Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuska28

co fajnego kupujecie na sezon jesienny? podajcie mi wasze

Polecane posty

Jak myślicie czy skórzana spódnica dobra będzie na jesień bo mam takie dwie czarną za kolana i czerwoną długą do kostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obowiazkowo trzeba kupic
skorkowe spodnie to hit tej jesieni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym sezonie najmodniejsze kolory to ciepłe barwy jak czerwień, pomarańcz, wiśnia. Super kolekcję w tych barwach ma Hexeline. Nawet zrobiła konkurs z okazji jesieni. Można wygrać voucher na zakupy w salonach. Konkurs jest na blogu Vintage Girl. Ja biorę udział, bo zakochałam się w jednej kiecce, a mój portfel kolejnych zakupów może nie przeżyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ładysz
Nie pierwszy raz zrobił się kwas...etwas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupinka
Hej...ostatnio spotkalam sie z kolezanka tzn to nie moja kolezanka tylko mojej siostry ale ona ma swietne poczucie stylu wiecie, doradzila mi super kozaczki i sweterki dwa na jesien ktore moge nosic z czyms innym na dodatek jedno z nich to mojej mamy bylo tylko ubralam odwrotnie dodala mi dodatki i wygladalam swietnie:D ach ona jest z okolic Nakła nad Notecią to jej e-mail stylmag@o2.pl piszcie do niej i sie umowcie, radze szybko bo mnie przyjela na pol godz tylko bo tyle roboty ma ale malo kasy bierze za to serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche tego jest :) Kosmetyki - podklad Rimmel Lasting Finish, fluid Neutrogena matujacy, puder brazujacy do twarzy Revlon, puder NYX Stay Matte Not Flat. Lakiery do paznokci w kolorze limonki, granatowym z brokatem i jasny bez. Obuwie - kapcie Isotoner, kozaki z futerkiem Candies, kozaki w kratke Aeropostale Ciuchy - jeansowe rybaczki, tunike w bialo-czarne paski. Pare nowych kolczykow s H&M Kawe cynamonowa - bardzo lubie :) I duza dynie na zupe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/baletki-wezowe-bershka-skora-tanio-i2715718577.html http://allegro.pl/golf-granatowy-ca-gruby-cieply-kolnierz-guzik-i2723923750.html 10 styczeń waga 78,8kg, 157cm ..... jakoś leciało pomału 02.03.2012r- 66,2kg 21.03.2012r- 63,6kg 21.04.2012r- 58,1kg 27.04.2012r- 57,2kg 27.06.2012r- 52,6kg 15.07.2012r- 51,8kg - III FAZA!!! 22.10.2012r- 45,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petuniaaa5
J mam czerwone , zamszowe botki na obcasie jak i brązowe botki na płaskim:) Brązową kurtkę, zamierzam kupić długi i luźny sweterek (uwielbiam je) leginsy czarno-białe :) na zimę płaszczyk malinowy, to tego czerwony szal i co najważniejsze czapeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUMBO440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×