Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Gdzie znaleźć młoda i ładną dziewicę, która mnie zechce?

Polecane posty

Gość taka jedna 30 -tka
Prawiczek z wiarą, to mnie teraz zdenerwowałeś, uważasz, że 30-latka nie jest już młoda? Że to stare próchno???? Nie chcę życzyć Ci źle, ale nie zastanawiaj się za parę latek dlaczego jeszcze "nie umoczyłeś"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ludzie roznie lecza sie z kompleksow, nie ma jednej uniwersalnej drogi." Widzisz ja tak samo mógłbym napisac, ze facet, który bierze sobie niedziewice ma kompleksy i bierze sobie pierwsza lepszą. :classic_cool:🖐️ Poza tym to by była raczej kiepska droga do wyleczenia się z kompleksów. :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'gadanie o kompleksach jest bezsensowne, gdyż ktos kto uważa że ich nie ma oszukuje sam siebie. ' nie jest bezesnsowne to twoje kompleksy, nie wiem czy zauwazyles, w pewnym sensie rujnuja ci zycie. traktujesz kobiety jak towar w sklepie, musi byc nietkniety - nie ma miejsca na milosc. co jezeli wczesniej sie zakochala ? dla ciebie to niewazne. waznejsze jest czy ma blone. przykro mi ale takim ludziom nie da sie pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"facet który wiąże się ze swoją peirwsza dziewczyną, dla której nie ejst pierwszym to frajer i desperat, Lepiej już nie miec kobiety. " Zgadza się z tobą. Zgadzam się co do tego, że nie będziesz mieć kobiety. Najwyżej dziewicę. Po czym razem sie rozpłaczeniecie, ze miało być tak pięknie, ale coś nie wychodzi. A potem któreś z was poszuka sobie porównania z kim innym. Tak to najczęsciej się kończy. Ludzie się uczą od siebie wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wyszalej się z niedziewicą a potem wez sobie również niedziewicę Inaczej rzuci ci się nie tylko na poglądy, ale takze na poczucie własnej wartości do tego stopnia, że przestanie ci po prostu działać to co powinno działać." Nie bo pierwszy raz musi byc z miłości. A poza tym po co ma mi działac coś, czegoi tak nie uzywam w tym stanie. :)🖐️ "Nie chcę życzyć Ci źle, ale nie zastanawiaj się za parę latek dlaczego jeszcze "nie umoczyłeś"...." A nie umoczyłem, bo nie chcę 30-stki? :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 30 -tka
Czytaj uważnie ze zroumieniem! Chodziło mi o to, że za parę lat będziesz prawiczkiem trzydziestoletnim, a wtedy taka młoda na Ciebie nie poleci ... Nie zmuszam Cię, byś tracił swoje prawictwo z 30-latką, uwierz mi, że ja nawet na Ciebie spojrzałabym szczawie jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie jest bezesnsowne to twoje kompleksy, nie wiem czy zauwazyles, w pewnym sensie rujnuja ci zycie. " A czym się objawia moje zrujnowane życie? :classic_cool:🖐️ "Zgadzam się co do tego, że nie będziesz mieć kobiety. Najwyżej dziewicę. Po czym razem sie rozpłaczeniecie, ze miało być tak pięknie, ale coś nie wychodzi. A potem któreś z was poszuka sobie porównania z kim innym. Tak to najczęsciej się kończy. Ludzie się uczą od siebie wzajemnie." Gdybyś uwazniej czytał(a) to ten tekst w ogóle by się nie pojawił. :classic_cool:🖐️ Ja chce miec pierwszy raz z dziewicą w powaznym związku ale to nie znaczy, że umarłbym z rozpaczy, bo nie bylibysmy ze soba do konca zycia. :D Po seksie w związku z dziewica potem mółbym się związać z niedzieiwcą z małym przebiegiem. :P🖐️ "traktujesz kobiety jak towar w sklepie, musi byc nietkniety - nie ma miejsca na milosc. co jezeli wczesniej sie zakochala ? dla ciebie to niewazne. waznejsze jest czy ma blone." na tym polega dobieranie sie w pary. Jestesmy własnie towarami, a Ci którzy dobieraja sie jedynie pod względem miłosci potem się rozchodzą, o chemia przestaje działac i widza paszczaka po drugiej stronie łózka. :o🖐️ Jeżeli Ty bys sie związała z kazdym, nawet największym brzydalem lub ułomem bo poczułabyś miłośc to Ci współczuję. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czytaj uważnie ze zroumieniem! Chodziło mi o to, że za parę lat będziesz prawiczkiem trzydziestoletnim, a wtedy taka młoda na Ciebie nie poleci ... Nie zmuszam Cię, byś tracił swoje prawictwo z 30-latką, uwierz mi, że ja nawet na Ciebie spojrzałabym szczawie jeden!" hyhy urazona duma. :classic_cool:🖐️ Skoro i tak nie leca teraz to co za róznica? :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 30-tka
Nie! Żadna uroażona duma!:) Twoja opinia spływa po mnie:) Oczywiście porównuj sobie 30-tki z próchnem, totwoje zdanie:) Ja z kolei porównuję mężczyzn w Twoim wieku z dzieciakami z mlekiem pod nosem, zero męskości. Każdy uważa co chce, i niech tak pozostanie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'A czym się objawia moje zrujnowane życie? ' rozwaliles mnie tym tekstem :D :D :D :D domysl sie ;) nie ocenia sie ludzi na podstawie ich przeszlosci o ile nie jest to kryminalista. kazdy ma prawo sie zakochac ale rozumiem ze ty przy calym swym wyrachowaniu nie jestes w stanie tego pojac. tak slyszac co mowisz... mysle ze wielu porzadnym dziewczynom zrobiloby sie przykro poniewaz bylyby skreslone za cos na co nie maja wplywu. a to ze ktos nie wymaga od partnera dziewictwa nie oznacza ze nie ma wymagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rozwaliles mnie tym tekstem domysl sie " A widzisz celowo to napisałem, wiedzac jaka będzie Twoja reakcja. Powtórze pytanie, czym się objawia moje zrujnowane zycie i jak seks z niedziewica miałby temu zaradzic? Czy pozostałe tematy na uczuciowym wskazuja na szczescie ich autorek i autorów? Niespecjalnie, a przecież oni uprawiają seks. :)🖐️ "nie ocenia sie ludzi na podstawie ich przeszlosci o ile nie jest to kryminalista. kazdy ma prawo sie zakochac ale rozumiem ze ty" Owszem w idealnym swiecie nie powinno się oceniac po przeszlości natomiast co innego oceniac, a co innego miec swoje preferencje. Czy ja wyzywam te kobiety od dziwek? Nie. Ale czy to znaczy, ze muszę nie zwracac na to uwagi? Nie. Naucz się rozróżniac pewne kwestie. :classic_cool:🖐️ Załóż temat ile czy kobieta nie bałaby się związać z kimś z rodziny patologicznej i zobaczysz odpwoiedzi. :classic_cool:🖐️ I to pewnie te same, które tak się oburzają, ze przeszłośc się przeciez nie liczy. :D🖐️ "tak slyszac co mowisz... mysle ze wielu porzadnym dziewczynom zrobiloby sie przykro poniewaz bylyby skreslone za cos na co nie maja wplywu. " I to jest typowe proste myślenie wynikające z naszpikowania górnolotnymi ideami. Czyli nie można odrzucac na podstawie rzeczy na które nie ma sie wpływu? czyli jak rozumiem związałabyś się z kalekim brzydalem z powykrecaną twarzą z pięknym wnetrzem i z przyjemnością uprawaiałabys z nim seks? :D Bo przecież to nie jego wina, więc nie mozna zwracac na to uwagi. :D🖐️ Mylisz dyskryminacje z preferencjami. 🖐️ W kwestii wyboru partnera niemozna mówić o dyskryminacji, gdyż w ten sposób to kazdego mozna sie przyczepić. :o Nie mówiąc już o tym, ze byłoby to odebranie człowiekowi swobody. 🖐️ "a to ze ktos nie wymaga od partnera dziewictwa nie oznacza ze nie ma wymagan." Ano własnie czyli Twoje wymagania są :classic_cool:, a moje blee? :classic_cool:🖐️ Hipokryzja. Skoro Ty masz prawo do posiadania swoich kryteriów wyboru to daje je również innym bez oceniania. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turcja marok pakistan liban tam masz wielkie szanse na dziewice, a wiesz jakie one są usłuchane? ooooo i problem zdrady masz z głowy :) i ja nie żartuje! poważnie ci pisze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"Oczywiście, że nie wierzę. Prawiczek po 20 roku zycia nie ma szans na dziewczynę. " Nie ma szans. Dziewczyny wolą kogoś kto był w związku (skoro komuś się spodobał to widocznie nie jest jakiś felerny). Na co im gość którego trzeba będzie prowadzić za rękę i uczyć wszystkiego co powinien dawno umieć? Wkrótce będę miał 25 lat a jak wiadomo; jeśli nic się nie wydarzyło pomiędzy 18 a 25 rokiem życia to już patologia. I nie pieprzcie o tym, że trzeba być zakochanym. Bzdura - wystarczy, że dwie osoby mają się ku sobie. To wystarczy. Nie wiem czy prawiczki są słodcy, wiem za to, że żadna dziewczyna nie widziała mnie w roli potencjalnego partnera a to boli jak diabli. Doprawdy ... słodkie. Chyba w końcu pójdę do burdelu. Poprzeglądam ogłoszenia w sieci, może coś znajdę dla siebie. Sprawię sobie prezent z okazji 25 urodzin o których pamiętać będę tylko ja sam. Jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×