Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

tu mam fajną stronke gdzie fajnie pokazują obrazowo kazdy tydzien ciązy ...i krótki opis :) http://dzieci.pl/title,9-tydzien-ciazy,tydzien,9,kalendarz_ciazy.html na tym etapie jest mój maluch :) mam nadzieje, ze wszystkie bedziecie niebawem sledzić ten kalendarz w odniesieniu do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki tez chcialam zadac to pytanie co gagatka:)Ja od razu ide na zwolnienie bo moja ciaza jest zagrozona ze wzgledu na wczesniejsze ciaze i czas staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie waikiki w nazwie ma 5 tyś a kosztuje około 100 Miłej nocki wszystkim pa pa do jutra 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka na pewno i to niebawem :) pamietaj, ze przed owu też sie trzeba poprzytulac :) a może wtedy nie bedzie takiej presji...rób to dla przyjemności po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuska i jak sie czujesz??? Powiedzialas mezowi? Zuzka to widze ze tez mialas przeboje z tym zastrzykiem, no ale najwazniejsze ze go masz. Ciekawa jestem jak sie bedziesz po nim czula. Bedziesz mi musiala wszystko opisac! Waikiki super ze juz mdlosci przechodza i humorek dopisuje :) Ja mam co miesiac pecherzyki i niby wszystko OK, a jednak cos nie tak.. dlatego zastrzyk :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Dorka to prawda wystarczy kropelka nieuwagi - szkoda, że o tę kropelkę tak ciężko ;) :) 2 dni odpoczynku przed nami - co planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włśnie to miałam na myśli, niby potoki a ta jedna mała kropelka to taki problem ;) Chyba życie już nas hartuje i pokazuje, ze macierzyństwo to ciężka praca :) Ja to chyba z wrażenia dziś tego okresu dostanę, bo już mnie tak brzuszek boli i mam strasznie dużo śluzu - to będzie mój rekord bo 24 dniowego cyklu jeszcze nie miałam - widzę, że się skraca. No to jak to z tymi Waszymi planami na weekend??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos a moze wlasnie nie dostaniesz.... nie nakrecam oczywiscie ale cykle to raczej przy lekarstwach to by sie wydluzyly do 28-30 dni. Przynajmniej ja tak mialam... Ja dzis ide na drina ze znajomymi z pracy, jutro mam impreze niespodzianke urodzinowa kolegi a w niedziele wprosilam sie do brata, jego zony i malutkiej coreczki - 3.5 miesiaca! Przeslodziutka! A jakie Ty masz plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Dorka gdybym okazało się, że @ nie będzie to skakałabym z radości, ale objawy mam typowo na @ a śluz koloru brązowego (gin powiedziała, że jak ma się torbieliki na jajnikach to normalne), co prawda mam go więcej niż zazwyczaj ale generalnie wszystko przebiega jak co m-c. Tylko faktycznie jakoś mi się te cykle skracają. No to widzę, że plany masz sympatyczne - życzę sympatycznej atmosfery. Ja mam plany szkole - cały czas się uczę, więc tak pracowicie, ale przynajmniej odpocznę od pracy, a wieczorkiem spacerek, potem jakiś film - generalnie najbardziej z całego tygodnia lubię soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie rowniez sie mily weekend zapowiada :) Przynajmniej przy ktrotkich cyklach nie musisz tak dlugo czeakc.. Ja jak mialam 25dc to nawet za bardzo nie mialam czasu sie smucic ze @ przylazla bo zaraz trzeba bylo szalec :) A teraz mam owu 16dc i zawsze sie wszystko dluzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Dorka nawet dobrze sie czuje:)Czasami brzuch pobolewa jak na @.W nocu czesto sie budze ale pewnie dlatego ze sie stresuje poniedzialkiem.Mezowi powiedzialem:) A ja na weekendzik ide do kina:) Mallgos mnie tez brzuch bolal jak na @ i mialam znacznie wiecej sluzu nieplodnego.Tydzien po owulacji mialam minimalne plamienia i myslalam ze@ sie rozkreca.Takze w ciazy sa takie same objawy jak na @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie w tych krótkich cyklach nie ma nic złego, chociaż czasami mam wrażenie, że non stop mam @ ;) Ewuska super, że dobrze się czujesz oby tak już pozostało i proszę Cię nie martw się za bardzo, co ma być to będzie, a nie wolno zakładać, że będzie źle. Trzymam mocniuteńko kciuki :) Jeśli chodzi o mnie - to cóż daj Boże, żeby ta cholerna @ nie przyszła, no ale jak przyjdzie to trzeba żyć dalej. Mój M nawet śmiał się ze mnie ostatnio, że ja to tak przyzwyczaiłam się już do tego, że nie wychodzi, że jak wreszcie wyjdzie to mogę się rozczarować - hehe dowcipniś :) Ale faktycznie oswoiłam się z tą myślą nawet chyba troszkę za bardzo. Ewuska co na weekend planujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja w sumie nie mam wielkich planów na weekend, w sobote siedze w domku, a w niedziele umowilam sie na ploty z kolezanka z roku - chyba sie nie widzialysmy rok :) no i usg. A m> w szkole. Nie wiem czy Wam juz pisalam,ale tak ostatnio sie uzywalismy z M.ze mam 2 malinki!! Po 6 latach bycia razem, w tym 1,5 małzenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Gagatka to w sumie ciekawie, nie ma to jak ploteczki, wspomnienia - zawsze jest dużo śmiechu :) Oki ja to spływam wcinać chipsy i troszkę poczytać - czas na relaks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka no prosze jak Cię mąż oznakował :) he he he he super!!!!!!!! ja ide jutro na urodziny szwagra mojego męża ... i im bliżej tej imprezy tym bardziej mi sie nie chce iść... i w dodatku będę musiała sie jakoś wymigać od picia, bo oni nie wiedza jeszcze że nie moge :) i nie chciałabym im jutro tego oznajmiac...może powiem,z ę po prostu sie źle czuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakoś barkuje mi chęci do tego czytania :/ Waikiki powiedz, że bierzesz leki, bo się przeziębiłaś i tym razem nie możesz pić, ale nadrobisz jak wydobrzejesz :) A przy następnej okazji to pewnie będą już wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie chce spac :) a tu trzeba cos podzialac wieczorem :) no naznaczyl i musialam isc do pracy w golfie :) mallgos a co czytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos ja wybieram sie z mezem do kina:)a potem moze gdzies do restauracji cos przekasic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka - Vive sobie kupiłam, na codzień czytam nieco inną lekturę i poczułam potrzebę odmiany, ale jakoś mnie ta Viva nie wciągnęła :/ No Ewuska fantastycznie a na coś konkretnego czy tak na czuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to pzyjemnego seansu, oczywiście zdasz później relacje z filmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×