Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Witajcie. nie wiem czy do was tu pasuje ponieważ mam dopiero 20 lat :) chyba zaliczyłam wpadkę... mój facet też ma 20 lat. Jeszcze nie wiem czy to faktycznie ciąża cy nie i co najgorsze boje sie sprawdzić, bo boje się że pudło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadka a masz jakies objawy?? wlasnie skonczylam ogladac epokę lodowcową :) uśmialam sie jak nigdy;)) w sam raz na jesienne smutne dni. dobranoc kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki w ten słoneczny dzionek 🖐️🌼 Ale się fatalnie dzisiaj czuję,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Miałam trochę zaległości w czytaniu bo przez kilka dni nie miałam internetu. Nastroje optymistyczne i dobre wieści :)) Ja dzisiaj na uczelni się będę kisiła. Miłego weekendu wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. :) Zaś se do Was wpadam. :) Ewuśko, serdeczne gratulacje. Na pewno tym razem wszystko będzie dobrze, czego z całego serduszka Ci życzę. :) Pestko, niedługo to samopoczucie Ci przejdzie i będziesz się cieszyć tym pięknym stanem. :) Zobaczysz, mówi Ci to ta, która sama to przeżyła. :) W pierwszym trymestrze i trochę w drugim chciałam paść normalnie. Nie dość, że się uzewnętrzniałam to jeszcze chciało mi się ciągle spać, było mi niedobrze, kręciło mi się w głowie, byłam zmęczona, zła, rozdrażniona, nie miałam apetytu. Też chciałam zasnąć i przespać ten czas. Teraz już jest luz, wszystko się uspokoiło. Jedynie na kawę nadal patrzeć nie mogę. No i teraz mam taki przypływ energii, że potrafię dziennie milion spraw załatwić i jeszcze mi mało. Normalnie latam jak jakiś Terminator z pieprzem w dupie. :) Podobno drugi trymestr z całej ciąży jest najlepszy. Bo potem to już jest ciężko. :) No i faktycznie początki ciąży często objawiają się jako grypa żołądkowa. :) Nie tylko ja tak miałam, ale też kilka moich koleżanek. :) W sumie wtedy odchodzą niezłe rewolucje hormonalne i nasze organizmy po prostu tak reagują. :) Kurde Waikiki, Ty już 9 tydzień. Ależ to leci. No ale w sumie mnie leci już 22. Strasznie to zleciało. Nim się obejrzę będzie już po wszystkim. :) Ja na razie przytyłam 4 kg, więc jak na ponad piąty miesiąc to chyba nieźle. :) A bardzo bałam się, bo zawsze miałam problemy z wagą i do góry szła bardzo szybko. A tu taka niespodzianka. :) Co do prezentów to my sobie chyba w tym roku darujemy i będzie tylko symbolicznie. My kupiliśmy dość drogie auto, moi Rodzice wybudowali dom, u Teściów z kasą jest tak średnio na jeża. A, że każdy wszystko ma to stwierdziliśmy wspólnie, że nie będziemy szaleć. :) Choć znając życie to Rodzice i tak pewnie dla wnusia naznoszą milion rzeczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki :) Klepma witaj fajnie poczytac co u Ciebie :) i ciesze sie ze energia Cię rozpiera :) a me dziwn, dzs 13 dc ja mee nc ne czuje. Zadnych bolow jajnka, nic, zero. Takze ten miesiac spisuje na straty, nawaet męża swego wczoraj nie wykorzystalam tylko poszlma spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Klempa Ale sie nasmialam z tego Terminatora:)hihih!super ze dobrze sie czujesz!!!:)Klempa mam nadzieje ze w poniedzialek bede najszczesliwsza kobieta na swiecie:)Ale przygotowana jestem na wszystko. Kurcze ja sie tez martwie o moja siostre.Tez biedna ma problemy z poczeciem:(A stara sie okolo 3 lat:(Masakra ile kobiet cierpi:( Dziewczyny czy ktoras z Was uzywa testow owulacyjnych? Gagatka a moze jednak sie uda:)Ja w tym cyklu kochalam sie tylko 2 razy.Ale uzywalam testow owul.wiec wiedzialam kiedy zaczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko, to wykorzystaj Męża jeszcze dziś. Ale byłyby jaja, gdyby się okazało, że po razie Wam załapało. W sumie często tak jest. :) Ewusko, ja wiem, że będzie dobrze. Trzymam kciuki, te u nóg też. :) Kurde, Twoja ciąża jest jeszcze bardzo wczesna i lekarz może jeszcze nic nie zauważyć. Mam jednak nadzieję, że nie nastraszy Cię, że nic tam nie ma. Niestety lekarze czasem tak gadają, a potem okazuje się, że wszystko gra, tylko po prostu jeszcze za wcześnie. I zamiast wyjaśnić pacjentce, że może jeszcze nie być widać to od razu gadają, że nic nie ma. Co za bezsens. No to prawda, że z poczęciem ma problem coraz więcej par. Wcale to nie jest takie hop siup jakby się wydawało. To chyba tylko te lachony spod dyskoteki mają takie szczęście, że raz wykotaszą się gdzieś pod drzewem i od razu w ciąży są. O, a może to jest sposób?? I trza iść na dyskotekę pod drzewo?? :D A tak na poważnie to jak wiecie my też mieliśmy problem. Zeszły nam 4 lata, póki się udało. Miałam dwie inseminacje, niestety nieudane. I nagle ponad rok po leczeniu udalo się ot tak samo z siebie. Dlatego to, że nam wyszło uważam za mega cud. I gdy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży byliśmy akurat na wakacjach, gdzie szaleliśmy na całego. Skakałam do wody, ganiałam po schodach, nosiłam ciężkie pontony. I stwierdziłam po tym wszystkim, że jak wszystko jest w porządku i ciąża ma się utrzymać to choćbyśmy nie wiadomo co robiły to się utrzyma. A jak jest coś nie tak, to nawet jak będziemy leżeć plackiem to się nie uda. Mówię tu oczywiście tylko o bardzo wczesnych ciążach, takich, w których występuje największe ryzyko poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale cos mi sie klawiatura chrzani jak pisze w tym temacie i takie głupoty wychodzą!! sorki ja jutro jak pojde na usg to bede gadala z babką tzn lekarką i zobaczymy co i jak. Ale raczej sie nie nastawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa ja @ powinnam dostac 5 dni temu.Czy mozna juz zauwazyc pecherzyk ciazowy?mysle ze zarodka jeszcze nie bedzie widac.Wlasnie tego sie boje ze jeszcze nic nie bedzie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki spadam sprztac bo to juz 11 a ja jeszcze w malinach :) co prawda nigdzie mi sie nie spieszy, ale lubie miec posprzatane wczesniej i nie bawic sie z tym caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od sprzętu jaki lekarz posiada. Jak ma taki a'la legendy PRL - u to może nic nie zobaczyć. :) Mój ma właśnie takie cudo, że moje dziecko czy w 8 tc, czy 20 wygląda tak samo. :D Najlepiej jakbyś sobie zrobiła betę i potem powtórzyła np. za dwa dni. Jak będzie przyrastać to znaczy, że raczej wszystko jest w porządku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Dopiero wstałam - aż mi wstyd :(, oczywiście zaspałam do szkoły - masakra. Kręgosłup mi pęka, jestem mega rozkojorzano i nic mi się nie chce. A jak patrzę na bajzel w kuchni dodatkowo krew mnie zalewa. Ot taki sympatyczny poranek :) Ewuska serduszko Ty się niczym nie martw, teraz to tylko uśmiechać się i dużo odpoczywać, bo Twoje samopoczucie ma istotny wpływ na ciążę. Klempusia kope lat witaj kochana, zgadzam się z Tobą w 100% jak ma być dobrze to będzie, niektóre dziewczyny robię wiele głupich reczy w początkach ciąży (bo jeszcze o niej nie wiedzą) i rodzą zdrowe dzieci. A te z dyskoteki co tak pod drzewkiem to nie tylko nie mają problemów z ciążą, często też najfajniejszych chłopaków na tę ciążę łapią :) - tzn zawsze spadają na 4 łapy ;) Życzę miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewuśka.Ja miałam robione usg w 36 dniu cyklu i było widać pęcherzyk i w środku ciałko żółte :) I mimo, że mówił, że może nic nie będzie widać, to nalegałam, żeby zrobić.Zobaczył tez torbiel na jajniku o którą się tak martwiłam, ale dziś wiem, że niepotrzebnie bo się sama wchłania( bez żadnych leków) Mój gin ma nowe usg, dobry sprzęt, więc może dlatego? A i idź z pełnym pęcherzem, to będzie lepiej widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w ktorym tc pojawil sie u Was pecherzyk ciazowy a kiedy zarodeczek? Ja ostatnia miesiaczke mialam 14.10 ale dosc pozno byla owulacja bo 1 albo 2.11.(19-20dc)Ktory to bedzie tc?juz sie pogubilam z tym wszystkim:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuśka dziś masz 5 tydzień i 3 dzień.Pytałam ostatnio gin jak to się liczy i powiedział, że od 1 dnia miesiączki.Kochana na 100 % będzie już widać ten cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Pestko:)A to sie okaze.Dzisiaj juz spalam dobrze.:)Nie budzilam sie co 2 godz jak ostatnio.Chyba zabardzo sie przejmowalam:( Milego dzionka kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze czekanie...Ja wizytę będę miała w okolicach Mikołaja.Ostatnie usg dowciapne i ostatni raz zobaczymy kruszynkę w całości, bo już później będzie za duża, żeby oglądać ją całą.Ja usg robię co wizytę, bo to niesamowite patrzeć na taki cud, mogłabym cały czas to robić :)M nawet ostatnio nagrywał to na telefon, ale z tego wszystkiego nie zapisał :( Za duże emocje.A na Walentynki zrobimy usg 3/4 d ❤️ Miłego weekendu wszystkim.Lecę bo m zaraz wraca z pracy, a tu w domu nadal bałagan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska ja byłam u gina w 3,5 tygodniu, może już to był 4 tydzien, tak to opisał wtedy i widział (na dobrym USG) pęcherzyk ciążowy :) ale nie kazał sie chwalić i rozpowiadac, bo róznie to jest ... to nie była miła nowina, ale trzeba było o siebie dbac i przetrwac jakos do kolejnej wizyty :) jak byłam tydzien temu to powiedział, ze to 8,5 -9 tydzien, czyli zgadza sie i był już zarodek z tętnem :D więc jak pójdziesz teraz to jeszcze będzie pecherzyk, a za miesiąc już zarodek :) będzie dobrze!!!!! wiem,z ę sie stresujesz, bo ja tez tak miałam...a ty tym bardziej, bo jesteś po nie miłych przejściach, ale musisz myslec pozytywnie i złe mysli odpędzać od siebie!!!!!!!! gagatka nie mysl o tym, tylko zorganizuj przyjemny podniecający wieczór :P ja jak zaszłam - to już to milion razy pisałam - to w ten cykl kochałam sie może 3 razy i wcale nie zwracałam uwagi na dni płodne, bo spisałam go z GÓRY na straty... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby pestka z pełnym pęcherzem????????? mój gin zawsze każe z pustym przyjść... zawsze mi sie wydawało, ze usg wewnętrzne dopochwowe wymaga raczej pustego pęcharza, a to zewnętrzne na brzuszku pełnego ... ale może to od lekarza zależy... nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka z tym liczeniem to jest różnie... tzn oni to licza dwojako własnie od dnia ostatniej miesiączki i od dnia zapłodnienia, ale to sa różnice 2 tyg zazwyczaj, więc nie ma co sie spierac... moja kumpela chodzi do takiego co jej zawsze podaje te dwa obliczenia - i ona głupieje... a mój mi podaje zawsze te od zapłodnienia... zalezy od lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki🖐️ Nie pisałam bo miałam taki młyn w pracy, że nie miałam nawet czasu siąść do komputera:( Dorka ale się fatalnie czuję po tym zastrzyku.:( Jest mi cały czas niedobrze, mam napięty brzuch i boli trochę oczywiście, kręgosłup też pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) i juz to co najlepsze w weekndzie za nami :( a szkoda. Dzwoniłam do pani doktor mam byc kolo 12 ale tak na wszelki wypadek mam jeszcze zadzwonic zeby byla. Koło 14 jestem umoiona z kumpela. Takze jutro mi szybko minie dzien. Zuzka a tak ma byc?? takie sa skutki uboczne zastrzyku.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki dziekuje za stronke:):) Mam pytanie do brzuchatek:)Powiedzcie mi czy mialyscie lekkie uklucia w okolicy macicy?u mnie sie pojawialy,niedokuczliwe ale byly. A takie bole jak na @ ?Teraz wystepuja coraz rzadziej. Ja owulacje mialam w 20dc wiec liczac ciaze od zaplodnienia to dopiero minelo 20 dni.Jesli lekarz nic nie bedzie jeszcze widzial to napewno wysle mnie na bete. Zuzka ja gdzies czytalam ze moga byc takie skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×