Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ozna

3 minutowe odchudzanie

Polecane posty

Cześć wszystkim! Mam 173 cm wrostu i 60 kilo...wiem ze to mało i ze wiekszość powiedziałaby mi zebym sobie darowała,ale 20 kwietnia jade na wycieczke szkolna do Francji...moje kolezanki głodzą sie,maja diety i wogóle a ja naprawde chciałabym schudnąc zdrowo bez szkod dla organizmu... 3 min odchudzanie praktykuje od 9 dni i nic...czy do tego trzeba rowerek stacjonarny na bardzo ciezka przerzutke ustawic?bo moj jest pozyczony i mozna tylko srednio ciezka opcje ustawic. nie mam kasy na siłownie a w marcu jak juz sie ociepli zamierzam codziennie po 30 min biegac... POMOCY!!!!!Bardzo zle sie czuje-mam nieładną oponke na brzuchu i za grube rece i nogi... Spiewam i chce sie bardzo dobrze prezentować a jak wiecie do tego bardzo wazna jest figura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociak911
Lena Scott twoje bmi jest równe 20 więc zupełnie nie rozumiem czym się martwisz. Jeżeli chodzi o brzuch to polecam A6W. wygoogluj to sobie. Ja po 3 dniach stosowania widzę niesamowite naprawde efekty. I raczej zamiast się odchudzać trenuj. Rozumiem ,że jest zima etc. ale ja na przykład czasami lubię sobie pobiegać zimą (zwłaszcza jak biega mój przystojny sąsiad z psem :D) i nie przejmuj się koleżankami. mówią ci tak bo są poprostu zazdrosne :P i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena Scott.Przepraszam Cię za szczerośc,ale Ty masz nawet niedowagę,więc nie możesz nic więcej zrzucic.Znam osobę ,która przy twoim wzroście ważyła 54 kg i wyglądała okropnie.Jak anorektyczka.Jestem pewna,że bardzo ładnie wyglądasz:)A cwiczyc możesz dla wzmocnienia mięśni,zwłaszcza brzucha.No i poprawisz kondycję.Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffrydersgirl
Lena nie popadaj w obsesje dziewczyno!ja waze 63 przy 160cm wydaje mi sie ze twoja waga jak najbardziej jest prawidlowa, nie katuj sie dietami tylko cwicz a figura sie wyprofiluje. Nie spodziewaj sie od razu rezultatow bo pamietaj im szybciej zgubisz tym szybciej przybedziesz a czasem z dodatkowymi kilogramami a tego nie chcemy:)Poza tym stres nie wplywa pozytywnie na zdrowa przemiane materii , wiec cwicz i niech sparwia ci to przyjemnosc, na pewno poczujesz sie lepiej i spojrzysz na siebie przychylnym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie za odpowiedz ;) Nie mam njmniejszego zamiaru sie głodzic czy nawet stosowac diety bo nie mam wystarczająco silnej woli... Napewno wyprobuje A6W mam nadzieje ze wytrwam... Zycze tez wszystkim innym ktore z wałeczkami walczą powodzenia...Jestesmy w tym razem...Trzymam kciuki...jak tylko zauwaze jakis spadek w centymetrach to dam znać... P.S Teraz staram sie ograniczyc słodycze(chociaz raczej sukces jetst wątpliwy) i jem tylko do 18 lub 19....Aby byc piekna trzeba cierpiec....za to na wakacje jak załoze piękny strój i nie bede musiała wciągac brzucha to dopiero bedzie szczęście... A poza tym utre nosa tym które sie głodza i pokarze ze mozna chudnąć bez katownia sie.... Całuski ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolla SSSS
Cześć dziewczyny też zamierzam wypróbować to 3 minutowe odchudzanie. Od początku roku się odchudzam... tzn. ograniczam jedzenie i dużo ćwiczę, ale nie przypuszczałam, że w ćwiczeniach można zastosować taki trik, który ma tak wielkie działanie... Ciekawe... Mam 178 cm i ważę 93 kg, wszyscy wkoło twierdzą, że tego po mnie nie widać, ale ja tam swoje wiem. Dwa lata temu urodziłam synka, na początku ciąży ważyłam 75 kg i bardzo bym chciała znów osiągnąć taki wynik. Mój wzrost wagi spowodowały tabletki antykoncepcyjne dla matek karmiących. Stosuję też lineę, asequrellę i artizię. Czasem przeraża mnie ta liczba tabletek. Zatem zaczynam jeszcze nową partię trzech-minutowych ćwiczeń. o efektach poinformuję :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena Scott:).Najważniejsze jest dobre podejście. Ja cwiczę od 5 dni,może waga jeszcze nie spada,ale czuję się lepiej i to mnie motywuję.Jem regularnie,co do godziny.Dziś kupiłam Lineę z L-karnityną.Nie wierzę za bardzo w tabletki,ale na pewno nie zaszkodzi.Przekonam się,czy przy diecie i cwiczeniach coś pomoże.Wróciłam do pieczenia razowego chlebka.Pyszny:D,no i bardzo zdrowy.Na razie nie jem słodyczy,mam nadzieję,że wytrwam jak najdłużej.Na kolację jem grejfruta,rano czuję się lekko.Chciałabym jeszcze odstawic kawę,ale to nie takie proste przy moim niskim ciśnieniu.Rozmawiałam z aptekarką o tym produkcie Slim Coffee,to jest dobry zamiennik.Na tą chwilę chciałabym,żeby zima się skończyła,pojezdził by na rowerku lub pobiegał.Jeszcze trochę trzeba poczekac.Pozdrawiam stałe forumowiczki,witam nowe,a niedowiarki wszędzie się trafiają.Ja się tym nie przejmuję.W tamtym roku odniosłam sukces jeśli chodzi o zrzucenie 20 kg.Nie katowałam się ciężkimi cwiczeniami,głównie cwiczyłam 3-minutówkę tylko ,że o wiele dłużej.Życzę sukcesów w walce z naszymi zbędnymi kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena Scott:).Najważniejsze jest dobre podejście. Ja cwiczę od 5 dni,może waga jeszcze nie spada,ale czuję się lepiej i to mnie motywuję.Jem regularnie,co do godziny.Dziś kupiłam Lineę z L-karnityną.Nie wierzę za bardzo w tabletki,ale na pewno nie zaszkodzi.Przekonam się,czy przy diecie i cwiczeniach coś pomoże.Wróciłam do pieczenia razowego chlebka.Pyszny:D,no i bardzo zdrowy.Na razie nie jem słodyczy,mam nadzieję,że wytrwam jak najdłużej.Na kolację jem grejfruta,rano czuję się lekko.Chciałabym jeszcze odstawic kawę,ale to nie takie proste przy moim niskim ciśnieniu.Rozmawiałam z aptekarką o tym produkcie Slim Coffee,to jest dobry zamiennik.Na tą chwilę chciałabym,żeby zima się skończyła,pojezdził by na rowerku lub pobiegał.Jeszcze trochę trzeba poczekac.Pozdrawiam stałe forumowiczki,witam nowe,a niedowiarki wszędzie się trafiają.Ja się tym nie przejmuję.W tamtym roku odniosłam sukces jeśli chodzi o zrzucenie 20 kg.Nie katowałam się ciężkimi cwiczeniami,głównie cwiczyłam 3-minutówkę tylko ,że o wiele dłużej.Życzę sukcesów w walce z naszymi zbędnymi kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWKA111
Czesc dziewczyny czy to 3 minutowe odchudzanie wogule dziala. chcialabym wkoncu schudnac bo nie naleze do najchudszych. mam 168cm wzrostu i waze 65albo 66. chcialabym schudnac do 56. nie chcialabym sie glodzic bo wiem ze to zle wplywa na oraganizm. znacie jakies skuteczne sposoby? to 3minutowe odchudzanie nie wyglada az tak zle chociaz jak sprobowalam raz to myslalam ze umre. wy tez tak macie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie jak moze coś dawac to 3 minutowe ćwiczenie.. Kiedy chodziłam na fut burning-odmiana aerobiku(spalanie tłuszczu) to trenerka tłumaczyła nam kiedy organizm zaczyna spalać tłuszcz.. A wiec dopiero wtedy, kiedy ciało bedzie po rozgrzewce i bedzie miało odpowiedni puls.. nie ze wolny i nie za szybki... A nie doprowadzi sie do tego w 3 minuty... a gdzie jeszcze cwiczenia... Czy któras to stosuje z widocznym efektem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffrydersgirl
Dziewczyny niedowiarki! Poczytajcie sobie wczesniejsze posty i tak poraz kolejny raz powiem ze 3minutowka dziala!!!!zaczyna sie od 3 minut pozniej stopniowo zwieksza i jesli masz ochote to zrob sobie rozgrzewke. Poza tym jesli wybierzesz 2 rodzaje cwiczen lub 3 i kazde wykonasz po 3 minuty to juz czas sie zwieksza:) to sie tak potocznie nazywa, ale tak dziala, jesli wykonujesz w max.tempie a pozniej w wolniejszym dziala, bo po skonczonej sesji organizm nadal spala tluszcz. To jest tak jak z rozpedzonym rowerem jadacym z gorym, jak go rozpedzisz to przez chwile nie musisz pedalowac a nadal jedziesz;)To chyba najbardziej obrazowe dla 3 minutowki! Pozdrawiam i zycze powodzenia. A ja zaczynam od piatku "cos" nowego:)dam znac i napisze wiecej o szczegolach wkrotce. Milego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruffrydersgirl:).Dzięki,mnie się nie chce tłumaczyc:) Ogólnie znowu jestem w nie najlepszej formie,dobija mnie ta zima,ja chcę już wiosne.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolla SSSS
Odkąd zaczęłam 3 minutowe ćwiczenia czuję się o niebo lepiej. Prócz tego, ze schudłam już 1 kg (ważę się zawsze rano) to przede wszystkim poprawiło mi się samopoczucie. Trochę ćwiczeń, nieco przyśpieszona akcja serca, trochę wysiłku, ale człowiek czuje się jakos lepiej, lżej i bardziej witalnie. Po tych męczących ćwiczeniach mam o dziwo więcej energii... Ruch to zdrowie, każdy to wie, kto chociaż raz spróbował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffrydersgirl
oh Zonkili bidulo:)tak cie pociesze ze u mnie sniegu nie ma ale za to wieje i leje i jest dobijajaco!!Glowa do gory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruffrydersgirl:)dzięki.Pogoda rzeczywiście paskudna.Czuje się lepiej,ale za to nie mam czasu pocwiczyc,bo w weekend mam gości.Dobrze chociaż to,że cały dzięń byłam w ruchu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciana roza
Jest 89 kg :) wlasnym oczom nie wierze a do tego czuje sie super:) Moj brzuch traci oponki i plecki tez fajniej wygladaja:) Tylko udka bez zmian... Teraz musze utrzymac efekty :) Nie lubie siebie co u ciebie slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaczynam biegać, musisz stopniowo zwiększać dystans, na pewno będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWKA111
wlasnie bieganie pomaga tak dobrze jak plywanie czy brzuszki? bo ja bym chciala schudnac z nog najbardziej. a mozna zmieniac cwiczenia? to znaczy np tydzien biegania a pozniej tydzien brzuszkow? trzymam za was kciuki dziewczyny...:) damy rade ja od jutra znowu 3minutuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbaciana różo:)Gratuluję,oby tak dalej.Trzymam za Was kciuki dziewczyny.Ja narazie jakiegoś lenia załapałam,najpierw złe samopoczucie,teraz "ciężkie dni",no i nie mam się kiedy zabrac za cwiczenia,ale dietka jest:D,więc może nie będzie tak zle:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffrydersgirl
ojej!!Czyzby kazdy byl zbyt zajety?nic sie tu nie dzieje co jest z Wami?Halllo??? no wiec pare tygodni temu pisalam ze zaczynam cos nowego i dam znac o rezultatach i ...super dziala!!! Polecam znalazlam tez super przepisy i najbardziej lubie to ze mozna jesc ile chcesz i kiedy chcesz, oczywiscie jest ALE nie ma nic bez jakis wyzeczen:)Trzeba jesc tylko produkty dozwolone w okreslonej fazie z reszta sami poczytajcie ja spedzilam nad tym dobrych kilka godzin zanim zaczelam, ale rezulatat jes bardzo dobrze sie czuje starcilam przez 2.5 tygodnia 4.5 kilo, brakuje mi tylko owocow bo dla slodkozercow jest w czym wybierac tylko trzeba zrobic "slodkosci" w inny bardziej "light" sposob ale smakuja pysznie , wiem bo sama wyprobowalam:) Jesli chodzi o cwiczenia to niestety przez ten caly czas nie cwiczylam z przyczyn wyzszych i braku czasu ale wczoraj znowu weszlam na bieznie;).Ale waga spadla czuje sie to;)i jeszcze jedno nigdy nie chodzilam glodna wrecz odwrotnie czasami przejedzona oczywiscie scisle trzymam sie tego co moge a czego nie w okreslonej fazie. podaje link: www.dieta-dukan.pl polecam mi pomoga !a jak do tego dodacie 3 minutowke to wow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
czesc dziewczyny:) ja juz robie to 3 minutowe odchudzanie 2 tydzien ale niestety nic nie spadlam z wagi:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama1974
ja mama 37 lat 174\75 chciałabym schudnąć 15 kg. czy to jest możliwe z tymi ćwiczeniami jakie ćwiczenia wykonywać będąc w domu pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati0
Boze wy naprawde myslicie ze to dziala? :D gowno dziala. troche wyobrazni. interwaly sobie robcie ale 20min a nie 3min (ja robilam 5min z pol roku jakos z przyzwyczajenia i doopa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruffrydersgirl:)Witam i gratuluję,u mnie totalna porażka,ale zaraz wyjaśnię.Miesiąc czasu mieliśmy ospę w domu,brało moje dzieciaki po kolei,tylko,że w ok.2-tygodniowych odstępach .Myślałam,że to nic strasznego ,ale w naszym przypadku było OKROPNIE!!!Dzieciaki cierpiały,drapały się ,w nocy nie spały,więc ja też.To był okropny miesiąc,więc o ćwiczeniach i utrzymaniu diety nie było mowy.A tłusty czwartek przypieczętował wszystko.MASAKRA.Już się otrząsnęłam i zabieram się za siebie.Chciałabym spróbować jeszcze raz tej diety Dukana,ale podobno może być niebezpieczna.Sama nie wiem.Pozdrawiam serdecznie i teraz obiecuję zaglądać częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWKA111
Sluchajcie dziewczyny...POMOCY Mam 17lat i zle sie czuje w swoim ciele mam 169 wzrostu i waze 66kg jak schudnac szybko 10kg ale ZDROWO? chodze na zajecia taneczne i moja kondycja nie jest najlepsza.... chcialabym ja poprawic a przy okazji pozbyc sie tych boczkow wielkiego brzucha i oczywiscie ud. Pewnie macie ten sam problem co ja. prosze pomozcie. przestalam stosowac 3 minutowke bo slyszalam ze jest nie zdrowa... ze za szybko sie chudnie a waga i tak powroci. PROSZE O POMOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffrydersgirl
zonkili wpsolczuje Wam serdecznie mam nadzieje ze juz wszyscy domownicy wrocili na prosta. Tutaj tez panuje ospa ale jak na razie moje dziecko nie tyka ja z mezem juz przeszlismy:)podaje jeszcze 2 stronki z przepisami niektore bardzo fajne Jesli codzi o niebezpieczenstwo tej diety to na pewno chodzi tu o obciazenie nerek iloscia bialka ale jesli duzo pijesz w ciagu dnia a wiem ze tak i pilnujesz tego to nie widze prblemu bo filtrujesz je i o to tu chodzi . Poza tym smazenie odbywa sie bez tluszczu na patelni tefal lub w piekarniku , ogolnie mowiac trzeba ograniczyc tluszcz i go jakos zastapic:)Ja dzielnie sie trzymam jestem zadowolona, dobrze sie czuje ale rowniez pare razy sie nagielam nie jestem idealem, przed okresem musze czekolady i juz. Swiat jednak sie nie wali:)i do przodu juz tak niewiele mi zostalo. waga wskazuje 59.7kg chcialabym 56-57 i w tedy wejde w faze 3 .Pozdrawiam! http://dukan.blox.pl/html http://dietadukanaprzepisy.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruffrydersgirl:)naprawdę szczerze Ci gratuluję,no to dzieli nas teraz 10 kg:(.Ćwiczę od 5 dni,jem regularnie.Zobaczę,a jak nie będzie skutkowało,to chyba zacznę tego Dukana,piję mnóstwo wody,ze 3 litry to na pewno,jak nie więcej:)Tylko,że za kilka dni czeka mnie przypadłośc kobieca,już zjadłam garsc rzechów,taką mam na nie ochotę.Ale słodyczy unikam.A przed chwilą trafiłam na swietny artykuł na interia.pl,wszystko jest opisane,dlaczego trudno jest schudnąc mimo cwiczeń. http://www.styl.pl/piekno/dbaj-o-siebie/news-cwicze-inic,nId,327804,nPack,1 Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffrydersgirl
ie poddawaj sie:) tak trzymaj sama wiesz co dla ciebie najlepsze. Ja iestety ie cwicze, nie mam czasu praca poziej nauka jazdy, dziecko i niczym sie obejze dia nie ma. wkoncu jedak zdam prawko i na pewno wroce a moja bieznie bo mi brakuje jej bardzo:) Nadal jestem w 2 fazie mojego dukana, chudne juz bardzo wolno bo tak tez to teraz dziala ale jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×