Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Taaa Daaammmmm (onyx to jak werble i bebny) Hahahaha i gdzie ta setna strona ?? Hehe Uparta jak cholera Pije kawę i muszę niedlugo iść z Majką na uniwerek i podrzucić esej, bo Pani dała deadline do 10 i pu***pa Selena trzymaj się tam dzielnie i życze zdrówka dla malutkiej !! Zaraz przeczytam reszte, bo Maja troche stęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brawo:>) jest 100 selena wspolczuje ci okropnie trzymajcie sie dzielnie🌼 onyx usmialam sie z tego mydelka:):):) i ktos jeszcze pisal o tym pozwoleniu na porod tez swietne amelia mi sie tu pcha... dodalam zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAAAA DAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!! :D :D :D dobrze ze to nie ja otwarlam seteczke bo pewnie jakies glupoty bym powypisywala :P no to z okazji tej okraglej strony chcialabym wAm wszystkim podziekowac ze jestescie.UWIELBIAM WAS!!! ❤️ 🌼 nooo mamo eli wymysl cos z tym spotkaniem!ja moge w weekendy jakby co :) aaa wyobrazcie sobie ze moj wciaz maz pracuje 3 tygodnie i nie dostal 2 wyplat (pracuje przez agencje).dzis mial dostac druga i nic.no zal poprostu... ide dzis do lekarza.jutro beda 3 tygodnie jak mam @.moja mama (z wyksztalcenia pielegniarka) nastraszyla mnie wczoraj ze mam natychmiast jechac do spitala bo groza mi transfuzje itp i tak wogole to moge umrzec (ehhh no to chyba przesada co?nie ma jak pocieszenie :P) ok idziemy do szkoly, potem bede-obiecuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ta dam" to MAmaeli zaczela :) Troche sie pospieszyla :) No i co teraz? Bedziemy pic z rana...? Trzeba bylo wczoraj do setki dociagnac... :P Maks zaczal sie wiecej przytulac, kiedy mniej cycuje. Pewnie mu wystarczalo przytulania w dzien i w nocy, teraz daje sie namowic na "daj buzi" - podstawia wtedy monarszym gestem czolo do ucalowania :) i nosku-nosku-Eskimosku. Poza tym staramy sie go duzo "meczyc" - wyczyiamy akrobacje i cwiczymy razem (Maks juz robi przysiady, brzuszki i ogolnorozwojowke, hehe). Kamila, moze sobie chlupnij tego szampana, bedzie ci sie lepiej pisac...??? Lolli, odezwij sie ze wszystko OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, fajnie ze jestes! :) Czy ty zawsze musisz mnie prowokowac do zlosliwosci, specjalnie tak piszesz zeby se czlowiek cos pomyslal i go pozniej klawiatura swierzbila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollo.. najbardziej mi się podobał tekst... mój jeszcze mąż... :) Ja esej już mam napisany, tylko kurcze wczoraj zapomniałam go tam podrzucić !!! Ciapa.. ale mam przynajmniej okazje do spaceru w tą sympatyczną pogode z 6 stopniową temp.. brrrrrr..... oj czy na pewno chce mi się iść... z dziecka pewnie eskimosa zrobie Onyx Maja jest straszna przylepa !! Ale kocha tez swojego smoka Frugo próbuj smoka często, to zastapi jej cyca !! W końcu weźmie Maja do 5 miesiąca nie chciała. Ok, czas na jakiś prysznic i idziemy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze zapomniałam napisac, że wczoraj zamiast iść spać, to zrobiłam Jasmine tort czekoladowy (ma dzisiaj 8 urodziny). Tzn miałam biszkopt i krem w paczce (ostatnio robiłam sama dla Eda), ale chciałam żeby było szybko i jest całkiem fajny z 8 z tych no.. jak je nazwać.......marsz mellows ?? i inne kolorowe dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :) milo Was widziec tak licznie o poranku :D. no to skoro wiekszosc z nas moze w weekendy to proponuje mikolajki :). jest to niedziela wiec wszystkim powinno pasowac, chyba ze wolicie sobote 5.12.09. pozostaje jeszcze problem venue. byloby tez dobrze ustalic czy z dziecmi czy same ;). czekam na propozycje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdajsie ta kobieta miala juz wczesniej jakies dzieci. Jest samotna matka i na moje oko ma szmergla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos Ty? chociaz jak tak sobie pomysle to tez znam podobne przypadki. moze nie z osmioraczkami na raz ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to oblewam 100-a pysznym sokiem pomarnanczowym :) A co do tej babki z osmioraczkami to mam juz zdanie na jej temat. Jak mozna sobie zrobic 14-ro dzieci bedac samotna matka. Z ego co pamietam to wszystkie zaplodnienia miala in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoEli ja was zawsze o kazdej porze roku i dnia i nocy...nie pamietam co tam jeszcze zapraszam do siebie!Moj maz w sobote 5.06 pracuje,pozniej mamy zakladowego Mikolaja w Asfordby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miala transport do LeightonBuzzard to bym mogla na weekend sie zatrzymac u kolezanki -sasiadki,zpl,a w Londynie mieszka moj wujek tylko nie mam do niego kontaktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ołłłł majjjjj gattttt co za brzuch!!!!!!!!!!!!! wróciłam z Majką, jednak samochodem, bo pada !! Ale już mam to sobą, może się w końcu umyje, zjem śniadanie i przygotuje w 30 min do zajęc... heh, jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie zalamuj mnie Anecia... :o Pisalam z Maksiam i dziewczynke juz dodawalam "na wychodnym" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze zeby bylo sprawiedliwie powinnysmy wybrac cos po srodku. Anecia ja Cie moge przenocowac jakby co ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze namowic mojego malza zeby mnie przetransportowal,w sobote pracuje do 14,i ten Mikolaj,juz zapisani jestesmy i zaplacone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Anecia, nie wiem, jak to sie stalo, przysieglabym, ze komentowalam zdjecie w czerwonym kapelusiku i na moje oko to byla Amelcia... :o Moze usun to zdjecie i dodaj jeszcze raz...? Strasznie cie przepraszam, z Maksiem sie tak wlasnie pisze. Oraz wiesza pranie ;) Tego posta wlasnie wyslalam na gg do siostry przez pomylke... Chyba juz sobie po prostu pojde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×