Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

ooops :P frugo znalazlam stickersy na sciany dla dziewczynek, szukam dalej. ale przy okazji dzieki, bo znalazlam takie cus na sciane ktore musze koniecznie miec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli naklejki do dziewczynek to ja kupiłam bez problemu,ale teraz szukam szablonów i nie mogę wyszukać nigdzie :( konkretnie potrzebuję bambusa i to dość wysokiego i kwiaty kali najlepiej 3 w takim niby bukiecie :) wiem wymyślam,ale tak sobie to widzę i teraz mnie skręci jak tego tak nie zrobię :) Jeśli ktoś mi to wyluka ma u mnie dużą kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli naklejki do dziewczynek to ja kupiłam bez problemu,ale teraz szukam szablonów i nie mogę wyszukać nigdzie :( konkretnie potrzebuję bambusa i to dość wysokiego i kwiaty kali najlepiej 3 w takim niby bukiecie :) wiem wymyślam,ale tak sobie to widzę i teraz mnie skręci jak tego tak nie zrobię :) Jeśli ktoś mi to wyluka ma u mnie dużą kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zżarło mi posta Lolli naklejki do pokoju dziewczynek to ja kupiłam już dawno bez większych problemów,a teraz szukam szablonów,a konkretnie dośc wysokiego bambusa i kwiatów kali najlepiej 3 w takim niby bukiecie :) wiem,że wymyślam,ale ja to tak widzę i się rozchoruję jak tego tak nie zrobię :) jak ktoś mi to znajdzie to ma u mnie duuuuuuuuużą kawkę :) W ostateczności jestem w stanie zaakceptować tą naklejkę co mi wyszukałaś (bambus) choć chciałam to zrobić tynkiem strukturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisalyscie :D Frugo, a gdzie ta kawka? Jak na Bahama to szukam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) tez bym chetnie z wami kawke wypila ale wrzaskun nocny potrafi byc dosc absorbujacym osobnikiem- i nie zawsze mam czas- mimo ze tatus i babcia pomaga ile moze :) ale dobrych czasow widac juz koniec, bo 5 go babcia wraca do PL- a tatus do pracy wraca- i sie dopiero zaplacze btw. poradzcie cos 1 mlody ogolnie jest grzecznym dzieckiem- ale pomiedzy 9-10 pm- 1 am to drze jape bez powodu :(- sucha pielucha, cyca daje- pomlaska 5 min- i znowu drze jape na rekach nosze- drze jape, wezne do lozka- jw nie powiem ze to kolki- bo drze sie ze zlosci a nie z bolu daje smoka- doi zawziecie- i mruczy z takim gniewnym tonem w glosie wie ktoras co mu jest i jak sie tym zajac? i 2- od kilku dni mu rzezi w plucach- midwife- ze to normalne- ale nie do konca mi sie to podoba- cos mam robic? 3. gp mowil ze mam go przyniesc na szczepionke BCG- co to? jak mu rzezi- dawac mu te szczepionki? 4- mlody generalnie dostaje cyca- chociaz i butelka sie trafia- no bo nie wiem czy sie najada wystarczajaco- czasami wypluwa cyca ze zloscia- czasami mu sie ulewa dosc konkretnie- jak za dlugo mlaska jak moge wyczuc- czy sie najada- jak piersi miekkie juz sa? 5 mam mu dawac jakies herbatki/ glukoze do picia? pomozecie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy kilka razy juz na spacerze- moe to za wczesnie dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag a ten smok pomaga? po butli jest spokojniejszy?? jesz duzo?czy malo i czesto?i jak czesto?duzo pij tez.po ok 2tyg pokarm moze byc slabszy,a nawet zanikac z [powodu zlej diety. rzezi to nic przejdzie:) na dwor mozesz wychodzic na krotko(do30min)tu wychodza normalnie,a z 2tyg blizniakami byla angielka na mikolajkach gdzie glosno i pelno dzieci itp. chodza tez z maluszkami do mies.na play groupy i jest oki wiec dwor nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo- smok pomaga na chwile butle czasami wypije- czasami pluje jem duzo i czesto- obowiazkowo kakao 2 x dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) wzielismy ten dom, nie wiem czy dobrze,ale wzielismy. musze przyznac ze mialam mieszane uczucia wysylajac aplikacje do HA :) frugo szablony to inaczej stencils i z tego co wiem to B&Q sie z nich wycofalo a przynajmniej to moje. jesli chcesz to moge poszperac. zaraz wracam ;) a wlasciwie to jakie bys chciala? ja mam kule, takie z kropek,jak znajde to pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo jest tego mostwo na ebay ;). wpisz stencils w wyszukiwarke i odhacz home&garden, stencils. podobaja mi sie Lindy Baker :). ja mam takie kule jak w katalogu craig&rose, ale nie moge go znalezc :( buuu a chcialam sie pochwalic :P anecia ja w sumie nie wiem ile bedzie wynosil moj czynsz, ale spodziewam sie 120 funciszy, jak bedzie nizszy to sie najwyzej mile rozczaruje. mozna ten dom wykupic po 5 latach jesli sie chce, prawdopodobnie ze znizka :). co do HB to nie sadze bysmy dostali, bo pracujemy oboje i pamietam ze wstrzymano nam HB i CTB zaraz po tym jak wrocilam do pracy. tak czy inaczej sprobuje, jesli nadal bede zarabiac tyle ile zarabiam :O. kurcze, nie pamietam o co jeszcze mnie pytalas, zaraz sobie zerkne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo zerknij na ta stronke ;) maszmozliwosc same je sobie wydrukowac i zrobic? czy moze szukasz gotowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia w sumie to do szkoly bede musiala wychodzic tylko 10-15 minut wczesniej, tzn 8.15 lub 8.20. buggy board zdecydowanie bede musiala zakupic, bo na razie wsumie nie bylo mi niezbedne. w najgorszym razie wsiade w samochod, choc nie chce mi sie i nie ukrywam, ze nie lubie prowadzic ;P. okazalo sie ze dom jest w innej czesci ulicy niz myslalam, troche blizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- jakie dokumenty HMRC od was wymagal przy CHB I CTC/ WTC? i jak dlugo czekaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- jakie dokumenty HMRC od was wymagal przy CHB I CTC/ WTC? i jak dlugo czekaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mamoEli no widzisz na razie idzie ku dobrej drodze i wiesz tak myslalam,ze jesli bedzie te 120 to ludzie nie zgodza sie i obniza...dobrze,ze sie zgodzilas to nowe i nikt cie z niego nie pogoni;)po 5latach wykup suuuper!ja tez tak chce:( aplikacje mam i u mnie tez maja budowac nowe domy:) ewag kakao?nie ma problemow z wykupkaniem? ja pilam inke i bawarke mysle,ze maly chce possac sobie,bo przybiera na wadze to sie najada,mozesz tego smoka mu podawac i przetrzymywac 2h,albo probowac bez smoka przetrzymywac jak chcesz,moj Adas sie po 3dniach sie nauczyl jadac co 2h,pozniej co 3,nie nos go tylko siedz z nim na rekach i glaskaj po glowce,policzku powinien zasnac.to tyle.mamoEli co ty myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag jesli chodzi o dokumenty to ie wiem maz tu 8mies byl bez nas i wypelnial aplikacje wiem,ze zarobki z ostatnich 2lat(z polski jesli w tym czasie pracowal)w sumie to wszystko o was beda chcieli wiedziec,a czekalismy 10mies i dostalismy wyrownanie za caly okres odkad maz pracowal w anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag, kochana, ciesze sie ze dziecko zdrowe. Jak lekarz osluchal pluca i nic nie zalecil to bym tylko obserwowala. Co do wrzaskow to niestety, musisz obserwowac dziecko. Tez ci radze, zeby go nie nosic, tylko usiasc z nim w cichym katku i przytulic. To naprawde moze byc wszystko :D Wiem, duzo pomoglam, nie? Sprawdz po pierwsze, czy dziecko przybiera na wadze. Jesli tak, to znaczy, ze sie najada i prawdopodobnie nie placze z glodu. Zreszta z glodu to tak bardziej skomlacy ten placz. Nie gniewny. Po drugie - czy nie jest za cieplo? Albo za sucho (chodzi mi o powietrze). Z poczatku bylam przerazona, ze nie mam dogrzewac pokoju, bo odezwal sie we mnie polski instynkt - jak jest dziecko to ma byc minimum 25 stopni bo inaczej ono od razu padnie na zapalenie pluc, galopujace suchoty itp. Co z rutyna kladzenia spac i wyciszeniem/zaciemnieniem? Masz juz cos wypracowane? Czy bezposrednio przed tym wrzaskiem maly jest kapany? Moze go to rozbudza? No i najwazniejsze - jak dziecko placze to czlowiek troche glupieje,, pecznieje pomyslami (w twoim wypadku x3, bo i maz, i babcia :D ), no i troche sie miota. To tez dziecko denerwuje. Tak ze jak zauwazylas takie cos u siebie to wrzuc na luz, wywal wszystkich z pokoju i zacznij pomalu, spokojnie. Poobserwuj. Nie rob zadnych planow na ten czas, zebys nie myslala "o rany, ciasto sie przypala" albo cos. Piszesz ze ssie smoka - moze ma po prostu potrzebe ssania. Jestes pewna ze to nie kolka? Albo ze go brzuszek nie boli? Kupki ma regularnie? Pewnie tak bo bys napisala. Daj znac czy cos dziala i co zaobserwowalas. Jak nie to pomyslimy razem, moze cos wyeliminujemy. Buziole dla was i zycze wam cierpliwosci. Aga UK, moglabys mi mailnac? Nawet pustego, please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dobry :) ewa, mysle ze wszystko juz dziewczyny napisaly :) tez mnie tylko troche to kakao niepokoi! i probuj smoka, male dziecko ma silna potrzebe ssania i czesto robi sobie smoka z cyca (auuuaaaaa :O ) chociaz z drugiej strony czeste ssanie pobudza laktacje... moze poprostu przystawiaj czesto ale nie pozwol zeby wisial na cycu :) no i duzo zdrowka Wam zycze 🌼 pogoda-porazka :O znowu caly dzien w domu... aaa i nie wiem w koncu czy pisalam, czy wcielo mi tamtego posta, ale mam nowy pomysl na wlosy :D a wrecz chyba nowe hobby :D :D :D narazie nic nie mowie, pokaze efekty :P mamo Eli w kazdym hrabstwie inaczej ale wiem ze u nas chaty z HA, 3 bed 130F ale fajnie ze wzieliscie ten domek :) no i nowy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhaha
glupi mariooooooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marioooo, dzieki D juz myslalam, ze to ja mam dzis zly dzien... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jak milo sie zrobilo:) pogoda okropna,a maja byc sniezyce w niektorych czesciach Anglii(pol-wsch i centralnej) niedlugo Nowy Roczek zawita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie na wszelki wypadek pozegnam, bo chyba dzis mi internet odcinaja. Chyba ze jutro :D Bede za jakies 2 tygodnie jak bedzie wszystko ok. buziole!!! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki pogoda okropna,a my się dzisiaj bierzemy za malowanie klatki schodowej i ganku :O już mi się nie chce,zresztą to nie moja dziedzina,ja to lubię sobie wymyślić jak bym chciała,no i potem wykończeniówka - to lubię najbardziej :) właśnie zamówiłam sobie do sypialni lampę garland habitat,projektu Torda Bonntje,bardzo lubię jego zwariowane rzeczy :) Mamo Eli gratuluję decyzji :) coś mi mówi,że nie będziecie żałować :) a wracając do szablonów MAMO ELI NIE PODAŁAŚ MI STRONKI ja szukam dość wysokiego bambusa i trzy kwiaty kali :) w pl jest tego dużo,a tu nie mogę nic wyszukać.A na ebay nie widzę :( hmmm a może ja mam problemy ze wzrokiem :) Onyx szczęśliwego Nowego Roku :) wracaj do nas szybko,a może zechciałabyś uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić nam gdzie się przeprowadzasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×