Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panowie obudzcie sie

Jestem zalamana po intensywnym randkowaniu. Gdzie sa prawdziwi faceci?

Polecane posty

"a temu ze mamy xxI wiek i można szukać także dzieki internetowi" ale tylko na płatnych portalach randkowych wstawiając swoje zdjęcie i nie odpisując ludziom bez twarzy :P bo jak trzeba płacić miesiecznie za konto 20 zł to ludzie do tego powaznie podchodzą a czat jest za darmo 🖐️ jak ona nie chce inwestować w porządne szukanie to czemu się dziwi że łowi szprotki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfsgggggggggggggggg
acha Oferma ,czyli miała ich chcieć mimo że oni mieli inne wymagania? a teraz by jeszcze Ci ułatwić to przeczytaj 1 post naszej miłej autorki i wyobraż sobie ze to nie mężczyźni tylko kobiety z którymi sie spotkałeś chciałbyś którąś z Nich WĄTPIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfsgggggggggggggggg
Oferma nie ma sensu z Tobą dyskutować dziewic już nie ma wszystkie kobiety to zdradzające kurwy,a wiec mam prawo i autorka napisać NIE MA PRAWDZIWYCH FACETÓW:) pozdr miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli przyznajesz się do bycia
kurwą która chce księcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfsgggggggggggggggg
widziałeś gdzieś księcia? teraz są biznes- meny ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ja wiem gdzie oni są ale nikomu nie mów bo jak się rozniesie to będzie zbiorowe samobójstwo a więc prawda jest taka że nie ma i nigdy nie było prawdziwy facet to wymysł najpierw autorów książek a potem scenariuszy filmowych a wy się wszystkie dałyście na to nabrać dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doauutorki
moja droga nie chcę Cię dołować, ale poczekaj jeszcze trochę, aż doświadczenie pozwoli Ci wydłużyć listę do 30 - dopiero się załamiesz! Wypowiedziami obecnych tu samczyków nie przejmuj się, bo po pierwsze i ostatnie - co to za facet, który w piątkowy wczesny wieczór siedzi na babskim forum i się wywnętrza, głównie krytykując dziewczyny? Od razu odpowiadam na ataki i pytania w stylu co tu robię - to właśnie babskie forum, a więc miejsce i dla mnie, po drugie jestem ze sporym "przebiegiem" więc niekoniecznie weekendowy wieczór muszę spędzać jak większość, po trzecie lubię (baaaaaardzo) dom, po czwarte jestem umówiona ze swoim samcem w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvx
Wy lepiej na siebie popatrzcie. Grube, zaniedbane babska, bez pasji, a wymagaja od faceta nie wiadomo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doauutorki
>cxvx i tu cię zaskoczę - masz rację!!!! - jest baaardzo dużo młodych dziewczyn za grubych (na dodatek z piramidą lodów w garści), zaniedbanych, wręcz niechlujnych, źle ubranych itd - abnegatek, pseudoluzaczek....ale chyba one zdają sobie z tego sprawę (że niby "nie przywiazują wagi", albo "kochanego ciała".... ) i nie wypowiadają się tu w taki sposób, dobrze myślę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka trafila na
desperatow pomysl- na tym samym wozku jedziecie jaka ty, tacy oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"co to za facet, który w piątkowy wczesny wieczór siedzi na babskim forum" A może mam deprechę i spędzam czas w domu zamiast zatruwać życie takim jak ty? Jak ci się nie podoba to idź poskakać na dyskotekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ Lelouch
no właśnie o to chodzi, że nawet jeśli siedzisz w domu to wydawałoby się, że jest więcej zajęć bardziej hmm stosownych dla młodego faceta....bo baby to wiesz - głuuuaapie to...i na kafe niech siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfdgfgd
pan nr 5-wylal cala swoja frustracje na kobiety czy to przypadkiem nie byl Jarek 84 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem....
autorko.... niestety z wiekiem jest coraz gorzej. ja mam więcej lat niz Ty i niestety muszę Cię zasmucić że jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby so gupie i tempe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×