Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Dorka OK, napisze na pewno :) ale to dopiero może w weekend zrobie...zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) po rozmowie z moja kolezanka - mam mętlik w glowie i juz sama nie wiem co mam robic. Otóz ona poszla do endokrynologa odnosnie jej prl i lekarka kazala odstawic na jeden cykl leki i zrobic badania po tym cyklu. Dala jej tez skierowania na wszystkie badania. TSH i takie tam. Zwiazane z tarczyca. I teraz nie wiem - czy robic to samo czy zazywac dalej norprolac. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka🌼 moze dopytaj sie swojej lekarki. A Tobie nie dała skierowania na badania hormonów, ja miałam robione, według mnie wyniki nie mieściły się w normach, ale nie dostałam żadnych leków ani na obniżenie , ani na podwyższenie, chociaż moja gin jest endokrynologiem . malgos🌼 u mnei też wkoło rodzą sie dzieci , albo dowiaduje się , że ktoś jest w ciąży, do mnie tylko kieują pytania, kiedy? a nie chcecie jeszcze dziecka? na co wy czekacie? ale traktuje to jako normę , przyzwyczaiłam sie. Moi rodzice nawet nie wiedzą , że sie staramy i nie wychodzi, mój ojciec podczas jakieś imprezy powiedział , że kiedy on sie doczeka wnuka, już nawet bujaczkę zaczął zrobić, a tu nic, że liczy sie tylko praca i parca:o waikiki🌼 to wypróbuj serniczek, ja może zrobie na świeta:) Dorka🌼 różne tragedie sie zdarzają, ale trzeba być dobrej myśli. Niestety los czasem decyduje za nas, ale Ty sie masz o co martwić, bo napewno bedzie wszystko w porządeczku:):) A ja swoją głodówke przerwałam , zamiast oczyszczenia jelit wszystko mi sie poblokowało i czuje sie strasznie:o Kurcze jeszcze tylko kilka dni zostało do zabiegu:(:( Boje się....:o:o Teraz tylko o tym myślę, co noc to mam gorsze koszmary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq 🌼 ale ona poszla do innej lekarki. I wedlug mnie przesadza bo jej prl to tylko ponad 40 ng. No ale jej zycie, i juz o tomografi mysli. Ja zobacze jeszcze. Na razie bede myslala o hsg ktore mam nadzieje anstapi w kwietniu no i o wrogosci. Potem zobaczymy. Pozyjemy :) No :) I wiecie co - tak sobie pomsylalam, bo coraz bardziej mnie to zaczyna dolowac, ze moi znajomi zachodza w ciaze - a ja nie. Musze przestac myslec tak. Mi ( i Wam tez) na pewno sie kiedys uda. Doczekamy sie naszego malutkiego cudu. Musimy w to wierzyc. I chyba bede sobie to codziennie powtarzac. Bo inaczej zwriuje.Trzeba sie cieszyc szczesciem innym i miec nadzieje ze mnie tez to czeka. Dorka nie ma co sie matrwic. Kochana musisz myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq czytałam gdzieś, ze dobre na oczyszczenie jest wypicie na czczo wiekszego kefirku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka mądrze piszesz...wiem,ze to trudne jak cholera, ale staraj sie myśleć pozytywnie i wierz bezustannie,z e na Ciebie tez przyjdzie pora!!!!!! Pozytywne myślenie to połowa sukcesu!!!!!! nie można sie poddawać trzeba walczyć ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys na jelita przez 2,3 dni prze zcaly dzien jadlam tylko kefir (albo maslanka juz nie pamietam) i bulke grahamke ( 2 na dzien) eket byl super. Teraz to na mnie juz nie dziala. A szkoda. No ale i tak nie jest zle - przy bromergonie to dopiero byla heca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TA moja dieta oczyszczająca polegała na picie w 1 dniu tylko kefiru l i do tego sucharki, a drugi dzien tylko sok jabłkowy, ale u mnei zadziałało to odwrotnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Zgadzam się z Wami - nie wolno zbyt duzo myśleć, trzeba skupiać się na innych rzeczach. Przecież nasze życie nie składa się tylko z planowania potomstwa :) A dziś jestem mega spokojna, powiedziałabym nawet zarąbiście wyciszona i cały dzień chodzę (użyję określenia Waikiki) z bananem na twarzy - normalnie fantastyczny stan, jakbym była na haju :). Piersi już mnie prawie nie bolą, tylko tak mnie coś ciągnie w dole brzucha, w ogóle mam wrażenie jakby mi się tam coś opuściło lekko. Ale, że się kompletnie na tym nie znam to nawet nie będę sprawdzać ;) :). Cieszę się tym stanem, bo za chwilkę nadejdzie @ i skończy się euforia, znowu wszystko będzie mnie bolało i denerwowało. Jak to mówią trzeba cieszyć się każdą dobrą chwilą. Także dziewczynki życzę Wam takiegoooooooooo wielkieeeeeegooooooooo uśmiechu na cały wieczorek, co tam wieczorek na całe życie jak ja mam dziś :) :) :). Mój biedny M to chyba ze mną oszaleje od depresji do euforii ;) :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagaka bierz leki tak jak Ci gin zalecila a badania tarczycy mozesz sobie zrobic - robi sie TSH i FT4. Jezeli wyniki beda nie w normie to skonsultujesz z lekarzem... Ja tak uwazam... nie mozna sie zawsze sugerowac co kto i jak, bo wiadomo ze kazdy jest inny i wymaga innego leczenia. Na pewno warto przebadac tarczyce, bo jest bardzo duzo kobiet ktore maja z nia problem, ale zupelnie o tym nie wiedza. Wlasnie wlaczylam kompa i zauwazylam ze nie wyslalam tego posta... ale ze mnie gapa! Leci z opoznieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. :) Melduję się jeszcze w dwupaku, choć przyznam, że jest już mi cholernie ciężko. Puchnę jak 150 i masakrycznie bolą mnie nogi. Wczoraj byłam u złotnika, żeby przeciąć pierścionek zaręczynowy. On już przed ciążą był na mnie przymały i na palec wlazł, ale zleźć już nie chciał. A teraz jak tak spuchłam to już trza było ciąć. Naprawdę Fiona przy mnie to miss świata. :D Dziś to nawet powiedziałam Mężowi, a On jak to chłop zarzucił mi komplementem i powiedział, że "Kochanie, ale Fiona jest brzydka tylko w nocy". :D :P i zaczął się śmiać. :) Normalnie nie ma to jak wsparcie ze strony Męża. :D Ale spoko, jeszcze trochę i wrócę do formy...chyba. :D Ja ostatnio latam jak potłuczona (czyli w sumie jak zawsze) i aż się sama sobie dziwię, że jeszcze daję radę. Kupiliśmy nowe auto i trzeba było je zarejestrować, ubezpieczyć i w ogóle załatwić jeszcze milion innych rzeczy. Na szczęście już wszystko pozałatwiane i teraz to już wali mi wszystko i mogę iść rodzić. :) Kurcze, zarzuciłyście tyloma dobrymi przepisami, że aż zgłodniałam. Ja mam pełną lodówkę jedzenia, ale nie jestem w stanie za długo stać i gotować, więc większość rzeczy robię na szybko. Kurcze, brakuje mi gotowania, bo bardzo to lubię. Jednak muszę sobie teraz odpuścić, bo naprawdę nie ustoję. :) Dziewczyny co do tego, że teraz wszędzie jest wkoło tyle nowych dzieci to powiem Wam, że zauważacie to, bo same się staracie. To jest tak jak np. z samochodem. Dopiero jak upatrzycie konkretny model to widzicie, że jeździ ich od zarąbania, a wcześniej wydawało się Wam, że jest ich tak strasznie mało. Ja wiem, że wkrótce każda z Was będzie się mogła pochwalić swoim ślicznym, małym dzidziusiem. :) Dobrej nocki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos banan na twarzy to nie moje określenie :P :) ale luzik :D dorka nie wiem jak Ty ale ja w tym stanie mam pogłębiająca się skleroze, więc...mnie to nie dziwi, ze zapomniałaś ;) he he Klempa Ty widze masz tak jak mój mąż - na dupie usiedzieć nie możesz ani sekundy :) ADHD czy co???????? :D wariat!!!!!!!! ja już sie załamałam, bo zostały mi jeszcze 3 m-ce a juz przytyłam 10 kg aaaaaaaaaaaaaa robie sie słoniowata!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super odchudzająca i oczyszczająca dieta: - pierwszego dnia nic nie jeść - drugiego dnia jeść to co pierwszego - trzeciego dnia jeść to co drugiego - czwartego dnia jeść to co trzeciego - piątego dnia jeść to co czwartego i ..... UWAGA .... - szóstego dnia iść na wielką łąkę i wypiąć goły tyłek. Jak się usłyszy z tyłu chrupanie to znaczy, że tyłek wcina trawę :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta ah Waikiki więc pomyliłam osoby, sama już nie wiem od kogo pożyczyłam to określenie ;) :) U mnie nadeszła @ i znowu huśtawka nastroju, jutro badania i będę miała to za sobą. No i zaczęła się wiosna, bynajmniej u mnie, ciepło, słoneczko świeci i ciśnienie kiepskie, bo wszystkim chce się spać ;) :). A jak u Was pogoda? :) Miłego popołudnia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki👄👄 jak Wam mija dzionek , u mnie dziś cieplutko i ładnie na dworze. Moze jakiegos wielkiego słonca nie było , ale ciepełko wystarczyło, żebym mi sie humor poprawił:) Klempa 🌼 na kiedy masz dokładnie termin , bo z tego co pamietam to miał być ok 22.03 ? Jeszcze kilka dni i bedziesz tuliła swoją kruszynkę :):) malgoś 🌼 to jakie dokłądnie jutro badania bedziesz miala robione?? gafi🌼 dieta super:P:P:P hihi co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze psychicznie nie doszłam do siebie po poronieniu. Ledwie skończyłam krwawić, a dostałam @. Od półtora miesiąca noszę coś między nogami. Momentami czuję się tak, jak by podpaska była nieodłączną częścią składową mojego ciała hehehe. Moja córka napatrzyła się jak się męczę po utracie ciąży i teraz ciągle mówi, że ma nadzieję, że już nie będziemy się starać :((( Poza tym coraz częściej wychodzi słońce, nastrój ciut się poprawia. Mój mężczyzna na kilka dni wyjechał więc nadrabiam zaległości w czytaniu postów na forum bo przy nim jakoś tak na nic nie mam czasu. Czasem tak się z Was uśmieję, że aż mnie boki bolą. A czasami czytam i łezki mi kapią na klawiaturę. Postanowiłam zrobić jeszcze jeden kierunek studiów podyplomowych i rozglądam się za uczelnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafi trzymaj sie dzielnie! Nie potrafie sobie wyobrazic jak musialo byc Ci ciezko! Ale juz po, a czas jednak leczy rany... Mam nadzieje ze plany poszerzania rodziny powroca, jak psychicznie i fizycznie dojdziesz do siebie! A takie ciagle krwawienie to musi strasznie organizm oslabiac... Trzymaj sie dzielnie!!! Studia - super pomysl! A ja dzis czuje sie super - w sumie juz od kilku dni :D:D Ale lenia mam strasznego, najchetniej to bym sie tylko krzatala po domu, robila pozadki z ogrodku, bo do nas przyszla wiosna i drzemala na kanapie przy ksiazeczce... Ale mialam dzis rozmowe o prace i jezeli wszytko dobrze pojdzie i moja ciaza ich nie odstraszy, to chyba zaczne juz niedlugo... Milego wieczorku wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafi studia podyplomowe to bardzo dobry pomysł, zajmiesz sie czymś, poznasz nowych ludzi...cos bedzie sie działo :) a jaki kierunek chcesz wybrać??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad rachunkowością bo mam skończone zarządzanie, ale to co robię jest bardziej zbliżone do rachunkowości niż do zarządzania. A może coś jeszcze wygrzebię ciekawego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gafi szukaj szukaj..moze coś ciekawego znajdziesz :) a dokształcanie sie dobra rzecz :) sama planuje jakąś podyplomówkę ale za 2-3 lata moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta Ja już po badaniach i od razu jest mi lżej :) Moniq pytałaś jakie to badania, nic strasznego tylko prl przed i po obciążeniu, TSH oraz badanie nasienia M. Mimo, iż polega to tylko na pobraniu krwi to jednak miałam stracha, nie cierpię biegać po lekarzach, laboratoriach itp, jak większość ludzi :). Gafi strasznie mi przykro z powodu tego co się wydarzyło, na pewno jest Ci bardzo cięzko i jeszcze troszkę czasu musi minąć zanim dojdziesz do siebie. Podziwiam Cię za Twoją postawę, a pomysł ze studiami jest rewelacyjny. Trzymaj się cieplutko :) Wszystkim Wam życzę dużo wytrwałości i siły, no i pogodnego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki wyniki będą jutro, ale odbierzemy je dopiero w poniedziałek, bo jutro oboje jesteśmy w szkole. Sama nie wiem czy to przez to pobieranie krwi, czy przez ciśnienie, ale taka dziś słaba jestem i cały czas chce mi się spać. Śmiałam się do M, że mi chyba z tą krwią całą nerwicę pobrali, bo się momentalnie taka spokojniutka i pokorna zrobiłam ;) :) A Wam jak minął dzionek??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u lekarza, który powiedział, że do terminu na pewno nie dotrwam i mogę zacząć rodzić w każdej chwili. Stwierdził, że na wykończeniu już jestem. Powiedział, że jak do wtorku nic się nie zacznie dziać to w środę mam się stawić w szpitalu, a w czwartek będziemy ciąć. I ja go wysłuchałam i se myślę, że spoko, a za chwilę dotarło do mnie, że to raptem parę dni i myślałam, że padnę. Także najpóźniej w czwartek będę już miała swojego synusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Klempusia życzę szczęśliwego rozwiązania i dużo, dużo radosnych chwil :) Miłego dzionka dziewczynki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLempa 👄 życzę szybkiego i szczęsliwego rozwiązania. Malgod🌼 ja tez nie znosze lekarzy , badan. Jak mam mieć zwykle pobieranie krwi to na samą myśl jestem chora. Nie wiem jak ja przezyje cały ten pobyt w szpitalu:o Wczoraj byliśmy na maratonie horrorów, ale filmy były takie sobie. Dzis pół dnia spedziłam na zakupach:P wiec teraz pozostało mi wziąć sie za sprzątanie , pranie itp...:o A jak Wam mija sobota??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos upuścili Ci troche krwi i od razu sie wyciszyłaś ha ha ha ha Klempa nooo to pieknie :D czekamy na maluszka, relacje z pierwszych dni po porodzie i jakies fotki :)))) ciekawe kiedy zajrzysz do nas jako 100% mamusia :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) co tam u Was? :) ja siedze sama - M. pojechal do szkoly na weekend. A ja racze sie winkiem - ale tylko kieliszek i ogladac bede 40 letniego prawiczka za raz :) moniq kiedy idziesz do szpitala na badanie? ja dzis skonczylam brac luteine ( 32 dc) mam nadzieje ze do wtorku dostane @. Klempa juz niedlugo :) i bedziecie miec synusia ze soba :) mallgos daj znac w poniedzialek jak wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×