Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

zżarło mi posta Ewag serdecznie gratuluję i dużo zdrówka życzę 🌻 a u nas szpital,wszyscy chorzy tylko M jakoś się trzyma,bylismy dziś u GP i dostaliśmy paracetamol i zalecenie,aby dużo pić :O od 3 dni mam ciągle 40-41 stopni a ta mi każe paracetamol jeść :O wróciłam bardziej chora niż wyszłam :O ok,idę złożyć kości bo mi już sił brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo ja polecam lemsip max lemon do picia zawiera paracetamol,ale pomaga!nam pomaga mam nadzieje,ze i tobie!zdrowka zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygarnieta
Czesc dziewczynki widze,ze u was wszystko w porzadeczku :) U mnie teraz juz tak ale dzialo sie i to nie dobrze sie dzialo:( Na szczescie juz jest w porzadeczku i zagladam do was aby wam zyczyc Zdrowych i Bardzo Wesolych Swiat Bozego Narodzenia oraz Szczesliwego Nowego Roku 2010:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Kto sie wreszcie raczyl pokazac!!! :P Przygarnieta, toc ja sie o ciebie pytalam ale nikt nic nie wiedzial... Mam nadzieje ze teraz wszystko w porzadku naprawde. Nie odpowiem ci na zyczenia, musisz wpasc jeszcze raz :P (marny szantaz ale zawsze cos...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przygarnieta,a ty myslisz,ze na tydzien przed se zyczenia napiszesz i po nowym roku sie dopiero zjawisz? ja jak onyx nie odpowiem na zyczenia :p kawa,herbsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa anecia! pochwalony, Ali smęć ile wlezie :) ewag a mialam Ci napisac, ze skoro odlozylas porod na "po weekendzie" i zamirzasz sprzatac, to na 100% urodzisz jutro :D:D:D. gratuluje 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
Dobry wieczorór Ewag pozwoliłam sobie zajrzec na fotosik ,sliczny chłopczyk:) Gratulacje .Rosnij zdrowo Brianku 🌼 no i szczesciara ma synusia , kobietki rzucicie mi ;przepis; na chłopczyka?;) .Ja mam dwie córcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
Pada u Was snieg? Ja dzis taka podekscytowana dzwonie do męza do pracy ,bo snieg pada ,normalnie zamiec sniezna sie zrobila,krzycze do niego ,ze u nas zamiec i ze musi szybko wracac do domu bo po córke do szkoły nie damy rady pójsc(mam jeszcze malutka coreczke) a tu za chwile słonce swieci na całego i po sniegu ni widu ni słychu heheh dobrze,ze mój M jest ...hm...opanowany bardziej niz ja? w kazdym badz razie dobrze ze nie przyjezdzał. No có\z fałszywy alarm kazdemu sie moze zdarzyc. :) no i sniegu do tej pory niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
hmmmm.....no i nie ma Was,a taka miałam ochote sobie pogadac,a raczej popisac.No to idu pod prysznic bye bye miłego weekendu .Tylko mam prosbe postarajcie sie o lekture dla mnie,tak fajowo sie Was czyta:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
Hej Mam ogromną prośbę:) Jeżeli możesz mi pomóc to proszę wejdź na ten adres i się tylko zarejestruj. Nie musisz nawet podawać swoich prawdziwych danych jeżeli nie chcesz:) Tam wpisujesz tylko imię i nazwisko nic więcej. Zbieram punkty na nagrodę dla moich dzieci a mam ich troje i ciężko jest z kasą:( http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/5201 Będę ci bardzo wdzięczna i moje pociechy również:) Dziękuję za głosy Kinia Zajmie ci to tylko 15 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia jutro mam ja miec :) Ali ja sie staralam o chlopczyka... i wyszlo. potraktowalam to jednak z przymruzeniem oka ;). po pierwsze troszke zmienilam diete, po drugie kupilam i zaczelam uzywac testy na owulacje, a zeby wrozbiarstwa stalo sie zadość - sprawdzilam kalendarz chinski. wiem, wiem :D wlos sie na glowie jezy, ale cel uswieca srodki :P sniegu u mnie po kostki i wciaz pada (od 2 godzin). ciekawe czy dolezy do jutra?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali 28, no z ta lektura to ostatnio kiepsciuchno u nas, fakt. Zupelnie nie dbamy o nasze fankluby, podczytujacych i innych nickowo niezaczernionych :P Mamy teraz real na karku. Pisalam kiedys ze pojawila sie u nas mysz. No wiec chyba nie lubi sniegu i wprowadzila sie do nas znowu. Albo wpadla dzis przelotem. Wchodzimy z MAksiem do kuchni, MAks ubrany w bluze polarowa z kapturem, bo zimno jak... (wycieto, dzis podobno dzien bez przeklenstw). A tu zza lodowki wypada przerazona przesliczna polna myszka i daje susa... chyba celowala w kaptur MAksia, ale ten akurat sie schylil. Ale bylby nume gdyby tam wpadla! Maks stal chyba z minute gapiac sie na kat, gdzie dzikie zwierze przepadlo, pozniej tak wracal kilka razyw ciagu dnia, ale gosc sie juz nie pojawil. Zastanawia mnie to, ze nic na razie nie bylo zjedzone czy pogryzione. Ani nie ma bobkow. Dziwna jakas mysza jest! U nas zrobilo sie bialo. Wialo dzis ze hej i poczulam empirycznie, ze koniecznie musze nabyc cieplejsza kurtelke. Taka zimowa, a nie wiosenno-letnia. Pewnie po swietach beda wyprzedaze to poszalejemy. Jesli przedtem nie zamarzniemy... :P Maks uczy sie sprzatac. To znaczy sprzata sam z siebie (ale oczywiscie jest bardzo, ale to bardzo zadowolony, jak go chwale :D ) Dzis poukladal ksiazeczki na polce, zabawki w pudelku, a na koniec wielkich porzadkow zdjal skarpetke i zaczal nia przecierac zaparowana szybe. Malo zesmy sie nie posikali ze smiechu. No i co - nakrzyczec czy pochwalic...??? Oki, juz nie smedze. Ide grzecznie do wyrka (najpierw troche poczytam). Jak ktos chce namiary na bardzo nudna ksiazke sensacyjna to moge podac: Jefrey Archer "False Impresion". Niezastapiona ektura do podusi! Na studiach mialam w tym charakterze kolo lozka losowo wybrany tom "W poszukiwaniu straconego czasu". :D Buziole! onyx1 🌼 dla tych co dotad doczytali, hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, o chlopcu zapomnialam, znaczy sie jak sie staralam.. Hm... Nie wiem czy ci to pomoze... Odstawilam pastylki i planowalam tak sie pooczyszczac, zmienic diete itd bo bylam na tuczacej zeby w ogole zajsc w ciaze. Mielismy sie zaczac starac jakos w wakacje i to o dziewczynke. Zreszta ja bylam pewna prawie do samego konca, ze to jednak bedzie dziewczynka, mimo opinii USG-antow. A tu w wakacje juz rodzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAmoeli, ladne mi przymruzenie oka... :P U nas dopiero ze 2 cm sniegu, ale pewnie juz Heathrow sparalizowane. Kleska normalnie, czuje sie jak w Polandzie, gdzie zawsze zima w grudniu zaskakuje... drogowcow oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, czwarty post pod rzad to juz przesada... Zreszta jak przesada to sie wtraccie :P ALi, a ja tak chcialabym niesmialo zapytac: a po co ci chlopiec...? Przyprowadzi do domu jakas obca babe i bedziesz sie musiala o wszystko prosic na starosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Mamusie drogie, doświadczone, jedyne i cudowne :) podpowiedzcie proszę, jaki krem na spacery zakupić 7 miesięcznemu maluchowi? Szukałam ostatnio w kilku sklepach i nic nie dojrzałam 😭 Muszę go przecież czymś smarować w takie pogody... Gdzieś czytałam o nivea na każdą pogodę ale w bootsie nie było :( W ogóle w Bootsie to tylko kosmetyki Johnsona były tylko dla bobasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filippa, Nivea na kazda pogode jest super, bo nie zawiera wody. Szukalam jej tu w zeszlym roku i nie znalazlam, w ogole nie znalazlam wielu produktow Nivei dl a dzieci. Krem kupilam w Polsce w wakacje. Moze by ci ktos go podeslal? Ja niestety nie jade, ale wiele osob sie wybiera. Podpytaj znajomych albo popros rodzinke jak mozesz. Krem jest srasznie gesty i w tubce, wiec sie czlowiek nameczy wyciskajac, ale Maksiowi dobrze sluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sniegowo:) dzieci sie pewnie wasze tez ciesza!ja Daniela puscilam do szkoly bo w nocy wywialo ten snieg,a tu teraz tak proszy mocno i coraz wiecej sniegu,adas przy drzwiach od ogrodka stoi! Amelia dosyc,ze chora pije tylko mleko to chyba przez to jej skaza bialkowa sie ujawnila bo cala buzka sucha,zaczerwieniona:( charczy jej w pluckach,cos mi sie wydaje,ze lekarz dzisiaj bedzie jesli dojedziemy po tym sniegu! MamoEli to dzisiaj lodoweczka fajnie,a mi sie nic nie chce robic ja swoja mialam dzisiaj myc,ale jakos czuje w kosciach,ze nic z tego:p kaffe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filippa-my uzywamy Weledy-mozna od noworodka- Calendula Weather Protection Cream. Ja kupilam go w Ululi,ale widzialam na stronie Bootsa ze maja i na Welede jest promocja. Dziewczyny, odezwe sie jak czarne chmury przegonie bo mam ostatnio troche zmartwien. Milego przedpoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
Hejo z rana.🖐️ Dzieki za te ::przepisiki na synusia:: moze skorzystamy w przyszłym roczku hihi:) Mamo Eli pytasz po co mi synek? Bo sie chłop domaga syna ! Jesli o mnie chodzi ,mnie tam bez róznicy co Bóg da to sie wychowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Dziękuję kochaneńkie za odpowiedzi odnośnie kremu. No właśnie myślałam już żeby z Polski sprowadzić czy tu, z jakiegoś sklepu wysyłkowego zamówić ale chciałam kupić coś tak szybko, żeby z małym wyjść na spacer bez narażania buźki na tak niskie temp. Chyba po prostu zamówię gdzieś ten nivea a kupię na szybko ten co Aga uk poleca. Tylko czy w tym durnym Bootsie będą go mieli, bo na stronie zawsze maja wieeelki wybór a jak wybiorę sie do sklepu to sa trzy rzeczy na krzyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
oj ale wyskoczyłam z tym przywitaniem a tu juz po południe,ranek mi smignął,dopiero sniadanie zjadłam a juz trzeba sie za obiad brac.. Ja tez niedawno szukałam kremiku do buzki na wyjscia na dwór i nic ciekawego mi sie nie rzuciło ,same Jonshony,zadnegi wyboru niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Brum snieżek padał wczoraj tylko kilka minut ale zdążyłam pokazać małemu przez okno i patrzył jak zaczarowany :) Teraz widzę, że znowu jakieś ciężkie chmury się zbierają i wyglądają na śnieżne, nie deszczowe. Może znowu trochę popruszy. Aga uk, niech Ci się szybciutko wszytko poukłada! daj kopa problemom, niech spadają! 🌼 Anecia duuużo zdrówka dla małej i całej rodzinki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Zasypalo was, zawialo czy cus...??? Meldowac sie przynajmniej ze podczytujecie! Nie robcie mi tego swinstwa bo sie z wami nie pozegnam przed wyjazdem!!! A u nas mroz, Maksio spaceruje po chalupie naubierady - piers do przodu, komorka przy uchu i sprawdza wszystkie katy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×