Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panowie obudzcie sie

Jestem zalamana po intensywnym randkowaniu. Gdzie sa prawdziwi faceci?

Polecane posty

Gość Dariusz z Warszawy
Ja od kobiety jedynie wymagam że by dbała o siebie bo sam dbam o siebie i tyle. Ubieram się w luźne ubrania czyli jak tu w jednym temacie na hip-hopowca (czy skejta :P) ale nie wymagam aby moja wybranka tak się ubierała. Po prostu abyśmy razem spędzali czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz z Warszawy
Miło czas*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddd
E 30-u mnie tylko zarobki sie zgadzają zostają mi zwichrowani psychicznie robotnicy po 50-tce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waawaaweewaa
skąd jesteś autorko, jeśli mogę wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"2 jeden papieros przy piwie- koniec" palisz jak smok? no to co się dziwisz że ambitni i zdrowi cienie chcą :O 🖐️ "3 wyksztalcenie wyzsze, znajomosc 2 jezykow obych, 2 pasje min" jestęs niewykształcona a chcesz inteligentnego " fajny biust, sliczna twarz, sexowne ciuchy" jak chcesz 185 cm 90 kg miesni 0 tłuszczowego brzuch i żadnego wianka to też musisz być atrakcyjna te punkty co wypisałaś.... wypisąłaś je przez kompleksy bo ich nie spełniasz? jak tak... i obrażasz się na facetów z twojej półki że mają tak samo wygórowane wymagania jak ty mino ich niskiej wartośic to jesteś hipokrytką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie obudzcie sie
z miasta wielkosci 100 tys mieszkancow....ani wies ani duze miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie obudzcie sie
mam wyksztalcenie wyzsze, znam 1 jezyk obcy , pale przy piwie ale nie jak smok,od kiedy 1-2 fajki przy piwie raz na tydzien to nalogowe palenie???? Jestem szczupla i zdrowa. ...A jak mi facet na wstepie mowi o swouch wymaganiach to dalej sie nie umawiaam mimo ze spelniam te wymagania np z wyzszym wykztalceniem.....Wtey zadaje sobie pytanie: a co by bylo gdybym miala tylko liceum skonczone albo licencjat...odrzucilby mnie z tego powodu mimo ze jestem fajna dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie obudzcie sie
a sam twoj nick mowi sam za siebie, ze jestes mega zakompleksiony!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili12345463846
on sie chce umówić, nie pytał ile osob mieszka w twoim miescie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waawaaweewaa
autorko, tylko pytałem skąd jesteś - nic więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waawaaweewaa
błąd komunikacji - pisałaś do brzydkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marginalnie
Przeczytałem Twoje posty, autorko. To Ty się obudź. Ja bym się z Toba, po tym, co o sobie napisałaś, nie umówił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie obudzcie sie
to ci odpowiedzialam skad jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie obudzcie sie
To ze jestes niski to nie twoja wina ale to ze w nicku uzywasz nazwy' beznadziejny' to juz swiadczy o kompleksach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waawaaweewaa
a może to tylko prowokacja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz z Warszawy
Bo BNB ciągle się użala nad sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i zebralo sie
stado zakompleksionych samcow ktorym prawda w oczy kole:( :classic_cool: rozumiem doskonale autorke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom85
to napewno prowokacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom85
Dlaczego od razu stado zakompleksionych samcow?? Ja zakompleksiony nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i zebralo sie
oczywiscie oprocz ciebie:) reszta tu samcow piszacych ma jakies kompleksy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zleciało się stado prawiczków
na sabat a kysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfds
podziwiam was wszystkich, ze dzieki internetowym forom potraficie kazdy temat rozjebac i zaczac sobie w koncu dopierdalac... hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfsgggggggggggggggg
oj Oferma,my to już dawno zrozumiałyśmy:P Z tym że faceci mają problemy z własną samooceną,my potrafimy obniżyć poprzeczkę,facet już nie----BO JEST FACETEM to jest zabawne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfsgggggggggggggggg
przecież z opisu autorki,oni nie są z najwyższej półki,a wiec idąc dalej ta kobieta nie ma o sobie wysokiego mniemania. Mimo tego Ci panowie mają jakieś tam wymagania---czyli krótko mówiąc po męskiemu ''wyżej srają niż dupe mają'' kpw?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z tym że faceci mają problemy z własną samooceną,my potrafimy obniżyć poprzeczkę,facet już nie----BO JEST FACETEM" tylko czemuż to autroka szuka na czatach jak tam raczej siedzić 3 sort ludzi albo amatorzy szbkiego seksu płci obojga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka ma rację..sama spotykałam takich co niewiele sobą reprezentowali ani fizycznie ani intelektualnie a wymagali co najmniej miss świata bo vice miss to dla nich już hańba...szkoda że nie było ich stać aby sobie oczy przetrzeć i w lustro popatrzeć..uciekałam jak najdalej od takich i żałuję, że w ogóle sie spotykałam, do tej pory mam wiadomości na gg z pytaniem o spotkanie..bo są na tyle tępi że nie rozumieją zdania ,,jestem zajęta''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfsgggggggggggggggg
Jak zawsze nie doczytałeś? prócz 1 --nie było spotkania z resztą spotkała sie 2,3 razy,a więc chcieli sie z Nią spotkać. Następna rzecz--co łączy tych wszystkich facetów? PODPOWIEM --brak umiejętności zachowania sie na randkach jeszcze masz jakieś ale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfsgggggggggggggggg
bnb zadajesz głupie pytania a temu ze mamy xxI wiek i można szukać także dzieki internetowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×