Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

hej dziewuchy!, Arvena!ty wredoto! jak z pytaniem do nas znasz , co??? :Ddobrze ze sie odezwalaś. Ciebie magdae, również miło witam. I wszystkie Onyxy :) Onyx, kciuki trzymam mocno.Ksiązek mi nie wysłałąś to popiszę :p Ty też trzymaj za mnie jak wdam sie w bójkę z teściową. pojawiła siekoniecznośc nianki do moich dziewczyn. wiecie co mi dzisiaj powiedziala?ze nie da rady z moimi pannami a jak zuzia pojdzie do przedszola(mam zamiar ja wyslać jak rusze do pracy) to ona nie bedzie sie stroić jak bedzie trzeba ją stamtąd odebrać. Musze ja czym predzej wyeksmitowac, wiem , nieladnie tak mówic o swojej teściowej...:p Nie moge mieszkac z tą kobietą... dobra nie zanudzam, to bylo do przewidzenia. powiedzcie mi co to za maseczka z kawy, pierwsze słysze o takim wynalazku. Właśnie potrzebuje peelingu a wy mi tu o kawie...selena czytasz mi w myślach. A ja dzisiaj szukałam jaśniejszego fluidu bo zrezygnowałam z solarium. I wcale ci Onyx nie zazdroszcze ze masz je w mieszkaniu, wcale z wcale, nawet gdyby mi placili nie chcialabym... kurcze czuje sie tutaj jakby cofnęla sie w czasie o jakies 20 lat przy czym wcale sie nie odmłodziła. Decyzji nie załuję ale tęsnie za tym beztroskim czasem w Londynie, i za Londynem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuchy!, Arvena!ty wredoto! jak z pytaniem do nas znasz , co??? :Ddobrze ze sie odezwalaś. Ciebie magdae, również miło witam. I wszystkie Onyxy :) Onyx, kciuki trzymam mocno.Ksiązek mi nie wysłałąś to popiszę :p Ty też trzymaj za mnie jak wdam sie w bójkę z teściową. pojawiła siekoniecznośc nianki do moich dziewczyn. wiecie co mi dzisiaj powiedziala?ze nie da rady z moimi pannami a jak zuzia pojdzie do przedszola(mam zamiar ja wyslać jak rusze do pracy) to ona nie bedzie sie stroić jak bedzie trzeba ją stamtąd odebrać. Musze ja czym predzej wyeksmitowac, wiem , nieladnie tak mówic o swojej teściowej...:p Nie moge mieszkac z tą kobietą... dobra nie zanudzam, to bylo do przewidzenia. powiedzcie mi co to za maseczka z kawy, pierwsze słysze o takim wynalazku. Właśnie potrzebuje peelingu a wy mi tu o kawie...selena czytasz mi w myślach. A ja dzisiaj szukałam jaśniejszego fluidu bo zrezygnowałam z solarium. I wcale ci Onyx nie zazdroszcze ze masz je w mieszkaniu, wcale z wcale, nawet gdyby mi placili nie chcialabym... kurcze czuje sie tutaj jakby cofnęla sie w czasie o jakies 20 lat przy czym wcale sie nie odmłodziła. Decyzji nie załuję ale tęsnie za tym beztroskim czasem w Londynie, i za Londynem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena oczywiście gratuluje ci brzuszka. wiesz juz czy Alex bedzie miał siostrzyczj]kę?Takie dwa lata różnicy to w sam raz. A zdjęc twoich nie obejrzę bo mam za słaby internet a ty za duzo zdjec na stronie buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- znowu z pytaniem jak widzicie sytuacja z mieszkaniem kijowo wyglada nasz ladlord nam poradzil- zeby tesciowa wziela chate na siebie, my sie do niej wprowadzili- a po jakims czasie dalaby nam wypowiedzenie- i wtedy mieliby obowiazek dac nam chate ma to szanse powodzenia? wszyscy mamy to samo nazwisko ja juz nie wiem co zrobic mam powoli ddosc tulaczki i gniezdzenia sie w ciasnym pokoju i chcialabym miec wlasne 4 katy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqwqwqw
ewag z tego co ja wiem to teraz jest bbb ciezko dostac councli flat a jezeli mieszkasz w londynie to juz w ogole... a landlord ci to polecil poniewaz sam nie chce palcic za posession order i kosztya sadowe itd. a do tego te problemy... nie sluchaj dupka! niech on was wywali z chaty i tyle, najlepiej zeby jeszcze sam placil za te koszta ale tez w sumie mozecie sie znim dogadac, pol na pol czy jakos tak... ;) w zadnym wypadku nie wyprowadzaj sie ze swojej chaty, bo przeciez 'nie masz gdzie' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borówka* maseczka z kawy:)zbieram z calego dnia fusy:):)i jak ide sie kompac to na umyte cialo wcieram kawusie:):)a pozniej plucze na przemian ciepla i zimna woda skora robi sie gladka i bardzoooo mila:)a na twarz to dwa razy w tygodniu daje sobie bialko z jajka:):)wciesniej utrzepane na piane ale uwaga:):)zeby was nikt nie rozsmieszal:):)bo to zaszkodzi jak bialko zastygnie juz nalozone ...a pozniej umyc ryjek chlodna woda..i nakremowac jakims kremem..a co do podkladu ja probowalam roznych ale najbardziej spasowal mi z Bourjois cenowo wychodzi tyle co kazdy..a teraz lece spac bo cos czuje ze mloda da mi dzisiaj znowu popalic achh te smoczki:( buzka dziewczynki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam w imieniu wszystkich Onyxow :D Jesli moglabym cos dorzucic o peelingu kawowym to najlepiej pupowac taka drobniej zmielona kawe a skoora rzeczywiscie jest mieciuska... Mmmm... I radzilabym przed zabiegiem powyrzucac z lazienki wszystkie dywaniki i starac sie NICZEGO NIE DOTYKAC!!! :P U mnie i tak sie zawsze konczylo szorowaniem kafelkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedzialam, ze bede sama ze soba pisac... :/ Jak za starych dobrych czasow... :( Nawet Porzadna sie nie pojawia... Uuuuu... Nie sadzicie, ze to bedzie mialo smaczek...??? Najaktywniejsza na forum "Mamy w Anglii" bedzie ta, co sie z Angliii wyniosla... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden tam smaczek, pokaralo Cie ze sie wynioslas z tej 'cudownej' wyspy hihihi a wogole to gdzie jestes?i jak moglas uciec zanim udalo nam sie spotkac?ojjjjj...bede Ci to wybaczac do konca zycia chyba :P no to gdzie?bo ja w lutym na weekend w Hadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kawkowo :D chyba się Wam dzisiaj pożalę :O od kilku dni mam takiego lenia,że aż mi głupio,nic nie robię bo mi się nic nie chce :O kurde no jak długo to jeszcze potrwa Muszę Wam napisać,że moja Hania powoli się robi samodzielna :D ostatnio nie jest już takim "cycusiem" potrafi się sama zabawić zabawkami i to całkiem długo,mogę wreszcie wyjść z pokoju bez jej płaczu i nawet drzwi zamknąć za sobą :D A tak w ogóle to pod choinkę dostała wózeczek dla lali i zachrzania z nim po całym domu jak małe pryyy :) sama jeszcze nie chodzi ale jak złapie wózek to idzie jej super :) Ewa ja bym sie nie wyprowadziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) frugo to ja pisałam o sądzie,troche sie przestraszyłam bo landlord przed nasza wyprowadzka mówił jakie mamy opcje i mówił że jeżeli nie zapłacimy to pójdzie do sądu i że wpiszą nas na czarną lise i nikt nam mieszkanie nie wynajmie w sumie zapłacilismy mu bo nic nie znależlismy,ale że z tym mieszkaniem mielismy same problemy przez półtorej roku ciagle sie cos działo więc on stwierdził ze nam pomoże bo mamy dziecko i że ja nie pracuje a w dodatku za one bedroom musimy płacic 850 funtów,ale ja jak usłyszałam slowo sąd to sie troszke przestraszyłam bo nie wiedziałam że można mu zaufać:) ewag przykro mi ze sie nie udało ten dokumenty o którym piszesz to jest chyba to na co ja teraz czekam wiec jak dostane to ci napisze ile czakałam a czy sie za to płaci to nie mam pojęcia mi landlord nic nie mowil,wydaje mi sie ze to jest głupi pomysł zeby tesciowa wynajeła flat,zreszta wynajmą jej?ona tu prauje?i potrwa to tez pewnie jakis czas lepiej chyba dogadac sie z landlordem i dowiedziec ile za to zaplacic i pokryc koszty bedzie szybciej,ja jak sie widzialam z radca prawnym to powiedzial mi ze mieszkanie w londynie moge dostac za ok 2-3 lat wiec nie wiem może ten dokumenty pomoze duzo arvena zawsze mozesz iśc do pracy i zobzyc jak to bedzie i czy ci starczy na wszystko a jak nie to sie zwolnic,wydaje mi sie ze od razu po macierzynskim to ciezko bedzie jakies benefity dostać onyx dzieki za ksiazki:)ale mimo to i tak sie mnie nie pozbyłaś:P borówka fajną masz ta tesciowa hehe chyba bym swoją zabiła jakby tak powiedziała:P nie dziwie sie ze chcesz ją eksmtowac:P pozdrawiam serdecznie wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz ze ja eksmitujesz albo trzeba ja bedzie ekshumowac... :P SLodko jej wyjasnij, ze takie podobne te slowa, hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja z Lolli naleze ostatnio do "podczytujacych" a nic nie wnoszacych :P Nie mam kompletnie czasu (mamaEli mnie zrozumie). Wychodze z domu przed 8.00 a wracam po 20.00 ( wiekszosc tygodnia). To sie nazywa "wyrodna matka". Ale byle do konca stycznia i ......URLOP!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Musialam wywalic panow na spacer :D Lolli, kawa w Hadze moze byc, jedziemy wlasnie aplikowac o nowy paszport dla Maksia. :D Aga UK, ty to masz fajnie! Jak ja juz bym chciala isc do pracy! No tutaj nie bedzie tak latwo :( Ide sie ponapawac cisza :) Tzn poodkurzam troche. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx to ci sie udalo mnie rozsmieszyc , nie wioem czy ja to równie rozśmieszy ...myslicie ze sie polepszy atmosfera potym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo,...i bedziemy wraz z mamunią w zgodzie popijały kawkę..co?wcześniej była rozważana opcja sprzedaży domu z "bonusem"... A ten peeling do twarzy sie nadaje? na ciało to zrobię go też, a juz na pewno na powrót mężusia, ktory dwa dni temu znowu nas opuścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze coraz wiecej osob przechodzi na moja strone :) Ale dobrze, ze sa takie osoby jak Onyx, ktora nam nigdy nie odpusci ;) Chcialam sie tylko pochwalic ,ze juz jestem pelnoetatowa kura domowa heheh PO calym koszmarze zlobkowym ciesze sie kazda chwila spedzona z moja niunia, i nawet jak jest niegrzeczna kocham z nia byc :) Tylko zeby ne bylo,ze pisze interesownie, ale czy wiecie jak znalezc kurs angielskiego z darmowym zlobkiem.Moj ang nie jest zly ale zawsze mozna go doszlifowac a dziecko bedzie mialo okazje poprzebywac z immymi dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka, zycze wytrwalosci przede wszystkim Musi Ci byc naprawde ciezko Wiem jak jest ciezko, ja nie potrafilam sie dogadac z wlasna mama, ktora kocham bardzo zreszta ale mieszkac tym bardziej z nia chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka :) zawsze możesz jej zaparzyć co innego :D dziewczyny czy któraś z was ma internet talk talk ? kończy mi się kontrakt na bezprzewodową 3 i talk talk ma fajną ofertę teraz,ale nikt z moich znajomych nie ma od nich internatu :) a nie chciała bym się rozczarować po podpisaniu umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, Ja mam talk talk , na poczatku czulismy sie troche oszukani, gdyz musialismy zalozyc linie BT zeby miec talk talk,tylko nie wspomnieli nic o kwocie 50 £ ktore musielismy zaplacic za zerwanie umowy z BT,kiedy linie przejelo talk talk.Ale wydaje mi sie ,ze teraz oni sami zakladaja linie telef, a wczesniej dzierzawili od BT bo tak pewnie im to wychodzilo taniej.Takze radzilabym sie upewnic.A tak pozatym jest super,placimy ok16 £ za internet plus nieograniczone rozmowy miedzynarodowe na telef stacjonarny po 18 i w weekendy,nie pamietam jakie kraje objete sa oferta gdyz ja tylko dzwonie do PL Takze w weekendy mam zawsze goraca linie z rodzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee no musze sie z Wami tym podzielic! ostatnio rozmawialam z kolezanka o widzeniach jej corki z ojcem (sa po rozwodzie) i mowila ze on zabiera ja do siebie na co drugi weekend, na to moj kuzyn (lat 22), tonem odkrywcy Ameryki :ej!ja moglbym miec dziecko na takiej zasadzie! :D :D :D Nadia wrocila juz z Polski, nieco jakby grzeczniejsza (momentami), chociaz czasem jej jeszcze grubo odwala. Lennox tez sie juz rozgadal.tylko bardziej po swojemu (kazdy napoj to nudle-od 'butla'), poza tym wola mnie ciagle po imieniu gromkim glosem, jak cos zje to mowi 'dobra' a jak jest zadowolony to 'okej'.zaliczylismy tez kilka przeklenstw angielskich :D co to jeszcze mialam... chyba wypadlam z wprawy :( musze sie czesciej udzielac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa podczytujaca, z tego co wiem to jezeli dostaje sie tax credity (ale nie wiem ile, co i jak) to mozesz w collegu isc na darmowy kurs jezyka, w niektorych zaewniaja wtedy darmowa opieke dla dziecka.moja kolezanka tak sie zalapala, jak chcesz to ja wypytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki lolli, ja myslalam ,ze taki kurs jest dostepny dla wszystkich obcokrajowcow za darmo, niestety nie lapie sie na zadne tax credity,czasami zaluje ,ze moj maz jest wyksztalcony i ma w miare dobra posade bo na takim samym poziomie jak my zyja wszyscy inni co zakonczyli edukacje w wieku 15 lat i maja dzieci w wieku lat 16.Albo meza szwagier jest tutaj hydraulikiem(anglik) nigdy nie mial glowy do nauki a teraz takie siano zarabia ,ze sobie ciezko wyobrazic nieraz jest to 300 £ za pol godziny roboty No to sie wyzalilam przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, kursy sa dostepne ale wtedy raczej bez opieki darmowej. a z tym zarabianiem to swieta racja, moj maz pracowal przez jakis czas tutaj jako hydraulik (z wyksztalcenia polonista, z doswiadczenia manager:D )-spoko bylo ;) a myslalas o kursach internetowych?moglabys robic kiedy ci pasuje, np jak mala spi, i odpada opieka.gorzej z mobilizacja-u mnie by nie przeszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×