Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martusiaaa18

dieta Mż

Polecane posty

Gość Momi86
Nie, nie zmieniłam topiku kochana. Ja poprostu ostatnimi dniami nie byłam grzeczna jeśli chodzi o dietkę, ale idę za waszą radą i nie załamuję się i dietkuję dalej. W niedzielę moim grzechem były 3 kawałki pizzy wieczorem. Wczoraj trocę popiłam ale z jedzeniem uważałam i był mniejszy grzeszek w postacizapiekane bółki z serem, wędliną i ogórkiem. ale już nie tak późno. Więc zacznę od dnia wczorajszego. ś. Musli z mlekiem i błonnikiem. 2ś. Kawałek mużynka. O. 4 aszteciki i barszcz czerwony. Podw. flipsy mniam. Kol. Właśnie ta zapiekanka. Dzisiaj. ś. taka sałatka z cebulki jajka, papryczki i pomidorka z jogurtem i odrobiną majonezu. 2ś kawałek mużynka. O będą pyzy i popiję to barszczem. Podw, może jakiś deserek tak puding bo mam. A na kolację jeszcze nie wiem co zjem. Trzymajcie sięi walczmy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , ja tez nie zmieniłam topiku , ale nie mam się czym chwalić więc nie pisze . U mnie tez mały przestój , ale za bardzo staram sie tym nie przejmować . Mam coś na znak małej przerwy od dietki , ale wszystko w granicach rozsądku , na pewno nie przytyje , bardzo sie pilnuję . Mam duzo spraw na głowie , az za duzo , dlatega ta przerwa . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello U mnie nawet dobrze.Mż trzymam.:) Dziś moje menu : I Śn - 3 kromki razowca z wędlinką, 1 z dżemem własnej roboty II Śn - 2 jabłka O - zupa jarzynowa nie zabielana P - jogurt natuarlny i 3 orzechy włoskie K - twaróg z jakimś warzywkiem. Miłego po południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Chyba zostałam sama.. Wczoraj jadłam zgodnie z powyższym menu.:) A dziś moje menu wygląda następująco : I Śn - 3 kromki razowca z wędlinką i papryką II Śn- 4 ciasteczka zbożowe LUgo O - makaron z sosem pomidorowym P - jogurt z otrębami K - twaróg ze szczypiorkiem Dziś też aerobik. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,moj jadlospis na dzis: I śn 2 kromki chleba z papryka II śn 2 kromki chleba z papryka p jogurt owocowy o 5 klusek z miesem k kawalek murzynka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo U mnie ok! :) Dziś nawet na wadze 69,1:) Już nie mogę się doczekać 68.:) Trzymam się 5 posiłków i kolacji białkowej.Czuję się nieźle bo kupiłam sobie witaminki dla odchudzających się.:) Kasia ,Kajka ,Momi jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Momi86
Hej. U mnie wczoraj. ś. Musli z mlekiem i błonnikiem. 2ś. 2 kromki chlebka orkiszowego z paprykarzem. o. Był batonik musli bo jechałam do domu. A na koniec mała porcja ziemniaczków z kotlecikiem schabowym i kapustką pekińską. Dzisiaj. ś. Płatki z mlekiem. 2ś Kawałek jakiegoś ciasta bo mamusia kupiła. o. Makaron z białym serem. Podw nie było, a na kolację chyba zjem twarorzek z ważywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle Momi . Ja dziś "pogrzeszyłam" po południu ale też ćwiczyłam z 30min więc chyba spaliłam wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, cos tu cicho, ja bardzo grzeszylam wiec wole sie nie przyzmawac do mojego menu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja też trochę "pogrzeszyłam" wczoraj i dziś ale od jutra wracam na prawidłowy tor.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja tez nie zmieniłam topicu ale nie mam się czym chwalić:( dzisiaj dostałam @ więc same rozumiecie... dzisiejsze menu: 2 kromki chleba pełnoziarnistego z żywiecka i pomidorem talerz rosołu z makaronem 2 ziemniaki, sos z miesa indyczego, marchewka z porem kawałek ciasta plesniaka banan kubek rosołu mieso z kury gotowane Doti - a jakie witaminki kupiłaś ? spokojnej nocy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie kapsułki rozpuszczalne Zdrovit dla odchudzających się. Dzisiejszy dzień zaliczam już do udanych.Dobrze że jutro aero bo aura nie sprzyja odchudzaniu.:) Ale damy radę ! Kajka, Kasia meldujcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Momi86
Witajcie. Ja też w sobotę i niedziele grzeszyłam. Bo takie pyszności u mamusi były. ale wracam, wracam. Dzisiaj. ś. 2 naleśniki z serkiem waniliowym. 2ś. to samo. Potem batonik musli i jabłko. a na kolację 2 małe deserki czekoladowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzień wczorajszy zaliczam do udanych.Dziś na wadze równe 69.:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka widze że tu cisza i spokoj u mnie na razie też waga stoi jak zaklęta hehe...od poniedziałku miałam jakie atrakcje z żółądkiem ale na szczęście już mi przeszło mam nadzieje bo dzisiaj jest spokoj... @ sie kończy wiec zabieram sie mocniej za siebie.. pozdrowionka sle papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop?? jest tu ktoś? :) u mnie całkiem dobrze -waga trzyma się w okolicy 55kg. Czasem ciut więcej czasem nawet mniej. Jest bardzo z tego zadowolona. Za ok. tydzień będzie już miesiąc od czasu gdy osiagnęłam wagę docelową. A jak wam idzie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dalaj to super.A starasz się ograniczać jakoś ? Ile jesz posiłków? U mnie też dobrze dziś na wadze 68,5 :). Walczę ostro bo za 2 tyg idziemy na zabawę andrzejkową.:) Do Sylwka chcę 65kg :) Dziś aero. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ale wam zazdrosze... tak schudlyscie... ja dzisiaj zobaczylam na wadze -0,5 kg :D szkoda ze tak malo ale zawsze cos! trzymam za was kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie że dopiero teraz pisze ale miałam trochę zajęć ostanio. :) Doti, pięknie ci waga spada. :D ojejej, ale pół kilo mniej to zawsze mniej. Powoli a do porzodu. :D Co do mojego odżywiania to jem standardowo 4,5 posiłków dziennie. Raz sobie pozwolę na więcej a czasem jem mniej. W każdym razie głodna nie chodzę. :D Kcal nie liczę więc chyba jakoś organizm sie przyzwyczaił do tego trybu. Miałam ostatnio trochę pracy fizycznej więc jest ok. :) Walczcie dalej, trzymam kciuki. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że tu cisza i spokoj u mnie na razie tez spokojnie mam anggine wiec o diecie nie mysle bo nawet nie mam ochoty na jedzenie.. Doti - super że waga spada, bardzo się ciesze :) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie poki co dobrze, boje sie o jutro bo maz mnie kusi o pizze... śn: kubeczek kaszki dla dzieci II śn; jogurt owocowy o: knysza k: 3 kromki chleba z papryka i garsc paluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyna , Doti - ja cały cza sledze topik . Nie pisze , bo nie mam specjalnie o czym . Odpuściłam sobie na razie dietę , ale ładnie utrzymuję wagę , a to tez przecież pewnego rodzaju sukces . Trzymam za Was kciuki . Będę się od czasu do czasu odzywać . Pozdrowienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no koniecznie piszcie dziewczyny. :D U mnie już ponad miesiąc jak dotarłam do celu i mimo że sobie czasem pozwalam na więcej to jest dobrze. Waga trzyma sie w okolicy 55kg. Trzymam za was wszystkie kciuki. Piszcie jak wam idzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiulaMK20
chetnie sie przylacze. w grupie razniej a mi jest troche ciezko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. mam 152 wzrostu i waze około 60 kg.mam 20 lat. chciałabym zebyscie mnie jakos zmobilizowały do schudniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baskaztog
prawda jest taka, że należy jeść w miarę możliwości 5 dobrze zbilansowanych posiłków dziennie tak, aby nasz organizm nie odkładał zapasów tłuszczu co dzieje się w przypadkach głodzenia swojego organizmu... Dodatkowo przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety wypadałoby obliczyć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne... Jakiś czas temu w ogóle sobie z tego nie zdawałam sprawy, ale od kiedy poszłam po poradę do dietetyka z prawdziwego zdarzenia (Pani Anna Wargacka z dieto-med.pl)moje podejście do wielu spraw żywieniowych zupełnie się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepsza dieta to dieta personalna, 2 miesiace temu zamówiłam sobie dietę dobraną do mnie za smsa z tej stronki https://dieta-personalna.pl/f76a6673 ,efekt schudłam jakies 12kg wiec najlpsza to dieta indywidualna podajesz wzrost,wage, co chcesz osiagnac i zamawiasz, dieta masz po 5minutach dobrana dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×