Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pysiula_22_

***Staraczki*** na MaJ 2010

Polecane posty

Gość podówjna_mama
Witajcie , Jeśli macie ochotę to zapraszam was na forum Bobaskowo - www.bobaskowo.phorum.pl Jest to forum, które założyły mamy z kafeterii, chciały zrobić coś swojego i wyszło im to całkiem nieźle ;) Przede wszystkim wszystko jest tam poukładane i przejrzyste. Nie trzeba szukać danego wątku pół godziny - od razu widać kto odpowiedział na dany temat itd. No i do podpisu można dodać sobie suwaczek, zdjęcie itp. Jest to forum stworzone przez samouków, ale całkiem nieźle to wszystko wyszło, więc zapraszam chociaż do odwiedzenia i zobaczenia czego mogą dokonać mamuśki ;) Pozdrawiam wszystkie mamy - te przyszłe i obecne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott83
Majomon i Natka 900, dziękuję kochane, uspokoiłyście mnie :) Natka, nie martw się, nie jesteś sama, ja też się boję i też mam różne dziwne myśli........ Musimy myśleć pozytywne, wszystko będzie dobrze, trzeba brać pod uwagę scenariusz z happy endem przynajmniej ja to sobie tak tłumaczę, przecież powinnyśmy się cieszyć , jak my będziemy zadowolone i szczęśliwe, to nasze fasolki też. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie macie dziewczyny... ja to juz na 100% nie jestem w ciąży... okres nadal mi się nie pojawia więc na wtorek jestem umówiona do gina, kiedyś już tak miałam że nie miałam okresu 2 miesiące i to nie była ciąża tylko jajnik sfiksował :( i nie wiem czy przy takich zaburzeniach hormonów mogę się od razu na nowo starać jak tylko wywoła mi okres jakimiś lekami? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott83
Alakolo, nie możesz być tak negatywnie nastwiona, zacznij myśleć inaczej, przestań się zadręczać, a nawet jak teraz Ci się nie udało zafasolkować, to przecież możesz spróbować w przyszlym miesiącu, może wtedy się uda ? Głowa do góry kochana ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1101
Witajcie, Znalazlam wiec majowki, jestem nastepna,ktora zostanie mama w maju 2010. Jestem w szoku ale i szczesliwa...Powiedzcie , jak sie czujecie, macie jakies charakterystyczne objawy dla wczesnej ciazy, bo ja nic..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam drogie panie ze dobrze ze jutro już nie musze isc do pracy bo chyba bym umarła:o dzisiaj takie mdłosci mialam ze bałam się isc na autobys. musiałam narzeczonego obudzić zeby mnie odtransportował do pracy. ale jutro urlopik:) i po końca września mnie nie ma:D jutro rano jadę robić wyniki od A do Z;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Dostałam w niedziele okres :( może uda się w nastepnym miesiącu... Ale w sobote myślałam, że zejde tak mnie brzuch okropnie bolał takich bolesnych skurczy w życiu jeszcze nie maiałam... Życze spokojnych dziewięciu miesięcy Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj niezapominajko wsród majowych mam :) Ja tez nie mam objawów, od wczoraj zlapal mnie jakis wirus,moją tesciową dziecko i teraz męża :( coś jest w powietrzu,a ludzi u lekarza..... masakra!!!!! Kości mnie bolą,wymiotuje i jeszcze doszla biegunka. Ide dzisiaj małego zapisać do przedszkola :) OD LISTopada otwierają u nas prywatne przedszkole z dwoma językami, jazdą konną,pływalnią i mnostwo innych atrakcji o ktorych zapomnialam.Maly bedzie miał uciechę a ja troszke czasu dla siebie póki maleństwo sie nie urodzi. Pomyslalyscie ze miesiąc maj jest fajny,cieplutki :) IDEALNY życzę miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie jesteście same. Ja też oprócz problemów z pęcherzem nie mam objawów, a i może zmęczenia większego niż zwykle. Jak to będzie tak wyglądać, to te następne 8 m-cy będzie całkiem sympatyczne;)Chyba że to cisza przed burzą;) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi200
Witam:) Byłam dziś u lekarza i jestem strasznie szczęśliwa:) Moje maleństwo ma już ponad 11mm i widziałam i słyszałam już serduszko:) Wspaniałe uczucie!!!!!! Co do moich bakterii to dostałam Furagin no i następna wizyta za 4 tyg. (12 października). Już nie mogę się doczekać:) A jeśli chodzi o moje objawy to oprócz bólu piersi ponad tydzień męczą mnie wieczorne nudności. Nie są przyjemne!! Gratulacje dla nowych przyszłych mamusiek i czekam na następne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott83
A ja moje drogie Panie, mdłości w ogóle nie mam, tylko bolesne, nabrzmiałe piersi, siusianie i strasznie chce mi się spać. To wszystko, mam nadzieję, że brak mdłości jest całkiem normalny, bo czuję się tak dobrze, że aż zaczynam się obawiać, ale jeżeli wszystko jest ok i tak miałoby wyglądać kolejne 7-8miesięcy, byłoby rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot 83 Ja też nie mam żadnych dolegliwości oprócz pęcherza. Lekarz mi powiedział że jeśli nie mam mdłości teraz, to możliwe że tak będzie już do końca. Też się trochę martwię brakiem dolegliwości, bo wygląda to tak jakbym nie była w ciąży;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott83
Rosa777, właśnie, aż sie boję czy wszystko jest w porządku, w czwartek wizyta u lekarza, zobaczymy co powie, mam nadzieje, że wszystko jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot Na pewno będzie wszystko ok. Ja też się bałam tej wizyty, ale okazało się że jest ok. Nie wiem czy Cię pocieszę, ale po wizycie byłam spokojna może dzień czy dwa, a potem niepokój wrócił i boję się, że taki mój urok i już do końca będę się niepokoić o mojego maluszka. Dziś byłam na badaniach i teraz czekam na wyniki, mam nadzieję że będzie wszytko dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bardzo bym chciala zostac mama z maja 2010 :) Jesli uda mi sie w tym cyklu to byc moze wyladuje juz na czerwiec ale co tam... Bola mnie cycuchy, ale teraz juz mniej i mam niebieskie zyly na nich... mam nadzieje ze to dobry znak. Gratuluje wszystkim ktorym sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, bylam dzisiaj u gina bo 43 dni bez okresu... i co się okazało? dopiero kilka dni temu miałam... owulację (!) i teoretycznie mogłam zajść ale oczywiście jeszcze za wcześnie... 28-go mam zrobić betę albo przyjść po tabletki na wywołanie okresu :) pozdrawiam wszystkie staraczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1101
witajcie dziewczynki, zaczelo sie..boli mnie bardzo caly brzuch, od zeber w dol, mam wieczorne mdlosci, senna jakas jestem i plecy dokuczaja, czy ktoras z was tez ma problem z ich bolem??To takie dziwne dla mnie. ...i pierwsze zachcianka, ogorki konserwowe dopchane kremem orzechowym. Kurczaki, mieszanka ktora moglaby wywolac odruch zwrotny teraz smakuje... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka173
Gratulacje niezapominajko :) No powiem szczerze że zachcianki masz całkiem ciekawe :) Zobaczymy jakie ja będę miała jak już mi sie uda :) Hej dziewczyny jak tam wasze starania na czerwiec?? Bo widze że mimo na maj wam się nie udało to cały czas jesteście aktywne na tym topiku :) Ja jestem w trakcie prac nad fasolką (tzn. nie w tej chwili ;) ) i mam nadzieje że mi się uda :) Na kiedy macie termin następnej @, bo ja tak mniej więcej 30.09??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam troche sie opuszczam bo nie mam teraz dostepu do netu ale poczytalam co tam u was alakolo a lekarz powiedzial dlaczego masz takie dlugie cykle? wantoszka a ty bylas u lekarza? margott83 moja kolezanka nie miala zadnych objawow przez cala ciaze a zdrowe dziecko urodzila pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajko 1001 Mój lekarz mi doradził, że gdyby mnie brzuch bolał, albo plecy w odcinku krzyżowym, to mam się do niego zaraz zgłosić, więc może zadzwoń do swojego i zapytaj czy to normalne. Wiesz może to moja Pani doktor jest przewrażliwiona, ale lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latinka
Hej dziewczyny...Byłam tu jakis czas temu (str 8)...robiłam test dwa tygodnie temu, wyszedł negatywny...ale okres spóznia mi sie juz tydzień...dziś powtórzyłam test i jest pozytywny!!! Dwie idealne czerwone kreseczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka173
Latina moje gratulacje !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latinka
Dziękuję bardzo! Bardzo się cieszę, ale to moja pierwsza ciąża i strasznie się tego wszystkiego obawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) majmon, ja na ogół nie mam takich dłuuugich cykli, ten był tak jakiś... wyjątkowy :/ pewnie dlatego że 2 miesiące temu odstawiłam tabletki anty. Ale faktycznie teraz jak sobie przypominam to w czwartek albo w piątek bolał mnie jajnik okropnie więc pewnie wtedy się jajeczko uwolniło :) no nic, teraz pozostaje mi czekać do przyszłego poniedziałku :) ale jeśli nawet udało się (na co lekarz dał mi 5%), to byłabym już czerwcową mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam pytanie bo byłam 2 dni temu u lekarza on potwierdził ciąże i powiedział ze jestem w 5 tygodniu i jak robił mi usg to powiedział ze dzidzia ma 7 mm ja sie ucieszyłam ale teraz tak czytam w internecie ile maja zarodki w 5 tygodniu ile w 6 i tam jest napisane ze w 5 tyg 2.5mm a pod koniec 6 tyg 4-6mm to ja juz nie rozumiem...? jak wam lekarze mowili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latinka
U mnie to dziwna sytuacja wyszla..zadzwonilam dzis do Pani ginekolog umowic sie na pierwsza wizyte, a ona obliczyla mi ze to poczatek szostego tygodnia i lepiej zeby przyszla w siodmym bo teraz usg i tak nic nie pokaze..hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi bo odebrałam wczoraj drugi wynik Bety i niestety nie przyrasta tak jak powinna. Lekarz kazał mi zrobić raz jeszcze w poniedziałek i przyjechać na wizytę i mam się do tego czasu nie denerwować. Jak tu się nie denerwować, jak taki mały przyrost najprawdopodobniej świadczy o obumarciu ciąży, więc chyba nie będę jednak majową mamą o ile w ogóle nią zostanę. Wam życzę dużo radości z ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wczoraj mój M. powiedział że mi piersi trochę urosły... ja nie zauważyłam ale on się cieszy... to niech ma, tyle jego :) Jak się czujecie? moja koleżanka która jest w 9 miesiącu mówi że jej piersi w ogóle nie urosły i nosi biustonosze sprzed ciąży i są na nią dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×