taka najzwyklejsza waga kosztuje ok 20-30zł Ale mnie rozbolała głowa bo przez godzinę liczyłam ile kcal przypada na porcję "kurczaka" w galarecie , którego mama przygotowała itd. ma mało kcal bo i mięsa niewiele , za to dużo marchewki :P . Na kolację o 18 zjadłam : * 2,5 chrupkiego 50kcal * 1 i 1/3 drobiowej parówki - 165kcal * 1łyżka twarożku 40kcal * 200ml soku pomidorowego 30kcal suma = 290kcal podsumowując zjadłam ok 1080kcal:) zaraz zmykam ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
i już po bieganiu ale mnie odstresowało :D miałam taki wisielczy nastrój mam trochę stresów teraz od mi razu lepiej - może to być argument żeby systematycznie ćwiczyć i czerpać z tego radość a nie tylko uprawiać sport z przymusu jak jest się na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bedzie zainwestowac:P Mam praktyki w podstawowce, na dobra sprawe jutro bede miala dopiero 1 klase bo tak to nudne jakies dokumenty itd. ciekawe jak bedzie.A Ty Vejda? Muszę napisac 2 konspekty i nawet nie wiem jak to ma wyglądać;p No nic dziewczyny idę coś pooglądam a pozniej biegac..a jutro znow rano musze wstac. Miłego wieczoru :) Never more- ja mam też zły nastrój jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dziewczęta Powróciłam z tarczą zdałam jestem studentką SUM ;)))) gratuluje otyła zdania examu Po za tym trzymam sie twardo diety (jeden mały grzeszek po examie dodam ze bez śniadania, poszłam na piwo oczywiście nie jedno ;) okazja raz w życiu. Mam nadzieje ze nie poszło w biodra i metabolizm ) , ćwiczenia też całkiem idą ku lepszej stronie mocy są nawet efekty :D Z tego co mi wiadomo solarium nie jest dobre dla skóry zwłaszcza jeżeli ktoś ma skłonności do znamion barwnikowych, a po za tym wysusza skórę (od razu mam przed oczami Niemki w wieku 60 + ala pomarańczka) Te paskudne UV;/ jest groźne.Ja osobiście byłam parę razy w solarium ale potem jak sobie pooglądałam czerniaki skóry ... Teraz stawiam tylko na balsamy jedynym minusem ich to jest ten dziwny zapach, który mnie irytuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
Żaczka SUM - tylko jaki kierunek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielęgniarstwo ;) nie bardzo chciałam sie z tym ujawniać no ale niech tam :P Życiowa pasja przez przypadek odkryta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
:D :D :D ja od października zaczynam III rok licencjatu Pielęgniarstwa :D witaj w gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
a to będzie rok samych praktyk w szpitalu wstawanie na 7 rano i nie wiadomo ile godzin i czasami nie jest tak fajnie (starsze pielęgniarki nie są zawsze miłe) to też moja pasja odkryta przypadkowo pielęgniarstwo to mój drugi wybrany kierunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielęgniarstwo i medycyna super zawód tylko szkoda że tak mało doceniany w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×