Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martusiaaa18

dieta Mż

Polecane posty

hej dziewczyny witam i ja sie z wami :)tak jak dalaj radzilas zaczelam wszystko zapisywac co zjadlam :)u mnie dzisiaj na sniadanie:2 jajka gotowane, kromka z pomidorem,activia (jem codziennie rano)kawa :)na obiad znowu ryba ale tym razem z patelni z warzywami ,no i herbatka zielona non stop :) no a wczoraj jak wrocilam z pracy w nocy to nawet mnie do lodowki nie ciaglo:) jupiiiii pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po II śniadanku i rosołku.Mały niedawno zasnął bo już dziś od 7.00 nie spał bo mu ten katar przeszkadzał.Mam nadzieję tylko, że się nie pogorszy.Też jakoś nie mam humoru chyba przez to, że się nie wyspałam i nie byliśmy na spacerku.Powinnam zacząć sprzątać ale niestety mi się nie chce.Ale na aerobik planuję dziś pójść.:) Dalaj - posyłam pozytywne fluidki i zdrówka życzę.:) Dzięki raz jeszcze.W sumie to bym miała jeszcze z 3 pytania ale napisz czy mogę bo mi głupio, ze tak Cię tym męczę.Bo po prostu wątpię że mi doślą tą instrukcję po polsku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Symptomka, tak trzymaj! Doti, możesz śmiało pytać. :) Słyszałam że te kawy w wielkich paczkach nie sa zbyt dobre. Ale osobiście nie próbowałam. Teraz pijemy albo Melitę albo Imping's Kaffee -bo takie są w MM. ale trzeba będzie zamówić z cafetee coś dobrego. Zamawialiśmy jak narazie Dark Roast, Vienna i Hot Choco. Vienna jak już pisałam jest pyszna. :D Dark Roast nie pamiętam już. Ale dość mocna kawa. Hot Choco -kiszka. Liczyłam na coś lepszego a to okazało się praktycznie kakao. Koło czekolady to nawet nie leżało. Jeszcze mam kilka sztuk nie wykorzystanych. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalaj--> po prostu dobrze wiem, że sama kawa za cellulit nie odpowiada po prostu gdy to napisałaś stało się prawdą:) mam na myśli, że teraz już nie mam wymówek i muszę się wziąć do roboty Na 2 śn spaghetti pomodoro mniam, ale zaraz spaleb bo na siłkę spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to ok. Poprostu zaczęłam sie zastanawiać czy cię nie zdenerowałam albo coś w tym stylu. :) A wymówki to nie dobra rzecz -trzeba sobie znaleźć myśli dopingujące a nie wymówki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu czekolada znikła - ja zjadłam tylko 2 kostki, juz zapomiałam jak ją lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , ale się rozpisałyście aż miło czytać . Gratulacje utraconych kg , ja ważę się w niedziele , bo mija równy miesiąc . U mnie : I s : 2 kromki razowca z wędlina , serkiem , kilka plasterków pomidora II ś : kawa , pół banana ( drugie pół zjadł synuś ) , winogrona O : pomidorowa z ryżem K : będzie jogurt i wafel ryzowy Trochę pospacerowaliśmy , chociaz pogoda nie za ładna . Mój mały też marudny i znów niestety budził się cztery razy w nocy . Więc znów się nie wyspałam . Pozdrowienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedzę przy kompie z kawą zamiast się ruszać...no ale nic będzie aero.. Kajka - czyli jednak po jakimś słodycze z nami nie wygrają:) Dalaj a mogłabyś mi podać adres meilowy bo nie chcę forumowiczek zamęczać tyle o tej kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, posłałam ci maila na adres z profilu. :) Aga, ja już wiele razy pisałam -pokonałam cellulit całkowicie dzięki piciu dużej ilości wody, schudnięciu i ćwiczeniom. Na dzis cellulitu nie ma zupełnie. :) Stosowałam jakieś kremy ale nie zauważyłam zeby miały jakiś większy wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja za cellulit to też bym musiała się wsiąść. Na razie jest mż, woda ( kurcze choć ostatnio trochę mniej niż latem ale staram się ) i aerobik.A w sobotę planuję basen.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ci powiem Doti ze szkoda że nie mam fotek tego paskudztwa jakie mialam na udach i tyłku. Teraz jest cud miód. :D dobrze że sobie robię fotki brzucha -bo bez tego cieżko mi byłoby zobaczyć jak bardzo już schudłam. Mimo że tyle cm poleciało w dół. :P Zjadłam podwieczorek -trochę paluszków o smaku cebulowym z Lajkonika. :D Na kolację twarozek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz zjem jogurcik z otrębami a na kolację też chyba twarożek bo data ważności powoli mija... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszedł. :) Już odpisałam. A propos twarożku to kupiłam ostatnio taki super twarożek bodaj w Netto -kurcze taki był puszysty że aż chciało mi się go jeść. nie lubię takich zbitych twarożków. Serki wiejskie jakos też mi mniej podchodzą. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błe, nie lubię nawet tych z wychwalanych z Piątnicy. Wolę zwykły twaróg i coś do tego można sobie dołożyć -czy na słono czy na słodko. A wiejski już sam z siebie jest słony i do tego wodnisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejciu dziewczynki jakie wy dziś aktywne jesteście w pisaniu ;) ale to bardzo dobrze:) u mnie dziś : ś to co zwykle IIŚ 2 kr razowca 1pl.wędliny 2 jabłka 2 platerki chleba wasa o 4 łyżki bigosu kawałeczek mały kiełbaski 1kr. razowca 10śliwek,z 5 malin,1ciatko domowej roboty,1kost.gorzk.czekolady kolacja planuje pół torebki warzyw na patelnie pomidor i może pare śliwek i jabłko:) dziewczyny gratuluje spadku wagi ja jeszcze nie wchodziłam na wage bo mam jeszcze@ co prawda końcówka ale jednak jest:) planuje się ważyć w sobote rano bo wieczorem mam znów wesele oj sie zaweseliło ostatnio:) nie wiem czy tym razem się nie poddam:)ale mam nadzieję że będzie w miare:) co do celulitu to nie wiedziałam że picie kawy wpływa na jego powstawanie ja to często robie sobie też peeling kawowy:)jest bardzo dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię te z piatnicy tolko z chlebkiem i łyżeczką dżemu;) dziewczyny a co myślicie o tym moim jedzeniu bo ja to jem więcej razy niż 5 będzie chyba z 10 razy w ciągu dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka - wcale nie jesz dużo - a im częściej tym lepiej Dziewczyny jak robicie ten peeling z kawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch niesamowity! Zważyłam się i ubytek 1 kg, bardzo się cieszę, bo czuję się napompowana jakaś. I mam jeszcze jeden problem, miałam o nim nie pisać, ale już mam dość. Może, któraś z Was miała podobnie i coś poradzi. Mam problem z gazami:( Ostatnio to szczególnie krępujące, bo nie mogę chodzić na siłownie, bo wiadomo jak przy ruch to jest. Na pewno to przez któreś z produktów, które jem, ale mie mogę przeciesz zrezygnować z mleka, owoców, zbóż i czego tam jeszcze bo już głupia z tego jestem. Może to taka moja uroda bo nie ważne czy się objadam czy jestem na diecie problem nie znika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia :) mam nadzieję, że mój ostatni post Was nie przeraził aż tak. Nagle topic zamilkł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinek - nigdy nie miałam takich problemów więc niestety Ci nie poradzę.:-P A ja miałam niezły wycisk na aerobiku.:) Przyszłam jakaś tak wygłodzona, że zjadłam na kolację twaróg z pomidorami a potem doprawiłam ciastkiem ( amerikanem ) bo synek dostał od babci ale nie chciał jeść.:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wlasnie po pracy no i jakos daje rady z tym moim nocnym jedzeniem juz wogole mnie nie ciagnie w strone lodowki:)a to naprawde dla mnie bardzo duzo, bo wczesniej moglam nie jesc prawie caly dzien ,a w nocy sie obzeralam:)moj ostatni posilek dzisiaj(troszke ananasa i wafel ryzowy zjadlam kolo 17 :)rano normalnie sniadanko potem obiad no i powiem wam ze czuje sie rewelacyjnie :)zadnych wilczych napadow glodu !!!w koncu chyba znalazlam diete dzieki ktorej uda mi sie schudnac ale juz tak na stale:)mam nadzieje ze bedziemy sie tu wspierac wzajemnie:)gratuluje wszystkim zrzuconych kilogramkow:)i powiem ze u mnie tez troche spada :)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ewinek, nie wiem co ci poradzić. Może coś znajdę w necie to ci podrzucę. :) Gratulacje spadku wagi. :D Taka, nie jest źle. :) Powodzenia na weselu -dasz radę. :) Kajka, co do peelingu nie pomogę bo nie robię tego. Doti, maila dostałaś? Twaróg ok, ciastko mniej ale nie jest źle. :) Symptomka, wspaniale że zwalczyłaś napady głodu. Regularne jedzenie to podstawa do uregulowania organizmu. :) U mnie ogólnie kicha -chora nadal jestem. Waga jak zaklęta to deko w górę to deko w dół. Wrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ja już po śniadanku nestlle fitness z mlekiem 1,5%.Na drugie będzie owoc.Na obiadek zupa jarzynowa. Podwieczorek standard:) Kolacja - coś białkowego.:) Tak Dalaj dostałam - jeszcze raz dzięki wielkie.:) Idę budzić małego.Mam nadzieję, że zdrowy.Noc minęła nieźle.:) Oglądałyście może sesję A.Muchy w Playboyu? Ja nie ale ma być dziś w DDTVN na ten temat.(jestem fanką programu ).Fajnie zeszczuplała i wygląda teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na śniadanie zjadłam dwie kromki chleba -jedna z serkiem topionym a druga z pasztetem a do tego pół pomidora. :) Teraz piję kawę z mlekiem. W planie mam: II śniad: jogurt plus sucharek albo herbatniki obiad: zupa (warzywa plus kiełbasa) podw. -nie wiem kolacja: sałatka z tuńczyka Tak grzecznie jem a waga ani drgnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×