Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ozna

3 minutowe odchudzanie

Polecane posty

Jeden sukces masz za sobą:),więc teraz życzę jak najszybszego zdania prawka.Może spróbuję tej diety,ale bliżej prawdziwej wiosny,a to tuż tuż....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
maja kolezanka byla na tej diecie dukana w 2 miesiace schudla 12kg. Ta dieta jest fajna bo nie trzeba sie glodzic:) a daje rezultaty ale oczywiscie trzeba przestrzegac zasad. Najgordze sa jednak przedstoje w utracie wagi po pierwszej fazie jest przestoj i potem w granicach 10 kg i trwa mniej wiecej 2 tyg wiec trzeba miec silna wole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWKA111
a zeby schudnac 10kg ok to ile mniej wiecej musze ja stosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
okolo 2 miesiecy ale to zalezy od organizmu, niektorzy szybciej chudna inni wolniej. ale mysle ze jak dolozysz sobie jakies lekkie cw to bedzie dobrze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWKA111
a jesli np doloze 3 minutuwke? wczesniej ja stosowalam i dzialala? wiec moze.... zyczcie mi powodzenia od poniedzialku zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
ja stosuje 3 min juz ponad miesiac i nic nie dziala:(( nie jem chleba ani ziemniakow od wczoraj mam nadzieje ze to cos pomoze.a ty ta 3 min mialas z jakas dieta czy sama???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWKA111
sama 3 minutuwke... i pomagala . nawt jalam slodycze itp. to chyba zalezy od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffrydersgirl
dziewczyny jeslii stosujecie tylko 3 minutowke przez miesiac nie zwiekszajac ilosci powtorzen i czasu, to nie sadze ze beda rezultaty. Cwiczenia 3 minutowe polegaja na tym ze stopniowo np co tydzien zwiekszamy dlugosc czyli z 3 minut robimy 4 minuty i przez kolejny tydzien cwiczymy po 4 minuty. wazna jest rowniez ilosc powtorzen tej 3 minutowki np 3 razy po 3 minuty jedno ciczenie np bieg w miejscu , nastepnie 3 minuty po 3 razy pajacyk itp. chodzi aby przez te 3 minuty wykonywac cwiczenie w maxymalnym tempie. Pomoze wiem to ! a ja dalej na dukanie:))motywacja jest wazna to fakt i wsparcie ale efekty daja zadowolenie i to prawda ze pozniej jest zastoj w wadze ale to pozytywny rezultat bo nie wolno chudnac za szybko, organizm musi sie ustabilizowac po pierwszym ataku utraty wagi.to ile sie chudnie i w jakim tempie trudno dopasowac to zalezy ile sie wazy, jak duzo chce sie schudnac i jak stosujecie sie do diety rowniez czy cwiczysz. zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWKA111
dzieki za pomoc... zrobie tak jak mowisz.... chce schudnac 10kg albo nawet 8 wiec to jest chyba dobra metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffrydersgirl
To jest bardzo dobra metoda . Zapomnialam jednak dodac ze w ciagu tych 3 minut cwiczymy : 30 s max tempo 15s umiarkowane tempo tak na przemian:) co tydzien zwiekszajac ilosc powtorzen po tych cwiczeniach MASZ czuc sie wykonczona ale na swoj sposob szczesliwa:)))i do tego zdrowe rozsadne odzywianie;) a ja dalej chudne 59 dzisiaj pokazuje i dalej jestem na dukanie, cwicze niewiele bo nie mam czesu ale moja bieznia czeka a ja na nia juz niedlugo zaczne. Pozdrawiam i zycze powodzenia!wiosna za pasem wiec do dziela moi drodzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
ruffrydersgirl gratuluje spadku wagi:)) podziwiam twoj zapal:) dziekuje tez za rade napewno z niej skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
a nie po 30 s wolne 30s max????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaka
ja cwiczylamtak przez dwa miesiace i schudlam 8 kg wiec chyba dziala:))) nie jadlam tez kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffrydersgirl
Jesli chodzi o 3minutoowke to wiekszosc osob zaczyna od tempa 30s max tempo 30s wolne tempo. Ja zaczelam 30 s max a 15s wolno. Dalo rezultaty, wtedy tez nie bylam na jakiejs specjalnej diecie nie jadlam kolacji po godzinie 19 tej i slodkiego zero . Teraz nadal na dukanie do tego bieznia dochodzi i nadal chudne:). Czuje sie bardzo dobrze bez wiekszych zachcianek, gorzej tylko z czasem bo kady posilek trzeba zaplanowac dzien wczesniej szczegolnie jak sie spedza w pracy pol dnia zeby nie wrzucac w siebie byle czego. a okazji do slodkiego unikam albo robie sobie czekoladowe nalesniki lub lody ale "dukanowe":)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruffrydersgirl:).Jeszcze raz gratuluję .Ja nie cwiczę,bo dzieciaki na przemian chorują,wiosna im nie służy,więc i ja nie mam nastroju do cwiczeń,ale za to trzymam dietę,tym razem MŻ:),nie jem kolacji i widzę,że kilogram spadł.Pozdrawiam i życzę wytrwałości.Sobie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia.
Cześć. :) Chciałabym zacząć to "3 minutowe odchudzanie". jakie ćwiczenia byście mi poleciły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffrydersgirl
Zostal mi tylko jeden kilogram do sukcesu w pelni ale i tak jestem z siebie dumna zrzucilam swoje kilogramy:)moja obecna waga to 57.5kg nie ciwcze bo obecnie jestem chora :(i po drugie nie mam czasu ale stosuje sie do Dukana jestem zadowolona i polecam serdecznie , nie czuje sie juz na diecie po prostu jem inaczej:)pozdrawiam i zycze wytrwalosci! A co do pyan jakie cwiczenia co i jak to diewczyny patrzcie na strony wczesniejsze jest w nich wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyusia
ja dzisiaj zaczelam te cwiczenia, wykończyły mnie... jestem też na dukanie, zobaczymy efekty w nastepna niedziele ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonaN
czesc dziewczyny mi naprawde 2 lata temu bardzo pomogly schudnac ziola tybetanskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)No cisza na forum.Ja powiem szczerze,że się poddałam.Nie czuję się najlepiej,ale to bardziej przez psychikę,a nie ciało.Przyszła wiosna ,a ja nie mam wcale zapału.Muszę się uporać z pewnymi sprawami,więc może i chęć do ćwiczeń wróci.Na razie kiepściutko:( Tort czekoladowy:)życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffrydersgirl
Zonkili ty jestes ikona tej strony nie mozesz sie poddac i zaiwesc siebie i forumowiczow!!!Ja w ciebie wierze! Dasz rade!musi byc dobrze! Ja nadal stosuje Dukana ale juz 3 faze i nie czuje sie jak na diecie , kilogramow nie ubywa i nie przbywa. Waga 57-58 kg Jestem zadowolona, nie cwicze i tego wlasnie najbardziej brakuje mojemu organizmowi,jednak jestem w ciaglym ruchu. pozdrawiam i zycze wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynta_79
Cześć dziewczyny :-) Zaczynam 3 minutowy trening. Ćwiczę trzeci dzień na orbitreku. Oprócz tego dużo chodzę na piechotę, czasem nawet ok 8 kilometrów dziennie. Na razie nie widzę spadku wagi, wręcz przeciwnie, ważę więcej. Ale ja tak zawsze mam gdy zaczynam coś ćwiczyć, mięśnie mi się robią jakieś takie potężniejsze, i wcale nie wyglądam korzystniej. Mam nadzieje że zacznie mi w końcu spadać waga. Chciałabym schudnąć ok. 5-6 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Jednak tak szybko się nie poddałam :).Miałam problemy ,przez które zajadałam słodycze, w zbyt dużej ilości.I doszło do tego,że waga przekroczyła 70 kg,a dokładnie 72 kg:(.Wtedy powiedziałam STOP.Od czterech dni pilnuję regularnych posiłków,piję litrowy dzbanek zielonej herbaty,do tego woda,dużo warzyw,odstawiłam słodycze.Na razie nie cwiczę,może od jutra?Przed chwilą sie ważyłam,mam 70 kg,czyli dwa spadło:).To mnie mobilizuje od nowa. ruffydersgirl:),naprawdę bardzo się cieszę,że tak dobrze Ci idzie,to wielki sukces.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelka2852
Najlepiej pić 2l wody dziennie obiadki normalne domowe ale za to na kolacje owoc lub warzywko śniadanie jajko z kromką chleba i 3 min ćwiczen codziennie przez 1 tydzień to samo a po tygodniu sie zważyc i zobaczyc czy jakieś kilogramki znikneły jeśli tak to dalej stosowac taką diete jesli nie to nie jadać chleba i słodycze na bok ........................ życze szczęśćia i zpalonych kilogramów jakieś pytania to na e-maila pamelka2852@googlemail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffrydersgirl
ciesze sie ze idziecie do przodu ze sie nie poddajecie!super! Ja pewnie teraz troszeczke przekrocze normy, bo zblizaja sie imprezowe dni, wiec beda torty i smakolyki ale pozniej wskocze na 2-3 dni samych protein i waga momentalnie spadnie:). Dzisiaj zaczynam moje chodziarstwo, musze jakos wkoncu znalezc czas!Pozdrawiam i zycze wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica Rainly
Ok hello wszyscy ja mam pytanko żeby się odchudzic co mam robić wiem żę 2l wody codziennie ale co dalej???????????? :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica Rainly
a no i może jak wam idzie mi napiszcie pls...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×