Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

wchodze do pokoju, maly krogulec zwisa uczepiony szcebelkow i lamentuje.na moj widok rzesko wstaje i zadowolony obwieszcze ze 'pampa' pokazujac na lampe. zdecydowanie uwazam ze moj syn wykazuje dlugotrwale i niezdrowe zainteresowanie wszelkimi lampami :D teraz 'rysuje', to mami szybko jakis mejkap i ciuchy i ruszamy na podboj tesco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollo, jestes zajebista i twoj monolog tez :) Moja na szczęście śpi, ale ponieważ jest chora to do niani nie poszła ! Staram się szybko pisac esej, ale idzie to powoliiiiiiiiii idę po kawę to może mnie rozbudzi, taa, jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas na 90% panuje w domu... ospa :) Ela ma wysypke rzadka, ale wszedzie i to doslownie WSZĘDZIE. Kuba jest marudny, zakatarzony i przylepny, wiec tez sie spodziewam wysypki za kilka dni. dzwonilam do szkoly do Eli powiedziec ze jej nie bedzie do konca tygodnia a sekretarka mowi, ze tak, maja kilka przypadkow ospy. w sumie do lekarza ide tylko po recepte i potwierdzenie. alez mam dzis ''lazy day'' :O. Lolli i jak tam zakupy? doskonale wiem dlaczego nie bierzesz Nadii ze soba ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli wlasnie jak zakupy,udalo ci sie w koncu na nie wyjsc? mamoEli to masz ci los akurat urlop i takie chorobska! onyx?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejke dziewczyny 3 tyg w szpitalu tylko morfina i morfina same kroplowki w zeszly poniedzialek mnie operowali zrobili 4 dziury wycieli caly pecherzyk zolciowy z kaamieniem kamyczek mam w domu. bola tylko rany ale nie biore juz morfiny chyba usuneli przyczyne wracam do swiata zywych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane :D ❤️ zaraz Wam napisze jak wybitnie mi poszlo :D powiem tylko ze Lennox nie spal dzis ani minuty, wrocilismy przed chwila i teraz zdziera sobie w lozeczku gardlo.a jak wchodze to wiadomo, lampa... no nic, ide jeszcze raz sprobowac bo serce sie kraje (chociaz umysl wie ze to sciema ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj patinka!Ciesze sie,ze wracasz do zdrowia.Ogladalam zdjecia Oliwii slicznie jej w tych przebraniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka wspolczuje wchodze do pokoju, lampa na miejscu.proby uspienia koncza sie GLOSNYM niepowodzeniem. no i teraz wrzeszczy mi do ucha maly skrzat oooooo matko jak mnie ugryzl w plecy!!!!!!!!!!! wczesniej w reke az mam slady malych zebiszczy! musze dac Nadii kompa.relacja bedzie potem :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, u mnie komp nadal odmawia posluszenstwa, przemieszczam sie po ekranie tylko przy pomocy klawisza Tab co bywa wkurzajace :o Jutro zanosze go do punktu, syn naszego GP ma "komputerowa przychodnie" :D Moze cos poradzi. Lollibelly- przynajmniej jest sie z czego posmiac ;) Czyli mamy bunt roczniaka? :D Alez mnie wkurza ten komputer, niczego przesunac nie moge, do kafeterii wchodze przez google bo nawet linka nie moge wpisac, wrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka, dobrze ze wreszcie po wszystkim. Wypoczywaj ile sie da (o ile sie da przy dwojce dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczny widze ze nie tylko ja mialam przej****** dzien jakby nie to ze na koncowce jestesm- to zasugerowalabym zbiorowe upicie sie :) bo jak mi sie tydzien wczoraj beznadziejnie zaczal problemami w pracy- dzis na dokladke dostaslismy wypowiedzenie od landlorda mamy 5 tyg na wyprowadzke nie musze mowic ze niezbyt chcetnie wynajmuja mieszkania rodzinie z niemowlaczkiem- i dwa-przeciez sie moge posypac w kazdej chwili i jeszcze sie okazalo- ze prawdopodobnie sie kwalifikuje do cesarki ze wzgledu na problemy z siatkowka i wade wzroku- a tak chcialam rodzic naturalnie wiec chyba jako jedyna nie oczekuje narodzin z niecierpliwoscia- a raczej sie modle zeby jeszcze troszke poczekal i na dokladke samochod mi sie psuje- serwis naprawde konieczny- a wyplata za 2 tyg dopiero chwilowo mam wiec dosc az sie boje co przyniesie jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag skoro grozi ci bezdomność i masz dziecko w drodze, to council szybko powinien ci chate dać. Idź do najbliżego oddziału i się dowiedz, najlepiej z tym wielkim brzuchem :) Masz duże szanse na 2bed house i wysokie pierwszenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag-wspolczuje. A podal jakis powod wypowiedzenia? A moze sprobujcie do Councilu napisac, ze znajdziecie sie na bruku a Ty masz termin porodu tuz tuz? Ja to tam moze najlepszy doradca nie jestem bo sama u nich juz jestem na liscie ponad rok,ale zamierzam przystapic do ofensywy jeszcze w tym miesiacu. Moj landlord zamiaru nie ma mnie wywalac, ktoz pozbedzie sie dojnej krowy, ktora od poczatku placi mu przez Direct Debit i nigdy nie zalegala z czynszem... Wlasnie przyslal mi list o podwyzce czynszu skubany. Chociaz...dzisiaj sasiad z dolu tlukl w sufit czyms-najwyrazniej Franek mu przeszkadza bo lubi uderzac pietami jak lezy na dywanie,ale zeby az tak mu to przeszkadzalo. Problemem jest tez to, ze dzieki bogatej wyobrazni tego kto budowal ten dom moja kuchnia jest dokladnie nad jego sypialnia wiec kiedy wlaczam pralke lub wstaje wczesnie rano a tam nie ma przeciez wykladziny to halasuje mu nad glowa a jak mi cos wypadnie z reki-np.garnek to pobudka murowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powod- bo dziecko bylam i probowalam coz wskorac- co uslyszalam? 22000 oczekujacych- bardziej potrzebujacych mamy probowac cos prywatnie znalezc tia- widze ten tlum chetnych- zeby wynajac cos rodzinie z maluszkiem- i w dodatku z 1,5 pensji- bo wiadomo ile teraz SMP wynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag-chyba trzeba im dac sie we znaki zeby zaczeli cos dzialac w kwestii mieszkan bo tak to dupy nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie laska w collegu dostala wlasnie 2-bed house bo jej landlord wystawil dom na sprzedaz i biedna sie gdzie podziac nie miala - samotna matka. Taka samotna matka z niej jak z koziej dupy traba, nie mowiac juz o tym jak markowo sie ubiera, buty, torebki, itd. I mam tu na mysli ciuchy "wybiegowej" klasy. Bardzo jej zalezalo na zaswiadczeniu ze sie uczy full-time wlasnie do councilu, ciagle jej nie bylo na zajeciach bo sie biedaczka przeprowadza bo raz jej dali 3-bed, potem jak zwolnilo sie 2-bed to sie przeniosla a jak juz dostala chalupe to tyle ja widzieli. Ped do wiedzy jakos wygasl. Polowe zajec spedzala za drzwiami popedzajac council przez komorke. Wkurzala nawet wykladajacych :D Chyba trzeba sie zaczac od nich uczyc cwaniactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny ja tez mam nadzieje ze wyniki beda dobre,modle sie o to. Boje sie tez o Nikole bo w jej klasie chlopak zachorowal na swinska grype a ona z nim przez dwa dni siedziala,narazie nie zauwazylam zadnych objawow ani goraczki no moze troche kaszle ale boje sie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wam wieje za oknem tak, że aż strach wyjść !! A muszę się pochwalić, że ja piję kawe, a Maja jeszcze śpi.. 12 GODZIN !!! Normalnie o 19:20 wczoraj poszła spać, heh. W nocy ze dwa razy mruczała, bo katar jej przeszkadzał, ale nie było źle. O, powoli się budzi Kamila26 pamiętaj, że ta grypę po prostu trzeba przejść jak już nadejdzie. Wiem, że martwisz się też o małą, ale chyba ważne jest to, żeby siedziec wtedy w domu i się kurować. Nie wiem co myślec o szczepieniach, ja raczej bym ich nie brała :( Ale to moje osobiste zdanie. 3maj sie tam dzielnie Patinka życze szybkiego powrotu do zdrowia !!!! Aga uk super ten twój Franuś !! Cudne włoski i taki przytulny jest :) Ktoś jeszcze na kawę o tak wczesnej porze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie doczytalam was przy kawusi:) ewag nie daj sie chodz do counsilu i sie upominaj,niech sobie gadaja!jak moze byc ktos bardziej potrzebujacy?myslalam,ze osoba bezdomna(no prawie)jest najbardziej potrzebujaca!idz tam i lamentuj ile sie da! wiatrzysko okropne!dobrze,ze do szkoly Danielka nie musze odprowadzac:) Daniela pytalam i nic nie wie o zachorowaniach na grype u niego,wszyscy z klasy sa na lekcjach,Kamila26 ty sie nie zamartwiaj niepotrzebnie,dawaj witaminy swojej,ja mam z polski cebion multi i cebion wit c dla amelii,adasiowi do picia daje abidec i wibowit tez mam,oni mi do pazdziernika non stop chorowali!teraz narazie odpukac spokoj jest!ja biore rutinoscorbin.trzeba sie starac zapobiec wiem,ze picie herbaty zielonej jest tez dobre. ja tez nie zaszczepie moich ani siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Przepraszam, ze Was opuscilam po trochu z lenistwa i po trochu z braku czasu ale tak mi czas zapiernicza, ze nie zdawalam sobie sprawy ,ze az tak dlugo mnie nie bylo U nas w porzadku mala zdrowa do przedszkola lata na skrzydlach Jutro lecimy do Polscki na 20 dni ,wiec jest przeszczesliwa, ze zobaczy babcie i kota Babela W planie mam Zakopane jakies 3- 4 dni wiec powino byc fajnie a zabieram moja mame wiec trzy pokoleniowy zlot babek w gorach bedzie Mam linka z hiszpani zobaczcie jak sie nasze dzieciaczki bawily http://youtube.com/watch?v=KIFM7-BEjis Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam posta i nie ma posta....Ten komputer mnie dobija. Nie moglam przez ta awarie zabidowac na konia dla Franka,poklocilam sie z moim m bo to czesciowo wina jego niezdecydowania kiedy gosc wystawil go pierwszy raz a ja nie zabidowalam i w ogole leje, ciemno, buro i ponuro :o Juz mi sie nie chce od nowa pisac... Dzieki Kamila :) Przytulny to on jest, szczegolnie ostatnio. To chyba jest wprostproporcjonalne do wzrostu wagi :D Dobra, nie zatruwam Was moim ponurym nastrojem. Co spojrze za okno to jeszcze gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka10001
Czesc dziewczyny nie udzielam sie na forum z powodu braku czasu ale podczytuje Was w wolnech chwilach..fajna lekturka!! ale mam dosc powazny problem:(mam dwumiesiecznego synka niestety karmie go sztucznie bardzo mnie martwia jego zielone kupy:(:(kamie go mlekiem Aptamil..myslalam ze to wina wody zaczelam kupowac taka w duzych butlach i gotuje ja synek po trzech dniach zrobil dzisiaj kupke niestety tez zielona:(:(jaka moze byc przyczyna??poradzicie mi cos??moze mleko zmienic??jak tak to na jakie??aaa i zauwazylam tez ze maly ma takie malutkie chrosteczki na policzkach ale nie sa zaczerwienione.PROSZE DORADZCIE MI COS!!!! Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka a gotujesz wode przez 5min.?mysle,ze nie powinnas tej wody zmieniac,ja sie za bardzo nie znam bo karmie piersia,albo kup filtr do wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka1001
od miesiaca maly jest na sztucznym mleku ja niestety pochorowalam sie jak wrocilam z nim do domu ze szpitala bralam antybiotyk przy ktorym nie moglam karmic piersia:(:(..pewnie nie byla to wina wody(zmienilam ja tydzien temu)bo kupka jest nadal zielona chyba jest to wina mleka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×