Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powanie pytam

ile trwa rozwód ???

Polecane posty

Gość frezyja
najlepsza to była kochanka mojego M Gdy adwokat zapytał jakie utrzymywała stosunki z moim M ,odpowiedziała,że żadnych. Drugie pytanie w którym miesiącu urodziła pani martwe dziecko Pana XXX a ta w 7 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno są głupie kochanki. Pewnie jest ich mnóstwo. Sa też głupi mężowie, którzy potem żałują, bo jednak żona lepszą była... tak jest i będzie, ja tylko mówię, że nie zawsze. A ludzi świętych nie ma, więc udawać też się ich nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamliwiec blanka
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazela57
Ciekawe - chce wnieść sprawę o rozwód bez orzekania o winie staż - 34 lata . Nie wiem tylko jak zachowa się mój (mąż) Od 10 lat żyjemy obok siebie w dwóch osobnych pokojach a teraz nagle sceny zazdrości o "kochanka w internecie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27...
Rozwód trwał minut . Powód niezgodność charakterów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apelacja??? ktoś wie z czym to się je?? znalazłam takie info http://pozew-rozwodowy.net/ile-trwa-rozwod.html - no to już wiem, że sprawa się przedłuży. jak długo trwa jeszcze rozwód po apelacji? Co ja mogę zrobić, jeśli chcę tego rozwodu, a były mi utrudnia...a wlaściwie obecny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umiałaś wyjść za mąż. Umiesz sie rozwodzić. A nie słyszałaś o apelacji?? Debilem nie jesteś - bo oni nie mogą wychodzić za mąż. Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bez orzekania o wienie, jego nie było ,bo był za grancą , przysłał adwokatke i pismo ,że na wszystko się zgadza.Mamy dwuletniego syna.Pozew wniesiony na koniec listopada, sprawa 21 stycznia. 25 minut trwała, chwila przerwy i rozwód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa Praga rozwód z orzekaniem i dziećmi około 6-8 lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerototes
w niecałe pół roku...a może było to 5 miesięcy uwinąłem się w kancelarii w Oławie. Pan Artur i Pani Anna. Adwokaci bardzo ogarnięcie i specjalizujący się w kliku dziedzinach prawa. takze nie wielkim problemem była dla nich akurat sprawa o rozwod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Warto się skontaktować w takiej sprawie z Katarzyną Pawłowską. Ona prowadziła rozwód i podział majątku u mnie w rodzinie, a konkretnie mojej siostrze. Wszystko przebiegło bardzo szybko i bez większego bólu. Na stronie www.kancelaria-pawlowska.pl jest kontakt. Można się umówić mailowo na spotkanie lub telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Różnie może być, ja mogę mówić tylko za siebie, ale mi pomogła w związku z rozwodem, podziałem majątku i alimentami Joanna Poznańska. Ona ma kancelarię na Karmelickiej, podam od razu nr telefonu stacjonarny do nich – 124455699. Wyjaśnia wszystko w zrozumiały sposób, wiadomo później czego się spodziewać na rozprawie. Człowiek pewniejszy wchodzi do sądu, jak mniej więcej wie co się będzie działo, jakie padną pytania, na co się generalnie przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez orzekania o winie, za zgodą obojga, pozew początek maja, rozwód 1 sprawa koniec czerwca, 20 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko u was to poszło... u nas od wniesienia pozwu do I rozprawy -3 mies, druga rozprawa (dot. opieki nad dziećmi) po kolejnych 7 mies (!!) czyli koniec końców rozwód od wniesienia pozwu - 2 rozprawy- 10 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za długo . polskie sądy to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelass
Dobrych prawników – praktyków mają w kancelarii z ulicy Królewskiej w Krakowie – Res Publica się nazywa dokładnie ta kancelaria. Pomagali mi wielokrotnie, ostatnio sprawa była dość trudna, bo chodziło o windykację długu opiewającego na kilkaset tysięcy złotych. Sprawy zostały pchnięte w dobrym kierunku, czekamy na rozwiązanie, powinno być satysfakcjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Złożyłem pozew w maju 2014, pierwsza rozprawa w listopadzie 2014 (nie przyszła), druga rozprawa w lutym 2015 o zabezpieczenie kontaktów z dzieckiem (nie przyszła), trzecia rozprawa marzec 2015 (nie przyszła). Teraz czekam na rozprawę we wrześniu br. i już wiem, że nie przyjdzie aby ciągnąć rozwód w nieskończoność. Nie mamy rozdzielności więc jest "PANIĄ" sytuacji. Nie musisz przychodzić na rozprawy i nic Tobie nie grozi ale jak będziesz świadkiem w byle jakiej sprawie i nie stawisz się to od razu 500 pln kary. Czekam na komentarze. Dodam, że nie jesteśmy majętnym małżeństwem i nie mamy wspólnego mieszkania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Składasz wniosek o przeprowadzenie rozprawy bez obecności strony przeciwnej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwertty
a jak jej pełnomocnik się nie zgodzi ? zapomniałem dodać, że ona ma pełnomocnika tak jak ja i rozwód jest przeciągany na moją niekorzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na sprawe czekalismy ok 4 miesiecy, mamy dziecko. podzialu majatku nie robilismy, obydwoje zgodnie stwierdzilismy ze sami sie dogadamy. na sprawie podalam na pismie plan opieki podpisany przeze mnie i bylego meza. sprawa z ogloszeniem wyroku trwala ok 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" zapomniałem dodać, że ona ma pełnomocnika tak jak ja " Zapomniałeś jeszcze dodać że nie masz cho/ja w majtkach!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I opisz dokładnie w jakich okolicznościach jaja ci urwało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam najlepiej zacznij od intercyzy. Na sprawę rozwodową czeka się około 3 miesięcy zależy ile w danym czasie jest spraw rozwodowych. A rozwód nawet jeśli masz dziecko powinnaś dostać na pierwszej rozprawie jeżeli macie oboje mocne argumenty i jesteście zgodni co do rozwodu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pranie brudów
Z orzeczeniem o winie byłego...3 m-ce. Gorzej było z podziałem majątku. Mężuś bił sie o marne łyżeczki, które i tak dawno miał zapakowane w kartonisku, ogromnym. Nawet nie zajrzał. Jedno jest ważne....z orzeczeniem jego winy ja nigdy nie będę musiała płacić mu alimentów ale on w razie co, mnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieliśmy wspólnego majątku ani dzieci. Wszystko zakończyło się na jednej rozprawie, na którą czekałam 3 miesiące. Mąż na początku rozprawy przyznał się, że rozpad małżeństwa nastąpił z jego winy i po 20 minutach byłam już rozwódką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edie44
Wszystko zależy od złożoności, od tego jakie macie relacje, czy macie dzieci, majątek no i przede wszystkim zależy też od prawnika. Moją sprawę rozwodową prowadził prawnik z kancelarii WKW i wszystko poszło sprawni i szybko :) Tutaj masz namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×