Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jamajka999

polskie imię, czy indyjskie?

Polecane posty

Gość UltraMontes
dobrze powiedziane, mamy lekarstwo na szopki multikulti, przez co obalamy pobabelowe religie i pobabelowe nacje na rzecz praindoeuropejskiego katolicyzmu Adama Sema i Noego sprzed wiezy babel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie..Nigdy nie chcialabym meza Hindusa..A za ojca dzieciom no coments..Bylam w tym kraju i smród i wszędobylski syf wokolo tych ludzi to norma.Znam pare mieszana ona i on niesamowite po prostu niebywałe brudasy...Nie dziwi mnie to ze tak sie dobrali...Jednak wybralabym polskie aby o tym hinduskim pierwiastku zapomniec...Przepraszam jak kogos urazilam ale to fakty o czym pisze.Kto byl w Indiach ten wie ze gowno na chodniku co dwa kroki to dla nich normalka.Tam smierdzi szokujaco.To co w tym kraju uderza to duchota i szokujacy SMRÓD.Nigdy nie zadalabym sie z kims kto ma korzenie z takiego miejsca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha powyżej 80% osób które tam były wyzbywa sie fascynacji Indiami...Nic dziwnego że Hindusi tak chcą do Europy ,naiwnym polaczynom wcisną kit ,każdy kit dla wizy i pobytu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się hinduskie imię Devendra dla chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani PO_lskie ani hi_NS_duskie
Anna Katharina Emmerich: Mój Oblubieniec ukazał mi niesłychany nieład i wewnętrzną nieczystość wszystkich rzeczy oraz wszelkie Swoje działania, zmierzające do przywrócenia stanu początkowego" "Pierwsza mowa ojczysta Adama, Sema i Noego jest inna i tylko w poszczególnych jeszcze narzeczach istnieje. Pierwszymi czystymi córkami tej mowy jest mowa Baktrów, Zendów i święta mowa Indów. W tych językach, słowa można znaleźć dokładnie podobne do dolnoniemieckiego mojego rodzinnego miasta. W tym języku napisana też jest książka, którą w dzisiejszym Ktezyfonie, nad rzeką Tygrys leżącym, widzę. najPIErwsze imiona: Labhokartos Ueikiios, Peulos Peikteusos, Dreuentos Alogheuros, Mekuoalos Seruontos, Ueiktoros Keukos, Ghreitobheros Keleuobhos, Perenantos Makolanos, Kleuoueikos Pastoros, Ureigntos Ghertos, Maghriiamos Komouiros, Alekaneros Meghos, Deunotos Mezgolonos, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre rady

Imiona żeńskie wspólne to: Anita, Nina, Sara, niestety męskich chyba nie ma, ale Amrit, Nirek, może być, byle nie miały końcówki na a. Dla dziewczynki zawsze musi być końcówka na a. Poza tym jak ktoś mieszka w Polsce i nie zamierza wyjeżdżać, to powinien przyjąć nazwisko kobiety, czyli polskie, a dzieci będą w Polsce miały łatwiej mając polskie imię i nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×