Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

są gdzieś tu moje ludki dzisiaj?

Polecane posty

Gość zdzierak orencz
eeee, co to za chlop, co miecza przy sobie nie ma:D:D pomaranczowy, jestem za godzine, zbieraj sie:classic_cool: Leniwiec, widzisz, bedzie impreza, glowa do gory, zjesz smaczna szyneczke:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
zdziErak, kurrwa:o no o pieknie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec- masz racje, trzeba być twardym, nie miękkim :classic_cool: pomarańczowy- turystyczna maczeta typu MAKGAJWER...? ;) Ładnie musiałes machac mieczem, ze sie zgubił... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzirka-u mnie nadgodzin brak :O nie ma takiego pojęcia w słowniku Bossa :O A na imprezkę przyjdę, a co...tylko się proszę nie uchlać zanim się zjawię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
mowy nie ma Leniwiec, bez ciebie nawet nie sprobujemy habaniny Cholerki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
nalewke do obiadu?? to raczej na deser:classic_cool: do obiadu bedzie piwo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
🖐️ i znowu jestem sama😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz2
no i tak czasem w życiu bywa.Widelec co ty to zrobiła??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naczelny Lucyper
Kto to kobietę by zrozumiał?:D Raz cię mozna fioletowy widelec przyłożyć do rany a drugim razem kopiesz mnie w twarz.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
Widelec najpierw ich kasujesz a potem się za nimi oglądasz:D Oj nieładnie widelczyku,nieładnie:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ćpaczy
ColinsS™ - dla kogo? Oto kilka pytań, jeżeli na któreś z nich odpowiesz twierdząco, to ColinsS™ e-papieros jest właśnie dla Ciebie! Czyli jesteś właściwą osobą we właściwym miejscu! 1. Czy po prostu lubisz palić papierosy? 2. Czy wychodzisz na papierosa na zewnątrz, jeżeli, akurat tam gdzie przebywasz nie możesz swobodnie zapalić i robisz to bez względu na pogodę i porę roku? 3. Czy przeszkadza Ci woń papierosowa Twoich ubrań? 4. Czy przeszkadza Ci woń tytoniu na dłoniach? 5. Czy lubisz prowokować i wyróżniać się w towarzystwie lub w społeczeństwie? 6. Czy lubisz nowe gadgety dostępne na rynku? 7. Czy lubisz być trendy - na czasie z tym, co aktualnie modne? 8. Czy masz lubisz i/lub chcesz zadbać o swoje zdrowie? 9. Czy niby możesz nie palić, ale brakuje Ci rytuałów związanych z paleniem np. poranna kawa, spotkanie ze znajomymi, rozmowa telefoniczna itp.? Jeżeli czytasz dalej, to może oznaczać, że choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś / odpowiedziałeś twierdząco. Jeżeli nie to bardzo miło dalej Cię widzieć w strefie ColinsS™ e-papierosów. Palenie papierosów to nałóg! I nie ma się co oszukiwać, że tak nie jest. To takie samo uzależnienie, jak każde inne, które może jedynie nie sieje, aż takiego spustoszenia w rodzinie jak alkoholizm, narkotyki czy hazard! Ale podobnie jak pozostałe uzależnia, niszczy zdrowie, denerwuje (może rzadziej niż inne) najbliższe otoczenie i uszczupla portfel.! Ja znam i pewnie Ty też znasz w swoim otoczeniu osoby palące lub sama/sam jesteś palaczem. Dobrze wiemy, że niektórzy palacze rzucili palenie, starają się lub mają w planach rzucenie palenia, ale są też tacy, którzy palą i oficjalnie mówią, że nie mają zamiaru przestać, bo po prostu to lubią. Czy to gra pozorów? W niektórych przypadkach - być może. Ale niektórzy faktycznie po prostu to lubią! Ten związek dwojga: Ja/ Ty i mój/ Twój papieros, często przysparza nam problemów. Bo oto jesteśmy w miejscu, gdzie obowiązuje zakaz palenia, a palącemu akurat się zachciało puścić dymka lub jest to moment rytualny, kiedy właśnie powinna czynność palenia się odbyć i co wtedy? O ile to pora wiosenno - letnia, nie ma problemu, zawsze, jeżeli tylko jest taka możliwość można wyjść na zewnątrz i zrobić "swoje". Kiedy to jesień lub zima, to oprócz dodatkowego ubierania się, palący wystawia się na wiatr, deszcz, śnieg i zawieruchę ,a wszystko to dla swoich 5 do 7 minut przyjemności! Stanie na zimnie, drżące z zimna ręce, a to wszystko na skutek wilgoci powoduje, że dym wnika w nasze ubrania i osnuwa dłonie. Efekt? Przyjemność zaspokojona, przeziębienie - często się pojawia, śmierdzące ubranie - zawsze! I bynajmniej nie jest to moment, w którym tych, co lubią palić i dla siebie tylko znanych powodów nie chcą lub nie zamierzają przestać palić, będziemy namawiać na rzucanie! Choć powodów jest cała masa, ale ta decyzja musi być tylko Twoja decyzją! Zaproponuję Ci jednak coś, co pozwoli Ci na uniknięcie przeziębień, woni papierosowej na ciele i ubraniach, zatroszczy się o Twoje zdrowie i nie odbierze Ci przyjemności, którą już sam możesz regulować w czasie i przestrzeni, a nie żar zbliżający się do filtra i prawo bądź zasady, które w danym momencie Cię otaczają ! Twój portfel odetchnie z ulgą, a pogoda zacznie Cię interesować z powodów innych niż "wystawianie się" na wypalenie tradycyjnego papierosa. To właśnie dla Ciebie między innymi jest ColinsS™ e-papieros! ColinsS™ e-papieros daje możliwość czerpania przyjemności z palenia bez użycia tradycyjnych, analogowych papierosów. Możesz w dalszym ciągu cieszyć się paleniem. A teraz wyobraź sobie sytuację, że jesteś na bardzo uroczystym bankiecie, w miejscu, gdzie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia!! Zresztą jest tam tak wielu interesujących ludzi, których masz okazję poznać, posłuchać lub ludzi, których już znasz., którym uwielbiasz pokazać i podkreślić swoja pozycję! Lubisz palić, a nie możesz!! Lubisz prowokować, błyszczeć i brylować - to możesz!! A co Ty na to, jeżeli powiem Ci, że teraz możesz jedno i drugie? To znaczy i palić i prowokować w efekcie błyszczeć. Możesz ze swoje kieszeni lub torebki wyciągną ColinsS™ e-papierosa, puścić kilka dymków i bez potrzeby szukania zarówno miejsca do palenia, jak i popielniczki, po prostu schować go z powrotem. Czy jesteś sobie w stanie wyobrazić miny, wszystkich tych, którzy widzieli Twój wyczyn? Mnie udało się to przeżyć. Oj warto. Jednak bez względu na to czy lubimy palić, czy po prostu chcemy posiadać, coś co jest aktualnie na topie, coś co spowoduje, że będziesz w centrum zainteresowania, coś co pozwoli być sobą, należy pamiętać, o czym już była mowa, że palenie tradycyjnych papierosów to nałóg! Nałóg, który niszczy zdrowie! Oczywiście, że są wśród palaczy tacy, którzy paląc paczkę i czasami więcej dziennie, dożywają do szczęśliwej dziewięćdziesiątki i umierają na . starość. Ale są tez tacy, którzy w młodym wieku dowiadują się o skutkach palenia, jakie są w ich organizmie, czyli na co chorują "dzięki" paleniu tradycyjnych papierosów. Myślisz i zastanawiasz się jak jest w Twoim przypadku ? Starasz się odpowiedzieć sobie na to pytanie? To wspaniale, bo to oznacza, że Twój lekarz jeszcze nie przekazał Ci wiadomości, których nie chcesz słyszeć. i obyś nigdy nie usłyszała/usłyszał. Próba przekonania się o tym osobiście to jak gra w rosyjską ruletkę! A przecież każdy z nas jest czyjąś córką lub synem, często rodzeństwem, zawsze wnukiem lub wnuczką, prawie zawsze matka lub ojcem, przyjacielem, sąsiadem, Klientem, pracownikiem czy pracodawcą, itp. Ryzykujesz? Czy wybierasz coś, co pozwoli Ci w pełni Cieszyć się życiem, dzięki czemu nie będziesz musiał rezygnować z przyjemności, Twoje rytuały zostaną z Tobą tak długo jak będziesz chciała/ chciał Ty sam, pozwoli Ci błysnąć w towarzystwie i być modnym i to zarówno w strefie gadgetów jak i zdrowia! Twój wybór, to ColinsS™ e-papieros! E--papieros ColinsS™ pozwoli Ci na zachowani siebie, bez łamania zasad własnych i tych, które wyznają inni. Dokonaj własnego wyboru, bo to tylko Twoja strefa, do której możesz zaprosić nowego, życiowego Partnera. ColinsS™.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyłkowy porzednio wpis
Samotna w niebie Gwiazdka się pali, Wabi do siebie Mój umysł z dali; Mkną do niej w gości Sny moje z ziemi, Bo blask radości Z wysoka śle mi ! Blask ten widziałem W żrenic spojrzeniu, Które kochałem Wbrew przeznaczeniu; Dla cierpień były Najsłodszym lekiem, A blaskiem lśniły Równie dalekim. Sen oczy kleił, Lecz nie zmrużyłem, I bez nadziei Ku nim patrzyłem. :::::::::::::::::::: SERDECZNIE POZDRAWIAM MILEGO I SPOKOJNEGO WIECZORU ZYCZE Przepraszam za pomyłkowy poprzedni wpis👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek zoo
Cieszy mnie ,ze Ci się podobało zdzirka.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rozumiem, ze kotek zoo bedzie mnie przesladowal na kafe forever ent ever:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj zdzirko
kotek na gwałt nie szuka twego towarzystwa:P Ale docenia twa wspaniałomyślność i nie pozwalaj sobie.:P Nieładnie.buzi👄buzi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
no nie wszyscy mnie opuścili nawet ten głupek złoty FOCH a kysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik09
witaj tyś to albo nie?Pomarańczowy Skurwysyn gadaliśmy o tym nad jaką rzeką mieszkasz powiedziałem wtedy stop.Powiedz tylko 5 literę tej rzeki,poniewaz złoty się w ciebie wcielał a tu go zawsze zaginałem.:D Gdziekolwiek był pod ta ksywką PS a dostawał pytanie spieprzał ile sił.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
wrocilam !!!:D a te wyzej to podszywy!!!!!😠 :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koyanosaki zdzirki
eeeeeeeeee tylko nie podszywy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i co teraz powiesz orendzu?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik09
to powiem 👄buzi👄buzi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama zniknęła
najzwyczajniej.Foch a kysz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widelczyku czekame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Pieruński Lucyper
Jak tak dalej widelcu bedziesz dbac o ten top to padnie jak kawka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padła kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×