Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

miki13 - ja mam dokladnie taki sam nawyk zgniatania butelek,ale Franek jeszcze nie odziedziczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga🌼 no az sie zarumienilam, takie komplementy. Dzieki bardzo- potrzebne mi to było bo dzis cos ,,dolek starzeniowy'' mnie dopada ;) Mnie na tym forum jeszcze nie widzieli ;) pisalam z Wami na Ciezarnych Polkach w Anglii (...) ale wszystkie sie zmyłyscie... teraz wiem gdzie ;) Tamto forum niestety padło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) witam wszystkie te nowe i te "stare" :) Onyx moja Hania tez od 3 dnie nie chce spać w dzień :O a przedwczoraj przeszła sama siebie :O nie spała w południe,poszła spać o 7;20 czyli tak jak zawsze i wstała o 5 :( szok normalnie,zawsze mi spi do 7;30 - 8;00 Psiak został Hazanem :) jest kochany,tęskni już mniej,zdjęcie obiecuję wstawię wieczorkiem,albo jutro rano :) jak o czymś zapomniałam to dopisze wieczorkiem,a teraz uciekamy na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej! Ale mamy okragla stronke... :D Jupi!!! Strzelaja korki od szampana...? :P 🖐️ lilowa, pewnie, ze pamietam! Synek sliczny, pucki ma takie jak moj Maksiu, ktory tez byl na maminym mleku ;) Frugo, czekam na fotki... pieska :) Maks dzis zasnal w wozku jak wracalismy ze spaceru i spal 2 godziny. Spalby jeszcze, gdybym czyms nie trzasnela i go nie obudzila. Nie przeszkodzilo mu to w pojsciu spac dokladnie o tej samej porze co zwykle, zobaczymy tylko o ktorej mnie jutro z wyrka sciagnie! Anecia lub Lomea, mozecie mi podac jakiegos linka i szczegoly do pasa, o ktorym piszecie? Ja mam chudziutkie nogi i rece, wciecie w talii mi sie robi, a cyc i szanowna czteroliterowa jak nie powiem co, no i brzuch wystaje mimo "brzuszkow"... Eh... Ale blysk w oku dziala :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... 🖐️ Miki13, czuj sie jak u siebie :D Z rozpaczy czytam ta "Anie..." tzn. bardziej przegladam. Nie ma tam rzeczywiscie nic o trzymaniu dziecka nad jakas patelnia, kurde, a ja to gdies czytalam, no ale ze sto lat temu przeciez. MAm pamiec slonia, ale to cholewcia nie obejmuje niestety imion i nazwisk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... onyx-postaram sie czuc jak u siebie ale ciezko sie tak zaklimatyzowac jak wy tyle juz tu piszecie,no nic sprobuje:) czytalam wczesniejsze posty i tez sie zastanawialam nad twoja "zagadka"ale nic mi sie nie kojarzy niestety... frugo-no i gratulacje z powodu pieska.....to jest jednak najlepszy przyjaciel:) my po spacerze....w parku oczywiscie biegalam jak wariatka...a teraz ledwo co siedze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pas przyspiesza matabolizm, spalanie tluszczu, podnosi temperature okeslonej parti ciala, no i ubytek wody i mineralow - wiec trzeba duzo pic jak sie w nim cwiczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie spie... ale zaraz padne pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A co wy jeszcze nie spicie...? :P Dzieki za linki, nie slyszalam jszcze o takim ustrojstwie, ale tez pierwszy raz mam okazje schudnac, wczesniej mialam niedowage, hehe :D Falda na brzuchu to jest raczej rozciagnieta skora po ciazy, ale jakis tluszczyk zawsze sie w tych okkolicach znajdzie, co nie? Lekarz mowil, ze powinno sie "sciagnac", tylko trzeba robic masaze (ktorych nie robie) i cwiczenia (robie tylko "brzuszki"). Jak wygram w lotto to se wytne ;) A pas by mi sie przydal na piersi, bo w zadna normalna bluzke sie nie mieszcze. Oki, zmykam spac! Dobranoc! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! lilowa tamto forum padlo,ale szkoda:( onyx ten pas jest super!ja go nosze nawet nie tylko do cwiczen,bo my mamy to caly dzien cwiczymy;) frugo niecierpliwie czekam na zdjecia psiaka:) kto na zielonej herbatce?kawci?pisac tu pisac,bo i to forum padnie,trzeba na tamtym moze linka wkleic to mamuski sie tu przeniosa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie moge pamietacie ania grimsby?ma coreczke !wkleilam im linka moze ktoras sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - ja popijam kakao, wszelkie diety raczej nie dzialaja kiedy mam @ (stad ta chetka na wyroby czekoladowe). Zagryzalam sobie przed chwila kanapke z bialym serem a Franek tez, rzecz jasna, chcial. Dalam mu kilka kawaleczkow sera. Przy ostatnim zaczal cos zagadywac i probowal go gdzies polozyc, w koncu podszedl do mnie,oddal mi ser i powiedzial "dziekuje". Omal sie nie zadlawilam z wrazenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) ja ledwo co spalam moze z 6 h....a mala juz pobudke o 6.30 zarzadzila..... dobrze ,ze pogoda sie zapowiada...a sprzatania to mam tyle ,ze wchodze do kuchni to od razu wychodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzin dybry ALLLLLLLEEEEEEEEE sie dzis nie wyspalam.... masakra:( Moj znowu na 12h do pracy idzie, na noc..... Jeden z spracowikow poszedl se na pinta do pobliskiego pubu, a w slad za nim podazyla szefowa.... Jak wrocil to powiedziala do widzenia. Ludzie to maja nasrane we lbach jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha agauk tez bedzie szybko mowil pewnie moja amelia tez juz kilka slowek umi po swojemu,ale my wiemy o co chodzi wczoraj pokazuje brzuszek i ,,mowi,, ,,bube,,a tak to papa,lampa to pampa,malpa to mapa,lala,dada to daniel ada to adas na pieska hauhau i kotek zreszta tez heh no i mama tata,baba,dziedek to tez dada,ale tak troszke jakby dziadzia miwila,pieknie mowi ,,nie i ta to tak ups pochwalilam sie:) kurde i jak ja mam diete trzymac jak oni mi tu drozdzowke z jagodami wcinaja:( ale pachnie i jeszcze z truskawkami zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga uk ale slodko....:) ciekawe kiedy ja uslysze pierwsze slowo.... Miki :) Na mnie pranie spoglada....ale tak ciezko isc do pralni, wsadzic do pralki, wsypac proszku....wlaczyc..... wylaczyc....wyjac.... rozwiesic.... :Purobie sie po pachy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomea pierwsze slowa sa super!niewazne czy to pierwsze dziecko czy drugie :) adas jest na etapie ,,a ten samochod jaki ma kolor?,,itp.on mnie pyta pomimo,ze umi kolory,pamietam niedawno Daniel tak pytal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia-tak od samego rana juz mi gula na te drozdzowki zrobilas....tez chce..... lomea-widzisz...hehe ...mnie tez odkurzacz wola z szafy ale udaje,ze go nie slysze;) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki a pieczesz?moge przepis napisac szkoda,ze tak daleko mieszkasz:( nikt blisko mnie nie mieszka:( wszyscy w londynie,albo kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie drozdzowki bulki tylko ciasto drozdzowe pyszne:) pachnace,myslisz,ze ja smaka nie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa... no to daj przepis....pieke rzadko kiedy bardziej wole sie bawic w gotowanie ale musze sprobowac bo slinka mi cieknie...... no a ty skus sie na kawaleczek jak taka masz ochote przeciez pod noskiem stoi?....nie?.... wiem wiem cos czytam,ze sie pilnujesz ale taki malutki? jestem jak ten zly diabel chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki ty diabelku nu nu chcesz zebym wygladala jak wielorybek a pod noskiem nie stoi wynioslam:) ta drozdzowka jest z 1kg maki i wychodzi na 2blachy mozesz zrobic z polowy skladnikow ja na moja rodzinke robie z kilograma:) wiec tak 1kg maki 4jajka cale wiecej niz pol szklanki cukru olejek cytrynowy 1/2 litra mleka 10dkg drozdzy 1margaryna roztopiona szczypta soli cukier waniliowy Pol litra cieplego mleka,garsc cukru i maki,drozdze-zrobic z tego rozczyn-niech wyrosnie.Jajka dobrze ubic z cukrem,do miski wsypac make do tego jajka ubite,rozczyn wyrosniety ,olejek cytrynowy,sol,wyrobic ciasto i powoli wlewac ostudzona margaryne.Dobrze wyrobic i zostawic do wyrosniecia.Mozna zrobic kruszonke do tego ja robie ta oko gdzies z pol margaryny cukier i maki tyle ile margaryna wchlonie,i owoce jakie chcesz rabarbar,truskawki,jak dajesz owoce to nie dawaj z brzegu bo jak ciasto bedzie roslo to beda spadac na owoce kruszonke piec w 180stopniach z termoobiegiem,a bez w 200 okolo 1godz.PYSZNE JEST!!! Ja zaraz zmykam na plac zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie....jak znajde tylko czas gdzies na weekendzie to zrobie.... nie wiem czy dotrwam taka mam juz ochote...mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoczko miki:) dzieci najedzone wiec zmykam na dwor z nimi troszke,bede kolo poludnia bo amelia spi tylko w swoim lozeczku najlepiej wiec🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×