Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

cześć dziewczyny :) u nas dziś słonko :) humor mi strasznie nie dopisuje,ale mam nadzieję,że to się jeszcze zmieni czekam na kuriera - ciekawe jak dlugo mi znowu przyjdzie na niego czekać idę chyba sobie kawkę zabuduję i może pranko wstawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny, śpicie jeszcze...? Frugo, 🖐️ Dziewczyny, to porażka z tymi cenami p&p na ebayu. Wczoraj znalazlam fajna książkę za 1p, ale przesyłka 2,99. Sprzedający chyba chcą nadrobić słabą koniunkturę, ale ja się czuję robiona w bambuko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ksiazek to js ostatnio kupilam za 0.99 p a przesylka wyniosla chyba okolo £8, ale sprzedawca wyslal ja po kosztach, byla naprawde ciezka i z....XIX wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie był kurier i facet z ebaya źle spakował towar i się uszkodził w transporcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) dzis humor troche lepszy, wczoraj sie estrasznie poklocilismy (I mean STRASZNIE!) i juz myslalm ze tydzien z glowy ale o swicie zakopalismy topor wojenny ;) Lennox od rana sie szwenda i udaje malego ufoczka (titu-titu?, dado-dado?? jadejadejadee!!!) :D wczoraj bylismy na urodzinach kolezanki Nadii, byla tam tez kuzynka mojej kolezanki z coreczka ktora urodzila sie tego sammego dnia co Lesiu, 20 minut pozniej, a w dodatku ma na imie Nadia :) oczywiscie o glowe nizsza od naszego heheh wkurzylam sie strasznie bo dzis dzien wyplaty, jak odchodzilam z pracy miesiac temu powiedzieli ze zaplaca mi caly holiday entitlement (25 dni) + 6 ktore przepracowalam, a tu rano na koncie 500 funa!dzwonie do pracy i pytan czy jest jakis konkretny powod dla ktorego mi nie zaplacili (w zeszlym miesiacu nie zaplacili za to 6 dni bo 'zapomnieli mnie ponownie wpisac na liste ludzi ktorzy dostaja wyplaty'), na co moja boss 'ooohhh dear, nie ma cie na liscie...' powiedzialam ze zadzwonie za 3 godziny i wszystko ma byc ssprostowane.zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny onyx ja zamowilam pare rzeczy od jakiejs babki ,pare ciuchow bo naprawde tanie byly i byla okazja, babka nawet napisala mi ze da mi znizke, i wiecei ile mi dala £10!! a wiecie ile wyniosla przesylka 36!!! wg niej, a za ciuszki zaplacilam 15!!!! paranoja i ona sie glupio tlumaczy, ale coz mialam zrobic zaplacilam, zobaczymy jak przyjda ciuszki to do niej znow napisze ze za duzo za przesylke dalam, patrzylam na RMstandard delivery to za 20kilo jest 15f!!!! a ja tylu nie zamowilam nawet!! porazka, i tak otworze jej dispute , nie bedzie mnie w bambuko robic, zwariowala chyba. za taka ksiazek to pewnie ze 2f i tak musialby zaplacic ten ktos, zalezy jak ciezka. ja wysylam kosmetyki i za 3 kosmetyki blyszczyki juz mam 1.20, wiec moze ksiazka ok 2 by byla. borowka napisalas juz do tej babki o spodnie? Aga fajniuchy maly i ile ma wloskow :) frugo wspolczuje, a cos bardzo zniszczyl? ja to sie juz nauczylam zeby nie dawac za wygrana i klocic sie, jak ja cos sprzedaje to ludzie nawet twierdza ze danej rzeczy nie otrzymali, a patrze pozniej ze maja 0 feedbackow, wiec pewnie dostali i napisal i tak, a ze to blyszczyk to oddaje kase albo wysylam drugi... lollibelly dobrze ze juz wsio ok :) z kasa zawsze jest problem... ja walcze z npower bo mnie tak w bambuko zrobili ze porazka normalnie i walcze od lutego!!! ide do CBA dzis albo jutro i tam niech im pismo napisza, co oni sobie mysla... a ja lece dalej sklepik robic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoina- £36 za P&P????? Przeciez ciuchy az tyle nie waza. Ja za przeslanie wozka 3 w 1 z fotelikiem placilam £20. Slow brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Aga zapomnialam dodac ze franek jest rozkoszny!kojarzy mi sie z dzidziami na obrazkach w ksiazkach dla dzieci :) i jaki kudlatek! onyx, ogladalam tez ostatnio Maksia-bomba!jak sie czai za wozkiem heheh, przystojniacha z niego.szkoda ze ja stara i mezatka ;) to znaczy bede bardzo stara jak on bedzie 'odpowiednio stary' :D wczraj przyszla niebieska peruka.no, na codzien to napewno nie bede jej nosic heheh ale wyglada dosc ciekawie i co jakis czas zaszaleje. a z tymi p&p to jest tak ze jezeli zauwazy sie aukcje gdzie p&p jest wyjatkowo wysoki (np.u Ciebie ALantoina-szok!) to trzeba zglosic ebayowi.ale jezeli zdecydowalas sie bidowac pomimo wysokiego p&p to juz niewiele mozesz wskorac-ale zglosic trzeba. dziewczyny jak wysylacie cos malego to upewnijcie sie ze nadajecie to jako small parcel a nie letter, panie na poczcie nie zawsze pytaja tylko robia jak chca a roznica w cenie jest dosc duza.aha!i bierzcie proof of postage-jest za darmo, a w razie czego macie dowod ze bylo wyslane i gdzie. co to jeszcze mialam... aha, oba zestawy kociakow juz mi laza po domu, mniejsze co prawda jeszcze niemrawo i gdyby byly w koszyku to jeszcze by siedzialy ale ze ich mama z jakiegos powodu je przeniosla pod lozeczko Lesia, to nie pozostalo im nic innego jak sie czolgac :) starszy zestaw biega juz calkiem calkiem.a jak tupia!!masakra, taki kotek pewnie wazy ze 100 gram a dzwiek jakbym miala w domu stadnine :D oooo to mi przypomnialo.BARDZO BARDZO BARDZO chce mi sie jezdzic konno, nie jezdzilam juz kilka lat z powodu stawow ale ja chceeeeeeeeeeeee :( znacie moze jakies fajne miejsca?i ile taka zabawa tutaj kosztuje? aaa wiem co mialam mowic-jak juz mi sie uda odzyskac wyplate (pewnie zajmie to ok tygodnia-wiem bo jestem doswiadczonym papraczem wyplat u mnie w firmie :P ) tooooo.... co powiecie na maly meeting w Londynie??? :D :D :D moze Regent's Park? dajcie znac co myslicie?a z dziewczynami z N'pton tez bardzo chetnie sie spotkam i nie musi to byc za tydzien :) albo razem do Londka skoczymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, to chyba jakaś zmiana pogody była wczoraj, bo u nas się też burzowo robiło, i nawet parę gromów się sypnęło... Ale już też ok! Za książki płaciłam zazwyczaj ok.70p-1.10, tzn. za przesyłki, bo to nei jest żaden tam kredowy papier. Wczoraj nie zdążyłam na licytację a ta sama książka była za 99p+99p. p&p. No ale cóż, poczekamy na okazke. W końcy to tylko "Fasolowa wojna" :D Lolli, czuję, że przemawiam w imieniu większości: dawaj nam tu zaraz zdjęcia w niebieskiej peruce i fotki stada! A co do jeżdżenia konno, to, niestety, znam tylko w Polsce, u mnie w mieście są chyba ze 4 stadniny. Franek rzeczywiście prześliczny! Włosy ma fajne, taki rozczochraniec... A mojemu łysolkowi główka powoli zarasta twardszym włosiem, ale cóż - w kolorze białym. Nic nie widac, trzeba dotknąć żeby uwierzyć ;) Napisałam maila do hotelu w Belgii a tu nic. Wysłałam drugiego i cisza. W końcu dziś zadzwoniłam, a pan mi na to, że angielskojęzyczny kolego wyjechał na wakacje i wróci jutro. Dobrze, że nie za dwa tygodnie... Co ja się nagimnastykowałam to się nie da opisać, zapomniałam już całkiem francuskiego, buuuu... Przydałoby siępojechać w przyszłym roku na wakacje do Francji... Co wy na to? Wynajmiemy gdzieś chatęna 10 par plus dzieciaki, i kilka opiekunek i będzie spoko :D Hehe, a mój mąż dziś mówi do Maksa: daj, ja cię wytrzę. Nie chcesz? to wycierzaj się sam! No wytryj się! Wszystko na odwrót, hihi. Ciężki ten polski, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, Lolli, dzięki za miłe słowa o Maksie :) W sercu się ciepło robi jak ktoś go chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziolchy no mowie Wam ta cena mnie zabila, ale to bylo tak ze ja pare rzeczy od niej bralam i sie pytalam czy zrobi combine shipping i ona ze tak ze zrobi i da mi na bank reduce, i tak mi reduce dala ze £10f!! ale ja to zglosze niech mi tylko ciuszki przyjda :) i bede walczyc a co! nie bedzie mie pinda w bambuko robic. lolli ja bylam tydzien temu na ipmrezie gdzie trzeba bylo sie przebrac za hmm panne lekkich obyczajow :) i ja mam fioletowa peruke :D na nk jest zdjecie, ju zmi pomarancza weszla na konto ale trudno podalam linka to trza sie z tym liczyc... co to stadka, no to ladnie w domu musi byc wesolo :) a co do koni to jest tu pare takich miejsc ale nie wiem czy to nie prywatne, na googlach moze poszukaj... kolo mnie nawet maja konie gdzies na St James ale nie wiem co i jak... onyx to rzeczywiscie bardzo malo przesylka, moze trafi sie jeszcze jakas okazja dojrzalam Twojego lysolka :) rozkoszny to i ja pochwale aha spotaknie mozna by jakies robic al enie wiem czy uda mi sie az do Londynu, niedlugo przeprowadzka co sie wiaze z kosztami... nozobaczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygarnięta, a jesteś zalogowana? Bo ja jak się zalogujęto od razu wyskakuje "dodaj zdjęcia"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx1 wlasnie jestem i probuje dodac ale za kazdym razem moja proba jest do dupy:( nie wiem co jest zdjecia mam pomniejszone i nie wchodza;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygarnieta a jak to wyglada? ze jest niby zdjecie a nie widac go w ogole? ja tak czesto mialam ze wgrywalam zdjecie, niby jest ze takei zdjecie jest a nic nie pokazywalo ale zawsze za drugim razem mi wchodzilo. czy masz moze jakis komunikat ze to zdjecie nie zaladowalo sie bo:....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiesz co tez mi sie tak robilo ale nie wiem jak to zrobilam ze juz sie tak nie robi a sprawdz jeszcze jaki format masz pliku, rozmiar, moze akurat cos sie ruszy a jak nie to napisz do nich ze masz problem to odpisza za dwa dni;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja chyba nieswiadomie zbilam jakies lustro czy cus... :O od okolo 2 tygodni przesladuje mnie mega pech.co chwila cos sie dzieje nie tak.a dzis to juz wogole...dzwonilam do pracy pytac ocb i sie okazalo ze zapalcili mi holidaya ale zapomnieli o tych 6 dniach (juz 2 raz zapomnieli pod rzad!), pytam jak to zapalcili holidaya, ja mam tu rownowartosc 6 dni a nie 25 jak obiecali, okazalo sie ze glowa HR byla zle poinformowana i nalezy mi sie 6 😡.potem moj m poszedl do banku i wcielo mu moja karte.musialam jechac sama do banku ale niestety karty wyjac nie mozna bo potrzebne sa 2 osoby kt maja jakis specjalny klucz a jedna z nich jest na lunchu.wrocilam do domu.pojechalam znow za godzine-nikt nie wie gdzie jest drugi klucz.po pol godzinie sie znalazl.karta jest, ale zablokowana bo naruszylam terms & conditions!!!! ze niby co??????????????nie chca powiedziec.wysla list w tym tygodniu.pytam o jakis przyklad naruszenia t&c bo nic mi nie przychodzi do glowy-ja nawet overdraftu na tej karcie nie mam!!!nie potrafia podac... szlag by to... a tu jeszcze nie koniec dnia :O :O :O aaa dostalam odpowiedz z chb ze ponownie rozpatrza moja aplikacje... ale aleeeee moj bad luck sie chyba odwraca (albo mu sie pomylilo) bo wlasnie dzwonilam do szefowej iiiii surprise surprise...kasa bedzie na moim koncie DZISIAJ.jakim cudem?pezlew dzisiaj i wplyw dzisiaj?dziwne nie???szkoda ze karty nie mam a do banku nie zdaze i znow afera z landlordem....fuck.... okay, chyba potrzebuje terapii uspokajajacej = papieroch :O + prasowanie w lozku (zlozona deska na lozku, ja po turecku, wokol mnie 3 tony zaniedbanego prsowania)+ tv + czekoladki lindor.powinno troche zadzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co z ta pogoda???????? mielismy juz 2 ulewy, jedna gdy wracalam z banku (na piechote, zgubilam bilet-dniowke a w bucie mialam dziure :O) i druga 10 minut temu a teraz slonce naparza i to ostro! dobra ide prasowac bo dzieci nie maja w czym chodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, ja też dziś na dopalaczach, nie tak wykwintnie, bo tylko na m&m, ale za to nie mam prasowania :P Ten bank może się czepiać jeśli dałaś mężowi swoją kartę i zdradziłaś mu najświętszą tajemnicę małżeńską, tj. PIN. I tak masz fajnie... Mój mąż w Polsce nie może być nawet współwłaścicielem konta ani upoważnionym, ani nic. Dla Polski nie istnieje po prostu. Nawet aktu urodzenia dziecka nie mógł umiejscowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly ale mialas dzien, ja miala tak niedawno , wszystko sie rypalo wydaje mi sie tak jak onyx pisze o tym pinie, tak moglo byc., onyx przykro z tym Twoim mezem, nawet dziecka nie moc zarejestrowac porazka w tym kraju normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnuczeta beda jutro, jak ogarne bajzel na gorze bo nie ma sie czym chwalic ;) to jeszcze wrzuce dzieciaki (siebie tez dodalam, zeby nie musiec mamie 2 linkow wrzucac) http://picasaweb.google.pl/lollibelly/20090825#5373985186212730626 Frugo jak tam Elvis?dalej swiruje?ja mam pewne obawy ze krysia znowu zaciazyla :O nie mozna kotow sterylizowac jak karmia i takie to kolo zamkniete ... chyba bedzie tu wieczna kociarnia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :O ciągle świruje w tamtym tygodniu nie wrócił do domu na noc,a o 12 w południe dnia następnego wielka akcja na ogrodzie u sąsiadów,jak się później okazało ściągali naszego kota z drzewa bo wlazł i nie umiał zejść,a na dodatek ponoć darł mordę całą noc wczoraj znowu wszedł na garaż i mój M musiał go ściągać bo się bał zeskoczyć,a tak poza tym to miauczy 24h na dobę 7 dni w tygodniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Nooo.... niebieska peruka swietnaaaa! Rzeczywiście na codzien to nie, hehe, ale na wypad do pubu to juz oki! Ale Lennox jest fajny! Po kim on ma takie jasne włoski? Maks ma taki sam kolor, ale rzadsze i krótsze, poza tym ja mam aparat do d... Acha, już dawno chciałam napisać, że cię loli rozgryzłam - uciekłaś z tej pracy bo cię chcieli posadzić na ciążowym krześle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×