Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

lucilla dzieki za link🌼 ja napisze tak,ze nie zamienilabym tego zycia nudnego na to w biedzie w polsce,tam mi bylo zle,bo nie mialam na NIC!!!ale dobrze,ze wracasz ty tu bardzo zle sie czulas ja juz przywyklam zawsze sobie jakies zajecie znajde,szkoda mi przyjaciol,z rodzina i tak sie nie widywalam raz na miesiac moze i to tylko z rodzicami(mama bardziej)a reszta ciotki,wujkowie,kuzynowstwo to ja nie wiem jak wygladaja.tesknie za bratem troszke i Patrykiem synkiem brata,mam tez kochana babcie i nieraz placze za nia.no i ,,moj,,piesek heh maz spi na ogrodku,zaraz adasiowi naleje wody do pistoletu;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem:) nikogo nie ma??????????? my cale popoludnie spedzilismy nad rzeka ,potem w parku na placu zabaw taki byl skwar ze lalo sie ze mnie jak z cebra.....Marcel tez caaaly mokry;samochodu nie kupilam:( dymil kurna a frajer francuz prze telefon zapewnial ze "everything is perfect"...)to jak go zobaczylam to myslalam ze mu perfect to moge w leb dac...przepraszam ale tak mnie zdenerwowal.... potem zamowilismy z Marcelem pizze i obzarlismy sie zdrowo po czym on padl do lozka....mala tez juz spi....a ja czekam na "meza"....i poce sie w tym domu okna pootwierane a i tak zaduch....uffff.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora! 🖐️ Agnieszka 75! Bardzo rozumiem twoje odczucia, ale po naszym nieudanym zeszlorocznym powrocie do Polandu podchodze do zagadnienia z wiekszym dystansem. Jak mi zle, to spakuje manatki i poszukam jakiegos lepszego miejsca do zycia, nie wszedzie musi mi sie podobac :D Dobrze, ze masz kochajaca rodzine tam na miejscu, moja jest rozproszona po swiecie i jak sie pare ciotek czy kuzynow zbierze to jest swieto :) Anecia, ty to masz szczescie, ze juz znalazlas swoje miejsce! Powaznie pisze. JA bym tak chciala zobaczyc gdzies przed soba perspektywy rozwoju osobistego i zawodowego, no i milych ludzi wokol... :) A z innej beczki - dziewczyny, czy ten pas co polecalyscie mi, to taki jest jak majtki sciagajace czy taki bardziej plastikowy? Jak sie go pierze? To tkanina? Jak kolezanka cwiczyla sobie na mnie aplikacje kosmetykow (ma salon kosmetyczny) to mi tez cos takiego dawala, tylko szersze i mowila, ze pod tym szybciej i lepiej dzialaja kremy. To to samo? Sorki za pytania, nie jestem mocna w gadzetach kobiecych :D Mam tylko depilator, suszarke i zalotke. Kiedy wkladalam dzis Maksa rano do wanny poczulam bol w kregoslupie i musialam caly dzien uwazac, bo wydawalo mi sie, ze jeden nieostrozny ruch i cos mi sie stanie z kregoslupem. Maz przed wyjsciem do pracy troche mnie pomasowal. No i kladziemy sie z Maksinskim spac, a on kaze mi sie polozyc na brzuchu i zaczyna mnie oklepytac po plecach. Myslalam, ze sie posikam, z taka powaga to robil, a nie wiem, skad podpatrzyl. Pozniej zrobil mi porzadny masaz, ma strasznie duzo sily w tych malych lapkach! Na zakoncznie cmoknal mnie w plecy jak to maz zawsze robi. Normalnie spadlam z lozka z wrazenia! Mam teraz dwoch masazystow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, nie mowcie, ze juz trzeba swiatlo gasic... Spicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tak onyx miejsce na ziemi trzeba miec swoje ja juz po 30 wiec c twierdze,ze to juz moj czas na to, trojka dzieci w glowach im mieszac nie bede daniel tu ma kolegow,juz raz musial sie z nimi rozstawac drugi raz mu tego nie zrobie pierwszy rok byl tragiczny z nim,zyczeWam wszystkim co chca wracac do pl i tym,ktore jeszcze nic nie wiedza szczescia!!!mi brakuje tylko SWOJEGO domku,ale wierze,ze uda nam sie kupic kieeeeedys;) onyx nie wiem czy to ten pas on jest taki bardziej gumowy od srodka,a z wierzchu ma to niebieskie zapina sie na rzep,ja go nie pralam tylko przemywalam, sa tez szerokie ja mialam w polsce od samego dolu brzucha pod cycuchy,ktorych nie mam wiec onyx kochana mozesz mi troche podeslac:D dzisiaj znowu zapowiada sie piekny dzionek :)w polsce nieciekawie z ta pogoda dzisiaj burze i deszcze maja byc,ale spoko po co waly im no nie?13 lat i nikt ich nie wybudowal,tak jak autostrady im nie potrzebne,biedni ci powodzianie... kto na kawci ja zasmarkana i zle spalam wiec na pocieche zamiast zielonej herb.kawuuuusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D U mnie tez zapowiada sie ciepelko, kiepsko spalam wiec duzy garnek kawki.... Anecie to na zdrowie:P i za udany dzien.... oczywisice wznosimy toast kawka:D Onyx ja swoj bardziej moczylam w wodzie z plynem do prania, niz pralam. Ale z mojego to kapalo po cwiczeniach, a tak wogole to jest taka gumowa pianka:) jak stroj do nurkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dokladnie tak onyx jak stroj do nurkowania lomea dobrze napisala strasznie sie dzieje katastrofy,powodzie pewnie teraz pelno robactwa sie tam namnozy,komary,chorobska,gdzies tam cyklon eeeh zdrowko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja dzisiaj herbatka mietowa sie racze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Niedobre wiesci od samego rana... ach... nie straszcie mnie tymi samolotami- jutro rano moj Malż do Polski leci na rozmowe w sprawie ewentualnej pracy.Nie mam ochoty go puszczac. I tak sobie nie wyobrazam, ze raptem mamy sie stad zwinac i zostawic cale to obecne zycie za soba. Widze tez, ze watek zrzucania kiloskow sie pojawil...tez bardzo bym chciala kilka zrzucic- niby nie przytylam duzo w czasie ciazy ( 10 Kg) i wlasciwie wszystko zrzucilam... ale mam apetyt jak smok... tlumacze to sobie karmieniem...i tak dorobilam sie 4-5 nadprogramowych kiloskow. No nic... a propos jedzenia: ide sniadano robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś z Was używa dla swojej pociechy mleka w blaszanej puszce ?? Onyx zapraszam,mizianie to on uwielbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was mamy..... ja dzis nie pospalam ale pogoda piekna:) wiec checi tez mam ....zwijamy manele idziemy do lasu(niedaleko nas jest) ..... frugo-ja uzywam tego mleka SMA ale nie wiem o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo moja amelia pije SMA w puszce ono jest cieplutko my tez w lesie bylismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym okiem tu zagladam, a drugim patrze na MECZ O WSZYSTKO, na razie 1:0 :D Aha, pianka do nurkowania, to brzmi znajomo :) Czyli odpada pranie w pralce, to zle bo ja z tych leniwych jestem :) A mam gacie sciagajace, kupilam se na slub jakby sukienka pozyczana byla za mala ale nie byla. Ile bym dala, zeby miec taki brzuch, jaki wtedy wydawal mi sie duzy ;) One takie jakies satynowo-rozciagliwe sa. Wiec pomyslalam, ze ni bede dublowac zakupow. Ale jesli to co innego to w Polandzie se kupie, pomierze sie i bede wam skladac cotygodniowe raporty. Co ja gadam, jakie raporty, tydzien chyba wystarczy... :P Zartowalam... Jak nie zasne to jeszcze wu zajrze, piszcie, piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wkleilo mi posta :( Zobaczymy, jak nie ma znowu, to wkleje jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mobilizujecie mnie! Chyba od jutra bede sie oszczedzac z jedzeniem ;) Jak mąż we wtorek wroci, to pewnie mnie nie pozna taka lacha ze mnie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.....:) my juz po lesie i 2h na placu zabaw....skwar straszny spalilo mnie tam gdzie nie powinno czyli plecy i jedno ramie!!!!! Za duszno na takie wypady jak nie ma cienia to jest tragedia..... teraz pizza zjedzona bo w te upaly to mi sie nawet gotowac nie chce.... onyx-jaki jest mecz tak wogole? lilowa-ciebie nie trzeba chyba mobilizowac:)nie ma do czego...zdjecia przeciez widzialam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)wiatam drogie babki mama zalotnika wrucila wczoraj ale do dzis nadrabialam czytanie:P:P nabiłyscie tych stron tak ze az mi sie słabo zrobiło od nadmiaru:P miki witam🌻to na poczatek, a teraz tak frugo --psina do wycalowania i ponianczenia :)tez sie pisze onyx--ale ty widze fan pilki jkestes na calego co do reszty dziewczyn to nadrobilam ale nie mam sily pisac bo padnieta jestem moj M ma jeszcze dwa dni urlopu zatem latamy na wycieczki dzis bylismy w crystakl palace parku piekno super i upal, wygladam jak murzynka, opalona jak diabli:) A u nas duzo zmian nastapilo) Maksik byl intensywnie rehabilitowany przez caly pobyt, ale jak mu tutaj szybciutko rehabilitacji nie dadza ja zjezdzam do polski, Maks wazniejszy wiec bedziecie mnie mogly wywalic z tad:( A ja przestalam karmic sprawe roztrzygnal Maksik poprostu oznajmil placzem i wrzaskiem ze wiecej maminego mleka nie wypije:( No i teraz prosba do wszytskich obecnych poprosze o wszytskie diety jakie macie mam do , zrzucenia 8 kg i to byle szybko bo w lustro patrzec nie moge od poniedzialku zaczynam:)!! Ponadto scielam wlosy mam takie kruciutkie teraz i nawet mi sie podoba A miki gdzie ty dokladnie mieskzasz?? ech ale sie rozpisalam no dobra przyznam sie tesknilam ZA WAMI:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ onyx ja go rzadziutko namaczalam,przecieralam ten pas oczywiscie mamo zalotnika no ja mysle,ze tesknilas:) nie chce mi sie nic tak goraco od rana kawe pije z duza iloscia mleka bo bym nie dala rady goretszej wypic.mam nadzieje,ze ta miesieczna @ mi niedlugo sie skonczy juz mnie meczy to strasznie w ta goraczke jeszcze aha onyx jak tam mecz ?ja ogladalam barce i inter,ale do pierwszej polowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberk Mama zalotnika fajnie ze juz wrocilas, a co do Maksa to decyzja moim zdaniem dobra, bo po co czekac ... ale kto wie moze bedzie tu rehabilitowany. Ale ulopik udany?? Podstawowa dieta to MŻ:D Frugo dopero teraz dopatrzylam sie zdjec:) Corki masz PIEKNE:D Psiak slodki:) Liliowa- przeciez ty laska jestes, gdzie ty masz te 4-5 kg, w uszach:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! Malz polecial. Oczywiscie narobilam mu jeszcze niechcacy problemow na lotnisku bo zapakowalam mu do torby prezent dla szwagra- termometr do powieszenia - takie cudo starodawne a' la wiejskie w ksztlacie łopatki... po blizszym przyjrzeniu w trzonku widac, ze ma rtec... . Oczywiscie uznali to za narzedzie i bezwglednie kazali zostawic. Zamieszania troche sie zrobilo, bo ja prezenty pakowalam i on nawet nie wiedzial co w ktorym kartoniku sie znajduje... ogolnie rozpierdziuche mu w torbie zrobili ;)Zal mi troche tego termometru... taki oryginalny byl i pasowalby im swietnie do ogrodu... dom maja wlasnie w takim stylu... wrrrr Ja nie wiem co oni mysleli, ze on tam w samolocie za kopanie sie wezmie? ;) Wyglada przeciez baaardzo uczucie, wiadomo ze to nie zaden terrorysta :) no nic.... trudno musze odzalowac Jesli chodzi o dietkowanie...dziekuje za mile slowa, ale niestety prawda jest nieco bardziej brutalna dla mnie. Mam do zrzucenia kilka kilogramow.Moze tego nie widac ale ja dobijam do 70 kg Drogie Panie! Tak wiec startuje dzisiaj...wiadomo, nie bedzie to jakas restrykcyjna dieta, bo karmie Adasia... ale ograniczenie slodyczy i wieczornych posilkow dobrze mi zrobi. Rady i sugestie mile widziane ;) A ja ciagle nie moge dogrzebac sie zdjec corek i psiaka Frugo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa musisz na koncie frugo z boku prawego poszukac ,,zobacz wszystkie ,,zdjecia to ci wyswietli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rankiem:) spalam moze 4.5h ledwo zyje kawa mnie ratuje i najlepszy przyjaciel red bull ,chyba kocham go za smak a nie za to dodawanie skrzydel:) znowu upal..... mamo zlotnika-nie wiem gdzie bylas ale ciesze sie ze odpoczynek udany:)ja mieszkam na poludniu londynu kolo Morden....ladna okolica,duzo parkow,rzeczka...niedaleko lasy.... lilowa-te glupki na tych lotniskach to tylko zawsze wszystko psuja.... ide zjesc sniadanko....bede zagladac....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa jak klikniesz na lin podany przez frugo na poprzedniej str.to wyswietli ci sie zdjecie i daj na nastepne i bedzie Hazan piesio slodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki a ja mieszkam w okloicach streatham w sumie to nie daleko od ciebie:) a teraz mi powiedz jesli mozesz czy jak dojade do morden to daleko ze stacji metra do tego lasu??i tej rzeczki bo my sie dzis wybiramy do kew gardens na spacer ale tam daleko strasznie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zjadlam jajeczniczke popijam zielona herbatka i kontempluje nad tym upałem:)Jak jechalam z Maksiem do kosciola w dniu chrztu to mialam wody po kostki:(a dzis sie praze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×