Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pysiula_22_

***Staraczki*** na MaJ 2010

Polecane posty

hej dziewczyny wantoszka rzeczywiscie te twoje cykle strasznie dlugie, jak sie okaze ze nie jestes w ciazy to wydaje mi sie ze powinnas sie zglosic do lekarza aby poszukac przyczyny. z tego co wiem to w cork sa jacys polscy ginekolodzy patulla a co u ciebie? testowalas znow czy @ przyszla? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest mój wynik!! właśnie narzeczony jedzie go dodebrać:D juz nie moge sie doczekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby jest!!!! dzwonik do mnie z ejak odbierał wynik pielęgniara podała mu rękę i pogratulowała:D baby jestem w ciąży:D jak się ciesze:D piszę to i płacze z radosci:D w piątek ide do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie dziewczynki U mnie dziś 37 dc. Cykle mam 31 dniowe, raczej regularnie, jeden dzień w jedną lub druga stronę zdzrzał sie ale nie więcej. Robiłam już dwa testy i niestety negatywne. Poczekam jeszcze kilka dni. Nie wiem co sie dzieje ale gdyby to była ciąza byłabym najszczęsliwsza na świecie bo razem z mężem czekamy na to już bardzo długo. Trzymam za Was kciuki **************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:):) campini-gratuluje:):) az Ci zazdroszcze:) majmon-testu nie robilam kolejnego, a @ nadal nie ma. Już nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patulla to znaczy ze jest szansa :) owulka ci sie mogla przesunac i moze dlatego test jeszcze nie wykryl ktory masz teraz dzien cyklu i jak dlugie masz przewaznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się wszystkim pochwaliłam;) beta wyszła 359,9 wię prawidłowo chyba. Misiek mój jak mi dawał kartke to miąl łezki w oczach, a wcześniej jak zadzwonil to powiedział ze będe miala dzidziusia:D nie ze będziemy mieli;) w sobote się dowiem co i jak dokładnie, bo ide do gina. wcześniej sie umówiłam na piątek ale cholerka zapomniałam ze mam wieczór panieński;) więc zosia zaliczy pierwszą w życiu imprezke;) dobrze ze miałam przeczucie wcześniej i ni epiłam alkoholu;) teraz na weselu będe sie musiała ostro wykręcać;) dziewczyny nawet nie wiecie jak sie cieszę:D gratulejszyn pozostałym mamom;) i trzymam kciukasy za mamy które jeszcze czekają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Campini GRATULUJĘ !!! Dziewczyny ja jestem mamą 2 synów obu planowaliśmy, a teraz chyba wpadliśmy, kurcze chcieliśmy trzecie dzieciątko, ale nie teraz... Okres mi się jeszcze nie spóźnia, nie robiłam też testu dlatego jeszcze nic pewnego, ale jakoś czuję że jestem w ciąży, sama nie wiem dlaczego. Mam bardzo regularne cykle zwykle co 24-25 dni. Pierwszy dzień mojej ostatniej miesiączki był 10 sierpnia... Jeśli nie dostanę okresu do soboty, góra niedzieli to pewnie ciąża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latinka
hej Campini...serdecznie gratuluje...ja dzis rano zrobilam test i niestety negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam wczoraj test i negatywny . Dzis jest47 dzien piersi nadal bola juz 12 dni, wiec jeszcze 2 dni i powinnam dostac okres skoro wczorajszy test wyszedl negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka173
wantoszka ja też jestem tego zdania, że powinnaś iść do lekarza nawet jeśli okres przyjdzie lada dzień. *campini* gratuluje, ja też Ci zazdrocze :) mam nadzieje że za mieisąc ja też bedę sie tak cieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wantoszka widze ze nie wytrzymalas do piatku ;) podzielam zdanie dziewczyn i mysle ze powinnas sie wybrac do gina kruszynko mam nadzieje ze ja razem z toba dolacze do czerwcowek i bedziemy sie cieszyc :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Ostatni cykl jak w zegarku trwal 28 dni:):) teraz juz jest ponad 30 dni i nadal nic. Sama juz nie wiem. Doszukuje sie u siebie objaw ciazy ale cos slabo mi idzie. Mysle, ze poprostu moja owu musiala sobie zmienic termin wystepowania. Juz sama nie wiem. Czekam do przyszłego tygodnie i jak @ nie bedzie to powtarzam test. Latinka- pewnie sie wszystkie spotkamy na czerwiec jako juz szczesliwe mamusie:):) Wantoszka- idź do gina bo to cos dziwne jest zeby az tak długie byly cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie @ się nie pojawia, czekam do piątku z testowaniem, chociaż korci mnie żeby już sprawdzić. musze być twarda. Cycki już mnie nie bolą, ale za to brzuch i to nie tak jak na @, tylko jest mi niedobrze. Wczoraj po pracy nawet obiadu nie zjadłam (co mi się rzadko zdarza). a dzisiaj jak byłam na tym raucie firmowyn to wszystko - kawa, sok - tak jakoś dziwnie pachniało. Mam nadzieję że nie jestem przeczulona i nie wkręcam sobie objawów, tak bardzo chciałabym, aby tym razem się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja chyba niestety nie zostanę majową mamusią:( Wczoraj w pracy miałam lekkie plamienie i od razu zadzwoniłam do gina. Kazał mi przyjechać na wizyte. Niestety pecherzyka nadal nie ma:( a jest juz raczej za późno na to, ale @ tez nie ma:( wszytsko wskazuje na ciąże pozamaciczną... za kilka dni mam sie do niego zgłosic, ale po rozmowie z męzem postanowilismy, że pójde do innego gina to sprawdzić, bo ten mój nie ma zbyt dobrego sprzetu. Jeszcze sie łudzę, ale podswiadomie wiem, ze chyba nic z tego nie bedzie, te zbyt słabe objawt tez wiele tłumaczą... Tylko jak to ciąża pozamaciczna to trzeba ją znaleźć i usunąc:( boje się:( wczoraj juz sie wypłakałam, ale łzy nadal cisna mi sie do oczu, a musze w pracy udawać, ze wszytsko jest ok. Campini gratuluję, życzę wszytskiego dobrego! Gratulacje tez dla pozostałych nowych mam, a oczekujacm zyczę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jado wszystko będzie dobrze 🌼 jak nie maj to inny miesiąć;) nasze dzieciaki jeszcze pobawią się razem w piaskownicy;) moje będzie starsze od Twojego więc, będzie je uczyło trzymać łopatkę;) wiesz kiedyś byłam nianią, i babka której dzieckiem się zajmowałam zaszła kolejny raz w ciążę jak mała miala 14 miesięcy. poszła do znajomego lekarza zrobił usg i stwierdzil ze ciążę trzeba usunać, bo serce nie bije i prawdopodobnie ciąża obumarła:/ nie zgodziła sie, stwierdziła ze poczeka jeszze tydzień i poszła do najlepszego specjalisty we wroclawiu, zeby on to zobaczył. gdyby nie to, mart teraz nie byłoby na świecie. jeżeli okaże się pozamaciczka, trzeba będzie pewnie trochę odczekać ze staraniami, ale napewno się uda:) trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jado strasznie mi przykro... ale moze rzeczywiscie idz jeszcze do innego lekarza zobaczysz co powie 3maj sie mocno, pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek83
Cześć. Postanowiłam do Was dołączyć, bo cztery testy z dwoma kreskami nie mogą się mylić:) Byłam dzisiaj na pobraniu krwi i po 19 mam odebrać wyniki. Jejku ale strasznie się ciesze. Staralismy się o dzidziusia jakies 8 miesięcy, a ostatniego kiedy trochę odpuściłam, na Mazurach trochę wypiłam i jakoś wyszło:) Ale chcę się jeszcze na usg umówić - w którym tygodniu najlepiej - ok. 10? Nie wiem czy wytrzymam tyle czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny ja odpadam z waszego grona, dzis dostałam plamienia i boli mnie strasznie brzuch, jutro rozkreci sie na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i eszcze mam jedno pytanie czy pierwszego dnia miesiączki można mieć jeszcze stan podgorączkowy? Mierzyłam sobie właśnie tempkę pod pachą i mam 37.1 chyba że jutro mi spadnie, a od teraz będę prowadziła kalendarzyk temperatur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi200
Witam, chętnie dołączę do was majóweczki:) ostatnią @ miałam 25 lipca wiec w dniu spodziewanej (dokładnie 22 sierpnia) zrobiłam sobie test i... wyszły dwie kreseczki:) Zaraz w poniedzialek pobiegłam do ginekologa ale jeszcze nic nie było widać. Powiedział, że za wcześnie, kazał zrobić betę i przyjśc za tydzień. betę zrobiłam w śrdę i ... wyszła 970:) Ale żeby się upewnić pobiegłam jeszcze w piątek i było już ... 1670:) A w poniedziałek widziałam już mój 7mm pęcherzyk:) Strasznie się cieszymy z mężem ale nie spodziewaliśmy się, że tak szybko nam to pójdzie (w drugim cyklu). następną wizytę mam 14 września i mam nadzieję, że zobaczę już bijące serduszko:) A termin mam na 1 MAJA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Campini, Majmon dzieki za ciepłe słowa i trzymanie kciuków 🌼 Nastepny tydzien bedzie chyba decydujący: być albo nie być. Jutro rano robie badanie bety, myśle, że to wiele wyjasni. A narazie biorę duphaston dwa razy dziennie i czekam. Wydaje m sie, ze cos dzieje w moich piersiach i nie mam ochoty na słodkie, to jedyne objawy jakie mam:) Asiulek, Roxi - gratulacje! Patulla co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia125
Witaj Roxi200 mam pytanko ile kosztuje badanie na betę? Czy masz jakieś dolegliwości? Gratuluję fasolki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mną dzisiaj pierwszy kryzysowy poranek. nie dosc ze obudził mnie ból pęcherza, bo sobie maluch miejsce robi i ciągle siram, to rano krwawiły dziąsła podczas mycia. psiknęłam sie perfumą delikatnie i to był błąd, bo normalnie musiałam sie przebrać. ciągle mnie coś kręci na zapachy, a idąc do pracy całą drogę czułam ciasto drożdzowe, którego nie nawidze:o teraz jestem głodna, ale nie mogę patrzeć na jedzenie, bo mnie mdli...dobrze że jutro lekarz, dowiem się czegos więcej a temat mojej kruszyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia beta kosztuje 20-30 zł. w jednej przychodni mówili mi ze 20, ale w innej robiłam bo szybciej i tam zapłaciłam 30zł za badanie i 5zł za pobranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mam pytanie do tych którym się już udało i są w ciąży. Czy przed spodziewaną miesiączką rzeczywiście czułyście ból w podbrzuszu i czy on rzeczywiście był taki jak przed okresem. I co z bólem piersi czy też był jak przed okresem i czy był tydzień przed spodziewaną czy utrzymuje się dłużej. Proszę o pomoc bo staramy się z mężem już 4 cykl i teraz okrem mam mieć 09.09 doszukuje się tych objawów ale nie wiem.. chyba zwarjuje.. muszę chyba trochę wyluzować bo narazie nie myślę o niczym innym niż zajściu w ciąże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzuj wyluzuj;) my z narzeczonym stwierdziliśmy ze odstawiamy zabezpieczenia, i będzie co będzie. uda się to będzie, nie uda sie to będziemy dalej sie przytulać;) mnie od 2 tyg bolą piersi, wcześniej nigdy przed okresem mnie nie bolały, więc był to dla mnie sygnal ze coś się dzieje. brzuch bolał przed okresem, ale nie tak jak zwykle. w sumie tylko tak ćmił, bo zawsze mam bardzo bolesne okresy. i gęsta obfita wydzielina zaraz przez spodziewanym. no i na twarzy wyskoczyły mi syfki, czego już od dłuższego czasu nie doświadczyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×