Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BJ26

17 sierpnia 09 START !!!

Polecane posty

Juz troszke sie zrewanzowałam za te moje grzeszki. Zrobiłam 500 podskokow na skakance,70 brzuszkow i cwiczenia na nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu wskakuje tylko w wolnej chwili dzis jestem w pracy i narazie nic sie nie dzieje wczorajszy dzien tez uwazam za stracony, bylismy na małej imprezce i podjadałam chipsy i paluszki.... :-( ale zamiast piwka i drinków piłam wode cytrynową... dzis mnie brzuch od tych chipsów boli :-( a i zapiekanke zjadłam... no poł he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewczynki:) i ja wczorajszy dzien uwazam za stracony..... do piwka doszly chipsy wieczorem przy filmie..mam okres i cala lodówke bym zjadla he he. waga 62 kg przy okresie w ubraniu;/ a juz 61.8 bylo mam nadz ze jak skoncze @ bedzie znowu tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to wogole jest taki okres gdzie cieszko jest trzymac dietke zwłaszcza wieczorkiem przy spotkaniach ze znajomymi przy piwku grillu, nad jeziorkiem..... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moje dzisiejsze meni: 1. 3 kawałki chlebka chrupkie 2. jabłko 3. 3 małe pałeczki kurczaka z grilla 4. jabłko 5. 2 lub 3 kawałki chrupkiego z pomiorem gdzies miedzy czasie wplote korący kubek knorra duzooo wody pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewczynki:) Ja nadal @ wiec nie waze sie... bo i tak z kg bedzie wiecej;/ ale przymierzylam kurtki z kwietnia te ciensze jak wrocilam ze szpitala po porodzie i normalnie spadaja ze mnie..czyli 4 mies daly rezultat heh:) Niestety suknia okazała sie na mnie za duza:(i mam do wyboru albo zmniejszenie jej...albo mirzylam tez inne z kolekcji Urszuli Mateji... musiałabym dopłacic 700 zł le suknia jest rewelacyjna ipieknie lezy na mnie . to link do niej....http://www.slubnysalon.pl/umateja.html model nr 631 ( jest raczej na dole strony) Moze Wy mi doradzicie ,ktora suknia ładniejsza? W oby bedzie to rozmiar 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna suknia slubna.... ile takie suknie kosztują?? ja wczoraj juz nic wiecej nie podjadłam i dzis mam nadzieje ze wytrzymam to moj plan: 1.4 kawałki chrupkiego z wedlinką kawka 2.jabłuszko woda 3. 4 kawałki chrupkiego z wedliną gorący kubek 4.jabłko gorący kubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczeze to ładniejsza jest ta co dzis wkleiłas...model nr 631 Poprostu cuuuuudo:DBardzo mi sie podoba...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
Cześć dziewczynki, wróciłam już z weekendu i zaglądam do was a tu smutne minki. Wiem , że lato za bardzo nie sprzyja odchudzaniu więc piszmy chociaż tutaj co u nas i w ogóle a jeśli któraś na poważnie weźmie się za odchudzanie to wyniki będzie nam tutaj podawać:)) Ja dzisiaj zjadłam pół piersi z kurczaka gotowanej, fasolkę szparagową żółtą, troszkę kaszy gryczanej z groszkiem zielonym. I piję Aqua slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
Witam was:) piękny dzień się zapowiada a ja już twardo postanowiłam biorę się za siebie. Nie mam żadnych zaplanowanych imprezek na najbliższy czas więc dla mnie to idealny moment. Pozdrawiam miłego dnia :) O 11 idę na rolletic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
UUUU topic umarł no cóż trudno ja jednak mam zamiar schudnąć pozdrawiam wszystkich odchudzających się:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka:) i ja jestem... i ja chudne:) waga 60.8...:) Okres mija... i mnie mniej uda sie wazyc 57 do slubu:) Wybrałam jednak ta suknie z kolekcji Urszuli Mateja... odwazna ale piekna!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legally blonde 86
Mamuska i jak tam waga:)???? spada:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA RAZIE TYLKO KILOGRAM BO ZA DUZO SOBIE POZWOLIŁAM WCZORAJ I W WEEKEND ALE POSTARAM SIE JUZ TAK NIE GRZESZYC...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A co z tym 78 kg co bylo juz???? Nagrzeszyłas i wrócilo:>? Oj niedobra kobieta;) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)i znowu cisza:) U mnie nadal 60 kg na wskazniku mam juz 3 kg na miniusie..do slubu równy miesiac:).. uda sie na pewno jeszcze 3 kg stracic:) jak tam dziewczyny:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny jakie wy macie wagi??? ja mam elektroniczna i taka normalna i nie wiem ,która dobrze wazy.. której byscie zawierzyly? u mnie roznica jest 2 kg..na elektronicznejwaze 60.2 a na normalnej 58 kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny jakie Wy macie wagi? Ja mam elektroniczna i normalna... i na dwóch pokazuje mi dwie rozne wagi na normalnej waze 58 kg, a na elektronicznej 60.1 i nie wiem której wierzyc? wierze elektronicznej bo nowsza...ale wolałabym wierzyc tej normalnej he he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Noi napisałam 2 razy to samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo :-) dzis.... jogurt naturalny, płatki fitness i poł banana 4 kawałki chrupkiego z wedliną gorący kubek jogurt naturalny, płatki fitness i poł banana i na kolacje zjem albo jogobelle albo kolejny goracy kubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gdzie sa wszyscy??????? ja dzisiaj piers z kurczaka 100 gram i ryz z salasta rano 2 chrupkie i jogurt. na wieczor mam jablko. waga 60.2":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj: jogurt z płatkami kawałek jabłecznika mamy miseczka rosołu z makaronem 2 kawałki rybki po grecku, mały kawałek chlebka razowego mała porcje sałatki z soczewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis bedzie: 4 kawałki hrupkiego z twarozkiem hohland sniadaniowym jogurt serduszko z płatkami fitness gorący kubek 4 kromki chrupkiego z twarozkiem i gorący kubek a w sobote sie waze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
Hej dziewczyny ja nadal na dietce juz 5 kg na minusie cieszę się bardzo i zmagam się dalej z kilogramami. Niestety dzisiaj dopadła mnie co miesięczna przypadłośc więc nawet nie mysle wchodzić na wage bo wiadomo ze w góre. Pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis bedzie: 4 kawałki hrupkiego z twarozkiem hohland sniadaniowym jogurt serduszko z płatkami fitness gorący kubek hot dog z orlenu a dzis jest sobota :-D stanełam na wadze i wreszcie zobaczyłam spadek wagi waga pokazała 54,6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na sniadnie o 11 zjadłam jogobelle z płatkami fitness o 15 zjem miesko z kurczaka pieczone bez ziemniaczków a potem sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×