Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

patinka poczytaj jej bajeczke jakas przed spaniem,niech juz lezy w lozeczku,albo posiedz z nia chwilke zanim zasnie,a spi z jakas lalka,maskotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)co do antykoncepcji to ja biore tabletki juz drugi miesiac mam je z polski ale mam problem z pamietamiem o nich:( anecia tez chce ten implant mozesz mi cos wiecej o nim napisac?pewnie trzeba o tym pogadac z gp.i co dalej?jakie sa dolelgiwosci?jak go aplikuja ogole wszystko co wiesz o tym.z gory bardzo dziekuje.a teraz ide zrobic sobie kawusie bo zasypiam mloda obudzila sie o 6tej ale szybciutko tez poszla spac i przespala cala noc a ja zamiast isc spac ogladalam filmy:)a teraz padam:)mam za swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam najpierw u gp,ktory mnie umowil do sister,a ta do lekarza,ktory wstrzyknol dziala 3lata,a po tym mozesz znowu zalozyc na nastepne 3lata nowy moj nazywa sie implanon tu masz wszystko po polsku http://www.dlalejdis.pl/milosc_i_seks/artykul/Implant_podskorny_antykoncepcja_dla_zapominalskich,1329.html selena a czego masz tabletki z pl,przeciez tu sa te same i za darmo!Micronor,cerazette ja mam go miesiac i narazie jestem zadowolona nic sie nie dzieje,ja po porodzie nie mialam miesiaczki bo karmilam piersia i nadal jej nie mam i robili mi przed zalozeniem test ciazowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja mam go w lewej rece,wewnetrzna czesc,jest niewidiczny po tygodniu juz siniak zniknál,znieczulenie nie bolalo tylko uklucie czulam,a pozniej juz nic:) lollibelly tez ma implant,ale znikla niedobra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama teraz jak byla to przywiozla mi dwa opakowania tabletek to je bralam ale koncza mi sie jeszcze mam na tydzien..a jak mam zrobic teraz w przyszlym tyg.isc do gp??i kiedy aplikuja implant??tak jak przy tabletkach w pierwszym dniu miesiaczki??chcialabym to bo przynajmniej nie faszeruje sie chemia ja caly czas bralam tylko tabletki no z przerwami wiadomo:)ale tylko 2 miesiecznymi.nie chce juz ich brac bo i tak zapominam o nich a kolejnej dzidzi raczej nie planujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena wkleilam linka ci o implancie,nie jestem w stanie wszystkiego napisac,pisalam ci ze ja nie mam jeszcze miesiaczki ods porodu:)aplikuja go w kazdym cyklu idz juz do gp to akurat ci zaaplikuja go jak tabletki ci sie skoncza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ak działa implant? Implant umieszczony podskórnie za pomocą jednorazowej aplikacji hamuje jajeczkowanie przez 2,5 roku i zapewnia ochronę antykoncepcyjną przynajmniej przez 3 lata. Nie większy od zapałki (4 cm długości i 2 mm grubości) z 6 kapsułkami silikonowo – gumowymi, uwalnia hormony (progestagen), utrzymując stały poziom hormonów we krwi przez parę lat. Zapobiega on jajeczkowaniu oraz zagęszcza śluz szyjkowy, przez co utrudnia plemnikom dotarcie do jamy macicy i zapłodnienie. To odpowiednia metoda dla aktywnych seksualnie kobiet, które potrzebują stałej, długotrwałej formy antykoncepcji. Implant zapobiega ciąży skuteczniej niż sterylizacja - wskaźnik Pearla 0,01. Jak zakłada się implant? Wiele kobiet może przerażać zabieg chirurgiczny towarzyszący zakładaniu implantu. Niepotrzebnie. Wykonywany jest on pod znieczuleniem miejscowym i trwa 15 minut. Implant podskórny może zostać założony w dowolnej fazie cyklu miesiączkowego. Miejsce, w którym ma się znajdować, możemy wybrać sobie same, kierując się czynnikami estetycznymi lub praktycznymi (implant widoczny jest na początku, a u bardzo chudych kobiet z napiętymi mięśniami, może zostać widoczny cały czas). Najczęściej wybieranymi miejscami (oraz proponowanymi przez lekarza) są uda, przedramiona i ramiona. Nacięcie skóry wykonane podczas zabiegu jest niewielkie i szybko się goi. Pozostawia małą bliznę, zazwyczaj trudno dostrzegalną ze względu na wielkość i lokalizację. Większość kobiet z czasem przestaje zwracać uwagę na obecność implantu. U pacjentek z ciemną karnacją skóra nad implantem może jeszcze trochę ściemnieć, lecz efekt ten ustępuje po jego usunięciu. Po prawidłowym przeprowadzeniu zabiegu, usunięcie implantu w przyszłości, nie powinno sprawić lekarzowi większej trudności. Zalety implantu Implanty są bezpieczną, skuteczną i długoterminową metodą antykoncepcji. Działanie implantu (w przeciwieństwie do np. zastrzyków antykoncepcyjnych) można szybko odwrócić, wyjmując go. Korzystając z tej metody, nie trzeba zmagać się z problemem pominiętych tabletek, pękniętych prezerwatyw czy opóźnionych zastrzyków. Implanty są także idealnym sposobem antykoncepcji dla kobiet karmiących. Możną go wszczepić od razu po porodzie. Nie wpływa to na jakość i ilość pokarmu ani na wzrost dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia dzieki wielkie!!!ja wlasnie teraz doczytalam to wszystko z linka ktory mi wyslalas:)ale weszlam tez na forum i czytalam opinie ze podobno uczulaja:(ale wiadomo kazdy inaczej to odczuwa tak jak przy tabletkach jedne maja mdlosci inne zas krwawia a jeszcze inne nie maja ochoty na seks...w srode ide do gp to poprosze o to:) jeszcze raz wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- help ma ktoras wzor listu wypowiadajacego od landlorda (coby council zaakceptowal?) mamy sie wyniesc znaszej chaty- a moj landlord nie wie jak skleciic- ale powiedzial ze podpisze jak ja mu to napisze pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuls1
hej dziewczynki:) dawno mnie tu nie byo:) patinka ja mam taki sam problem ze swoją córeczką Olivka,jeszcze niedawno zasypiała sama w swoim łozeczku,po kąpieli czytałam jej bajke,całowałam i mowilam dobranoc i czekalam aż zasnie ale nie patrzyłam na nią(superniania tak radziła w jednym ze swoich programow)i działało a teraz histeria jest straszna,stoi w łozeczku i sie drze mama mama i koniec,chce zasypiac ze mna na moim łozeczku;/ale czytłam ostatnio że jak przed skonczeniem 18 miesiecy nie nauczy sie dziecka spac we wlasnym łozeczku to jeszcze gozej bedzie... ewag ja mam taki list jak chcesz to ci wysle na e maila,ale powiedz mi po co potrzebny ci ten list w counsilu?chcesz sie ubiegac o mieszkanie z counsilu? onyx co za głupoty wypisujesz ze nie powinno cie tu być?trzeba chyba zmienic tytuł forum np na mamy na emigracji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuls1
aaaaaaaaaa i niech mi ktos powie jak ja moge zmienic nick na czarny?prosze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuls1
acha zapomnialam jeszcze:)tez biore tabletki micronor i nie mam zadnych skutkow ubocznych,moze dlatego ze sa jednoskladnikowe?dostalam je bo karmilam piersią,ale jak poczytałam sobie o tym implancie to chyba mnie namowiłyście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuuls- jestes wielka :) tak- jestesmy na liscie bidujacych ale nie chca nam dac chaty bo za krotko jestesmy- a ze musimy sie teraz wyniesc- wiec jestt szansa ze jako homeless moze sie uda wyslij na ewa_angela@hotmail.com bede sprawdzac co 5 sec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoczko selena:) mnie nie uczula,gp i sister pytali mnie czy mam na cos uczulenie,tam jest napisane z czego zrobiony jest ten implant,ja dostalam recepte od siostry poszlam do apteki i mi wydali implant i z tym poszlam na zalozenie/zaimlanowanie heh.w razie czego mozesz usunac tak jak z tabletkami przestajesz je brac:) ja i lolli jestesmy zadowolone checi mi nie brakuje,mozna krwawic od 4-6 mies po zalozeniu,a pozniej krwawienie moze ustac i nie misiaczkujesz,rozmawiam tez z fryzjerka i jej klientki,ktore maja to sobie chwala. skulls wchodzisz w preferencje na samej gorze i tam zabezpieczasz nick haslem malz z adasiem na sankach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kiedys pisalam na podobnym topiku Jestem mama dwóch dziewczynek ... w Anglii od 3 lat. Pracuje ucze sie sie i wychowuje dzieci razem z moim mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) ewag teraz jestem,maż mój ci wysle zaraz bo własie mu dałam ten list,ja wlasnie dopiero miesiac temu złozyłam podanie o mieszkanie z counsilu i napisałam tam ze sie musze wyprowadzic,ale nawet zadnej odpowiedzi mi nie dali,termin mojej wyprowadzki minął wiec musiałam zapłacic za mieszkanie znowu bo nie znalezlismy nic fajego w sumie landlord ma sie dowiedziec w sądzie jak to jest wlasnie ze musimy sie wyprowadzic i nie mamy gdzie to pewnie nam cos dadza bo na ulice nie pojdziemy,lanldlord tak mowi,ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia ma swojego ulubionego tygryska jeszcze jej nie czytam moze czas zaczac? tak myslalam ze nie bardzo ja to bedzie jeszcze interesowac.jak moja traci mnie z wzroku zaczyna sie pisk musze byc kolo niej swiatlo jest zgaszone jest ciemno bardzo ale musi czuc moja reke palec.Lozeczko angielskie i za wysokie jest mamy na najnizszym poziomie raz sie zdenerwowalam nie chciala godzine prawie zasnac wyszlam plakala a ja postanowilam ze dobrze jej to zrobi nagle slysze RYP zleciala ale jak nie mam pojecia bo stala na ziemi i dalej plakala wiec musze czekac do pn az moj m wywierci nowe dziury i bede mogla pozwalac sie troche wyplakac. ahh nie mam juz innych pomyslow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag usterki techniczne,mąz instalowal nowy system w kompie i nie da sie skanera uzyc bedziemy jeszcze probowac a jak sie nie uda to najwyzej jutro rano przepisze ci ten list,ok? patinka a moze wyprobuj metode 3 6 9 ze najpierw przychodzisz po 3 minutach i przytulasz dziecko potem po 6 i prztulasz i pozniej po 9 ja sprobowałam i moja gwiazda po 6 zansneła:)a mysle ze ksiaki od malego sie powinno czytac dziecku,jak ja czytam to Olivka bawi sie swoimi w twardej okladce w łozeczku i sama cos tam gada,ale psychologowie twierdza ze mamy glos uspokaja dziecko przed snem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra- poczekam :) maly znowu mial kolke- dzis to ryczalam razem z nim ta pieronska bezsilnosc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Nawet nie mam sily pisac,ale nie wyemigrowalam z topiku, wroce... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Ewag możesz sprawdzac poczte,własnie wysłałam,pisałam sama wiec w razie co to pytaj pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko juz wiem, napisalam jutro lece w miasto zalatwiac dzieki :) 1 pyt tylko czy council bedzie dzwonil do landlorda/ weryfikowal jakos to wypowiedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super:)oni mogą dzwonić,ale niekoniecznie,pytałam radcy prawnego:P do mojego landlorda nie dzwonili jeszcze pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka myślałam sobie troszke o zasypianiu Twojej córki i tak sobie myśle że może ona za dużó śpi w ciagu dnia?czytałam o tym wszystkim ostatnio bardzo duzo i z tego co wiem to warto kazdego dnia wykonywac te same czynnosci w tej samej kolejnosci,zeby ziecko czuło sie bezpiecznie,musi sie wyciszyc wieczorem wiec najlepiej wykapac,pózniej dać mleko bajka i tak wkólko i powinna zasypiac sama bezproblemu:)moja córka dzisiaj w ogóle w dzien nie spała wiec zasypiała juz jedzac mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja na sekundke bo dzieci do szkoly musze zawiesc ja w pizamie jeszcze z mlodsza spi o 5 tej skonczylo sie przeprowadzka do mojego lozka mialam dosc od 12 tej co godzinke wstawala i placz skuuls ona w dzien spi po 30 min zadko do godziny :( teraz zaczela sie szkola wiec nie bedzie spala do 9 tej tylko max 8 sma wiec o 12-1 moze padnie i do 8 smej wieczorem moze zasnie ale czemu sie non stop budzi z placzem ja juz ledwo zyje :( wczoraj byla kapiel masowanie wyglupy wyciszanie i zajelo nam prawie godzine w koncu uspalam ja w moim lozko i przenioslam do lozeczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)patinka wiec moze to zęby?budzi sie z płaczem bo jej wychodzą i ją bolą?mi Olivia wczoraj zasnela o 19 i 3 razy w ciagu pol godziny sie obudzila ze strasznym płaczem i jeszcze okolo 1 godz sie obudzila i spala ze mna moze dwie godziny i przenioslam ją do jej ,ale wydaje mi sie ze w jej wypadku to są zęby bo kiedys tez sie juz tak zachowywała,patinka a moze spróbuj córeczke sama wsadzic do łozeczka i wrzuc jej tam kilka zabawek i moze zasnie bawiac sie nimi,wydaje mi sie ża warto nauczyc samodzielnego zasypiania w łózeczku bo pózniej jeszcze gożej bedzie wiec trzymam kciuki żeby sie kochana Tobie udało:)Patinka a Twoja Olivia chodzi tez do szkoły?czy pisałas o starszej?zastanawiam sie własnie kiedy powinnam zapisać moja do jakieos przedszkola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, jestem ale jak zwykle nie mam kiedy pisac. obiecuje ze wpadne jutro na dluzej, o ile mnie jeszcze chcecie :P na razie lece bo padam na pysk. paka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
well, well, well... nie mato jak zaczac nowa strone :).onyx gdzie jestes? przeciez to Ty powinnas to byla zrobic a nie ja :D Asiulek27 witamy i zapraszamy do kolka wzajemnej adoracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×