Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BJ26

17 sierpnia 09 START !!!

Polecane posty

aha, zastanawiam sie nad kupnem aqua slim, czy ktorac z was to stosowała brzmi ciekawie i cena nawet nie duza...... ale czy będą efekty???>>>>>???? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba nieobecne.... to moje dzisiejsze meni: 1.danio brzoskwiniowe 2.banan 3.zupka chińska 4.jogurt naturalny z płtkami truskawkowymi fitelli tak zaplanowałam i tak wykonam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. Ja własnie wróciłam z przymiarki sukni ślubnej:D No i jak na razie zabardzo nic nie jadłam bo nie miałam czasu. na śniadanie zjadłam 2 pomidorki i to wszystko....zaraz ide coś zjesc i koniec na dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no mamuska masz zeczywiscie ogromna motywacje oby ci sie udało mi sie udało sporo (jak dla mnie ) schudnąc przed swietami, gdy tez szłam na wesele, ale czyjes i chciałam zrobic dobre wrazenie wiec Tobie to juz napewno musi sie udac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsultantka - mam nadzieje ze mi sie uda...:) choc juz mialam zalamanie dzisiej:( zjadłam jeszcze 2 kotlety mielone i juz koniec z jedzeniem tylko woda. o aqua slim nie słyszałam ale ja biore apptrim. kiedys brałam i przez 2,5tygodnia schudłam 7kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka22 - a mozesz cos wiecej o tym napisac?? to tabletki ?? i czy w tym czasie stosowałas tez jakas diete?? cwiczyłas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsultantka- trzymałam sie diety 800kcl i co 2 dzień bieałam po 10 minut,piłam jeszcze zielona herbate. ale mysle ze na kazdego inaczej to działa. poczytaj sobie o nich w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt :-) mogłam odrazu poszukac w necie :-P głupia ja he he ja niestety juz zadnych tabletek nie chce brac wolałabym cos własnie płynnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
Witam kupiłam dzisiaj Aqua slim te saszetki do rozpuszczania w wodzie cena 29.90 sa w płynnej formie wlewa je się do 1.5 litrowej butelki z wodą i popija przez cały dzien. Od jutra zaczynam je pić i będe informowac o efektach.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BJ26- tak tak pisz o efektach:). Poczytałam troche w necie o aqua slim i tez jestem zainteresowana ale poczekam na Twoje efekty...:) narazie mam apptrim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrace sie
przepraszam ze sie wtrace, ale widzialam w jadlospisie konsultaantka zupke chinska, to straszne swinstwo i szczegolnie podczas diety sie powinno tego unikac gdyz zawiera glutaminian sodu a poza tym sa zdrowsze rzeczy ;) Powodzenia wszystkim odchudzajacym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrace sie
a ten lek to musi byc straszne swinstwo skoro ma dzialanie przeciwbolowe i antydepresyjne. bym sie nawet nie zastanawiala nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legally blonde 86
Hej dziewczynki:) ja miałam wczoraj przymiarke sukni slubnej... 38:)...rozmiar juz sie nie łamie z 38/40:)... Uprzedziłam juz babke ,ze moge stracic kg na 36/38..zobaczymy czy sie uda;) Teraz juz na spokojnie:) Rano nie byłam głodna zjadłam 4 plastry wedliny z ogorkiem zielonym:) mamuska....i u Ciebie przymiarki:) slub w pazdzierniku tez niedługo:) ja mam 26 wrzesnia;) Jaka masz suknie..masz moze gdzies linka w necie? Jaki Ty rozmiar kupiłas? Poinformowałas babke o swoim odchudzaniu?? Bo w miim salonie mieli problem bo przyszla laska na przymiarke ktora w mies 12 kg schudla( chyba nic nie jadla:/) i zjechala z 44 na 40 i mialy babki mega problem z jej suknia...rozmiar mozna przerobic o jeden o dwa juz jesttrudno;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to wyzej to moj wpis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja jeszcze śniadanka nie jadłam, tak koło 10 cos zjem. legally blondee 86- No własnie nic nie mówiłam na przymiarce o odchudzaniu....Mam nadzieje że jak uda mi sie schudnąc to dadza rade przerobić.... A To link do mojej sukni.... http://www.marget.pl/Images/Galerie/Slubne/images/Fotki%20sukni/Carminne/carm_5_15.jpg Tylko troszke przerobiona...bo gorset troszke inny model,ładniejszy i z koronką, zamiast rękawiczek wybrałam sobie rękawki, welonu nie bede miała i troszke minimalnie spudnica bedzie sie rozniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamuska ładna suknia:) Ja z rekawiczek i welonu zrezygnowałam;) Nie w moim stylu... heh Oto moja: http://www.pannamloda.pl/ml20094.php To ta ostatnia z prawej strony u dołu. Zjadłam jogurt zbozowy -116 kcal na kubeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny jestescie na naszej klasie:>???? Moze któras ma ochote poznac sie tez wizerunkowo? o wiele lepiej sie wtedy pisze:) Albo załózmy własna skrzynke mailowa... z dostepem przez zaufane formuowiczki..bedzie mozna slac diety,wszelkie zdjecia z efektami chudniecia..itp co o Tym myslicie:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak już to imie i nazwisko wole podawac na maila bo nie chce zeby kazdy kto wejdzie na nasze forum mnie oglądał na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mamuska podeslij mi na miedzyniebem@tlen.pl swoje dane na nk odnajde Cie tylko napisz,ze wysłałas tu na forum:) a jak moja suknia Ci sie podoba:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
Witam:) Piję od dzisiaj aqua slim. Rozpuszcza się super w wodzie i ma woda lekko słodkawy posmak , koloru nie zmienia. W Większych ilościach np. 2 szklanki na raz troszkę mdli ale jest ok. Pozdrawiam:) moja waga drgnęła i jest dzisiaj 73.6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally blondee 86- suknie masz sliczna...tylko ja bym ni ładnie w takiej wygladala bo jestem przy kosci:( Napisze wieczorkiem swoje dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam idzie kobietki?? Ja dzis zjadłam: na śniadanie- jajecznice, 2,5 herbatnika, 3 śliwki. na obiad- pół miseczki zupy ogórkowej, malutki kawałek gotowanej piersi koło godz 16.00 1 jabłko i koło godz 17.30 2 gruszki i 3 sliwki. Chyba nie tak tragicznie co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJ26
Spać mi się nie chce i najgorsze są takie wieczory bo by się coś zjadło :))) no ale cóż lodówka na kłódkę i nie ma jedzenia więc obejdę się smakiem. Pozdrawiam was dziewczyny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola 30
czesc dziewczyny ...mysle ze moge sie przylaczyc?? ja mam podobny problem jak wy tez wychodze za maz pod konic wrzesnia i musze schudnac jakies 10 kilo,, odchudzam sie juz od dwoch dni ale moja waga nie drgnela dalej mam te wydente brzuszysko... moze razem z wami bedzie mi lzej ..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×