Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plazma z lasu

Ilu miałyście facetów do dnia dzisiejszego?

Polecane posty

Ja bym pytał, to bardzo cenna informacja, która wiele mówi o pdejściu danej kobiety do związków. No przyznasz, że taka co miała 10+ w wieku do 25 lat raczej na partnerkę do stałego związku się nie nadaje. :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intimiss
Prawiczek a niby czemu sie nie nadaje ??? heheheh lepsza tak bo sie wyszalała a nie cnotka, która kiedyś pójdzie w tango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazma z lasu
więc chyba ze mną aż tak źle nie jest. 10 facetów. chociaż 8 niemal jeden po drugim. No i za wierna to ja nie jestem. Po prostu lubię zdradzać i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lepsza tak bo sie wyszalała a nie cnotka, która kiedyś pójdzie w tango " Nie ma czegoś takiego jak wyszalenie się. Jak ktoś prowadzi rozwiązły tryb życia, to bedzie go prowadził zawsze. 🖐️ A już na pewno lepsza jest dziewica która może zdradzić, niż taka która miała 10 facetów, wiec raczej ma luzne podejście. 🖐️ Zreszta dziewiczym ciałkiem przynajmniej mozna się nacieszyc zanim zdradzi, a tak nie ma się nic, a i tak potem taka sie pusci. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 lat mam
oralnie - 1 partner seks w pelnym znaczeniu - 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurellita
33 lata 11 facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, wolę doświadczoną kobietę nawet taką która miała wielu partnerów a wiedzącą czego chce, niż cnotliwą bądź słabo doświadczoną bo taka z reguły sama nie wie że nie wie czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulencja
mam 23 lata, facetów tak na jedną noc miałam dwunastu, zaczełam w wieku 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiać to się można z ciebie
ale masz przebieg :P pracowałaś w agencji, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIAŁAM OKOŁO 200 FACETÓW TERAZ MAM WSPANIAŁEGO FACETA PRZYSZŁEGO MĘŻA NIE MAM OCHOTY GO ZDRADZAC BO JEST SWIETNY W ŁÓZKU ŻEBY ZNALEŹĆ ODPOWIEDNIEGO FACETA TRZEBA WPIERW INNYCH WYPRÓBOWAĆ AŻ TRAFI SIE NA KOGOŚ ODPOWIEDNIEGO dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem czego chcę w łóżku mimo, ze mój mąż jest moim jedynym partnerem. To, że ktoś nie szuka "doświadczeń seksualnych" na prawo i lewo nie znaczy, ze jego temperament jest znikomy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek z wiarą a ja Ci życzę żebyś trafił na tą swoją dziewicę i żył długo i szczęśliwie, nie mniej jednak wiem że jeśli taka trafisz a ie będzie to mało ładna dziewczyna to i tak będziesz przez nią płakał. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz do tego prawo, możesz przespać się nawet z kolejnymi 200toma. Tylko tak jak Ty masz prawo tak postępowac, inni mają prawo na tej podstawie odrzucać i tyle. :classic_cool:🖐️ ah_te_kobiety no i to własnie jest kwestia preferencji, mi doświadczenie kobiety na nic nie jest potrzebne. I tak nie wiem co to dobry seks, więc wielkiej różnicy bym nie odczuł, a jednak wolę kobiete niewinna niż taką która sporo nagrzeszyła. 🖐️ Jednak brzydziłbym się obcowac z kobieta, która przyjomwała inne penisy w swoje otwory, może połykała ich sperme i uprawiali razem anal na jeźdźca. :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehe...........
TO Z TYMI 200 - STOMA TO TROCHE PRZESADA ALE ZACZEŁAM ŚWIADOMIE UPRAWIAĆ SEKS W WIEKU 14 LAT W WIEKU 6 LAT BYŁAM ZGWALCONA POTEM DZIAŁO SIĘ TO DO 23 ROKU ŻYCIA WSZYSTKIM KIEROWAŁ WUJEK KTÓRY NASYŁAŁ NA MNIE KOLEGÓW TERAZ JESTEM Z JEDNYM FACETEM KTÓRY DAJE MI TO CO NAJWAŻNIEJSZE MIŁOŚĆ WIE O WSZYSTKIM KOCHA MNIE A CO NAJWAŻNIEJSZE MA DO MNIE ZAUFANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah_te_kobiety mylisz się. To że szukam dziewicy nie oznacza, ze myslę iż takie nie zdradzają. :classic_cool:🖐️ Każda zdradza dlatego właśnie lepiej miec pierwszy związek z dziewicą. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumta
ech...policzyłam. 19 sztuk w łóżku. 11 przed ślubem. 8 juz jako mężatka. jedna kobieta kiedyś na studiach i raz para. Mąż wie o 3 facetach. O 3 stałych związkach. Naprawdę stały był tylko jeden. Reszta to jednorazówki, romanse z żonatymi itp... Chyba dużo, ale już sie wyszalałam. I niech tak zostanie. W tajemnicy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumta
aa..zapomniałam..mam 34 lata. 7 lat po ślubie. :-) zaczęłam mając 18. Z opiekunem na obozie dla płetwonurków. :-) Oczywiście był żonaty. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek z wiarą twój punkt widzenia :) i powiem ci że kiedy miałem 20 lat myślałem dokładnie jak Ty. Co więcej trafiłem na swoją dziewicę :) tyle że życie zweryfikowało mój wyidealizowany pogląd na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczająco dużo :) Nie muszę wskakiwać do łóżka każdemu facetowi by dowiedzieć się o życiu czegoś więcej :) Takie teksty to sobie zachowaj na inną okazję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykładna żona 22 i jeden facet. i wystarczy co najwyżej Tobie może sie wydawać że wystarczy :) wróżką nie jesteś, przyszłości nie znasz. Życie to nie bajka! bywają chwile dobre i złe, nigdy nie wiesz w jakiej znajdziesz się sytuacji i co wydarzy się jutro!! Dlatego jeszcze raz powtarzam, "MASZ DOPIERO 22 LATA, CO TY WIESZ O ŻYCIU??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek z wiarą (f23prawica@op.pl) ah_te_kobiety no to nie różnisz się praktycznie niczym ode mnie. Przeciez jako nieprawiczek nie będe już wymagał dziewictwa. hehe bardzo się różnie od Ciebie :) ja nie miałem na to parcia, a to że ona była dziewicą dowiedziałem sie jakiś rok po pierwszym stosunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, różnimy się. Ja natomiast nie rozumiem czemu tutaj starają mi się wmówić, że moje wymaganie dziewictwa jest nienormalne, chore itp. Nie wiem :) na pewno lepiej byś wyszedł na tym , gdybyś nie zaprzątał sobie tym głowy :). Jak poznasz fajną dziewczynę w której się zauroczysz "zakochasz" to uwierz mi że będzie ci wszystko jedno ilu miała partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykładna żona Wiesz co, zachowaj te swoje wydumane teorie dla siebie, nie interesuje mnie Twoja filozofia łóżkowo-życiowa "doświadczony starcze". taaaak przykaz inteligencji 22 letniej w zasadzie Kobiety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×