Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plazma z lasu

Ilu miałyście facetów do dnia dzisiejszego?

Polecane posty

Gość gość
Może po prostu nie ma faceta z którym chciałybyśmy uprawiać seks, a jak jest taki - to on nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27lat, 4 facetow i 1 dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debil ,,chomik,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 33 lata, miałem do tej pory 2 kobiety i 38 chomików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka 30
ja ponad 40-stu, w tym 17-stu przed mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do kobiet z bardzo dużym doświadczeniem/ilością partnerów seksualnych. Gdzie najczęściej poznajecie facetów do seksu? Same aktywnie szukacie? Chodzicie do klubów? W necie? Czy sami się znajdują? Jesteście na tyle atrakcyjne, że sami was podrywają np na ulicy, pracy, szkole. Chciałabym prowadzić bardzo bujne życie erotyczne ale jakoś nie mam odwagi do mężczyzn a sami nie wykazują wielkiej inicjatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznaje na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A którzy są godni uwagi ? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka 30
Ja to póżno zaczęłam seks, kilku chłopaków miałam w liceum, potem na studiach, a teraz mam taką pracę że dużo wyjeżdżam a tam aż się roi od samców którzy zdradzają swoje żonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 38 lat
38 lat, 6 partnerów, 4 to mój mąż, 5 i 6 to zdrady. Z tym ,że z 5 to trwało 4 tygodnie i liczne spotkania. Czuły, uroczy i cudowny w pieszczotach. Zapytacie czy żałuję - nie, choć miałam wyrzuty sumienia. Miałam kryzys w związku. Poczułam się kobietą. Skończyliśmy obydwoje, bo nie chcieliśmy rozbijać mojego małżeństwa (dzieci są najważniejsze dla mnie). 6 to 25-letni młodzieniec podczas tegorocznych wakacji. Kelner, adorował takie mamuski jak ja przez cały czas. W końcu sama chciałam. Nie żałuje, choć wiem to typowy żigolak, ale 3 popołudniowe godziny w jego objęciach miały fantastyczny smak. Pozwoliłam mu na duzo i dużo sama chciałam. Byłam spełniona do granic możliwości. 13 lat młodszy mężczyzna spełniał moje wszystkie życzenia. Potem ja spełniałam jego marzenia. Cudownie było usłyszeć jego słowa, że takiej kochanki i takiego sexu jeszcze nigdy nie miał. Ja też dawno nie miałam takich doznań. Dlatego nie czuję się z tym źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolo 40 wiec jestem jeszcze porzadna:) mam okolo 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRO1
Dziewczyny weźcie się w końcu do działania, facet z nieba Wam nie spadnie, czasy należą do aktywnych - dzięki tym warsztatom a rusza kolejna edycja mam super faceta w końcu - Warsztaty super!!! Chodzi się nawet z trenerką do disco, pubów i ćwiczy uwodzenie itd- porady jak pisać smsa- rewelacja, jak po rozwodzie i po stracie sobie poradzić. Trzeba się otworzyć i nie bać odrzucenia, tego też tu uczą! Można to zmienić na stałe. Miałam to samo ze swoim. Polecam Ci śmiało te warsztaty - edycja się zaczyna teraz 22 października, są praktyczne wskazówki co robić, co mówić jak się zachowywać : WARSZTATY - początek 22 października 2016 sobota, godz. 11.00 – 16.00, cena: 100 zł za 1 cykl, za 4 – 300 zł, za cały pakiet 8 cykli – 500 zł (możliwość 2-ch rat). Zapisy i informacje: klubrozwojuosobistego@gmail.com tel. 518 297 444 Uwaga! Ruszają zapisy na niezwykle skuteczne i fascynujące warsztaty – pierwsze na rynku polskim, stosujące metody światowej klasy trenera związków, odważne, skuteczne – prowadzone przez trenerkę, która wykorzystała te metody w swoich licznych związkach z mężczyznami! SZTUKA UWODZENIA ,KOMUNIKACJI I RADZENIA SOBIE Z MĘŻCZYZNAMI Jak znaleźć, zdobyć i utrzymać faceta Oraz uwaga!: Jak spowodować aby facet wrócił do Ciebie! Jak spowodować aby chciał z Tobą związku! Jak zapomnieć mężczyznę! W programie także: - Trudne typy mężczyzn- Piotruś Pan, Pan Kawaler, Pan Niezaangażowany, Narcyz. - Toksyczni mężczyźni- rozpoznanie i radzenie sobie z nimi Zapraszamy na warsztaty z tematyki: Sztuka uwodzenia mężczyzn. Jest to cykl warsztatów rozpoczynających się w dniu 22 października 2016 i kontynuowanych co sobotę. Na warsztatach dowiesz się o praktycznych metodach znalezienia, uwiedzenia, uwodzenia, zdobycia i utrzymania mężczyzn a także spowodowania aby mężczyzna chciał być z Tobą w związku. Dla kogo:- dla wszystkich kobiet samotnych i w związkach, którym marzy się długotrwała i satysfakcjonująca relacja z mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRO1
Dziewczyny weźcie się w końcu do działania, facet z nieba Wam nie spadnie, czasy należą do aktywnych - dzięki tym warsztatom a rusza kolejna edycja mam super faceta w końcu - Warsztaty super!!! Chodzi się nawet z trenerką do disco, pubów i ćwiczy uwodzenie itd- porady jak pisać smsa- rewelacja, jak po rozwodzie i po stracie sobie poradzić. Trzeba się otworzyć i nie bać odrzucenia, tego też tu uczą! Można to zmienić na stałe. Miałam to samo ze swoim. Polecam Ci śmiało te warsztaty - edycja się zaczyna teraz 22 października, są praktyczne wskazówki co robić, co mówić jak się zachowywać : WARSZTATY - początek 22 października 2016 sobota, godz. 11.00 – 16.00, cena: 100 zł za 1 cykl, za 4 – 300 zł, za cały pakiet 8 cykli – 500 zł (możliwość 2-ch rat). Zapisy i informacje: klubrozwojuosobistego@gmail.com tel. 518 297 444 Uwaga! Ruszają zapisy na niezwykle skuteczne i fascynujące warsztaty – pierwsze na rynku polskim, stosujące metody światowej klasy trenera związków, odważne, skuteczne – prowadzone przez trenerkę, która wykorzystała te metody w swoich licznych związkach z mężczyznami! SZTUKA UWODZENIA ,KOMUNIKACJI I RADZENIA SOBIE Z MĘŻCZYZNAMI Jak znaleźć, zdobyć i utrzymać faceta Oraz uwaga!: Jak spowodować aby facet wrócił do Ciebie! Jak spowodować aby chciał z Tobą związku! Jak zapomnieć mężczyznę! W programie także: - Trudne typy mężczyzn- Piotruś Pan, Pan Kawaler, Pan Niezaangażowany, Narcyz. - Toksyczni mężczyźni- rozpoznanie i radzenie sobie z nimi Zapraszamy na warsztaty z tematyki: Sztuka uwodzenia mężczyzn. Jest to cykl warsztatów rozpoczynających się w dniu 22 października 2016 i kontynuowanych co sobotę. Na warsztatach dowiesz się o praktycznych metodach znalezienia, uwiedzenia, uwodzenia, zdobycia i utrzymania mężczyzn a także spowodowania aby mężczyzna chciał być z Tobą w związku. Dla kogo:- dla wszystkich kobiet samotnych i w związkach, którym marzy się długotrwała i satysfakcjonująca relacja z mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA 40
Mam 40 lat i 14 facetów miałam, jestem mężatka od 20-stu lat, przez 17 lat mąż był jedynym mężczyzną dla mnie, przez te lata były podejrzenia, pomawianie i podkładanie prezerwatyw do torebki, dlatego że pracuję w firmie gdzie jest dużo mężczyzn, chorobliwa zazdrość i złośliwość męża doprowadziły do tego że zdradziłam, spróbowałam raz, potem drugi, potem z innym i tak dalej, robię to teraz bez żadnych skrupułów, niech mężulek ma to czego chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat, 4 facetow. Ostatni oczywiscie maz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż byl pierwszy iprzez 20 lat jedyny. On zdradzal a mnie wciąż oskarżał o niewiernosc. W końcu sobie wykrakal. Przez ostatnie 9 lat mialam 3 kochanków. Jestem gotowa na kolejny romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA 40
No i prawidłowo, tak jak i u mnie jest, teraz przynajmniej nie złości mnie gdy mężulek podejrzewa o zdradę, nie chwalę mu się tym oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jędrek mędrek
Ania 40 chcesz sie p*******ać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym świecie same k***y i złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak studiowalam to roznie to bylo jak na pierwszym spotkaniu mnie dobrze przeoral i bylam zadowolona to mial szanse na drugie , a jak byl slaby to na tym byl koniec i nastepny az trafil sie dobry samiec z grubym bolcem . Ale notaek nie robilam a moja szparka licznika nie ma i liczyc sie nie nauczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednego. 45l :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 35 i 20 facetów zaliczyłam, myślę że to jest taka średnia krajowa, ale jeszcze ostatniego słowa nie powiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli są jeszcze fajne laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze były i są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To która jeszcze lubi zaliczać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmata zawsze pozostanie szmatą,choćby leżała na marmurowej posadzce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka słodziutka 123
44 latka, do 42 tylko mąż. Teraz jestem swingerką, na pewno ponad 40. Bawię się razem z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super super ale tylko z mężem się bawisz? tz tylko w obecności męża? sama nie chodzisz na randki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj jeszcze nie mialam zadnego faceta ktory by mnie chcial przerznac a mam ochote na dobrego kulasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 lata i 18 facetów z tego 11 przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×