Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Dalam Maksiowi lod z lodowki do pobawienia sie. Byl zafascynowany! Tylko nie moze zrozumiec, co sie z nim stalo, gdzie zniknal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do czajnika to ja kupilam Breville, jest stalowy i po wlaczeniu okienko z podzialka podswietla sie na niebiesko. Ja chcialam czajnik z jak najmniejsza iloscia plastiku i wygodny. Ten spelnia te wymagania. Pare miesiecy temu zamowilam czajnik Prestige z hartowanego szkla bo mam od nich garnki i noze i sa naprawde doskonalej jakosci,ale byl ciezki i chyba trudno byloby nalac do niego wode z kranu-nieporeczny wiec odeslalam go wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzylam wczoraj na czajnik z tej firmy wlasnie co ty masz Aga nie pamietam za ile byl,ale podobal mi sie,ja mam filter do wody wiec wlewam z niego do czajnika nie z kranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam filtr,ale cos z tym otwieraniem pokrywki bylo nie do konca wygodnie w tamtym czajniku. Ten otwiera sie bardzo prosto bo ma przycisk na raczce, ktory podnosi pokrywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka1001
synek znowu zrobil zielona kupke:(:(we wtorek ide do poloznej wypytam co i jak wczoraj lekarz powiedzial mi zebym zmiejszyla dawke podawanego mleka,ma byc rzadsze no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki dziekuje za slowa wsparacia!!!pogoda do bani non stop bym spala na mala chyba tez tak dzisiaj bo je i spi..a moze to przez wczorajasza szczepionke??na szczescie nie goraczkuje... patinka jejku to tez przeszlas z dzieciatkiem!!!szok jak te dzieciaczki sa meczone przy tych badaniach a u nas prawdopodobnie to dopiero poczatek.ale dobrze ze juz jest oky u Was. oliwka moja mala tez robi zielone kupki i jestem tak samo nie doiformowana i zaniepokojona jak ty zastanawia mnie czy nie jest to powod dawanego wczesniej antybiotyku ale mala juz nie bierze go od 4 tygodni..mleko juz zmienilam tez nie pomoglo..w poniedzialak jade wlasnie w tej sprawie do lekarza moze dowiem sie konkretow..moim zdaniem dlugi okres wydalania zielonych kupek nie jest raczej naturalne..ale moze jestem juz przewrazliwiona tym wszystkim:( mimio deszczewej pogody zycze milego wieczorka..trzymajcie sie cieplutko i zdrowo..a wlasnie ide lyknac syropek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge pisac, maz na kompie :D Oliwka, zobacz zawartosc zelaza w tych mlekach ktore podawalas i podajesz. Znajoma mi powiedziala, ze to czasem moze byc od tego. Ona jest dietetykiem dla doroslych ale mama malego dziecka tez. :D buziole dla wszystkich (co sie nie boja swinskiej i ptasiej itd) piszcie zebym miala co doczytywac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek zielone kupki miewa czasami,ale jest to zwiazane raczej ze szpinakiem czy innymi "zielonymi" elementami diety wiec niestety nie umiem pomoc :) Mleko toleruje dobrze, SMA bylo w pierwszym miesiacu ale smierdzialo niezbyt apetycznie a potem zmienilam na HOLLE i tak zostalo :) Radze pomeczyc HV, moze akurat da jakas pozyteczna rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka1001
jaka zawartosc zelaza powinna byc w mleku zeby synek nie mial z "zielonkowcami"problemow?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! Jak tam nocka dziewczyny?Pospalyscie? Agauk robisz Frankowi obiadek z dwoch dan?,pamietam,ze okolo9mies mozna wprowadzac.I 8month check milal bardziej w 8smym mies czy po nim,Amelia 8skonczyla 14listop. i jeszcze nic nie przyszlo,i sie martwie bo ostatnio przyszlo mi zaproszenie o wprowadzaniu dalszych pokarmow dzien po tym spotkaniu,a to z mojej miejscowosci szlo,teraz juz ponad tydzien idzie przesylka od mojej mamy a nigdy nawet tygodnia nie szla.poczta szwankuje cos,wiem,ze strajkowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia-dostaje jedno danie(ok.350-400 g), ale dosyc "grubo" zmiksowane,nie jest to juz atak gladka papka,ale ma tylko 2 dolne zabki i absolutnie nie chce jeszcze zadnych tzw. "finger food" bo sie dlawi wiec jakiekolwiek wieksze kawalki troche pozniej. A co do 8 months check to moze zadzwon do baby clinic bo my mielismy zaraz po tym jak skonczyl 8 miesiecy,ale zaproszenie przyszlo mi ok.miesiaca wczesniej. Mogli zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka1001 - chodzilo mi o to, zebys porownala sklad mlaka w kartoniku, po ktorym zielonych kup nie bylo i mleka ktore sama przyrzadzasz. Moze po prostu w diecie malenstwa pojawilo sie wiecej zelaza. To tylko jedna z opcji oczywiscie. Gdzie Mamaeli, Lolli i wszyscy, ktorzy mi wisza maila???? :P Maks polozyl sie po poludniu na drzemke i nie wstaje do tej pory. A jak go obudze to bedzie marudzil pewnie. Ale kolacje musi zjesc... Hmmm... Moze nie musi...??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ frugo! Ja przy kawce, maz dzis wstal z malym a ja sie wyspalam :D Teraz pojechali po filtr oleju. Skoczylabym do wanny, ale pewnie zaraz wroca i trzeba bedzie sie ewakuowac w tempie przyspieszonym, a z wanna to chyba chodzi o tempo wrecz przeciwne... ;) A wiec prysznic! A co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Onyx :) a u mnie goście :O najchętniej to bym z wyra nie wychodziła przez pół dnia,spać mi się chce i jeszcze ta pogoda :O Pamiętacie jak pisałam,że nie mieszkamy sami ???? to teraz czas na odp - od jakiegoś czasu wstawaliśmy pogryzieni,w różnych miejscach,raz ugryzień było więcej,a raz mniej i właśnie w piątek mój mąż był w toalecie i coś go użarło w nogę,zabił swojego oprawcę i chyba to jest pluskwa :O jestem załamana,już raz szukaliśmy ich w domu,dosłownie wszędzie i nic,teraz znowu,przewróciłam wszystko do góry nogami,posprawdzałam materace,M sprawdzał pod wykładziną i nic,a pogryzieni jesteśmy :O powiem Wam,że mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze goscie przywiezli... :P A tak na serio to chyba je trzeba potraktowac jakimis chemicznymi srodkami. W Londku sie oglaszaja firmy, poszukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki, ja tylko na chwile bo wracam dzis do pracy i mam w zwiazku z tym urwanie glowy :O onyx sorki ze tak na forum, ale cos mi sie poczta nie otwiera a nie mam czasu z nia walczyc. wez mi 2 jak sa w promocji, a jak w cenie normalnej to jeden. dzieki slonce. wieczorkiem skombinuje moze troche czasu na maila lub telefon ;). niestety nie moge na razie do Ciebie przyjechac, bo nadal czekam na wysypke u Kuby (chyba ze tez chcesz by Maksa poczestowac wirusem ospy ? :D ). frugo pryskaj, albo znajdz firme ktora sie tym zajmie, bo takie cholerstwo szybko sie rozprzestrzenia. walczylam z pluskwami jak mieszkalam w Brukseli, sasiad Turek je mial i nie bylo bata by sie ich pozbyc. mozna powiedziec ze pluskwy wygraly, bo to ja sie wyprowadzilam. mialam dos i ich i sasiada brudasa, ktory nie chcial slyszec o dezynsekcji. pozdrawiam Was kochane i spadam do kuchni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie :) mama eli ty do pracy a 2 ka maluchow w domu jak ty dasz rade podziwiam cie :) u nas byl krzyk przed chwilka bo olivka nie dala sobie kozeczki wyjac z noska i az zwymiotowala z tego placzu. aha w sainsburys sa mega promocje na dziecie rzeczy 4 paczku huggies albo Johnsona sa po 2.44 wiec sie oplaca oraz inne akcesoria half price :) za chwilke musze jechac po Laure a zaliczylam zakupy i juz mi sie nie cche tym bardziej ze Olivia od rana nie spala i marudzi mi ze łojejku :O buzki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wreszcie mam mysz i i idaca za tym swobode uzytkowania komputera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka ja pracuje juz od maja, tylko teraz bylam tydzien na "wolnym". normalnie odpoczelam dzis w pracy po tym urlopie z piekla rodem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Wy jesteście ??? a wiecie może czym pryskać ? bo patrzyłam dziś w sklepie,ale nic nie znalazłam,no i bardzo ważne pytanie - gdzie pryskać ? jak ja nie wiem gdzie one są. Na firmę raczej nie mam co liczyć,za cały dom policzą sobie pewnie jak za zboże,a mój landlord tego nie pokryje na bank :O Poza tym nie pamiętam czy Wam pisała,ale byłam w czwartek znowu na spotkaniu w sprawie naszego domu i kobietka mi powiedziała,że teraz mają już komplet dokumentów i że mają wolne domy,ale że nie są jeszcze gotowe do oddania bo trwa w nich remont.A w ogóle po tamtej pierwszej nominacji powiedzieli nam,że następny dom jest dla nas i teraz ją o to pytałam i powiedziała,że od tamtego czasu nic się nie zmieniło i że nie było żadnej nominacji,kazała nam czekać na telefon,więc mam nadzieję,że to już naprawdę nie długo. Nie zgłaszałam w cansylu naszych problemów z małolatami bo bałam się,żeby to nie zostało źle odebrane,ale jeśli trzeba będzie to im zgłoszę to i dodatkowo o naszych lokatorach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo [przede wszystkim idz do counsilu izglos,ze macie pluskwy,oni tez tym powinni sie zajac!pamietam,ze na topiku o mieszkaniach spoldzielczych byla dziewczyna co miala tez sam problem co ty i pisala,ze one wychodza w nocy!ona miala odkurzacz parowy i tym odkurzaczem tepila,ale reszta domownikow nie wiec zaraz wracalay,ale z tego co wiem to one po tej parze powinny zniknac!ona tez miala malutkie dziecko i wiem,ze nie mogla niczym chemicznym tego zlikwidowac.chodzila do lekarza z tymi ugryzieniami!lapala te pluskwy w sloik i zanosila do counsilu.w koncu jej dali nowa chatke.a my ogladalismy z danielem w sobote o dezynfekcji pluskw i oni pryskali materace bo tam sie legna!wiec raczej chemia nie potraktujesz materacy dzieci. ok ide sniadanko i kawusie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy, dziewczyny, jedna pluskwy, druga mysz :P A tak na serio to poszukam w necie co na pluskwy. Jak tylko obejrzymy Bebe Lilly i Jakarte i Bolka i Lolka i Krecika... Maks spal 20.00-6.00! Czad! Wstal taki marudny ze juz wole nocne pobudki :D A moja kolezanka urodzila dziecko w 22 tyg. i niestety oczywiscie nie przezylo. Gadalam z nia wczoraj do nocy i snily mi sie potworne rzeczy... :( Wiecie ze nawet jej nie powiedzieli ze dziecko sie urodzilo zywe? Rodzila we Wloszech. Wyczytala wszystko z karty jak ja wypuscili do domu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×