Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

skuuls pismo z sądu na pewno Ci pomoże w sprawie mieszkania,nie wiem jak w innych przypadkach (bank etc),ale w sprawie domu na bank. Skuuls jeśli masz takie warunki w domu o jakich piszesz to w cansylu jest dział który się tym zajmuje,to są warunki szkodliwe i nie możecie tak mieszkać z małym dzieckiem,oni np.przyjdą do was do domu pooglądają,porobią zdjęcia itd u mnie byli i osobiście uważam,że bardzo mi pomogli.Niestety nie mogę sobie przypomnieć jak ten dział się nazywa,wiem że w nazwie jest coś ze zdrowiem :O pewnie nie bardzo Ci pomogłam,ale może któraś z dziewczyn napisze jak się to nazywa. A próbowałaś szukać pomocy w CAB ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI FRUGO,PEWNIE ŻE POMOGŁAŚ:) a co to jest CAB? w Londynie wlasnie jest tak ze oni nie zawsze przychodza ogladac dom,a w tym counsilu gdzie byłam to jest tylko jedna głowna recepcja,nie widziałam tam żadnych innych działow poza rejestracja dzieci,ale sprawdze nastepnym razeme jak bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- czeka nas zmiana mleka i w zwiazku z tym mam pytanie mam zmienic jak sie skonczy ostatnia paczka czy mozna mieszac stare z nowym? dzieki za wszelkie info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag - ja kiedy zmienialam mleko to wprowadzalam stopniowo nowe kilka dni az do calkowitego zastapienia starego. najlepiej zacznij od nowego w ciagu dnia zeby nie zarwac nocki w razie gdyby maluch mial jakies sensacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! CAB to Citizen Advice Bureau, tam mozna isc skoro swit, postac w kolejce i ewentualnie uzyskac pomoc dotyczaca wszystkiego - od pracy po mieszkanie. To wersja londynska :D Z tymi kolejkami :D I co babencje, co u was? Lolli zmienia Polaka na Turka, Mamaeli zniknela po otrzymaniu ode mnie specjalnego zadania, Porzadna nie chce pic ze mna kawy... Uuuu... :o Milego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta :) Onyx to może ja się dzisiaj z Tobą pokawkuję ?? Pisz co u Ciebie i jak Ci tam ?? U nas w Cab-ie nie ma kolejek,ale trzeba się umówić na spotkanie,można osobiście,można telefonicznie,czas oczekiwania na spotkanie wynosi około tygodnia,ale pilne sprawy załatwiane są od ręki,nie wiem jak jest w innych miastach u nas na wsi jest spokojnie. skuuls tak mi sie przypomniało jeszcze,że ja najpierw sama zrobiłam coś koło 40 zdjęć naszego domu(a raczej jego zniszczeń) i zaniosłam do cansylu z pismem ponaglającym,napisałam im,że mam wrażenie,że w mojej sprawie nic się nie dzieje i dopiero po tym piśmie i zdjęciach umówiono nas na spotkanie w cansylu z panią inspektor z tego działu od zdrowia,ona z nami porozmawiała i właśnie ona wysłała nam do domu komisję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) CAB jest koło mojego domu i tak jak pisała Onyx w LOndynie kolejki gigantyczne,zawsze jak koło tego przechodziłam to zastanawiałam sie co tam rozdają ze tyle ludzi:P i mój mąz tam był 3 miesiace temu ,wystał sie w kolejce,ale przyjeli go nawet tego samego dnia tylko że musiał przyjsc na jakas wyznaczona godzine i nawet mu pomogli,zadowolony był,miałam tez tam isc ale doszłam do wniosku,że moze lepiej radcy prawnego sie doradzic bo on akurat jest polakiem i pracował kiedys w counsilu wiec moze wiecej nam pomoze,a zdjecia też mam zrobione bo staramy sie tego grzyba systematycznie malować bo jak nie dziecko chodzilo i dotykało tych czasrnych plam to przeokropnie wygladały te sciany całe czarne wiec jak dzisiaj przyszła by mi komisja to by powiedzieli że nieormalna jestem bo grzyba nie widać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam onyx zamienilam kawe na zielona herbate:) mialo padac,ale narazie nas omija,play group zaliczony,ale bylo dzieci! milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada na to ze malego brzuch boli po tym Cow& Gate kupy w normie- wysypki niet mam dalej eksperymentowac czy zmienic na inne? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag- u nas kupy byly w normie, wysypki tez nie bylo,ale chcialam zmienic na organiczne i zmienilam...tak juz zostalo :) Ja odstawilam SMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag organiczne jest HIPP sma jest ciezkie moj adas mial straszne problemy z brzuszkiem po nim,po aptamilu znowu amelia,po hipp amelii nic nie bylo,ale jak pojechalismy do tesco(tylko tam jest)to juz go nie bylo i pije cow&gate,porownywalam pozniej sklad tych trzech aptamil,cow i hipp to 2pierwsze niczym sie nie roznily,a hipp zawiera wiecej witamin,ja mleka stopniowo nie wprowadzalam zmienialam i juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to hipp organic u nas jest tylko w tesco oczywiscie u ciebie moze byc tez gzdie indziej:) moze idz do HV,Mojej znajomej znowu tu poradzila SMA,ja pilnowalam jej dziecka i okropne kupy robil :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my pijemy Holle Organic,ale juz niedlugo. W wiekszosci przygotowujemy juz kaszki na mleku krowim,ale Franek ma juz prawie rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi! Onyx, co dajesz małemu do jedzenia zamiast mleka? Mam na myśli potrawy które mają rekompensować brak picia mleka (wapń). Ja daje kaszkę, owsiankę, jogurty i jakieś tam gotowe puddingi z zawartością mleka ale nie mam pomysłu co by tu jeszcze.. :( Ostatnio mały znowu gorzej je, a do tego nie pije mleka i znowu mam ból głowy, że zacznie chudnąć a do tego nie dostanie odpowiedniej dawki wapnia. Może inne dziewczyny też coś wiedzą i pomogą, please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...doberek! Ja tak na chwilke... :D Filippa, ja tez mniej wiecej to samo daje. Kaszki na modyfikowanym i zwyklym, jogurty na modyfikowanym, czasem na zwyklym i fromage fraise dla dzieci. Mysle ze to ok. Poza tym mleko cycusiowe - maly terrorysta dzisiaj chcial pare razy w nocy. Ryczal: "am, aaaaaaaammmm"! Jak sie go zapytalam czy chce kaszke to sie obrazil! :) Powaznie!!! Powiedzial: "nie", odwrocil sie do mnie plecami i zasnal, hehehhe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) wyczytalam tylko o mleku moja nie pije od 5 msca i robilam cuda na kiju wsypywalam do kaszek obiadkowa teraz to juz wogole bo obiady chce normalne od kilku mscy nie zje ze sloiczka i mam problem tylko gotowane przeze mnie, ale od 2 dni wypija wieczorem 120 ml mleka z dotakiem ovaltine jakos tak to kakowe laurze robie biale na noc do spania rzeczywiscie czlowiek robi sie po tym senny :) a kakowe wsypuje do maleju mleczka i wypija prawie wszystko. zbieram sie zawiesc Laure do szkoly.Obowiazki niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaimplantowane mamy , jak długo czułyście implant antykoncepcyjny pod skórą, nie chodzi mi o siniaka, tylko ,że zależy jak ruszę rękę to mnie kłuje implant, a siniak jest malutki,na ile dni trzeba się nastawić, że może boleć, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A co tu tak pusto?! Slonko pieknie swieci bylismy na spacerku,amelia spi,adas zmeczony siedzi spokojnie heh wymeczyl sie chodzeniem:) Magdae nie pamietam ile to trwalo to klucie,ale krotko chyba zaniklo z siniakiem jakos. to milego dnia ide obiadek szykowac poki spokoj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, Anecia, masz jakies przecieki, ze pozniej bedzie tu tlum? :P Poki co wysiadam nerwowo, wszystko na mojej glowie (jak ja ZNOWU sie dalam w to wmanewrowac???) no i ksiazki nie ma kiedy skonczyc... :( Za to cieplo - plus cztery stopnie i bez sniegu. Oczywiscie MAks zasnal w drodze do parku, jakzeby inaczej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag mi powiedzieli,ze moge plamic od 4 do 6 miesiecy od zaimplantowania,a pozniej nic,ale mam ponad miesiac i nic,czyli odkad urodzilam @ niet :D onyx nie wiem czy ktos bedzie pozniej niestety:( u mnie 4stopnie na plusie i slonko.ale jutro ma niby padac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Anecia, slonko??? A tu juz ciemno :P Zauwazylam, ze jak Maks dostanie do zabawy cos zabronionego to mamy pol godziny spokoju :) Dzis zabronilam mu bawic sie starym zasilaczem i teraz jest pieeeeknieee... :) Za to moj autorytet lezy w gruzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak sie nie ma @ to skad wiadomo ze implant dziala? tak jakos to dziwne- nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no wczesniej bylo slonko moja amelia tez kabelki uwielbia,a adas ta zabawa kabelkami ladowarke mi zepsu(zalal slina heh) ewag dla mnie nie dziwnie,jak karmilam piersia i non stop bralam te mini pils dla karmiacych to tez @ nie mialam,implant jest skuteczniejszy od sterylizacjii,linka do poczytania selenie wklejalam wpisz w wyszukiwarke imlant antykoncepcyjny i tam bedzie strona po polsku,w polsce on jeszcze niedostepny ja mam Implanon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Z badań przeprowadzonych ostatnio w Wielkiej Brytanii wynika, że dzieci często dostają nieodpowiednie dawki leków Mylą się lekarze wypisujący recepty i pielęgniarki w szpitalach, które same przygotowują lekarstwa. Błędy dotyczą aż 13,2 proc. recept wystawianych dla dzieci. Oznacza to, że lekarze pracujący w szpitalach mylą się przynajmniej w jednym przypadku na dziesięć, czyli znacznie częściej niż do tej pory sądzono. Jeszcze więcej błędów popełniają pielęgniarki. Chociaż ich zadaniem jest podanie leku, często same przygotowują roztwór do wstrzyknięć. Badanie wykazało, że niemal jeden na pięć leków (19,1 proc.) był niewłaściwie podany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, mozna jeszcze do Was dolaczyc? :) Tu chociaz cos sie dzieje :):):) Podczytuje sobie po troszku ten topik, ale jeszcze duzo do nadrobienia :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ile pozwalacie spedzac czasu swoim dzieciom przed telewizorem?bo ostatnio jedynym sposobem zeby moja mala sie czyms zajela to tv, inaczej nie moge nic zrobic w domu bo mala przylepa sie zaraz w nogi wczepia let it rain let it rain..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susia11111111
Dziewczyny ktore rodzily w wodzie - w co bylyscie ubrane od gory, co lepsze - krotka koszulka, zwykly stanik, gora od kostiumu(taka bardziej zabudowna) czy cos wogole innego?? prosze pomozcie. dzieki z gory za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×