Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karuzelklka

co kupic na roczek dziecku prosze o rady - jestem ciocią !!!

Polecane posty

Gość karuzelklka

Bardzo prosze o rady co kpic na roczek chlopczykowi jakie zabwki teraz mu sie przydadzą??/ kompletnie nie mam pomyslu :( cena do 150 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj o rozmiar
i kup ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
Nie dawaj piniędzy z doświadczenia wiem,że one nie zawsze na dziecko są wydawane a jak kupisz fajną zabawkę to będzie pamiątka dla rodziców i dziecka. Ja do dzisiaj jak patrzę właśnie na ten garnuszek to przypominam sobie,że synek dostał go od dziadka-na roczek :-) a ma 4 latka prawie i nadal się nim bawi aha i na pewno schowam go dla następnego dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
* pieniędzy oczywiście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie zadnych pieniedzy
dziecko nie wie co to pieniadz!:) zabawke ksiazeczke wieksza zabawke na kase przyjdzie czas np slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja np mam zamiar dla mojego dziecka zalozyc konto oszczednosciowe i wolalabym dostac jakis mniejszy prezent plus pieniadze ktore poszlyby na konto, w przyszlosci na pewno by mu sie przydaly a co do zabawek to dzieci i tak zazwyczaj maja ich za duzo, wiec jakby kazdy mial jeszcze przyjsc z nowa zabawka...nie oszukujmy sie, nie kazdy mieszka w 300m domach i ma miejsce na skladowanie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden z moich malych dostal ostatnio na roczek swinke skarbonke z fisher price. zabawka prosta, a bawia sie nia caly czas. polecam. ja osobiscie zqlozylabym chrzeniakowi polise. jest mnostwo produktow na rynku. ale u mnie to zboczenie zawodowe, pracuje w ubezpieczeniach;) pozdr. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz dostał jeździk i rowerek od chrzesnych. Rowerek jeszcze go nierajcuje (a ma 1,5 roku) ale jeździk jest hitem. Najpierw się na nim podpierał, a teraz zasuwa po całym domu w jednym, a drugi ma u dziadków. Mam taki podobny tyle, że chicco (dostał pod choinkę) http://allegro.pl/item710650857_jezdzik_jezdziki_z_mp3_3w1_pchacz_i_kolyska.html A od chrzesnego dostał coś takiego http://allegro.pl/item710931949_najnowsze_bezpieczne_jezdzidelko_w_super_cenie.html U nas się sprawdziły więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelklka
ok dzieki za rady pieniedzy nie dam bo jego rodzice tylko na kase licza a ja chce zeby dziecko cos mialo tymbardziej ze nie ma za wiele zabawek "bo po co przeciez rosnie szybko i nie chce sie bawic" :o i ubranek tez nie ma duzo takze kupie taki jezdzik i jakies fajne ubrannko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelklka
a jaki rozmiar nosza roczniaki???????? on wazy okolo 11 kg :o ale ma rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja kupuje i co w tym zlego
tak roz 86 a jak cos większego to 92.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowerek biegowy, jeździk, jakaś zabawka edukacyjna? W http://babybaam.com pooglądaj. Tam wszystko mają dla dzieci w każdym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn dostał auto strażackie, takie duże na pół metra, w sumie bawić się tym zaczął chyba dopiero jak 2 latka miał. Dostał też autko jeździk taki, i to był i jest hicior. Córka dostała konika na biegunach - też fajny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×