Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BJ26

17 sierpnia 09 START !!!

Polecane posty

Gość BJ26

Witam:) Zakładam Topic w nadziei , że znajdą się osoby , które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Z reguły odchudzamy się po zimie żeby na lato fajnie wyglądać ale lato się powoli kończy więc w zimie będzie można popracować nad ujędrnieniem i stosując dietę ćwiczyć. Ja mam 15 kg do schudnięcia więc daje sobie więcej czasu. Pozdrawiam i zapraszam wszystkich chętnych do prowadzenia tego topicu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka-wiewiórka
przyłaczam sie :) chciałabym zrzucić z 5 kg- chociaz bardziej mi zalezy na szczupłym wyglądzie, ale nie mam czasu na cwiczenia ze wzgledu na prace ;/ wkazdym razie 3 mam kciuki bo trzeba o siebie dbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
Witam kurka-wiewiórka :) czyli masz do zrzucenia 1/3 tego co ja planuje. Ja chce zrzucić kg razem z ćwiczeniami ale później kontynuując rozsądne dietetyczne jedzenie ujędrnić ciało. Jeśli będziesz miała czas to pisz jak Ci idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISZI
JA SIĘ DO CIEBIE PRZYŁĄCZĘ BO ZACZYNAM OD JUTRA DZIESIĘCIODNIOWĄ DIETĘ. A TY JAK STARTUJESZ? JAKĄ DIETĘ ZAMIERZASZ STOSOWAĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
Hej:) ja chce zastosować tzw. Dietę Królów - dieta bez węglowodanowa. i stosować ją w połączeniu z ćwiczeniami. Dodam , że ważę 75 kg właśnie się ważyłam tak więc 60 kg to mój cel. 16.08.2009 - 75 kg ..............- cel 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISZI
TO PPOWODZENIA! MAM NADZIEJĘ,.ŻE SIĘ UDA. JUTRO SIĘ ODEZWĘ JAK MI IDZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
Ja również pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja też od jutra zaczynam...w końcu:) Bede stosowała dietke weglowodanowo-białkową. mam nadzieje że damy razem rade. Mam diete 9 dniowa ale bede ja stosowała do puki nie osiagne upragnionych efektów bo mozna ja stosowac bez przerwy.Dieta nie przekracza 1000kcl do tego małe wspomagacze i oczywiście duuuuuuuuuużo wody i czerwonej i zielonej herbaty. Chcę na początek zżucić 20kg a potem zobaczymy co dalej. trzymam kciuki dziewczynki za nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
No to zaczynamy kochane trzymam kciuki i piszcie tutaj jak się czujecie i jak wam idzie i na bieżąco notujcie tutaj wagę:)) Mamuśka 22 powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:) też się przyłączam. Moja waga to 64 i chciałabym na początek zejsc do 62, a potem 60. Moja dieta to MŻ i troche ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczynki:) I ja sie chciałabym przyłaczyc..moge?:) Mój cel to 55 kg.. w tej chwili waze 62 kg,mam 168 cm wzrostu. Mamuska tez urodziłas niedawno dzieciatko?:) Moje ma 4 mies..:) I chyba jestesmy w podobnym wieku mam 23 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Katarinka widze ,ze mamy podobne wagi startowe i taki sam wzrost:) uda sie!!!! jaka dietke bedziesz stosowała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja sie przyłączę z chęcią :) odchudzam się już jakiś czas ale nie nerwowo., nie zależy mi na szybkim schudnięciu...ważę około 66 - 67 kg, noszę rozmiar 42 a chciałabym ważyć 59 kg. ze względu na pracę nie mam czasu ćwiczyć.... czasami ale bardzo rzadko. 21 września mam wesele i chciałabym do tego czasu schudnąć jakieś 4 kg :) Dziś jeszcze nic nie jadłam ale na śniadanie mam zaplanowane ( jestem w pracy) *activia śliwkowa *bułka z ziarnami *jabłko a na obiado - kolację, jeszcze nie wymyśliłam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! NO TO ZACZYNAMY!!!!!!!!!! Legally blondee 86- No ja mam 22 lata a mój synuś ma juz 9 miesiecy...:D Kochane sa te maluszki:) No i własnie niestety zostały mi pozostałosci po ciąży...za duzo sie obrzerałam z syneczkiem he he:) Ja mam 176cm i waze 81kg niestety:,( Mam nadzieje ze teraz dam rade mam niezła motywacje wiec mysle ze sie uda. Ja chce znowu nosic krótkie spódniczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie jeszcze nic nie zjadłam bo wziełam tabletki i popiłam duza iloscia wody i srednio jestem glodna. Dla mnie najgorsze zaczyna sie tak od godz 16.00 wtedy bym cały czas cos podjadała i nie moge wytrzymac zeby czegos nie wszamac a powiedziałam sobie ze po godzinie 17.00 nic nie jem tylko woda i herbata zielona. zobaczymy czy wytrzymam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka:) Ja mam szkraba który ma 4 mies:) Ja sie odchudzam za to na swój własny slub wychodze za maz po dkoniec wrzesnia i chcialabym nosic 36 /38 suknie ..teraz mam 38/40. Ja mam problem z talia po ciazy bo biust 90 cm, biodra 89 cm( szczuplutkie) tylko ta talia po ciazy 74 cm mnie przeraza;/....kiedys bylo 64:(chlip chlip. No ale sie zmotywowałam i wag pokazła mi juz 61.9 przed chwilka;) spada pomalusku:) Ja dzisiaj zjadłam: Rano chlebek chrupki z Almette i szynka +rzodkiewka Jogurt ze zbozami Obiad fasolka na parze i 100 gram piersi z kurczaka i teraz wcinam jabłko. na podwieczorek mam jogurt i grejfruta..i starczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
Witam wszystkich:) Fajnie, że jest nas coraz więcej. Ja rozpoczęłam od dzisiaj dietę tą którą sobie zaplanowałam a później wybieram się na rolletic ( takie masaże ujędrniająco-wyszczuplające) ja daje sobie również więcej czasu na schudnięcie bo jak wspomniałam mam 15 kg do zrzucenia. Fajnie, że są tu mamusie ja tez jestem mamą ale moja córcia ma prawie 2,5 roczku. Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
Mamuśka22 to mamy podobny cel ja też chce ważyć 60 kg w chwili obecnej ważę 75 kg ale wszystko do zrobienia tylko silną wolą i motywacją:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) równiez przystepuje do odchudzania. ale nie wiem od czego zaczac. szczerze mowiac nie potrafie sie odchudzac. zawsze jak schudne to potem tyje 2 razy tyle. zle mi z tym ;( chcialabym raz na zawsze schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
Witaj Proego proponuję zacząć od zmotywowania siebie tym , że nie jesteś pierwszą osobą, która zmaga się z kilogramami. Jeśli nie masz diety, którą chcesz stosować proponuję wyeliminować słodycze, białe pieczywko, ziemniaki, makarony itp a wprowadzić więcej warzyw, ciemne pieczywko, chudy nabiał, wędliny itp... zacznij od teraz i nie waż się codziennie raz w tygodniu bo tak to człowiek zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś zjadłam na śniadanie jajecznice bez chleba na odrobinie oleju. na obiad zjadłam ok 100g pieczonej szynki bez ziemniaków a na kolacje 3 brzoskwinie. Mysle ze nie jest tak zle co? i nie jestem głodna:) Piłam ok 1litra wody niegazowanej i szklanke zielonej herbaty wiem ze to za mało ale jak na mnie to juz bardzo duzo bo wogole mało pije:( Jutro postaram sie wypic ok. 2l:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Chętnie się do was przyłączę, gdyż właśnie dziś zaczęłam 9- dniową dietę "odchudzanie na zawołanie". Tak średnio wierzyłam w jej skuteczność ale jest tyle pozytywnych wpisów, że sama postanowiłam spróbować. Właśnie opijam się wodą, po dzisiejszym dniu jestem bardzo najedzona, aż się zastanawiam czy nie za bardzo ;) Pozdrawiam wszystkich cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiejszy dzien zakonczylam na ok. 850kcl oraz troszke ćwiczeń na nogi i tylko 130 brzuszków ale nie ćwiczyłam juz pare lat wiec wiecej nie dałam rady.Może jutro z ćwiczeniami bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzisiejszy dzień w miarę dobrze około 1000 - 1200 kcl , jak na mnie to nie jest źle, niestety nie mam czasu na ćwiczenia... staram się jak najwięcej chodzić, końcem września chcę się zapisać na fitness, dlatego tak późno bo nie mam czasu teraz... a jak się obronię, to już będę miała więcej luzu zmykam już bo jutro o 05.00 pobudka :) na jutro do pracy mam zaplanowaną activie i bułkę z ziarnami dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczynki:) Ja na sniadanko dzis chrupkli chlebek z szynka i kawa zbozowa bez cukru... teraz popijam cherbatke spalanie. Dzisiaj rano waga mi pokazała 61.9 :D idzie...:)...ale to raczej woda te pierwsze 2kg;) he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja już w pracy, właśnie nam prąd wyłączyli... ale kompy działają :) tylko radio nie gra.. piję sobie kawkę, na śniadanie mam activie i grahamkę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo Kobitki :-) przyłącze się chetnie do Was :-) ogólnie to moja zasada poprostu MNIEJJ ZRYJ i RUSZ DUPE :-) czasami jest mi sie cieszko odpowiednio odzywiac bo spedzam 14 godzin w pracy ale to sporadycznie na koniec dnia albo na poczatek nastepnego bede podsumowywała co zjadłam, ze wszystkim grzeszkami ewentualnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×