Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Gagatka to mnie troszkę pocieszyłaś - może tam się wszystko tak dziwnie normuje, ale wiesz uczucia mam mieszane. No rzeczywiście nie mogę jakoś specjalnie narzekać na inne objawy typu zawroty głowy, silne przemęczenie itp - także to jest niewątpliwie plus. A jeśli chodzi o chudnięcie to akurat mnie to nie cieszy i tak jestem osobą szczupłą i te 3 kg mniej wygląda okropnie. Poza tym wiem, że zaraz przytyję z nawiązką, bo ja jestem tym typem człowieka że jak ma dużo stresów i chodzi nerwowy to jedzenie przestaje istnieć - także kij ma zawsze dwa końce ;) Ewuska - skoro Ty też zauważyłaś zwiększoną ilość śluzu po bromergonie to widocznie jest to normalny objaw - lżej na duszy :) Kurcze normalnie zmówiłyście się z tym kinem ;) - chyba też muszę pójść - co tak będę odstawać ;) :) Waikiki, Klempa, Pestka, Rudzielec - jak samopoczucie????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Gagatka nie pamiętam już jaki miałam wynik prl - ale wiem, że wyszedł on bardzo wysoki. Gin stwierdziła, że bromergon na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos dziekuje nawet nie najgorzej dzisiaj :) ale zaczyna mnie cholerny stres przed tą wizytą łapac... boje sie tej wizyty u gina! tak bym chciaola byc już po i dowiedziec sie samych dobrych rzeczy!!!!!! :o Klempa dzieki za info :D do 19-20 tyg to ja jeszcze mam troche czasu, ale ja akurat chciałabym wiedziec co sie urodzi :) jednak tez znam taki przypadek mojej kumpeli, ze jej lekarz całą ciąże mówił, ze to chłopak bedzie. miała kupione dosłownie wszystko niebieskie, wszystko pod chłopca, imie tez wybrane męskie, a przy porodzie doznała szoku jak jej powiedzieli ze to dziewczynka! rozpłakala sie i nie wiedziała co robić...myslała,ze to nie jej dziecko...dobrze, ze imię mialo jakby odpowiednik żenski, to szybko podała imię to samo, tylko z inną końcówką. I tak zamiast chłopca o imieniu Dominik na swiecie pojawiła sie dziewczynka - Dominika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki to dobrze, że lepiej się czujesz zobaczysz teraz z każdym dniem będzie lżej. A czemu kochana boisz się wizyty u gin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, 2012 podobało się? Ja idę dzisiaj z moją córką. Na razie muszę się oddać pieczeniu chleba bo już mi urósł na kaloryferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale sobie obejrzelismy film!!hehe!bileto juz nie bylo!hehe!wiec poszlismy na imprezke:)Super sie bawilismy:) A teraz leze i odpoczywam:)hi! A @ nadal nie widac.Mam taka malusienka nadzieje ze moze...:)Jutro pewnie sie rozczaruje. Milej niedzielki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuska trzymam kciukasy :) a ile Ci sie juz spoznia?? my bylismy na obiadku u tesciowej, a teraz to chyba spac bym poszla najchetniej. Film - nie bylo tragedii, reweli tez nie. BYlo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki:):)właśnie wróciłam z zajęć:)... Klaudusia co do badania nasienia męskiego to można dowieźć z domu-max do godz,lecz musi być w ciepłym"opatulonku"więc nie musicie tego robić w przychodni.Wyniki są nast dnia-chyba dobrze pamiętam,koszt w Klinie 100zł... Klempa-fajnie,że jjuż widziałaś maluszka:):)...ja jednak poczekam aż się urodzi to wtedy będę pewna czy to synek czy córeczka:):).Jak byłam w ciąży z synem to cały czas mi mówili,że to będzie córka:):),zdziwiłam się jak urodziłam synka hihi/no,ale sama go sobie urodziłam więc mój Ci ON:):).. Co do mnie to czuję się dobrze-sporadycznie lekka zgaga i chyba zaczynają się delikatne wymioty.Piszę chyba bo jakoś mnie na nie zbiera ale do finału nie dochodzi;)...dopisuje mi apetyt,pochłaniam mega mixy:):)-jak tak dalej będzie to nie zmieszczę się w drzwi hihi...zachcianek jeszcze specjalnych nie mam:):)..pod koniec dnia jestem bardziej zmęczona,senna... Pozdrawiam Was cieplutko i szykuje się do pracy na jutro buuuuu:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge troche udoskonalic tabelkę ?? Staraczki : nick wiek skąd? starania od? termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009......6.12.2009 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie....... od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie............ od 02.2008........ Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........30 czerwca 2010 Klempa............. ............ ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze teraz wyjdzie jak wyjsc powinno!! Staraczki : nick.........wiek..........skąd?............starania od?......termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009......6.12.2009 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie....... od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie............ od 02.2008........ Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........30 czerwca 2010 Klempa............. ............ ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Gagatka @ powinnam dostac dzisiaj:)W tym miesiacu robilam testy owulacyjne i dzisiaj jest moj 15dzien po owulacji. Milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuśka, może już nie dostaniesz :) Ja według kalendarzyka mam termin na 29 listopada, ale wydaje mi się, że owulkę miałam 12 więc @ bym dostała 26. Mam nadzieję, że mój 24 dniowy cykl nie ulegnie skróceniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! Ewuska moze juz nie przyjdzie! Trzymam mocno! A co do badania, to w do wiekszosci labotaroriow mozna dowiezc, ale musisz to z robic w przeciagu godz. My robilismy badania kilka miesiecy temu, powinno sie miec 5-3 dni abstynencji alkoholowej i sie przez te kilka dni nie przytulac... no i jak sie dowozi to trzeba pojemnik trzymac w cieplym miejscu, ja trzymalam pod bluza przy brzuchu. To badanie na prawde nie jest az tak zle jak by sie wydawalo, tylko czekanie na wyniki jest stresujace. Mallgos ja biore metformax to chyba odpowiedznik tego co ty bierzesz i tez schudlam kilka dobrych kg a naleze do chudzin :( Podobno wazne aby jesc dosc spore sniadanie... no i przez pierwsze kilka miesiecy mialam nieregularne @ wahania od 25 do 29dni. Teraz wszystko jest wyregulowane i przewaznie mam 30-31 dni. Ja ten cykl mam odpoczynek nie bede brala clo a w przyszlym clo i zastrzyk, bo akurat moze sie uda jak bede w pl na swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie LASECZKI:) Ja jak zwykle jestem do tyłu z wiadomościami:( Gagatka moje podejście z clo już drugie i po każdym czuje się kiepsko tzn. od kwietnia do lipca a teraz pierwszy miesiąc z innym lekarzem. Dzisiaj jadę na sprawdzenie czy jajko mi rośnie i zobaczymy co będzie. 2012 fajny film ale bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam sie tylko przywitac :) ja po clo czuje sie fizycznie dobrze, gorzej z psychiką :( jutro odbieram wyniki prl, a dzis pani 3 razy mi sie wkuwala - narkomana ze mnie by nie bylo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka a co z psychika? Denerwujesz sie szybciej, czy ogolnie niepozytywnie Cie nastawia??? Ja zauwazylam ze ogolnie przez te wszystkie leki miewam czasami humorki, a wczesniej tak nie mialam. Raczej naleze do spokojnych ugodowych osob... No nic trzeba to przejsc i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nerwy to mnie nosza hoho!! a jezeli chodzi o psychikę to niby sie nie nastawiam, ale boli i tak ta jedna kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam Szanowne Staraczki i Zaciążone:):) dopisałam się do listy aby zaakcentować i Naszą obecność:)...czujemy się dobrze aczkolwiek apetyt wielki mamy...z niecierpliwością czekam na wizytę u dr-jeszcze tydzień,jak ten czas się dłuży... Staraczki : nick wiek skąd? starania od? termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009......6.12.2009 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie....... od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie............ od 02.2008........ Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........30 czerwca 2010 Klempa............. ............ ............ Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie.........12 lipiec 2010 Pozdrawiamy cieplutko i idziemy robić raport do pracy bo na jutro ma być gotowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzielec super ze u Was oki:)Ktory to Twoj tc? @ nadal nie ma.Boje sie ze opozni mi sie po bromergonie.Testu nie robie:)Poczekam do piatku:) A co do badania nasienia to my moglismy zalatwic sprawe w domciu:)Kupujesz pojemniczek taki sam jak do moczu.Ja musialam dostarczyc w ciagu 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska zazdroszcze Ci Twojego spokoju :) ja bym chyba juz z 5 razy testowala. Trzymam kciuki :) a my sie jeszcze ten tego w tym cyklu :) moze jutro :) a mam pytanko czy moge prztulac sie w czwartek wieczorem a usg bede miala w piatek?? czy nie to nie bdzie przeszkadzac. rudzielec zdrówka Wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka mysle ze przytulanka nie przeszkadzaja:)Dzialaj kochana:) A ja czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wczoraj bylam u gina... jestem już spokojniesza. Maleństwo ma 2 cm i zastraszająco szybkie tętno (ale tak ma być)...termin sie zmienił, więc wpisuje nowy w tabelke :) Staraczki : nick wiek skąd? starania od? termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009......6.12.2009 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ........ 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ...od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie.......przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie......od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie.......od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie............od 02.2008........ Zaciążone: Pseudonim.......Wiek............województwo............termi n porodu Pestka............26lat...........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska............24 czerwca 2010 Klempa............. ............ ............ Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie......12 lipiec 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Wczoraj już nie pisałam bo pojechałam do gina mam dobre wieści po tych lekach co biorę rosną mi dwa duuuuże pęcheżyki w lewym jajniku w czwartek jadę znowu do gina czy mi pękły i w poniedziałek znowu już po. Mój M jest szczęśliwy że urosły ale musimy się wstrzymać do czwartku z przytulankami gin tak kazał.:) U mnie pogoda do bani od samego rana pada:( ale dla mnie po wczorajszych wiadomościach dzień jest piękny:) i mam nadzieję że nam się uda. Gin powiedział że nie powinno być problemu bo M ma dobre żołnierzyki:) Ewusia trzymam kciuki żebyś nie dostała, Gagatka jak tam twój prl ja miałam 24,3 ng/ml gin powiedział że niby w normie ale to górna granica i trzeba obniżyć, mam nadzieję że będzie dobrze. Moje leki podziałały, wcześniej nie miałam pęcherzyka. 😘 dla wszystkich zaciążonych i staraczek Staraczki : nick wiek skąd? starania od? termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009......6.12.2009 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie....... od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie............ od 02.2008........5.12.2009 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........30 czerwca 2010 Klempa............. ............ ............ Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się uaktualnię. Staraczki : nick wiek skąd? starania od? termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009......6.12.2009 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie....... od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie............ od 02.2008........ Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........30 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, faktycznie to 4D to rewelacyjna sprawa. Przy kolejnym dziecku pójdę znowu. :D Mallgos, teraz czuję się już super. Chyba w końcu dopadło mnie to obiecane dobre samopoczucie w drugim trymestrze. :) Mam mnóstwo energii i jakoś tak nie umiem usiedzieć na miejscu. I choć ostatnio dopadło nas trochę problemów to z jakimś wybitnym zapałem walczę i się nie poddaję. Nie wiem czemu, ale nie umiem się tak kompletnie zdołować, usiąść i płakać. Czyli w sumie dobrze, bo nerwami zaszkodziłabym tylko dzidziusiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa gratuluje dobrego samopoczucia :) mnie tez sie na szczęście powoli poprawia ;) zuzka noooo to super :) trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1980
Czesc dziewczynki...Sledze Wasze dyskusje od pewnego czasu bo tez sie staramy o dzidziusia- bezskutecznie. Mam juz dosc. do 3 mcy biore Duphaston i nic..wlasnie dzisiaj znowu @. A juz mialam nadzieje bo sie spozniala 3 dni- co mnie dziwi bo biorac hormony zawsze wszystko jest regularnie. Taki zawód ze masakra...;( Nie wiem co robic. Umowilam sie wlasnie na badanie hormonów i lece 23go do mojej lekarki. Moze ten duphaston nie jest dla mnie... moze jest jakis inny powod...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna powodow moze byc wiele... Duhpaston to dosc dobry lek i na pewno nie zaszkodzi jezeli jest odpowiednio brany. Ja tez go zazywam juz od wielu miesiecy, poza innymi roznymi lekami... Wlasnie moja gin zapisala mi pregnyl i jest on nie do dostania... Kazda apteka informuje ze nie ma go nigdzie w hurtowniach... no i co tu zrobic, bo nie ma jego idealnego odpowiednika... No mam jeszcze go grudnia troche czasu, bo wtedy chce go wziac. Luna glowa do gory, kiedys sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1980
a pregnyl bierzesz razem z duphastonem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×