Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

są gdzieś tu moje ludki dzisiaj?

Polecane posty

Gość zdzirka orencz
🖐️ ludki. jak mija dzien?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
noi znowumnie wszyscy olewaja, nawet nikt sie nie przywital:o:o:o foch z przytupem:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
oo, Leniwiec, masz szczescie:classic_cool: to tak jak u mnie widze. do dupy ze wszystkim, zyc sie odechciewa. ja chce do mamy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
lucyper, dziecx, ale ja wole tak imiennie:( moglibyscie mnie uspic?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
leniwiec, w jaki sposob? nie wiem, morfina, strzykawka, pod skore i siup. albo poduszka, wszystko jedno. mam tak wszystkiego dosyc, ze chwilowo chce umrzec. i nie chce nikogo na pogrzebie. osiagnelam wlasnie stan dna, mulu i wodorostow. gorzej byc nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
De, daj juz spokoj z tym zlotym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
cholerka - byc moze, ale biore antykoncepty bez 7dniowej przerwy, mam nadzieje, ze mnie nie dopadnie jednak tak do konca😭 widelec - ta?? tak????? prosze, to kto ma gorzej?? -jestem od piatku tak wsciekla na swojego TZ ze mam ochote mu oczy wydrapac, nie moge na niego patrzec, tak sie na nim zawiodlam,ze mala bania, a najgorsze jest to, ze juz to przelknelam i nawet rozumiem, ale musze trzymac fason jeszcze przez pare dni😭 -ilosc zlecen w pracy drastycznie spadla i nie moge znikad ich wytrzasnac, a kasa potrzebna😭 -nikt mi nie da kredytu na zalozenie wlasnego interesu😭 -dziecko przyjezdza do mnie dopiero pod koniec tygodnia😭 -nie mam butow do sukienki😭 -znowu bede musiala sama obciac wlosy bo zaden fryzjer nie ma wolnych terminow😭 -muli mi kafe!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
a ja nigdzie juz nie wyjade!!!!!!!😭 cholerka, napisz, moze mi sie humor poprawi😭 boze, jak ja nienawidze swojego zycia i poniedzialkow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka- jak chcesz ;) - mam koszmarna alergie, - chce iść do pracy,ale nie mogę, - mam PSM, -chce mi się ryczeć, - mam wizyte u dentysty :o - nie mam sukienki na wesele, - muli mi nie tylko kafe, ale cały komp :O - połamały mi sie paznokcie :O Ja mam wolne terminy ;) wiec mogę cie ostrzyc, tylko jak skończy mi sie napiecie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
cholerka, najwyrazniej, ja ignoruje;) a najgorsze jest to, ze to poczatek tygodnia i nie mozna (nie wypada) sie znieczulic:( a jescze jedno: musze osc do spowiedzi, podpisac karteczke do chrztu:o:o:o chyba ze mi pomozecie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec- poprawiam sie :D Nie ignoruje cie, tylko ta powalona alergia siadła mi an oczy, i nie widzę wszystkich postów ;) zdzirka- dawaj karteczke, cos na to poradzimy ;) leniwcu- jak boss...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
ludzie, ja sobie sama ja wypelnie:classic_cool:, tylko powiedzcie mi : co to za Nr ktory tam trzeba wpisac kurde????:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
leniwiec, powidz mi GDZIE JA CIE ignoruje. no gdzie, gdzie kurde. gdzie. zdruzgotalas mnie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×