Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

"Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką możliwą wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje, [nie jest] jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie. Po części bowiem tylko poznajemy, po części prorokujemy. Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe. Gdy byłem dzieckiem, mówiłem jak dziecko, czułem jak dziecko, myślałem jak dziecko. Kiedy zaś stałem się mężem, wyzbyłem się tego, co dziecięce. Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno; wtedy zaś twarzą w twarz: Teraz poznaję po części, wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany. Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! szczesliwego nowego roku!!!pozne ale szczere zyczonka ode mnie! kamila26 cudna jest Olimpia!!! monis trzymaj sie!!!buziaki dla was wszystkich dzioewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooo i Anecia się znalazła :) może topik wyjdzie wreszcie z ukrycia :) Anecia welcome back :) pisz jak dzieciaki i jak sie ma najmłodsza gwiazda :) i w ogóle co słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja to w sumie tu pierwszy raz. i z zapytankiem czy sa tujakies mamusie mieszkajace w Basingstoke? pozdrawiam wszystkie forumowiczki. tez juz chce by bylo lato, bo zimno brrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flka witaj :) wydaje mi się,że nie ma nikogo z Twojej okolicy,ale zawsze możesz z nami popisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja sie odtajniacze i powiem co u nas:) Maksio juz stoi i uczy sie chodzic wszedzie go pelno, najwiece w koszu na smieci i kibelku brrrrrrrrr nie moge go oduczyc wkladania tam lapek:) no coz postepy kolosalne u nas ok planujemy raz dwa zakonczyc rehabilitacje jest coraz lepiej moze do maja skonczymy. Ja na diecie probuje zrzucic kilogramy moze sie uda:) trzymajcie kciuki ponadto jako tak i wszytsko ok serdeczne pozdrowionak dla Agi frugo i reszty bo wiem ze czasmi podczytuja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo zalotnika :) wow jakie postępy,życze w takim razie szybkiego końca i powrótu :) Za pozdrowienia dziękuję i też pozdrawiam :) A u nas grypa :( brrrrrrr mam dość,wszyscy zasmarkani, z gorączką :( a we wtorek mamy wizytę w szpitalu,trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I od nas cieplutkie pozdrowienia w Nowym Roku! Wiem, troche pozno ale lepiej pozno niz wcale. Tak wiec wszystkiego dobrego- nawet jesli styczen nie byl najlepszy, to na pewno kolejne miesiace przyniosa wiecej radosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Pamietacie jak kiedys na tym forum nie mozna bylo nadazyc z czytaniem?Jak kogos nie bylo z dzien,dwa to tyle bylo do nadrobienia ze nie dawalo rady wszystkich postow przejrzec:-)A teraz marniutko.Ale to dobrze ze topic sie nie urwal i wciaz istnieje. Anecia fajnie ze tu tez czasem wpadasz to znak ze zawsze bedziemy pamietac o tym topicu:-)Ile tu razem dziewczyny przeszlysmy:)Zawsze sie dzielilysmy tymi dobrymi i tymi zlymi informacjami.A jeszcze na starym topicu jak chodzilysmy z brzuchami tam to sie dzialo:-):-)Fajnie bylo! Kazda miala date porodu a inne tylko czekaly na wiadomosci czy urodzila i czy a sie dobrze:-)Ale ten czas leci!!! Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak... czas leci, leci.... A ja chwile przed 30-stka zdecydowalam sie na zrobienie prawa jazdy. Wiem, pozno troche, ale lepiej pozno niz wcale. :) Zawsze mi jakos nie po drodze do niego bylo, albo inaczej- nigdy nie bylo potrzebne. Wszedzie mialam blisko. :) Teraz mieszkamy poza miastem i pierwszy raz w zyciu naprawdę czuje, ze przydaloby sie prawko. Zapisalam sie wiec na lekcje. Poki co wyjezdzilam 9 godzin, test teoretyczny zdalam całkiem ładnie ;). Przydałyby sie jakies kciuki zeby dalej sie tez powiodło :) Adasko z raczkowania wszedl w etap biegania. Sama nie wiem kiedy to sie stało. Jest przeslodki, jak dla kazdej mamy jej wlasne dziecko :) Pewnie zadna z Was dzis tu nie zajrzy, ale zycze Wam udanego weekendu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a jednak jeszze tu ktos zaglada:) bo w sumie to juz mialam nie pisac, ale milo bdzie poklikac z mamami w uk. wiec kilka slow o mnie - nas. w uk od 5 lat. Julia - nasza corcia - przyszla na swiat 16.10.10 wiece niebawem stuknal jej 4 m-ce:) swieczek jeszcze dmuchac nie umiemy, ale za to gaworzy przesodko do swoich zwierzaczkow z pozytywki, do biedroneczki moniki najbardziej:) ponadto to czas tak szybko pedzi, ze awet sie nie zorientowalam ze tyle juz uplynelo od jej narodzin. cieszymy sie soba kazdego dnia. a za teraz mala spi i pewnie strzeli mi pobudke ok6ej rano to jest chwilka na pisanko. pogoda u nas fatalna, wieje ze glowe ma urwac, brrrr.... ale codzienny spacerek musi byc. w czwartek Jula miala zabieg tongue-tie, dobrze ze juz po, ufff... czy ktoras z was tez to spotkalo? a jutro wizyta u pediatry w Londynie. udanego weekendu dl Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko :) I jak Mała czuje się po zabiegu? Mam nadzieje, ze z kazdym dniem jest znacznie lepiej :) Gdzie mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!co nic nie piszecie trzeba utrzymac jakos ten topic przeciez:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 zagladnelam po nowym roku bo chcialam zyczenia WAM zlozyc noworoczne.na pisanie czasu za bardzo nie ma,od listopada mieszkamy w nowym domku 3 pietrowym:) jest super!ale nie wszystko,bo mam klopoty z najstarszym synem:( za tydzien lece sama z dziecmi do polski na tydzien- w grudniu moj wujek zamarzl na dworze na pogrzebie nie bylam wiec teraz odwiedze groby,bo tyle sie dzialo ostatnio,ze mam co zwiedzac...szkoda gadac. moj brat zostanie ojcem po raz drugi w czerwcu,coreczke bedzie mial,wiec druga dziewczynka w rdzinie bo tak sami chlopcy i amelia:) uciekam...bo przestaniecie zagladac calkiem;)powodzenia wam zycze we wszystkim.milion buziakow dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 zagladnelam po nowym roku bo chcialam zyczenia WAM zlozyc noworoczne.na pisanie czasu za bardzo nie ma,od listopada mieszkamy w nowym domku 3 pietrowym:) jest super!ale nie wszystko,bo mam klopoty z najstarszym synem:( za tydzien lece sama z dziecmi do polski na tydzien- w grudniu moj wujek zamarzl na dworze na pogrzebie nie bylam wiec teraz odwiedze groby,bo tyle sie dzialo ostatnio,ze mam co zwiedzac...szkoda gadac. moj brat zostanie ojcem po raz drugi w czerwcu,coreczke bedzie mial,wiec druga dziewczynka w rdzinie bo tak sami chlopcy i amelia:) uciekam...bo przestaniecie zagladac calkiem;)powodzenia wam zycze we wszystkim.milion buziakow dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Anecia- gratuluje przeprowadzki do nowego domku. A problemy mam nadzieje, ze się skończą.Odezwij sie po powrocie z Polski. Czy jeszcze ktos tu zagląda? Czy nalezy spisać ten topic na straty? Mam nadzieje, ze nie. Czy ktos moze napisać coś o swoich doswiadczeniach ze spacerówkami- parasolkami? Szukam czegos na podróże samolotowo- samochodowe. Oprocz tego mamy juz bugaboo cameleon ,który swietnie sie spisuje na co dzien ale wolalabym nie zabierac tego wozka na wyjazdy do Polski a czeka mnie kilka niedlugo. Zastanawiamy sie nad jane- energy. Macie jakies opinie na jego temat? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillowa z tego
co wiem to żeby złożyć jane trzeba odpiac budke, jezeli nie jesteś dość dużą osobą to dobry jest mały maclaren . może być używany ale raczej w dobrym stanie powinien być inaczej ciezko się go prowadzi, mam właśnie tego maclarena i tego większego maclareno techno xlr też i komfort jazdy dużo lepszy w tym większy ale zajmuje więcej miejsca , natomiast ten mały maclarenchyba nazwa quest jak jest w dobrym stanie to też ujdzie a jest lekki i mało miejsca zajmuje, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak fajnie ze jednak ktos tu zaglada jeszcze:) u nas po zabiegu troche lepiej ale nie ak dobrze jakbym tego oczekiwala. Mala ma niechec do prawej piersi i musze ja karmic spod pachy, a to nie jest komfortowe wcale. dzis bylysmy w baby clinic i przy pomocy bf supporter bedziemy sie karmic na siedzaco, zobaczymy. 3majcie kciuki:) no i chyba juz powolutku swedza dziaselka bo zabki sie odzywaja bo cos maudna jest i zasysa namietnie piasteczki. a ponadto rosnie moja pralinka jak na drozdzach:) za tydzien jedziemy wszyscy do PL i liczymy zejuz ie bedzie tam takiej srogiej zimy. ja jestem wciaz na etapie gondoli, mamy Mikado sprowadzone z Pl, w zestawie tez spacerowka. jak wybrobujemy to damy znac jak sie prowadzi. a uzywalyscie/uzywacie moze nosidelek dla dzieci? bo zamierzam sie zaopatrzyc a nie wiem jakie sa najlepsze. jakie polecacie? pozdrawiamy i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podpowiedzi odnosnie wózków. Jednak skusilismy sie na Jane Energy ( nie trzeba odpinac budki przy skladaniu). Jestem wysoką osobą wiec dla mnie jak znalazł- jest nieco wyzszy niz tradycyjne parasolki.Jest zgrabny, lekki, ma dobre resorowanie, 5 pozycji siedzenia ( wlacznie z lezącą- wg producenta nadaje sie od urodzenia). Na dluzsze wyprawy jezdzimy bugaboo camaleon i tego nic nie zastapi ale mysle, ze jane sprawdzi sie dorywczo na podróze samochodem czy samolotem. Własciwie juz moge polecic ten wozeczek. Kobietki, gdzie sie podziewacie? Czy nie macie zamiaru juz tu zagladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga uk mnie tyu zapedzila swoja osoba:D:D:D:D Jestem przywitam sie ze wsyztskim choc widze ze topik padl na dziub:( no nie wazne ja tam napisze wszytsko jak na spowiedzi:) MAksio z pluc wyleczony uczy sie chodzic juz sam za raczki prowadzony idzie jak to okreslila lekaraka dostojnie:d :D Nauczyl sie wielu rzeczy nie mowi ale coraz czesciej cos tam powie lub probuje po swojemu nauczyl sie wielu rzeczy jakich nei umial a powinien:)Opuznienia ma okolo 6 miesiecy ale nie cofa sie ani nei powieksza tylko idzie do przodu:)caly czas. Napiecie sie zmieniejszylo i to duzo lewa strona ta w ktorej byly drgawki jest sztywniejsza od prawej ale dodatkowo ma masaze teraz.w sumie rehabilitacja dobiega konca bo chodzenie samo w sobie ze tak powiem samodzielne moze opanowac sam:)przy meblach sie posuwa , od kilku dni uczymy sie nocniczka pewnie nam to dlugo zajmie ale zaczelismy:) To tak w skrucie a ponad to szukamy mieszkania nowego i nik nie che nam wynajac poniewaz mamy benefity i dziecko:(Moze ktos wie jak teraz z tego wybrnac? Dziewczyny wrodzcie na topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zrezygnowalam z odgrzebywania naszego topiku bo nie moglam go znalezc :-) Ale moze ozyje dzieki nam, kto wie.... To Maksio juz sobie niezle radzi jak czytam a skoro, jak piszesz idzie do przodu to w koncu sie pewnie wyrowna a z takim samozaparciem jakie ma jego mama to w stu procentach :) Nie wiem co Ci doradzic z mieszkaniem, szukaj ogloszen gazetach przez agencje lub od prywatnych landlordow, nie wszyscy maja zastrzezenia co do dzieci, zwykle jest to ujete w ogloszeniu. A gdzie Wy jestescie? To chyba Londyn, tak? A moze sprobujecie zlozyc podanie do councilu o mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie kobieto
zlap za slownik ortograficzny :O To jakas masakra jakie bledy ty robisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Ja tu wiecej juz pisac nie bede umarlo trudno powiem wprost skoro komus przeszkadza ze bledy robie to bez sensu wpisywac tu cokolwiek nie kazdy jest idealny, chociarz wl;asnie dlatego to forum umarlo, bo nie kazdy jest idealny.Dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodyl100
Sprzedam Movicol niemieckiej firmy Norgine. 30 saszetek w cenie 80 zł. tel. kontaktowy 509620609. Mogę wysłać pocztą. Dodatkowy e-mail: adam1de@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglada tu jeszcze ktos? Moze jednak odnajdą się zagubione duszyczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczyny:) ale piekna wiosenka za oknem:))))) az milusio:), ahhh... my po powrocie z pl, bylo super, aczkolwiek Julie dopadlo zapalenie krtani, zastrzyki i inhalacje omogly. a ja poddalam sie zapaleniu oskrzeli:( ale szybko przeszlo i jest ok. klika tu jezcze ktos? piszcie...... milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ja tu wpadam od czasu do czasu zeby zobaczyc czy ktos pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ja tu wpadam od czasu do czasu zeby zobaczyc czy ktos pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×