Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BJ26

17 sierpnia 09 START !!!

Polecane posty

Gość lola 30
witam ......zapomnialam dodac ze mam 30 lat wzrostu 168 kilo 65 i mam 5 letnia coreczke......niestety na ciaze nie moge zwalic bo minelo juz 5 lat ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka:) Mamuska wysłałam zaproszenie na NK...dziekuje za dane:) Piekna kobietka z Ciebie !:) Dzieciatko tez słodziutkie:) Doszło zaproszonko:>? Moja waga 61.6 dzisiaj leci w doł.jeszcze 6 kg heh:) Witaj Lola 30:)... to nastepna "slubna" na ten okres;) Uda sie na pewno!!!!:) Moje sniadanie dzisiaj to 4 plasterki chudej szynki z indyka ze szczypiorkiem i pomidorem do tego herbatka spalanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jade teraz do galerii handlowej po jeansy;).. widzialam sliczne i ciekawe jakkii rozmiar kupie;) sadze,ze M no ale zobaczymy;) A potem no owocowo-warzywne zakupki hheheh;) Miłego poranka dziewczynki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally blondee 86 - Ty to faktycznie masz sie z czego odchudzac...:) Przeciez jestes bardzo szczupła!!!! dziekuje za zaproszonko:) Z ciebie to niezła laska, a synus śliczny i kochaniutki:) Ja jeszcze sniadanka nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamuska... mam 168 cm wzrostu niby sredni wzrost ale przed ciaza wazylam 55 zawsze i bardzo bym chciala powrócic do tej wagi;) ale uda sie Dziekuje za mile slowa:) Zjedz sniadanko... bo to caly mobilizator naszego organizmu na cały dzien. lekkie ale zawsze jakies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
Witam was kochane kolejny dzień przed nami u mnie piękna pogoda. Z racji tego, że mieszkam nad morzem grzechem było by nie zaglądnąć na plażę więc może słonce troszkę tłuszczyku wytopi;) Pozdrowienia ja wypiłam szklankę maślanki ale stwierdziłam, że będę się ważyć raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BJ26- o jej...jak ja bym chciala byc na Twoim miejscu...:) tez chce na plaze, hmm...opalanie,pływanie....bosko:) Zazdroszcze! A ja juz po sniadanku. Zjadłam 2 pomidorki....pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka.
Witam odchudzaczki:D JA również, chętnie się przyłączę. Mam do zrzucenia 5kg do ostatecznego efektu. Zastanawiam się nad formą diety, ale póki co jestem na MŻ;) Myślę o diecie 10 dniowej z samym białkiem. Wiecie... kefirki, jajka, sery, mięso i warzywa... Dziś zaczynam:) rano zrobiłam 90 brzuszków, 9.00-activia i kawka z mlekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka.
legally- śliczna sukienka!! Ja też wychodzę za mąż. W maju 2010. Ale jeszcze nie znalazłam nic na siebie:/ Konsultankta- powiedz coś więcej o ACTIVE-LIFE DL-Phenyloalanine... skąd to wytrzasnęłaś?? Brzmi zachęcająco. Poprawianie nastroju na diecie- przydatne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moje wczorajsze meni: 1. danio bananowe z płatkami fitness 2.banan 2. sałatka z banana i brzoskwini 3. 1/4 porcji zapiekanki makaronowej -- to był ostatni moj posiłek o godzinie 16 potem około 23 wypiłam jednego drinka sobieskiego, jabłkowego, nie moge nigdzie znalezc ile te drinki maja kalorii......... dzis estem w domku, byłam na malym spacerze he he 10 minut i zjadłam: 1. jajecznice z dwoch jajek z cebulka smazone na oliwie :-D 2. jednego duzego gołąbka na obiad (bez ziemniakaów!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-P ) i zjem 3. banana na kolacje albo loda jakiegos :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola 30
dzien dobry dziewczyny,,, u mnie jest rano bo niestey mieszkam w kanadzie i roznica czasu jest wielka... ja dzis znowu sie zwarzylam ale nic ,moja waga dalej stoi... sniadanie -jogurt 0% i kawka z mlekiem 0%... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o banany to nie sa one najlepsze w diecie:( A ja zjadłam niedawno obiadek troszke za pozno ale nie mogłam wczesniej. Zjadłam 2 gołabki i koniec na dzis Jestem pełna...Choc jeszcze jednego gołabka bym wsuneła ale to tylko dlatego ze je bardzo lubie a najedzona jestem na maksa. No to przeliczajac co dzis zjadłam to chyba nie tak źle bo rano 2 pomidorki i trzymały mnie do 16.00 i nawet nie czułam głodu a niedawno 2 gołabki wiec jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
Konsultaantka obawiam się , że tego typu drinki są kaloryczne np. MARGHARITA ma ok 850 kalorii, PINA COLADA - 650 kalorii a MOJITO - 242 kalorie. Sobieski też należy do drinków słodzonych więc na pewno mieści się w/w kaloriach. Niestety ja tez lubię te drinki i musiałam sobie odpuścić bo jakby nie patrzeć alkohol jest tuczący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki co tu tak cicho???? ja troszke zgrzeszyłam...zjadlam jeszcze z 10 śliwek i 2 gruszki i to tak koło 19 a jeszcze wczesniej koło 18 jednego gołabka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
Mamuśka22 jeden gołąbek Ci nie zaszkodzi ja też dziś zgrzeszyłam i teraz cierpię zjadłam pieczarki ale takie podduszone z cebulką i niestety źle zrobiłam jutro jestem na samych herbatkach i aqua slim Pozdrawiam :)) Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
To jutro już nie zjesz :)) no a ja muszę się jednak zmobilizować i tylko tą wodę i herbatki jutro pić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA RACZEJ BYM NIE DALA RADY NIC NIE ZJESC BO BEDE PILA CALY DZIEN WODE I HERBATKI A WIECZOREM SIE NAZRE...:( ALE PRZYDAŁABY SIE TAKA 3 DNIOWA GŁODOWKA, OCZYSCILA BY I PRZYSPIESZYLA METABOLIZM. ALE TO NIE DLA MNIE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki!:) Mamy kolejny dzinek dietki....A wogóle to cos cicho tu u nas...:( Ja tak bardzo mam ochote posprzatac cały dom...ale jak pomysle sobie ze zaraz wstanie synek to nie chce mi sie nawet zaczynac....bo wim ze nie skoncze z nim:( Spadam na sniadanko:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj jeszcze nagrzeszyłam zjadłam dwa kawałki sernika kromke chleba z pomidorem i loda czekoladowego dzis znow zaczynam od detowego sniadania: jajecznica z cebulka na oliwie, potem wpadne jeszcze sie wyspowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem maja bardzo duzo weglowodanow i nie powinno sie ich jesc. Wzadnej diecie nie ma bananow. Przynajmniej ja nie słyszałaam zeby były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
Witam melduję się na posterunku:) ja muszę dziś sobie zrobić dzień oczyszczania przez wczorajsze pieczarki więc aqua slim i herbatki. Przez weekendzik się nie odezwę bo z moim boyfrendem :P jadę na wycieczkę Pozdrawiam was Kochane i napiszcie jak zawsze co jadłyście a jak któraś z was napisze ile już straciła na wadze też będzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwielbiam banany jest to jeden z najlepszych owoców..:) ale w diecie staram sie go unikac. Nagrzeszyłam dzis okropnie...:( kolejna porazka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i ja nagrzeszyłam:(...urodziny dzis przyjaciolki i wypilam 2 piwa z sokiem... buuuu ona do tego podala spagetti zjadlam dosłownie 3 łyzki... chcialabym o wiele wiecej ale poskarzyłam sie na niestrawnosc"(nieprawda..buuuuu:(...... rano tylko 1 kanapka z chrupkim i jogurt. do konca dnia tylko woda.....i herbatki biore tez blonnik z ananasem pomaga:) mam @ wiec wole sie nie wazyc dzis dostałam i jestem meganapeczniala i czuje,ze waze z tone...tez macie takiwe uczucie podczas okresu:>? dziewczyny bierze ktoras z was pigulki anty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam 2 miesiace pigułki ale to nie dla mnie....wogole zapominałam o nich....:( a jak sie przegapi 1 dzien to moze byc nie za ciekawie a co dopiero jak sie bierze co 2 dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak strasznie dzis nagrzeszyłam ze az sie wstydze:( dzien uwazam za stracony:( mozna powiedziec ze sie najadłam na kolejne 3 dni:( przydała by sie głodowka oczyszczajaca ale wiem ze nie wytrzymam ani 1 dnia na głodowce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×