Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panowie obudzcie sie

Jestem zalamana po intensywnym randkowaniu. Gdzie sa prawdziwi faceci?

Polecane posty

Gość panowie obudzcie sie

Postanowilam przestac rozpaczac po bylym partnerze i ruszyc w koncu tylek. Korzystalam z czatu, roznych portali, poznawalam tez facetow w realu. Z kazdym z nich odbylam 1-3 spotkan .Zazwyczaj daje szanse mezczyznie aby sie wykazal, nawet jak na 1 randce nie zaiskrzy. Stres robi swoje,dlatego zawsze bylo 2 i 3 spotkanie. Wymagania naszych rodakow sa SMIESZNE! Nasi panowie sami nie grzesza ani uroda ani inteligencja ,nie sa samokrytyczni w stosunku do siebie a maja w glowce stworzony ideal, ktory zwyczajnie nie istnieje. Pokrotce: pan nr 1- informatyk bez stalej pracy, wzrost 169 cm. Z nim tylko rozmawialam na czacie...Wymagania tego pana byly nastepujace: kobieta powinna byc bardzo zadbana, lampka wina czy kufel piwa skresla ja w jego oczach. No ewentualnie jedno piwo na miesiac.Powinna unikac imprez, miec minimum 1-2 pasje ktore mu zaimponuja. Powinna ubierac sie bardzo kobieco, spodniczki, kuse bluzeczki i byc domatorka... pan nr 2- spotkalismy sie 3 razy.Przystojny, 180 cm wzrostu, inteligentny ,zrownowazony. Wymagania: nie zwiazalby sie nigdy przenigdy z rozwodka bo taka kobieta sama jest sobie winna ze tak wybrala. Na 3 spotkaniu zamowil sok bo kierowal, ja wzielam piwo i od razu zostalam zrugana za to, ze nie wypada abym ja pila piwo jak on pije sok. Nie wierzy w milosc ani zauroczenie od 1 wejrzenia.Facet lat 27- jedyny jego zwiazek trwal 5 miesiecy. Po 3 spotkaniu powiedzial mi, ze MOZE gdybysmy dluzej sie spotykali to MOZE cos by miedzy nami fajnego bylo. pan nr 3- na 2 spotkaniu okazalo sie, ze zerwal ze swoja dziewczyna dzien wczesniej i nie wypada aby byl dluzej sam. W czasie naszej rozmowy jego panna ex ciagle wydzwaniala.Non stop narzekal na nia. pan nr 4- przez 2 godz nawijal o sobie, wiedzialam co studiowal, jak nazywaja sie wszyscy czlonkowie jego rodziny lacznie z rodzina w Usa....ich przygody, jego przygody...on znal tylko moje imie .. pan nr 5-wylal cala swoja frustracje na kobiety, pracoholik..nawijal 2 godziny o gieldzie, samochodach, inwestycjach, lokatach pan nr 6- pierdnal glosno przy stole i nawet nie przeprosil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani23
na pewno nie siedza na czacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 2 spotkaniu okazalo sie, ze zerwal ze swoja dziewczyna dzien wczesniej i nie wypada aby byl dluzej sam Czyli w czasie 1. randki był jeszcze w związku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie obudzcie sie
no na to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko autorka zapomniała pewnie napisać że ma 30 lat i randkowała z facetami lat 35 :D a jak wiadomo w takim wieku radnkują tylko nieudaczniczy których nikt dotąd nei chciał, seksoholicy, osoby zdradzające zony/mężów i po rozwodach... normalni i udany są w związkach/małżeństwach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie obudzcie sie
mam 26 lat a ci panowie mieli 25-28:) nie badz smieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samooooooooooooooooooo
a trafiłaś na prawiczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani23
nie mozna powiedziec, ze rozwodnicy sa nieudacznikami, roznie w zyciu bywa...... sa poza tym wdowcy i ludzie, ktorzy przegapili moment ustatkowania sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani23
łe tam, wyjatek potwierdza regułę..... al4e fakt czat to nienajlepsze miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonierka3487
a ja sie raz z takim spotkałam co w ciągu jednego spotkania 3 razy walił się pierwszy w drzwi przedemną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie obudzcie sie
Brzydki Niski Beznadziejny..straszne masz kompleksy ,przerazajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom85
A jacy w Twiom mniemaniu sa Ci przebudzeni Panowie?? Ja moja dziewczyne poznalem przez neta prawie 4 miesiace temu, znaczy sie w maju. Spotkalismy sie 1 raz w czerwcu. Najpierw byly to niezobowiazujace spotkania, najczesciej w parku. Rozmawialismy o mnie, o mojej pracy, o niej, jej pracy, rodzinie... Nie specjalnie przejmowalem sie tym jak wypadne, bo bylem soba. Po co kogos udawac jak i tak pozniej wszystko wychodzi :) Po 1 spotkaniu byly nastepne i nastepne i tak od miesiaca jestesmy razem, poznajemy sie, uczymy sie siebie, jest milo... Na spotkania nie wybieram jakis ekstra miejsc, nie stroje sie jak wozny w dzien nauczyciela, jestem soba, poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani23
a ja chyba od gimnazjum mialam ciagle faceta i nie wiem czy dojrzalam do malzenstwa, choc jestem zdrowa na umysle a z moimi emocjami wszystko jest ok...... mam 23 lata a kobiety podobno dojrzewaja szybciej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani23
tom85 i takich facetow potrzeba wiecej na swiecie :) brawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie obudzcie sie
Tom85 to wlasnie so moze tacy faceci jak ty. Jezeli spotykam sie z facetem ,ktory ma wymagania tego typu: 1. zero picia.ZERO... 2 jeden papieros przy piwie- koniec 3 wyksztalcenie wyzsze, znajomosc 2 jezykow obych, 2 pasje min 4 fajny biust, sliczna twarz, sexowne ciuchy 5 bron boze rozwodka bo pewnie jakas zepsuta, bron boze panna z dzieckiem bo sie puscila, bron boze taka co nie chodzi do kosciola co tydzien bo grzeszna, bron boze taka co wykaze chec na wspolny seks po 3 miesiacach chodzenia ze soba bo latwa, bron boze podnoszaca glos bo nerwowa i zwichrowana psychicznie 6. z praca, samochodem, zarobki min 2 tys a sami nic soba nie reprezentuja aby sie starac dla nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom85
Ijaaaa brawo. To dopiero poczatki, ktore podobno sa najtrudniejsze i najpiekniejsze z drugiej strony... Czytam tu niektore tematy, i rowniez dochodze do wniosku, ze faceci to szukaja jedynie dziewczyny do sprzatania i do lozka. Zamiast postarac sie troche, zdobyc kobiete, jej zaufanie, szacunek, byc moze i pozniej milosc. Nie trzeba sie specjalnie wysilac, tylko ruszyc glowa. Mojej dziewczynie bardzo sie podoba jak tak bez spodziewania, bez okazji dostaje kwiatki :D Albo to, jak idziemy spacerowym krokiem to jak widze na ogrodku kwiatka to czym predzej go kradne :P znaczy sie biore jeden i gitarka, ale to co pozniej mowi, jest bezcenne i dla takich chwil warto sie starac, mianowicie "jaki Ty misiu jestes glupiutki, ale i kochany" I ten blysk w oku, masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani23
a moj misiak ( poznany na fotce.pl- zupelny przypadek) troszczy sie, robi sniadanko do pracy, wszedzie wozi i przywozi, jak mam trudniejszy egzamin to godzi sie na zbieranie ochrzanu, bo jestem zdenerwowana :) choc nie musi, wiecej takich was:) zycie bedzie piekniejsze a swiat lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Niestety, ale im wiekszy nieudacznik zyciowy, tym wieksze wymagania. Na jednego wolnego faceta przypada pare kobiet, wiec jesli facet w wieku 30lat ma prawie zerowe doswiadczenia z plcia przeciwena i wymagania godne boga, to nalezy szukac tabliczki z napisam "EXIT":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tom85 to wlasnie so moze tacy faceci jak ty. Jezeli spotykam sie z facetem ,ktory ma wymagania tego typu: 1. zero picia.ZERO... 2 jeden papieros przy piwie- koniec 3 wyksztalcenie wyzsze, znajomosc 2 jezykow obych, 2 pasje min 4 fajny biust, sliczna twarz, sexowne ciuchy 5 bron boze rozwodka bo pewnie jakas zepsuta, bron boze panna z dzieckiem bo sie puscila, bron boze taka co nie chodzi do kosciola co tydzien bo grzeszna, bron boze taka co wykaze chec na wspolny seks po 3 miesiacach chodzenia ze soba bo latwa, bron boze podnoszaca glos bo nerwowa i zwichrowana psychicznie 6. z praca, samochodem, zarobki min 2 tys Nosz kurde, nie mam samochodu i nie chodze do kosciola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom85
No i co z tego ze nie masz samochodu i nie chodzisz do kosciola?? Gdyby moja dziewczyna nie miala auta i nie chodzila do kosciola, to tez bylaby moja dziewczyna. Jak gdzies jedziemy do znajomych jej autem, to jesli chce to sie napije a ja nie pijac odwioze ja do domku, nie pali, ale ja pale, jej to nie przeszkadza, ale i tak rzuce :) Nie mam wyzszego wyksztalcenia, ona ma magistra i jest fajnie, nie odczuwam dyskomfortu psychicznego z powodu tego, ze jestem biedniejszy, mniej wyksztalcony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani23
super, ja uciekam pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×